معرفی مجلات بین المللی:ISPRS

معرفی مجلات بین المللی

تهیه کننده:دکتر سعید جوی زاده

ISPRS Journal of Photogrammetry and Remote Sensing

مجله بین المللی فتوگرامتری(تفسیر عکس های هوایی)و سنجش از دور (RS) یک کانال ارتباطی برای دانشمندان و متخصصان و پژوهشپران حوزه سنجش از دور و سیستم های اطلاعات مکانی است.این مجله به عنوان یک مرجع کامل برای اطلاع یافتن از آخرین پیشرفت های در زمینه تفسیر عکس های هوایی و سنجش از دور است.

این مجله بین المللی مقالاتی را منتشر می کند که حاصل پژوهش های اصیل و کاربردی بوده و به حل مشکلات اساسی می پردازد.بیشتر این مقالات باید در زمینه های جدید و بر فناوری ها و نوآوری های بکر سنجش از دوری و تفسیر عکس های هوایی باشند.باید در مقالات ارسالی خلاقیت و نوآوری رعایت شده باشد.

خوزه فعالیت این مجله بسیار گسترده و از مفاهیم بنیادی تا پیشرفت های اخیر در حوزه تفسیر عکس های هواییی و سنجش از دور را در بر می گیرد .

لینک مستقیم مجله:

https://www.journals.elsevier.com/isprs-journal-of-photogrammetry-and-remote-sensing/

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

معرفی مجلات بین المللی:Journal of Applied Remote Sensing

معرفی مجلات بین المللی تهیه کننده:دکتر سعید جوی زاده Journal of Applied Remote Sensing مجله …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟