مزایای کشاورزی دیجیتال

مزایای کشاورزی دیجیتال

مزایای کشاورزی دیجیتال


مزایای ابزار کشاورزی دیجیتال

مزایای کشاورزی دیجیتال

مزایای کشاورزی دیجیتال

وقتی صحبت از فناوری و داده های موجود در صنعت کشاورزی می شود ، این روزها انتخاب های زیادی وجود دارداین مهم است که خرده فروشان درک کنند و بتوانند برای تولیدکنندگان در مورد اینکه چه عواملی موثر است و چه کار می کنند ، راهنمایی کننددرک فناوری ها و مجموعه داده ها مهم هستند و چگونگی استفاده بهینه از آنها بسیار مهم تر است.

کشاورزی دقیق اصطلاحی است که امروزه به طور گسترده در صنعت استفاده می شود. این به تولیدکنندگان کمک می کند تا برای بهبود سلامت کلی محصولات و افزایش عملکرد بهتر به تنوع درون یک زمینه یا مجموعه ای از مزارع پاسخ دهند. ابزارهای کشاورزی دیجیتال شامل انواع فناوری ها و سیستم های نرم افزاری است که داده هایی را برای تقویت تصمیم گیری در کشاورزی دقیق فراهم می کند و در صورت استفاده صحیح ، می تواند به کاهش ضایعات ، افزایش سود و محافظت از محیط زیست کمک کند.

امروزه ، خرده فروشان و تولیدکنندگان از ابزارهای کشاورزی دیجیتال به عنوان بخشی از استراتژی های دقیق کشاورزی خود برای بهبود روند کشاورزی استفاده می کنند ، از جمله تجهیزات کاربردی مزرعه و سیستم عامل های حسگر که خرید محصولات را کنترل می کنند و می توانند داده های ضبط شده را در زمان واقعی ارائه دهندسیستم عامل های نرم افزار نیز محبوبیت بیشتری یافته و تعداد گزینه های مختلف موجود را افزایش می دهنداز این ابزارهای کشاورزی دیجیتال می توان برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کرد تا به خرده فروشان و تولیدکنندگان در مورد تصمیمات مختلف در طول فرآیند تولید محصول کمک کند.

در اینجا 4 روشی آورده شده است که ابزار کشاورزی دیجیتال می تواند به کشاورزان در افزایش بهره وری زمینه و در عین حال کاهش استرس محیطی کمک کند:

1.پارامترهای خاک و گیاه را کنترل کنید

با استفاده از ابزارهای کشاورزی دیجیتال ، تولیدکنندگان می توانند شرایط اوج رشد گیاه و اینکه چه عناصر غذایی مورد نیاز محصولاتشان است تا بتوانند به آنها کمک کنند تا اهداف عملکرد خود را بر اساس یک مزرعه تعیین کنند ، تعیین کنند. امروزه تعدادی گزینه فناوری در دسترس است. یکی از راه ها قرار دادن حسگرها در سراسر مزارع برای ثبت بارندگی و شرایط خاک در این مناطق مختلف است. این می تواند با VRT و بهبود عملکرد در مناطق مهم مشکل ساز باشد. اغلب این حسگرها می توانند به برنامه های دیجیتالی یا نرم افزاری متصل شوند تا به تولیدکنندگان کمک کنند مزایای این فناوری را به حداکثر برسانند.

انواع مختلفی از برنامه های رایانه ای ، برنامه های نرم افزاری و سایر ابزارهای دیجیتال وجود دارد که می توانند به همراه تجهیزات کشاورزی مورد استفاده قرار گیرند یا می توانند به صورت دستی برای ثبت نتایج نمونه خاک ، ورودی های کود ، بارندگی و سایر شرایط استفاده شونداین فناوری به کشاورزان و تولیدکنندگان آنها کمک می کند تا تصمیمات کشاورزی خود را برای مزارع مختلف ارزیابی کرده و عملکرد آنها را بهبود بخشندیک مثال Climate FieldView است که می تواند برای کار با تجهیزات پرورش دهنده برنامه ریزی شود و یا می تواند با داده های زمینه به صورت دستی برنامه ریزی شودبا استفاده از FieldView ، کاربران می توانند با استفاده از ابزارهای دیجیتال موجود در این بستر برنامه های کشاورزی و نقشه های صحرایی از جمله نقشه های پیش بینی و بازده را برای استفاده در عملیات کشاورزی خود ایجاد کنند.

2.مدیریت خودکار

اگر یک پرورش دهنده از فناوری حسگر در عملیات خود استفاده می کند ، می توان خاک و گونه های گیاهی را به طور خودکار از طریق این سنسورها بهینه سازی کرده و از سیستم پشتیبانی تصمیم گیری استفاده کرد ، که می تواند به تعیین بهترین زمان برای آبیاری و کوددهی محصولات خاص کمک کند.

اگر یک پرورش دهنده از یک برنامه دیجیتالی مانند FieldView استفاده می کند ، می تواند از تعدادی از منابع موجود در این سیستم عامل برای پیگیری پیشرفت در طول فصل استفاده کندیک مثال شامل تصاویر بهداشتی از مزارع است که به تولیدکنندگان امکان می دهد روند محصول را ردیابی کرده و از تلاش های پیشآگاهی محصولات و تصمیمات مدیریت مزرعه برای کمک به آنها برای حفظ بالاترین پتانسیل عملکرد با پیشرفت فصل حمایت کنند.

3.داده های زمان واقعی را جمع آوری کنید

اگر یک پرورش دهنده دستگاه های سنجش را در کل مزرعه اعمال کند ، امکان نظارت مداوم بر پارامترهای انتخاب شده را فراهم می کند و داده های زمان واقعی را برای کمک به پرورش دهنده در تصمیم گیری آگاهانه هنگام کاشت ، از طریق فصل رشد و در طول برداشت فراهم می کند.

با استفاده از ابزارهای دیجیتال ، تولیدکنندگان می توانند از داده های زمان واقعی در زمان های کلیدی برای کمک به آنها در تصمیم گیری استفاده کنندبه عنوان مثال ، اگر یک پرورش دهنده داده های کاشت خود را بارگذاری کرده یا از برنامه FieldView ™ Cab هنگام کاشت استفاده کرده است ، می تواند نقشه هایی را در حساب خود بسازدسپس می توان از این نقشه ها در حین برداشت استفاده کرد یا با داده های برداشت ترکیب کرد تا نتایج عملکرد دقیق بر اساس مزرعه و ترکیبی یا رقم تولید شود.

Climate FieldView ابزارهای تجزیه و تحلیل فوری عملکرد را فراهم می کند که به شما امکان می دهد عملکرد محصول را هنگام برداشت ارزیابی کنید.

4.بهترین نتیجه را از نیروی کار و منابع بگیرید

تولیدکنندگان و خرده فروشان می توانند با استفاده از فناوری کمک کنند تا با استفاده از سنسورهای اتوماتیک مزایای مواد مغذی محصول ، حفاظت از محصول و هزینه های آبیاری را به حداکثر برسانند که به تولیدکننده نیاز یا بهترین زمان آبیاری و کوددهی محصولات مربوطه را هشدار می دهد.

با استفاده از ابزارهای دیجیتال مانند Climate FieldView ، تولید کنندگان می توانند نسخه های متنوعی برای باروری و باروری (اسکریپت) ، از جمله نیتروژن ، فسفر ، پتاسیم و سایر مواد مغذی ضروری ایجاد کنند.

تخمین زده شده است که بیش از نیمی از پرورش دهندگان در حال حاضر به نوعی از فن آوری کشاورزی مشغول هستند و انتظار می رود این تعداد همچنان رشد کند زیرا کشاورزان و تولیدکنندگان مزایای بهبود یافته ابزارهای دیجیتال و چگونگی بهبود نتایج خود را در استراتژی های دقیق کشاورزی خود مشاهده می کنند. . برای برخی از برنامه های دیجیتال ، حتی گزینه های فروش نیز وجود دارد که به کشاورز اجازه می دهد نتایج را ردیابی کند و نحوه عملکرد محصولات را در مناطق بزرگتر یا در انواع شرایط رشد ارزیابی کند.

خرده فروشان Ag این فرصت را دارند تا با ارائه تخصص محلی در مورد چگونگی به کارگیری بهترین ابزارها و فن آوری های دیجیتال موجود در جغرافیای خود و در عملیات شخصی خود ، به مشتریان خود کمک کنند تا به آنها کمک کند تا بازده سرمایه گذاری خود را در مناسب ترین حالت بهبود بخشند. راه ها.

 

 

 

کشاورزی دقیق


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

آزمون خاک در کشاورزی دقیقآشکارسازی در کشاورزی دقیقآموزش GIS در شیرازآموزش Rsآموزش سنجش از دور در شیرازآموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی در شیرازآموزش کشاورزی دقیق در شیرازالگوی کشاورزی دقیقانقلاب کشاورزیپایان نامه کشاورزی دقیقپروسه های زراعی در کشاورزی دقیقپهنه‌بندی عملکرد محصول در کشاورزی دقیقتاریخچه کشاورزی دقیقتحلیل صنعت کشاورزی ایرانتکنولوژی در کشاورزی دقیقداده های حاصل از دورسنجی در کشاورزی دقیقدانش خاک کشاورزیدکتر سعید جوی زادهسنجش از راه دورسنجش از راه دور در کشاورزی دقیقسنجش در کشاورزی دقیقسیستم تعیین مختصات جغرافیاییسیستم مدیریت تلفیقی در کشاورزیسیستم های GPSسیستم‌های GISسیستم‌های مکان یابی در کشاورزی دقیقعملکرد کشاورزی دقیقفعالیتهای مدیریتی در کشاورزیکتاب کشاورزی دقیقکشاورزی پایدارکشاورزی دقیقکشاورزی دیجیتالکشاورزی سنتیکنترل بازده ر کشاورزی دقیقمؤسسه چشم انداز شیرازمراحل اولیه کشاورزیمفهوم جدید در کشاورزی امروزیمکانیزاسیون کشاورزینقشه در کشاورزی دقیقوضعیت کشاورزی سنتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید