آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن


آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن به صورت حضوری و آنلاین  توسط موسسه چشم انداز و با تدریس خوب دکتر سعید جوی زاده انجام می شود.اطلاعات آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن در زیر آمده است.

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن

آموزش GIS در زمین شناسی

مقدمه

سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)ابزار قدرتمندی برای نگاه کردن به جهان و حل مشکلات پیچیده فراهم می‌کند. سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) در زمین شناسی و معدن نیز نقش حیاتی در تحقیقات علمی با طیف وسیعی از کاربردها برای داده‌های فضایی و علوم زمین ایفا می‌کند. متخصصانی که از این سیستم اطلاعات جغرافیایی برای جمع‌آوری، تحلیل، دستکاری و تجسم داده‌های جغرافیایی استفاده می‌کنند می‌توانند جزئیات شگفت‌انگیز در مورد دنیای ما و حتی سیارات دیگر را آشکار کنند. زمانی که به بررسی این مساله می‌پردازیم که چگونه تکنولوژی GIS در زمینه‌های مختلف به کار گرفته می‌شود، درک این که چرا استدلال مکانی به طور فزاینده‌ای برای رشد شناخت ما از علوم زمین و پی‌گیری راه‌های جدید پرسشگری حیاتی است، آسان است.

زمین شناسان ساختار، ترکیب و تغییرات در طول زمان را بررسی می‌کنند. با این حال، همیشه برای دانشمندان عملی نیست که از مکانی برای مشاهده میدانی بازدید کنند. کاربرد سنجش از راه دور در زمین‌شناسی به این معنا است که دانشمندان می‌توانند از اشعه الکترومغناطیسی برای جمع‌آوری اطلاعات دقیق از سراسر جهان استفاده کنند. تفسیر و تجسم داده‌ها که از آن حسگرهای دوردست ناشی می‌شوند از جمله کاربردهای اصلی GIS برای زمین شناسان هستند.

GISدر زمین شناسی و معدن ویژگی‌های سطح زمین را ترسیم کرده و راهنمایی برای مدیریت منابع طبیعی ارائه می‌کنند. در دسترس بودن پورتال های داده باز به این معناست که مقدار زیادی از اطلاعات با ارزش در دسترس برای زمین شناسان در همه جا وجود دارد. با اطلاعات دقیق فضایی، این امکان وجود دارد که جریان آب زیر سطحی را مدل کرده یا پایداری زمین برای اکتشاف نفت و گاز را ارزیابی کند.

استدلال فضایی به خصوص در صنعت معدن ارزشمند است که در آن کاوش معدنی با استفاده از سنجش از راه دور وGIS منجر به آینده‌نگری موثر می‌شود. سازمان‌ها محل احتمالی رسوبات را با نقشه‌برداری از ویژگی‌های سطح نقشه‌برداری و انجام تجزیه و تحلیل طیفی در جستجوی برهم کنش‌های شیمیایی شناسایی می‌کنند.GIS در معدن برای پردازش و فعالیت معدن‌کاری در نظر گرفته شده است.

آموزش gis در زمین شناسی

مدرس:دکتر سعید جوی زاده

مدت زمان:30 ساعت

تلفن تماس با مدرس09382252774 :

شروع کلاس  : یک هفته بعد از ثبت نام

مبلغ سرمایه گذاری:1200000 هزار تومان

توجه :با شرکت در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن از مشاوره های رایگان تیم تحقیقاتی ما تا آخر عمر بهره مند خواهید شد و وقتی پروژه جدیدی را می نویسید برای تیم تحقیقاتی ما ارسال و شما را راهنمایی می کند.

سؤالات متداول درباره آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن:

آموزش GIS در زمین شناسی و معدن

آموزش GIS در زمین شناسی و معدن

آیا مطالب آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن برای من کاربردی است؟


چیزی که درباره آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن مهم است دقیقا «کاربردی» بودن آن است. به این معنا که ما نمی خواهیم با بحث های تئوریک و تعریفی و کلی، وقت دوره را بگیریم، برعکس، هدف ما این است که مهم ترین و متمایزترین تکنیک ها و مهارت ها برای آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن در اختیارتان قرار دهیم. به همین دلیل، آموزش های تیم تحقیقاتی، همگی دارای یک دستورالعمل کاربردی و اجرایی هستند که بر اساس سرفصل های بین المللی  برای شما طراحی شده تا دقیقا بدانید از چه نقطه ای باید شروع کنید و چطور پیش بروید و در نهایت به کجا برسید.

برای شرکت در آموزش دوره  GIS زمین‌شناسی و معدن باید چه چیز‌هایی بدانیم؟

در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود و به شما یاد داده خواهد شد.

 

 آموزش دوره  GIS زمین‌شناسی و معدن در کجا برگزار می‌شود؟

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن به صورت حضوری در شیراز برگزار می‌گردد و دوستان و علاقه مندان در دیگر شهرهای کشور  می‌توانند در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند و یا بسته آموزشی  برای آنها تهیه نماییم.باید خاطر نشان کنیم که این بسته های آموزشی دقیقا با سرفصل های کلاس حضوری تهیه شده اند.

 

آیا مباحث آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن همیشه در خاطر ما خواهد ماند؟

شرکت‌کنندگان در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن می‌توانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است که بعد از اتمام دوره آموزشی با تیم تحقیقاتی ما در ارتباط باشند .برای این که آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن بهتر در خاطره شما بماند فیلم آموزشی بصورت  ویدئویی و فایل صوتی به شما تقدیم می شود.

 

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن در چه سطحی است؟

سطح مطالب از پایه شروع می‌شود و به مطالب پیشرفته خاتمه می‌یابد.در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن ما فرض را بر این می گذاریم که کاربران در این باره هیچ چیز نمی دانند.

 

من درباره آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن هیچ تجربه ای ندارم، آیا این دوره برای من مفید خواهد بود؟


اغلب دانشجویانی  که در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن ما شرکت می کنند، به دنبال آن هستند که مهارت های و تکنیک های لازم را برای انجام پروژه های GIS و معدن را فرا بگیرند تا در نهایت بتوانند بدون تکیه بر دیگران و به طور مستقل، کارشان را به ثمر برسانند. به همین دلیل، آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن به شکلی طراحی شده که از صفر تا صد کاربرد GIS در زمین‌شناسی و معدن را در اختیار دانشجو قرار دهد. تیم تحقیقاتی ما  فرض را بر این می گذارد که مخاطبینش اطلاع چندانی از آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن ندارند، و بر همین اساس آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن را به صورت گام به گام پیش می برد. بنابراین نگران نباشید؛ اگر هیچ تجربه ای در  آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن ندارید، مطمئن باشید این دوره، اولین تجربه ارزشمند شما در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن خواهد بود که مشکل تان در انجام پروژه های GIS را حل خواهد کرد.

بعد از آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن چه کار کنیم؟

بعد از اتمام آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن ،هر یک از کاربران می توانند پروژه های  خود را انجام دهند و به تیم تحقیقاتی ما ارسال کنند تا مورد ارزیابی و نقاط قوت و ضعف آنها گوشزد کند و به راهنمایی آنها بپردازد.

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که قصد دارند پایان نامه و رساله خود را بنویسند مناسب است.

من در شهرستان زندگی می‌کنم، چطور می‌توانم در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن شرکت کنم؟


همان طور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن هم به صورت حضوری برگزار می شود و هم به صورت غیرحضوری یا آنلاین. بنابراین محدودیت جغرافیایی اصلا مهم نیست. شما می توانید با ثبت نام غیر حضوری یا آنلاین آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن در این دوره، همه اطلاعات و مطالبی که دیگر شرکت کنندگان آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن به دست می آورند را داشته باشید.

 

آیا با ثبت نام در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن ،خدمات دیگری هم دریافت خواهم کرد؟


بله. مجموعه ای از خدمات جانبی هم برای شرکت کنندگان در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن در نظر گرفته شده است، به این شرح:

– عضویت رایگان در باشگاه مشتریان موسسه چشم انداز و تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

– ارائه بسته آموزشی مکمل به کسانی که علاقه مندند منابع علمی و آموزشی در بحث GIS در زمین‌شناسی و معدن داشته باشند. (این بسته شامل هزینه جداگانه است(
– 
ارایه گواهینامه برای شرکت کنندگان در آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن (در صورت تمایل به داشتن گواهینامه، باید هزینه گواهی را نیز جداگانه پرداخت نمایید)
– 
دریافت کوپن تخفیف 30 درصدی بقیه دوره های آموزشی موسسه چشم انداز

دریافت مشاوره رایگان تیم تحقیقاتی ما تا آخر عمر

 

آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن

گواهینامه

شرکت کنندگان در کارگاه حضوری، می توانند در صورت تمایل «گواهینامه شرکت در گواهینامه » (با مهر موسسه آموزشی و تحقیقاتی چشم انداز )را دریافت کنند.

 

مدرس آموزش دوره  GIS در زمین‌شناسی و معدن چه کسی است؟

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی استوی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی  از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان تحلیل فضایی خشکسالی در ایران” است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است.علاوه بر این کتاب های ارزشمندی را در زیمنه اصول نگارش مقالات علمی،پروپزال نویسی ورا نیز به رشته تحریر در آورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

 

سرفصل آموزشArcGISدر زمین‌شناسی و معدن
سرفصل فیلم آموزشی:

آشنایی با محیط نرم‌افزار ARC MAP
معرفی نرم افزار ARCGIS
نرم‌افزار ARC CATALOG
نرم‌افزار ARC GLOBE
نرم‌افزار ARC SCENE
نرم‌افزار ARCMAP
آشنایی با منوهای محیط ARCMAP
منوی FILE
منوي EDIT
منوي VIEW
منوي BOOKMARKS
منوي INSERT
منوي SELECTION
منوی GEOPROCESSING
منوی CUSTOMIZE
منوی WINDOWS
منوی HELP
آشنایی با محیط ARCMAP
طریقه اضافه کردن جدول مندرجات
آشنایی با جدول مندرجات (TABLE OF CONTENTS)
طریقه اضافه کردن نوارها در محیط ARCMAP:
آشنایی با نوار ابزار استاندار
آشنایی با نوار ابزار TOOLS
انواع روش‌های ذخیره نمودن یک پروژه در ARCMAP
ذخیره نمودن یک پروژه
باز کردن پروژه به روش RELATIVE
ذخیره نمودن نقشه برای چاپ
ذخیره پروژه به روش PDF
استفاده از روش PUBLISHER برای ذخیره پروژه
باز کردن پروژه PUBLISHER
ژئورفرنس کردن
معنی و مفهوم ژئورفرنس
انواع ژئورفرنس
مختصات دار کردن فایل‌های وکتوری با ابزار SPATIAL ADJUSTMENT
مختصات دار کردن فایل‌های رستری با ابزار GEO REFERENCING
تغییر مختصات فایل‌های رستری (PROJECT RASTER)
استفاده ازگوگل ارث در زمین مرجع کردن
جداول توصیفی
ساختار جداول در GIS
نمایش یک TABLE
ابزارهای موجود در جدول توصیفی
منوی TABLE OPTION
دیگر تغییرات در جدول اطلاعات توصیفی
مشاهده دو جدول توصیفی
ایجاد یک جدول اطلاعاتی جدید
SHAPEFILE
و GEODATABASE
شیپ فایل چیست؟
ایجاد یک SHAPEFILE
GEODATABASE
چیست؟
انواع ژئودیتابیس :GEODATABASE
تفاوت ژئودیتابیس تک کاربره و چندکاربره
ایجاد یک GEODATABASE
رقومی کردن نقشه‌ها
تعریف رقومی کردن
مراحل رقومی سازی نقشه
معرفی نوار ابزار EDITOR
معرفی پنجره EDITOR
معرفی منوی ADVANCED EDITING
ایجاد SUBTYPE برای رقومی کردن عارضه‌ها
الحاقیه ARC SCAN
فعال نمودن الحاقیه ARC SCAN
وکتوری کردن یک نقشه اسکن شده
تنظیمات ARCSCAN
روش‌های وکتوری نمودن داده‌های رستری
وکتوری نمودن لایه‌های رستری به روش نیمه اتوماتیک
وکتوری نمودن لایه‌های رستری به روش اتوماتیک
ایجاد و مدیریت گرافیک‌ها
دسترسی به نوار ابزار DRAW
آشنایی با نوار ابزار DRAW
استفاده از لایه‌های CAD و DGN در GIS
تبدیل فایل‌های CAD به GIS
نحوه ی تبدیل فایل CAD به SHAPEFILE
نحوه ی تبدیل فایل CAD به محیط GEODATABASE  تبدیل لایه GIS به CAD
تعریف ANNOTATION برای لایه CAD
داده‌های سازمان نقشه‌برداری با فرمت DGN:
روش‌های تبدیل DGN به GIS
توپولوژی
تعریف توپولوژی
مدل توپولوژی
روابط توپولوژیک در GIS
مزایای ایجاد روابط توپولوژیک
قوانین توپولوژی
قوانین عوارض سطحی(POLYGON RULES)
قوانین عوارض خطی (LINE RULES)
قوانین عوارض نقطه‌ای (POINT RULES)
توپولوژی نقشه و توپولوژی GEODATABASE
ایجاد توپولوژی
اتصال و ارتباط جداول
ارتباط بین جدولها
روشهای مختلف دسترسی به JOIN و RELATE
روش اتصال اطلاعات توصیفی یک جدول به جدول دیگر
معرفی پنجره JOIN
مدیریت JOIN
حذف کردن یک جدول متصل شده
ارتباط دو جدول اطلاعات توصیفی با یکدیگر
معرفی پنجره RELATE
حذف کردن یک جدول ارتباط یافته
اتصال بر مبنای ارتباط فضایی (SPATIAL JOIN یا SPATIAL LOCATION )
آنالیز مکانی
اصول اساسی در پردازش‌های مکانی
BUFFER
CLIP
EXTRACT BY MASK
INTERSECT
UNION
MERGE
استفاده از GPS در GIS
GPS
چیست؟
مزایای سیستم GPS
طریقه وارد کردن اطلاعات GPS به GIS
تبدیل فرمت GPX به فرمت SHAPEFILE
ابزار ADD XY COORDINATES
کاربرد تصاویر ماهواره‌ای نرم‌افزار گوگل ارث در GIS  تبدیل لایه‌های GIS به فرمت GOOGLE EARTH
ابزار LAYER TO KML
ابزار MAP TO KML
تبدیل لایه‌های GOOGLE EARTH به فرمت GIS
نماد (SYMBOL)
نماد سازی
انواع نقشه‌های موضوعی بر اساس تکنیک نماد گذاری
تغییر رنگ عوارض
تغییر رنگ و شکل عوارض
طبقه‌بندی عوارض لایه‌ها
FEATURES
CATEGORIES
QUANTITIES
CHARTS
:MULTIPLE ATTRIBUTE
برچسب گذاری (LABLE)
انواع روش‌های برچسب گذاری
روش اول با استفاده از سربرگ LABEL
روش دوم با استفاده از نوار ابزار DRAW
تبدیل برچسبها به ANNOTATION
گراف
انواع نمودارها
روش ترسیم نمودار در نرم‌افزار ARCMAP
تنظیمات پنجره GRAGH
BOOKMARK& HYPERLINK
اتصال عکس، فیلم و سایر مدارک به عارضه (HYPERLINK)
روش ایجاد HYPERLINK در ARCMAP
مدیریت HYPERLINKS
پیوست کردن فایل (عکس، فیلم و) به لایه‌های GIS
BOOKMARK
روش ایجاد BOOKMARK
مدیریت BOOKMARK

مدل ارتفاعی در سه فرمت TIN ، RASTER و TERRAIN
مدل ارتفاعی در سه فرمت TIN ، RASTER و TERRAIN
مدل TIN
شیوه های تشکیلTIN
اصول تشکیل TIN
روش ایجاد TIN
دستورات کاربردی TIN در ARC TOOLBOX
مدل رقومی ارتفاع ( DEM )
کاربرد DEM
طبقه‌بندی زمین با استفاده از DEM
روش‌های تولید DEM
روش ایجاد DEM
دستورات پرکاربرد DEM در ARC TOOLBOX
تفاوت DEM، DTM، DSM
SPATIAL ANALYST
شیب(SLOPE)
ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی ﻧﻘﺸﻪ ﺷﯿﺐ
طرز تهیه نقشه شیب در ARCMAP
جهت شیب (ASPECT)
ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی نقشه جهت شیب
تهیه نقشه جهت شیب در محیط ARCMAP
خطوط تراز چیست؟
قوانین مربوط به منحنی‌های میزان
طرز تهیه خطوط تراز در ARCMAP
تهیه خطوط هم چند در ARCMAP
نقشه سایه روشن (HILLSHADE)
ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی نقشه سایه روشن
طرز تهیه نقشه سایه روشن در ARCMAP
نقشه میدان دید(VIEWSHED)
كاربرد نقشه میدان دید
ایجاد نقشه VIEW SHADE
نقشه FILL / CUT
کاربرد های نقشه FILL / CUT
پارامترهاي مورد نياز برای تهیه نقشه FILL / CUT
ایجاد نقشه FILL / CUT
درون‌یابی (INTERPOLATION)
روشهای درون‌یابی (INTERPOLATION)
روشهای درون‌یابی جبری یا قطعی (DETERMINISTIC)
روشهای درون‌یابی زمین آماری (GEOSTATISTICAL) درون‌یابی همسایگی طبیعی(NATURAL NEIGHBOR INTERPOLATION)
ابزارهای درونیابی در ARCGIS
ابزار IDW
ابزار KRIGING
ابزار SPLINE
تحلیل شبکه (NETWORK ANALYST)
شبکه چیست؟
انواع شبکه‌ها در GIS
تحلیل شبکه حمل و نقل
مجموعه داده‌های شبکه‌ای
عناصر و منابع شبکه‌ای
مفهوم اتصال در تحلیل شبکه
خصوصیات شبکه
مراحل ایجاد یک مجموعه داده شبکه
مراحل انجام تحلیل شبکه‌های حمل و نقل
مراحل ساخت یک مجموعه داده شبکه
روش ایجاد تحلیل شبکه در ARCMAP
پیدا کردن کوتاه ترین و بهترین مسیرNEW ROUTE))

مراحل انجام کار
یافتن نزدیک‌ترین تسهیلات (CLOSET FACILITY)
مراحل انجام کار
محاسبه محدوده خدماتی
مراحل انجام کار
مدل سازی با MODEL BUILDER
چه زمانی مدل‌ها را می‌سازید؟
چرا MODEL BUILDER را یاد بگیریم؟
کاربردهای MODEL BUILDER
ساخت مدل در MODEL BUILDER
مراحل ساخت مدل در محیط MODEL BUILDER
روش تهیه گزارش در ARCMAP
روش تهیه گزارش در ARCMAP
مدیریت انتخاب‌ها (SELECT)
انواع روشهای پرس و جو
SELECT BY ATTRIBUTE
SELECT BY LOCATION
SELECT BY GRAPHIC
کاربرد سایر دستورات SELECTION
فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP)
اصول فرآیند تحلیل سلسله مراتبی
فرآيند انجام یک پروژه مكان يابي دفن پسماند در GIS با روش AHP
بررسي ويژگي هاي محدوده مطالعاتي
تهيه داده‌ها و معیارهای موثر
استاندارد سازی نقشه‌ها
وزن دهي به نقشه‌ها
وزن دهی در محیط نرم‌افزار EXPERT CHOICE
تلفيق نقشه‌ها
تهيه نقشه‌هاي نهايي
فصل بیست و هشتم
نرم‌افزار ARCSCENE
طریقه دسترسی به نرم‌افزار ARCSCENE
آشنایی منوی TOOLS در ARCSCENE
نمایش سه‌بعدی لایه‌های وکتوری
نمایش سه‌بعدی لایه‌های رستری
ساخت نقشه و ارایه آن برای چاپ
چیدمان نقشه
عناصر چیدمان نقشه
مهم‌ترین اطلاعات مورد استفاده در چیدمان نقشه
معرفی محیطVIEW LAYOUT
خروجی گرفتن نقشه‌ها در محیط ARCMAP
اضافه کردن GRIDE به نقشه
روش ساخت اطلس در GIS
روش ساخت اطلس در GIS
روش ساخت MAP BOOKS
تنظیمات MAP BOOK

 

 

 

 

دوره های آنلاین


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Arc GISArc Mapgisآرک جی آی اسآرک مپآموزش Arc GIS در زمین‌شناسیآموزش Arc GIS در زمین‌شناسی و معدنآموزش Arc GIS در معدنآموزش GISآموزش GIS در زمین‌شناسی و معدنآموزش GIS در شیرازآموزش جی ای اسآموزش جی ای اس در شیرازآموزشگاه GISآموزشگاه GIS در شیرازآموزشگاه جی ای اسآموزشگاه جی ای اس در شیرازاطلساطلس راههااطلس زمین شناسیاطلس شهرهااطلس گردشگریتدریس خصوصی GIS در شیرازجی آی اسدوره GISدوره GIS در شیرازدوره جی ای اس در شیرازروش ساخت اطلس زمین شناسی در GISزمین شناسیزمین شناسی و معدنسعید جوی زادهسیستم اطلاعات جغرافیاییسیستم اطلاعات مکانیکلاس GISکلاس GIS در شیرازکلاس جی ای اس در شیرازمدرسGISمعدنمنیژه براهیمیموسسه آموزشی GISموسسه آموزشی GIS در شیرازموسسه آموزشی جی ای اسموسسه چشم انداز هزاره سوم ملل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید