آموزش گوگل ارث :حضوری و آنلاین

دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین)

دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین)


دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین)-موسسه چشم انداز-آموزش کاربردی GIS و RS

آموزش گوگل ارث :حضوری و آنلاین توسط موسسه چشم انداز و با تدریس خوب دکتر سعید جوی زاده انجام می شود.اطلاعات آموزش گوگل ارث در زیر آمده است.

آموزش گوگل ارث -مقدمه:

آموزش گوگل ارث (Google Earthبرای علاقه مندان به علوم مکانی و کسانی که به جغرافیا و گردشگری و محیط زیست علاقه مند هستند مفید است. آموزش گوگل ارث درباره نرم افزاری به همین نام است .

گوگل ارث نرم‌افزاری است که به ما اجازه می‌دهد از طریق تصاویر ماهواره ای سیاره زمین  را مشاهده کنیم. اکنون نسخه جرفه ای  به طور کامل رایگان است و اجازه دسترسی به تمام امکانات پیشرفته را می‌دهد.

گوگل ارث همچنین یک ابزار جالب برای دنیای آموزشی هم در سطح آکادمیک و هم در سطح مقاطع تحصیلی دبیرسانی است، چرا که امکان تکمیل سوژه‌ها با فعالیت‌های مرتبط با گوگل زمین وجود دارد (برای مثال، مشاهده ساختارهای زمین‌شناسی، انجام جغرافیا، تاریخ و غیره )

 

گوگل ارث   نرم افزاری که به وسیله آن می توانید از نقاط مختلف دنیا  تنها با چند حرکت انگشت دیدن کنید . این نرم افزار تصاویر واقعی را به صورت آنلاین برای شما فراهم میکند  و حتی قابلیت جستجوی صوتی برای شهر مورد نظر را فراهم میکند. از دیگر قابلیت های این برنامه نقشه های real-time را نام برد که به شما اطلاعات هواپیما های در حال پرواز ،مسیر های پیاده روی ،تور هایی که در شهر های مختلف برگزار میشوند  و حتی زلزله های در حال وقوع را نمایش میدهد .

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به تور های مجازی برای شهرهای مشهور و تصاویر سه بعدی از شهرهایی چون سان فرانسیسکو  و رم و بوستون اشاره کرد.تمامی ساختمان ها در تصاویر سه بعدی مدل شده اند و به شما حس پرواز بر روی شهر را القا میکند.

آموزش گوگل ارث :کم کم آماده شوید درباره آن بیشتر بدانید!

با توجه به رشد فزاينده ي علم و فن آوري در دنيا، به نظر مي رسد نقش پژوهش در زمینه  تحلیل های مکانی و تحلیل های فضایی روز به روز برجسته تر مي شود. كشور ما هم چند سالي است كه امر پژوهش در در علوم مکانی  را جدي گرفته است و دولت و مسئولان به تشويق بيشتر پژوهشگران در این زمینه  پرداخته اند.

 در اين ميان، يكی از دغدغه هاي اساسي پژوهشگران، اساتيد و دانشجويان انجام پروژه های مکانی  در گوگل ارث می باشد. در چند سال تدریسی كه در زمینه علوم مکانی و تحلیل های فضایی داشته ایم شاهد کاربرانی بوده ایم كه نمی توانستند با نرم افزار گوگل ارث  به پردازش تصاویر ماهواره ایی بپردازند و اطلاعات مربوط به پروژه خود را استخراج کنند.

به این دلیل در آموزش گوگل ارث قصد داریم که به آموزش آموزش گوگل ارث کاربردی از سری نرم افزار های تولیدی شرکت  گوگل بپردازیم. آموزش گوگل ارث علاوه بر تعاریف و کلیات در زمینه علوم مکانی و تحلیل های فضایی  به معرفي پروژه های کاربردی در این زمینه می پردازد و به نمونه های پروژه های انجام شده در ایران و جهان اشاره می کند.

هر پروژه پژوهشی  مکانی و تحلیل فضایی نیازمند استفاده از نرم افزار  گوگل ارث است .چه به صورت مقاله و چه به صورت پایان‌نامه و چه بصورت رساله دکتری  و طرح پژوهشی سازمانی در مرحله اول نیازمندبررسی داده ها در گوگل ارث  است. دانشجویان و کاربران بسیاری در مقاطع کارشناسی،کارشناسی‌ارشد و دکتری، همواره بدلیل نبود دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) دچار مشکل می‌شوند.

 آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) ، مهم ترین و اصلی ترین بخش یک کار تحقیقی و پژوهشی در زمینه تحلیل مکانی و تحلیل فضایی است، که یک محقق باید مهارت ها و تکنیک های اساسی آموزش گوگل ارث را بداند . به عبارتى دیگر کار با داده های گوگل ارث به عنوان پایه تمامی تحلیل های مکانی و تحلیل های فضایی است که به عنوان ابزاری مهم و کارآمد برای یک محقق برای عملیاتی کردن و اجرای کردن تحقیقات مرتبط با علوم مکانی  مى باشد.موسسه چشم انداز با بهره‌گیری از توان مدرسان حرفه ای و کارآزموده و با تجربه دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) را به صورت کاملاً کاربردى برگزار مى نماید

آموزش گوگل ارث  در 4 بخش ساخته شده‌است:

آموزش گوگل ارث  -بخش مقدمه: این بخش برای آن‌هایی که  در جستجوی مکان‌ها، وارد کردن مختصات و مدیریت بخش‌های مختلف رابط گوگل ارث هستند.

آموزش گوگل ارث  -بخش اضافه کردن اطلاعات :در این بخش  یاد می‌گیرید که نقطه، خطوط و چند ضلعی‌ها را به گوگل ارث  اضافه کنید. در این بخش  از آموزش گوگل ارث  همچنین یاد می گیرید که چگونه داده های برداشت شده از دستگاه های GPS را به گوگل ارث اضافه نمایید.

آموزش گوگل ارث  -بخش خروجی گرفتن اطلاعات :در این بخش شما یاد می گیرید که لایه‌های  اطلاعاتی خود را سازماندهی کرده و فایل‌های kmz ایجاد کنید. در این بخش آموزش گوگل ارث  شما قادر خواهید بود که که از تصاویر خروجی تهیه  کنید و تورها را ایجاد می‌کنید.و آن را برای ارائه در جلسات تهیه نمایید.

آموزش گوگل ارث  -پیشرفته :در این بخش از آموزش گوگل ارث  شما یاد می‌گیرید که از  تحلیل های پیشرفته را در گوگل ارث  انجام دهید.در این بخش آموزش گوگل ارث  شما قادر خواهید بود که تحلیل های فضایی و مکانی پیشرفته را بر روی آمزش گوگل ارث  انجام دهید و لایه های بسیار کاربردی را استخراج و طریقه تفصیر آنها را بدانید.می توانید عک سهای هوایی و تصاویر ماهواره ایی را اضافه کرده و به تاریخچه تصاویر دسترسی پیدا کنید.

 

 

 مدرس:دکتر سعید جوی زاده

مدت زمان:10 ساعت

تلفن تماس با مدرس:09382252774

شروع کلاس  : یک هفته بعد از ثبت نام

مبلغ سرمایه گذاری:300000هزار تومان

توجه :با شرکت در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) از مشاوره های رایگان دکتر سعید جوی زاده تا آخر عمر بهره مند خواهید شد.و وقتی پروژه گوگل ارث  جدیدی را شروع می کنید برای دکتر ارسال و ایشان شما را راهنمایی می کند.یا در رابطه با گوگل ارث  خود و مشکلاتی که دارید با تیم تحقیقاتی ما تماس می گیرید.

 

 

 

سؤالات متداول درباره دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین):

آیا مطالب دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) برای من کاربردی است؟


چیزی که درباره این آموزش گوگل ارث مهم است دقیقا «کاربردی» بودن آن است. به این معنا که ما قصد داریم  ابتدا با مباحث تئوریک و مفاهیم بنیادی و اساسی آموزش گوگل ارث آشنا شوید و بعد هدف ما این است که مهم ترین و متمایزترین تکنیک ها و مهارت هایی که شما برای پروژه های  گوگل ارث  و تحلیل های فضایی را که لازم دارید را در اختیار شما و با شما به اشتراک بگذاریم  .

 به همین دلیل، دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) دکتر سعید چوی زاده، دارای یک دستورالعمل کاربردی و اجرایی هستند که برای شما طراحی شده تا دقیقا بدانید از چه نقطه ای باید شروع کنید و چطور پیش بروید و در نهایت به کجا برسید.و در نهایت با مشاوره رایگان ایشان قدم در جاده حرفه ای بگذارید.

برای شرکت در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) باید چه چیز‌هایی بدانیم؟

در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی خاصی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.و کارشناسان ما در خدمت شما خواهند بود.

دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) در کجا برگزار می‌شود؟

تمامی دوره آموزش گوگل ارث به صورت حضوری در شیراز برگزار می‌گردد و دوستان دیگر شهرهای کشور  می‌توانند در دوره آموزش گوگل ارث آنلاین شرکت کنند و یا بسته آموزشی  برای آنها تهیه نماییم. دوره آموزش گوگل ارث آنلاین به همراه مشاوره های رایگان برای شما .

 آیا این‌ مباحث دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) همیشه در خاطر ما خواهد ماند؟

شرکت‌کنندگان در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) می‌توانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور مطالب حداکثر تا یک ماه  انجام شود.برای این که دوره آموزش گوگل ارث حضوری و آنلاین) بهتر در خاطره شما بماند فیلم آموزشی دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) بصورت  ویدئویی و فایل صوتی به شما تقدیم می شود.

داده ها و نرم افزارهای مورد نیاز دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) را از کجا تهیه کنم؟

در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) تمامی داده ها و فایل های نرم افزاری در اختیار کاربران گذاشته می شود تا هنگام تمرین با مشکلی روبرو نشوند.داده ها و فایل های مورد نیاز در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) از طریق ایمیل و لینک دانلود به کاربران ارسال می شود.

 سطح مطالب دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) چگونه است؟

آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) سطح مطالب از پایه و مفاهیم بنیادی علوم مکانی شروع می‌شود و به مطالب پیشرفته و آخرین دستاوردها در خاتمه می‌یابد.در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) ما فرض را بر این می گذاریم که کاربران در این باره هیچ چیز نمی دانند.و نگرانی از این بابت وجود ندارد .

 

من در زمینه آموزش گوگل ارث هیچ تجربه ای ندارم، آیا این دوره برای من مفید خواهد بود؟
اغلب دانشجویانی  که در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و انلاین) ما شرکت می کنند، به دنبال آن هستند که مهارت های و تکنیک های لازم را برای انجام پروژه ها و تحلیل های مکانی را فرا بگیرند تا در نهایت بتوانند بدون تکیه بر دیگران و به طور مستقل، پروژه ها،پایان نامه و رساله خود را انجام دهند. به همین دلیل، دوره آموزش آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) به شکلی طراحی شده که از صفر تا صد آموزش گوگل ارث را در اختیار دانشجو و کاربران علوم مکانی قرار می دهد  .

 دکتر سعید جوی زاده  فرض را بر این می گذارد که مخاطبینش اطلاع چندانی از آموزش گوگل ارث ندارند، و بر همین اساس آموزش دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) را به صورت گام به گام پیش می برد. بنابراین نگران نباشید؛ اگر هیچ تجربه ای در  آموزش گوگل ارث و انجام پروژه های گوگل ارث ندارید  ، مطمئن باشید دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) ، اولین تجربه ارزشمند شما در آموزش گوگل ارث خواهد بود که مشکل تان در زمینه انجام پروژه های گوگل ارث را حل خواهد کرد.

بعد از دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین)  چه کار کنیم؟

بعد از اتمام دوره آموزش آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) ،هر یک از کاربران می توانند مشکلات گوگل ارث خودشان  را تیم تحقیقاتی ما منعکس نمایند و به مدرس دوره ارسال کنند تا مورد ارزیابی و نقاط قوت و ضعف آنها شناسایی و به رفع مشکل آنها پرداخته شود

 آموزش گوگل ارث برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش گوگل ارث برای همه افراد، متخصصان، آموزگاران، دانشگاهیان، دانش آموزان و غیره، همه می‌توانند از این آموزش گوگل ارث استفاده کرده و از آن در زمینه مربوطه استفاده کنند.

من در شهرستان زندگی می‌کنم، چطور می‌توانم در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) شرکت کنم؟


همان طور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) هم به صورت حضوری برگزار می شود و هم به صورت غیرحضوری یا آنلاین. بنابراین محدودیت جغرافیایی اصلا مهم نیست. شما می توانید با ثبت نام غیر حضوری یا آنلاین دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) در این دوره، همه اطلاعات و مطالبی که دیگر شرکت کنندگان دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) به دست می آورند را داشته باشید.

 

چرا باید در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) شرکت کنید؟

دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) یکی از معدود دوره های آموزش گوگل ارث در ایران است که بصورت کاملا حرفه ای و مباحث تئوری و عملی آموزش گوگل ارث را در کنار هم جمع کرده و با مثال های کاربردی و گام به گام شما را به سمت حرفه ای شدن پیش می برد.

 

آیا با ثبت نام در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) ، به جز شرکت در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) ، خدمات دیگری هم دریافت خواهم کرد؟


بله. مجموعه ای از خدمات جانبی هم برای شرکت کنندگان در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) در نظر گرفته شده است، به این شرح:

– عضویت رایگان در باشگاه مشتریان موسسه چشم انداز و تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

 – ارائه بسته آموزشی مکمل به کسانی که علاقه مندند منابع علمی و آموزشی در بحث آموزش گوگل ارث داشته باشند. (این بسته شامل هزینه جداگانه است(
– ارایه گواهینامه برای شرکت کنندگان در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) (در صورت تمایل به داشتن گواهینامه، باید هزینه گواهی را نیز جداگانه پرداخت نمایید)
– دریافت کوپن تخفیف 30 درصدی بقیه دوره های آموزشی موسسه چشم انداز

دریافت مشاوره رایگان دکتر سعید جوی زاده تا آخر عمر در زمینه آموزش گوگل ارث

گواهینامه دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین)شرکت کنندگان در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) ، می توانند در صورت تمایل «گواهینامه شرکت در دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) » (با مهر موسسه آموزشی و تحقیقاتی چشم انداز )را دریافت کنند.

دوره آموزش گوگل ارث (حضوری و آنلاین) برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره مناسب همه کاربران و پژوهشگرانی است  که به نوعی با سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی و تحلیل های فضایی و مکانی سروکار دارند.بخصوص دانشجویانی که با تصاویر ماهواره ای کار می کنند و پایان نامه ها و رساله دکتری آنها درباره سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی است .

همه کسانی که قصد دارند با سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی کسب درآمد کنند.

 

مدرس دوره آموزش گوگل ارث  چه کسی است؟

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی  از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان “تحلیل فضایی خشکسالی در ایران” است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است.علاوه بر این کتاب های ارزشمندی را در زیمنه اصول نگارش مقالات علمی،پروپزال نویسی ورا نیز به رشته تحریر در آورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

سرفصل دوره آموزش گوگل ارث  (حضوری و آنلاین(:

 • آشنایی با نرم افزار
 • تاریخچه گوگل ارث
 • مقایسه گوگل ارث با دیگر نرم افزار های مشابه
 • تفاوت گوگل ارث با گوگل ارث انجین
 • نکات گلیدی در نرم افزار گوگل ارث
 • چگونه گوگل ارث را دانلود کنیم؟
 • چگونه گوگل ارث را  نصب نرم افزار کنیم؟
 • تنظیمات نرم افزار گوگل ارث پرو
 • گوگل ارث چه فرمت هایی را پشتیبانی می کند؟
 • آشنایی با فرمت های رایج در گوگل ارث
 • نحوه ذخیره کردن عوارض در گوگل ارث
 • دانلود تصاویر گوگل ارث با کیفیت بالا بصورت
 • درباره فرمت های KML و KMZ
  • ایجاد فولدر (Folder) در گوگل ارث (Google Earth)
  • ایجاد عوارض Place mark ,Line ,Polygone
  • نحوه محاسبه مساحت زمین
  • نحوه محاسبه محیط زمین
  • اندازه گیری فاصله در نرم افزار گوگل ارث
  • وارد کردن عوارض وکتوری به گوگل ارث
  • وارد کردن نقاط GPS به گوگل ارث
  • نحوه اتصال دستگاه GPS به گوگل ارث  
  • نحوه محاسبه مساحت، محیط و طول عوارض
  • نحوه ساخت فایل KML ,KMZ و ذخیره اطلاعات
  • معرفی لایه های گوگل ارث
  • معرفی برچسب ها و نام عوارض
  • ذخیره اطلاعات به صورت تصویر و نحوه خروجی گرفتن از تصاویر
  • چگونه حجم زیادی از اطلاعات گوگل ارث را بصورت یک فایل واحد خروجی بگیریم؟
  • سیستم های مختصات چیست
  • آشنایی با انواع سیستم های مختصات
  • معرفی انواع سیستم مختصات در گوگل ارث
  • تغییر و تنظیمات سیستم مختصات در نرم افزار
  • افزودن نقاط با مختصات مشخص به نرم افزار
  • ارتباط بین گوگل ارث با GIS
  • ارتباط بین گوگل ارث با GPS
  • ارتباط بین گوگل ارث با AutoCAD
  • ارتباط بین گوگل ارث با اکسل
  • ساخت نقشه ماهواره ای با گوگل ارث
  • دریافت تصاویر Landsat 8
  • بررسی دقت تصاویر ماهواره ای حاصل از گوگل ارث
  • دانلود تصاویر ماهواره ای ژئورفرنس شده گوگل ارث به کمک نرم افزار ArcGIS
  • دانلود تصاویر ماهواره ای ژئورفرنس شده گوگل ارث
  • ضبط ویدیو(Record Tour) در نرم افزار گوگل ارث
 • ایجاد تورهای علمی و آموزشی در نرم افزار گوگل ارث
 • چگونه یک انیمیشن ایحاد کنیم؟
 • چگونه روند تغییرات و سری های زمانی را ایجاد کنیم؟
 • آموزش استخراج DEM از طریق نرم افزار گوگل ارث
 • تولید DEM به کمک گوگل ارث
 • پیدا کردن ارتفاعات با نرم افزار گوگل ارت
 • اسخراج خطوط تراز با نرم افزار گوگل ارت
 • آموزش تهیه نقشه توپوگرافی با نرم افزار GOOGLE EARTH
 • دریافت نقشه توپوگرافی (Topographic map) نقاط مختلف جهان
 • معرفی و ایجاد پروفیل طولی
 • مشاهده مشخصات شیب مسیر در گوگل ارث
 • امکان ویرایش پروفیل طولی در گوگل ارث
 • کاربرد Snapshot در گوگل ارث
 • معرفی و کاربرد ابزار Navigation
 • مشاهده منطقه مورد بررسی در هر بار فراخوانی نرم افزار
 • کاربرد و نحوه استفاده از ابزار Get Direction یا مسیریابی
 • معرفی و کاربرد نرم افزار ArcBruTile
 • معرفی و کاربرد نرم افزار Arc Google earth

 

دوره های آنلاین


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Explore Google EarthGoogle earthGoogle Earth ProKMZ و ذخیره اطلاعاتLinePersian Google EarthPolygoneآشنایی با انواع سیستم های مختصاتآشنایی با فرمت های رایج در گوگل ارثآشنایی با نرم افزارآموزش استخراج DEM از طریق نرم افزار گوگل ارثآموزش تهیه لایه پولیگونی در گوگل ارثآموزش تهیه نقشه توپوگرافی با نرم افزار GOOGLE EARTHآموزش جامع و کامل نرم افزار گوگل ارثارتباط بین گوگل ارث با AutoCADارتباط بین گوگل ارث با GISارتباط بین گوگل ارث با GPSارتباط بین گوگل ارث با اکسلارث ویواستخراج ارتفاع نقاط از نرم افزار Google Earthاستخراج نقشه توپوگرافی با استفاده از Google Earthاسخراج خطوط تراز با نرم افزار گوگل ارتافزودن نقاط با مختصات مشخص به نرم افزارامکان ویرایش پروفیل طولی در گوگل ارثاندازه گیری فاصله در نرم افزار گوگل ارثاندازه‌گیری فواصل در گوگل ارثایجاد تورهای علمی و آموزشی در نرم افزار گوگل ارثایجاد عوارض Place markایجاد فولدر (Folder) در گوگل ارث (Google Earth)بررسی دقت تصاویر ماهواره ای حاصل از گوگل ارثبرنامه Google Earthبرنامه بی نظیر Google Earthبرنامه گوگلپرینت سه بعدی شهرهای سراسر دنیا مستقیماً از گوگل ارثپیدا کردن ارتفاعات با نرم افزار گوگل ارتپیدا و پنهان گوگل‌ ارثتاریخچه گوگل ارثتصاویر ماهواره ای گوگل ارث از نقاط مختلف زمینتغییر و تنظیمات سیستم مختصات در نرم افزارتفاوت گوگل ارث با گوگل ارث انجینتنظیمات نرم افزار گوگل ارث پروتولید DEM به کمک گوگل ارثجهان گردی با واقعیت مجازی گوگل ارثچگونه حجم زیادی از اطلاعات گوگل ارث را بصورت یک فایل واحد خروجی بگیریم؟چگونه روند تغییرات و سری های زمانی را ایجاد کنیم؟چگونه عکس های خود را در گوگل ارث قرار دهیم؟چگونه گوگل ارث را دانلود کنیم؟چگونه گوگل ارث را نصب نرم افزار کنیمچگونه یک انیمیشن ایحاد کنیم؟دانلود تصاویر گوگل ارث با کیفیت بالا بصورتدانلود تصاویر ماهواره ای ژئورفرنس شده گوگل ارث به کمک نرم افزار ArcGISدانلود گوگل ارث برای کامپیوتردانلود گوگل ارث برای موبایلدانلود نرم افزار Google Earthدرباره فرمت های KML و KMZدریافت تصاویر Landsat 8دریافت نقشه توپوگرافی (Topographic map) نقاط مختلف جهانذخیره اطلاعات به صورت تصویر و نحوه خروجی گرفتن از تصاویرراهنمای استفاده از گوگل ارث Google Earthراهنمای تبدیل نقشه اتوکد به گوگل ارثساخت نقشه ماهواره ای با گوگل ارثسیستم های مختصات چیستشرکت کی‌هولضبط ویدیو(Record Tour) در نرم افزار گوگل ارثکاربرد Snapshot در گوگل ارثکاربرد و نحوه استفاده از ابزار Get Direction یا مسیریابیکمپانی گوگلگالری Earthگوگل ارتگوگل ارثگوگل ارث آنلاینگوگل ارث اندرویدگوگل ارث چه فرمت هایی را پشتیبانی می کند؟گوگل ارث حرفه ای رایگانگوگل ارث فارسیگوگل ارث کجاها را سانسور می‌کند؟گوگل ارث مخصوص واقعیت مجازیگوگل ارث و آپلود تصاویر و ویدیوهامحاسبه مساحت زمین با نقشه گوگلمحیط و طول عوارضمشاهده مشخصات شیب مسیر در گوگل ارثمشاهده منطقه مورد بررسی در هر بار فراخوانی نرم افزارمعرفی انواع سیستم مختصات در گوگل ارثمعرفی برچسب ها و نام عوارضمعرفی لایه های گوگل ارثمعرفی و ایجاد پروفیل طولیمعرفی و کاربرد ابزار Navigationمعرفی و کاربرد نرم افزار Arc Google earthمعرفی و کاربرد نرم افزار ArcBruTileمقایسه گوگل ارث با دیگر نرم افزار های مشابهنحوه اتصال دستگاه GPS به گوگل ارثنحوه ذخیره کردن عوارض در گوگل ارثنحوه ساخت فایل KMLنحوه محاسبه محیط زمیننحوه محاسبه مساحتنحوه محاسبه مساحت زمیننحوه وارد کردن توپوگرافی از گوگل ارث به رویت و قرار دادن ساختماننسخه پیشرفته نرم افزار گوگل ارث برای رایانهنسخه‌های Earthنسخه‌ی تازه‌ی گوگل ارثنقشه ۳بعدینقشه ماهواره ای گوگلنکات گلیدی در نرم افزار گوگل ارثوارد کردن عوارض وکتوری به گوگل ارثوارد کردن مختصات در گوگل ارثوارد کردن نقاط GPS به گوگل ارث

8 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید