خانه / مجلات بین المللی(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / معرفی مجلات بین المللی:International Journal of Geographical Information Science

معرفی مجلات بین المللی:International Journal of Geographical Information Science

معرفی مجلات بین المللی

تهیه کننده:دکتر سعید جوی زاده

International Journal of Geographical Information Science

مجله بین‌المللی سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) یک ژورنال علمی است که توسط انتشارات تیلور & فرانسیس منتشر می شود.

دفتر اصلی این محله بین المللی در دانشگاه تگزاس است .

این مجله تحقیقات اصلی در زمینه سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)را پوشش می‌دهد، از جمله کاربردهای سیستم اطلاعات جغرافیایی در نظارت، پیش‌بینی، و تصمیم‌گیری و همچنین منابع طبیعی، سیستم‌های اجتماعی، علوم رایانه، نقشه‌برداری، جغرافیا، و مهندسی می توان اشاره کرد.

این مجله بستری مناسب برای چاپ آخرین دستاوردهای دانشمندان و پژوهشپران می باشد.

 

لینک مستقیم مجله:

https://www.tandfonline.com/toc/tgis20/current

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

معرفی مجلات بین المللی:ISPRS

معرفی مجلات بین المللی تهیه کننده:دکتر سعید جوی زاده ISPRS Journal of Photogrammetry and Remote …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟