استفاده از هوش مکانی برای تجارب ایمن تر در رانندگی

هوش مکانی و رانندگی

طبق داده های National National Record Records Bureau ، در مجموع 4،37،396 تصادف جاده ای در هند در سال 2019 ثبت شده است. دلایل مختلفی برای این تصادفات وجود دارد و یکی از آنها جاده های ضعیف نگهداری شده است. گاهی اوقات به دلیل ورود آب در جاده ها ، چاله ها و سرعت شکن های بدون علامت ، تعیین عمق گودال های کوچک برای درایوها دشوار می شود. در نتیجه ، مردم به طور مداوم به دنبال راه حل هایی برای کمک به رانندگی به عنوان یک تجربه ایمن تر و کاهش خطرات ناشی از موارد فوق هستند. این جایی است که همکاری HERE Technologies با برنامه Intents Go به وجود می آید.

در اینجا فناوری ها و اهداف MOBI برای توسعه یک راه حل فناوری – Intents Go  – مشارکت کرده است که به شما کمک می کند تا حوادث جاده ای را افزایش داده و هزاران نفر را که به دلیل سرعت شکن و چاله های موجود در جاده های هند از بین رفته اند ، نجات دهید. انباشته فناوری هوشمند و قدرتمند HERE ، برنامه Intents Go را قادر می سازد خدمات اضافی پیشرفته دیگری مانند اطلاعات در مورد آب و هوا و شرایط جاده ، فراتر از ناوبری ، ارائه دهد.

کاربری که برنامه را بارگیری می کند ، هنگام عبور از آن ، در زمان واقعی از چاله ها ، سرعت شکن ها ، ورود به سیستم آب ، رانش زمین و غیره مطلع می شود. این راه حل همچنین داده های ترافیکی در زمان واقعی را ارائه می دهد که مناطق شلوغی ترافیک و دلایل آن را با ارائه جریان با کیفیت بالا و محتوای حادثه در هر دقیقه مشخص می کند. ساخته شده با HERE SDK ، یک سرویس جامع و آماده برای موبایل که یک لایه اضافی برای مسیریابی و تحرک با مسیریابی ، خدمات رمزگذاری جغرافیایی و ویژگی های جستجوی کامل فراهم می کند. این برنامه برای تشخیص اینکه آیا کاربر در حال رانندگی است یا خیر ، از تشخیص فعالیت استفاده می کند و می تواند به کاربران حتی در پس زمینه هشدار دهد ، اطمینان حاصل کند که به طور مستقیم با هیچ فناوری ناوبری رقابت نمی کند.

برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ، ما با Rohit Kaushik ، Head – Operations Portfolio Operations ، جنوب آسیا ، HERE Technologies ارتباط برقرار کردیم.

پرسش: لطفاً در مورد “Intents Go” بیشتر توضیح دهید.

A. HERE Technologies با Intents Mobi ، یک شرکت فناوری محور در ارائه اطلاعات به عنوان خدماتی به تمام بخشهای صنعت که مربوط به حمل و نقل و رفت و آمد هستند ، همکاری کرده است. آنها یک راه حل تلفن همراه ایجاد کرده اند که هدف آن ارائه یک تجربه ایمن رانندگی در جاده های هند است. هر ساله جان با ارزش به دلیل سرعت شکن و چاله های موجود در جاده ها از دست می رود که منجر به تصادف می شود. همکاری ما یک نمونه کلاسیک از نوآوری و تخصص است. Intents Go ، توسعه یافته توسط Intents Mobi و با پشتیبانی از راه حل های ما در اینجا ، می باشدیک برنامه ناوبری کاملاً کاربردی ، که به شناسایی شرایط سطح جاده و هشدار دادن به کاربران هنگام رانندگی ، وجود چاله ها ، سرعت شکن ها ، ورود به سیستم آب ، رانش زمین و موارد دیگر کمک می کند. Intents Mobi همچنین داده های ترافیک در زمان واقعی را ارائه می دهد که مناطق شلوغی ترافیک و دلایل آن را با ارائه جریان با کیفیت بالا و محتوای حادثه در هر دقیقه مشخص می کند.

س. چگونه مدیریت  می کنید اطلاعات مربوط به چاله ها و غیره را در برنامه به روز کنید؟

 یکی از مهمترین تمایزات Intents Go به عنوان یک برنامه این است که در ویژگی های لایه های اضافی برای پیمایش و تحرک ساخته شده است. به عنوان مثال ، یک کاربر ممکن است استفاده از برنامه موجود محلی HereWeGo را انتخاب کند و برنامه ما فقط روی تلفن نصب شود. ما از تشخیص فعالیت برای تعیین اینکه آیا کاربر رانندگی می کند یا خیر می تواند به کاربران حتی در پس زمینه هشدار دهد. بنابراین ، ما مستقیماً با هیچ فناوری ناوبری رقابت نمی کنیم. علاوه بر این ، برنامه Intents Go از ویژگی های کیت توسعه نرم افزار HERE (SDK) مانند مسیریابی ، لایه ترافیک ، مکانها و خدمات رمزگذاری جغرافیایی استفاده می کند.

پرسش: تا کی برنامه برای استفاده عمومی در دسترس خواهد بود؟ 

 الف –  این برنامه از قبل در دسترس است تا کاربران از فروشگاه Google Play بارگیری کنند. ما به زودی آن را در iOS نیز راه اندازی خواهیم کرد.

س. برنامه در ابتدا در كدام شهرها در دسترس خواهد بود؟

الف – در سراسر هند موجود است.

پرسش: چقدر این برنامه برای صنایع متحد مفید است؟ 

A. فراتر از کاربران نهایی Intents Go ، ما معتقدیم که این راه حل برای صنعت حمل و نقل و تدارکات ، زنجیره تأمین و مدیریت ناوگان در هند نیز ارزش فوق العاده ای دارد.

برای قرار دادن موضوعات در چشم انداز ، برای صنایع فوق الذکر ، یکی از چالش های مهم حفظ رانندگان ایمن و باتجربه ، برای اطمینان از بالاترین سطح تجربیات با نام تجاری مشتری است. این به نوبه خود به معنای این است که مسئولیت مدیران ناوگان برای برداشتن گامهایی که به کاهش احتمال وقوع تصادفات در هنگام جاده کمک می کند ، است. راه حل های تعبیه شده در مکان آنها را قادر می سازد تا رفتار راننده کامیون را کنترل کنند. رانندگان مربی در مورد ایمنی جاده ها و درک بهتر – و انطباق با آنها – اطلاعات محدودیت سرعت ارسال شده را. همچنین می تواند درک کند که اقدام راننده مناسب هنگام در نظر گرفتن عناصری مانند ترافیک ، شرایط آب و هوایی و سایر محدودیت های قانونی و جسمی جاده ، کمک می کند.

 ما معتقدیم ، برنامه ما دقیقاً همین کار را می کند!

 

9 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید