مزایای راه حل های آنلاین GIS

راه حل های آنلاین

سال‌هاست که راه‌حل‌های آنلاین GIS کارایی هزاران سازمان را در عملیات روزانه خود بهبود می‌بخشد. مزایای این راه حل ها فراتر از صرفه جویی در زمان و هزینه است.

GIS Cloud از زمان اولین مهاجرت به نقشه برداری آنلاین وجود داشته است. تمرکز شرکت ما بر این است که مزایای نقشه برداری GIS را از طریق یک پلت فرم با کاربری آسان ساخته شده در فضای ابری به کاربران خود ارائه دهد.

زیرساخت ما به مشتریان ما اجازه می دهد تا از مزایای راه حل های نقشه برداری GIS آنلاین به حداکثر برسند.

این مزایا عبارتند از:

  1. دسترسی از راه دور به داده ها
  2. پشتیبان گیری امن از داده ها
  3. دسترسی به نقشه آفلاین
  4. داده های پویا و زنده
  5. توانمندسازی اطلاعات عمومی

انتقال ساده بخش‌هایی از GIS سازمانتان به فضای ابری این مزایا را باز می‌کند و خدماتی را که می‌توانید انجام دهید بهبود می‌بخشد.

دسترسی از راه دور به داده ها

شما وسیله نقلیه شرکت خود را در محل کار پارک کرده اید و با هیجان بیرون پریده اید. این روز یکی از قراردادهای مهم با یک مشتری جدید است.

با نزدیک شدن مشتری، شما می روید تا نقشه های سایت را از صندلی عقب بگیرید.

هیچ جا پیدا نمی شوند.

امروز صبح در عجله خود برای گرفتن قهوه، تأیید مکان محل کار، تنظیم مجدد جلسات بعدازظهر خود و به خود یادآوری کنید که کلید دروازه درست را بردارید، کاملاً فراموش کرده اید که رول های برنامه های روی میز خود را بردارید.

اولین برداشت عالی با یک مشتری جدید نیست.

خوشبختانه، آی پدی که در کوله پشتی شما زندگی می کند با برنامه GIS Cloud Map Viewer بارگذاری می شود و داده ها به نقشه های سایت پروژه مرتبط می شوند.

چند ثانیه بعد، شما و مشتری‌تان به «مجموعه برنامه‌ها» نگاه می‌کنید، نگرانی‌های آن‌ها را به آرامی تجزیه و تحلیل می‌کنید و به لطف دسترسی از راه دور به داده‌های GIS خود، در مورد مراحل بعدی بحث می‌کنید.

نقشه ها را به صورت آنلاین مشاهده کنید

پشتیبان گیری امن از داده ها

داشتن نسخه پشتیبان از اطلاعات شما در هر کسب و کاری مهم است. با راه‌حل‌های آنلاین GIS، سازمان شما می‌تواند فایل‌های داده‌ای وکتور، شطرنجی و جدولی خود را بدون ترس از دست دادن داده‌ها در یک مکان ابری امن ذخیره کند.

مشکلات داده در محل ممکن است در هنگام قطع شدن شبکه یا به‌روزرسانی‌های فناوری اطلاعات رخ دهد.

یک اتصال اینترنتی ساده به شما امکان می دهد در یک لحظه به داده های GIS سازمان خود دسترسی داشته باشید.

دسترسی به نقشه آفلاین

در برنامه GIS Cloud Mobile Data Collection ، نقشه های شما به راحتی می توانند به صورت محلی در دستگاه شما برای استفاده آفلاین ذخیره شوند.

با ذخیره سازی آفلاین، می توان به نقشه ها و داده های شما در هر نقطه از جهان دسترسی داشت .

مکان یابی داده های حیاتی در سایت هایی با دسترسی محدود به اینترنت می تواند با اطمینان انجام شود. داده‌ها گرفته، ذخیره و به صورت محلی ذخیره می‌شوند تا زمانی که اتصال اینترنت را دوباره به دست آورید.

این امنیت به شما و تیمتان اجازه می‌دهد تا بدون تکیه بر یادداشت‌های کاغذی یا علامت‌گذاری‌های نادرست بر روی نقشه‌های میدانی، در صورت نیاز نقشه برداری کنید.

GIS برای تاسیسات برق - ایجاد پروژه
داده های پویا و زنده

اطلاعات به طور مکرر با استفاده از منابع جدید در حال تغییر است و مواد منبع به روز می شوند.

یک راه حل آنلاین GIS امکان دسترسی به داده های زنده با نمایش های به روز از میدان یا دفتر را فراهم می کند.

این ارتباط دو طرفه به خدمه صحرایی اجازه می دهد تا شرایط زندگی را با کارکنان دفتر در میان بگذارند. این به‌روزرسانی‌ها با مکان‌ها ارتباط برقرار می‌کنند و می‌توانند شرایط مزرعه را از طریق پیوست‌ها، مانند عکس‌ها و ویدیوها، نشان دهند.

در موقعیت‌های واکنش اضطراری، مانند حوادث طوفان یا آتش‌سوزی، تصمیم‌گیرندگان می‌توانند به سرعت داده‌های حیاتی را تفسیر کنند و بر اساس اطلاعات جمع‌آوری‌شده میدانی تصمیمات آگاهانه بگیرند.

این ارتباطات می‌تواند در طول بحران‌هایی که بر دانش لحظه‌ای تکیه دارند، جان انسان‌ها را نجات دهد.

ویرایشگر نقشه GIS
توانمندسازی اطلاعات عمومی

ترکیب داده های زنده و قابلیت های اشتراک داده به سازمان ها این قدرت را می دهد که در مواقع اضطراری به مردم اطلاع رسانی کنند .

با دریافت نظرات عمومی و ارسال پاسخ‌های مناسب، عموم مردم با آگاهی از شنیده شدن آنها و رفع نگرانی‌هایشان، آرامش خاطر را دریافت می‌کنند.

در طول رویدادهای اضطراری، عموم می‌توانند به داده‌های به اشتراک‌گذاشته شده عمومی نگاه کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بدون تداخل در خطوط ارتباطی با مرکز عملیات اضطراری، تصمیمات هوشمندانه بگیرند.

نتیجه

هر یک از این مزایا با راه‌حل‌های GIS آنلاین ارائه‌شده توسط ابزارهایی مانند GIS Cloud Map Viewer و برنامه رایگان Mobile Data Collection قدرت و امکان‌پذیر می‌شوند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید