پوشش GIS در 3 مرحله آسان

شروع یک پروژه GIS همیشه برای کاربران غیر GIS و حتی مبتدیان در این زمینه یک دردسر به نظر می رسید. با این حال، ایجاد نقشه ای که هر کسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد و از آن استفاده کند، باید در چند مرحله انجام شود که همه بتوانند آن را درک کنند.

GIS Cloud یک راه حل بلادرنگ ارائه می دهد که در آن کل تیم می توانند در فرآیند نقشه برداری با یکدیگر همکاری کنند. ایجاد یک پروژه GIS نباید یک مشکل یک بخش باشد. بنابراین به همین دلیل است که پلت فرم ما چندین برنامه تخصصی را ارائه می دهد که هر بخش می تواند نقشی در فرآیند نقشه برداری GIS داشته باشد. ایجاد یک پروژه GIS در شرکت شما را می توان در 3 مرحله ساده خلاصه کرد.


1. تیم خود را سازماندهی کنید

GIS Cloud فقط نرم افزاری برای نقشه برداری نیست. این یک پلتفرم کامل است که در آن کل تیم درگیر فرآیند پروژه‌سازی و تصمیم‌گیری است.

افراد با نقش های خاص می توانند از برنامه های تخصصی طراحی شده برای نقش های خود استفاده کنند. مهندسان و مدیران می توانند نقشه پایه پروژه را در  ابزار نقشه ویرایشگر نقشه ما تنظیم  کنند. کارگران میدانی می‌توانند از طریق نرم‌افزار جمع‌آوری داده‌های تلفن همراه ، داده‌ها را جمع‌آوری کرده و گزارش دهند. در نهایت، تصمیم گیرندگان شرکت می توانند با نظارت و هماهنگی کل پروژه با استفاده از  برنامه Map Viewer که برای آنها طراحی شده است، در همه این موارد شرکت کنند.

2. کار بر روی راه حل

 

هنگامی که تیم شما ابزارهای مناسب برای پروژه را در اختیار داشته باشد، اکنون کل شرکت می تواند با هم حرکت کند.هنگامی که یک نقشه ایجاد کردید، می توانید داده هایی را که از میدان جمع آوری کرده اید آپلود کرده و به اشتراک بگذارید. ابزار نقشه‌برداری ویرایشگر نقشه ما دائماً با ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی می‌شود که ساخت، سبک‌دهی و ویرایش نقشه‌ها را برای مهندسان آسان‌تر می‌کند. نحوه  شروع کار با GIS Cloud را فقط  با استفاده از  3 مرحله بررسی کنید.

 3. اجرای استراتژی


با چنین استراتژی، هر شرکتی نتایج پروژه بهتری خواهد داشت. حجم کار در سراسر بخش ها پخش می شود، بهبودها را می توان در مقیاس کوچکتر اجرا کرد، و فرآیند نظارت را می توان در زمان واقعی انجام داد. برای پروژه‌های مورد علاقه عمومی، می‌توانید نقشه‌های خود را در برنامه Map Portal قابل سفارشی‌سازی آپلود کنید  ، جایی که یک نمای کلی از تلاش‌های نقشه‌برداری خود دارید و به عموم اجازه می‌دهد تا داده‌های شما را با یک کلیک کاوش کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید