نقشه برداری از راه دور

ویژگی نقشه‌های آفلاین GIS Cloud نه تنها در مناطق دورافتاده با سیگنال ضعیف، بلکه در مواردی که استفاده از داده‌های تلفن همراه برای اتصال برنامه شما می‌تواند صورت حساب قابل توجهی برای شرکت ایجاد کند، یک ابزار مفید است. پلت فرم GIS Cloud یک راه حل تک کلیکی را برای شرکت هایی که به دنبال بهبود بهره وری خود هستند ارائه می دهد. قیمت گذاری ما شفاف و مقرون به صرفه است و از مشتریان خود در برابر هزینه های اضافی محافظت می کند.

گاهی اوقات، ترسیم یک پروژه نیاز به جمع آوری داده ها از مکان های راه دور دارد که سیگنال های شبکه تقریباً وجود ندارند. علاوه بر حمل تجهیزات ضروری، هر کارگر میدانی باید به برنامه جمع آوری داده ها و نقشه برداری آفلاین مجهز باشد. اگر همگام‌سازی شوند، برنامه‌ها می‌توانند داده‌های خود را در یک مکان جمع کنند و فوراً گردش کار و همکاری بین بخش‌های مختلف یک شرکت را بهبود بخشند.

علاوه بر این، استفاده از برنامه‌های ما آسان است و حتی سریع‌تر از کار کردن آنلاین در حالت آفلاین کار می‌کنند! راه اندازی یک پروژه برای جمع آوری داده های آفلاین بسیار ساده است. ابتدا، در حالی که دستگاهی که استفاده می‌کنید آنلاین است، نقشه‌هایی را که روی آنها کار می‌کنید، شامل لایه‌ها و نقشه پایه همراه با آنها دانلود کنید.

در طول جمع‌آوری داده‌ها در مناطق دوردست، تمام داده‌های جمع‌آوری‌شده با نقشه‌های آفلاین در صفی انباشته می‌شوند که منتظر آپلود در حساب شما هستند.

پس از بازگشت از میدان و اتصال دستگاه خود به صورت آنلاین، داده های برنامه Mobile Data Collection ما به طور خودکار همگام سازی می شود و تمام به روز رسانی های نقشه ارسال می شود. کل تیم در برنامه های Map Viewer یا Map Editor می توانند فوراً به داده های اضافه شده جدید دسترسی داشته باشند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید