کمک به شما برای افزایش حداکثر کارآیی کسب و کار خود با استفاده از فناوری مکان یابی (GIS و RS)

جهت افزایش رشد کسب و کار خود می‌بایست از فناوری مکانی استفاده کنید.

تیم ما داده‌های مکانی شما را ارزیابی کرده تا شما بتوانید تصمیمات تجاری هوشمندانه تری بگیرید و با خیالی آسوده به اهداف خود برسید

پیاده سازی موثر مکانی نباید چندان سخت باشد

شما زمان و انرژی زیادی را صرف کمک به مشتریان خود می کنید. شما مجبور نیستید منابع محدود خود را با مشکلاتی که فناوری مکان یابی می تواند حل کند هدر دهید. مشکل این است: استفاده از داده ها و فناوری مبتنی بر مکان آسان تر از انجام آن است. موسسه چشم انداز، قدیمی ترین مرکز آموزش تخصصی GIS وRS، به هزاران سازمان مانند شما کمک کرده است تا با استفاده از بستر نرم افزاری های مکانی ، مشکلات تجاری خود را با استفاده از فناوری مکان حل کنند. با 98٪ رضایت مشتری و بیش از 6500 پروژه موفق در محدوده ما ، ما یک پلت فرم تجسم برای بهبود تصمیم گیری را در اختیار شما قرار می دهیم که کارایی عملیات را افزایش می دهد تا بتوانید به افراد بیشتری کمک کرده و به مأموریت خود برسید.  برای شروع جلسه امروز با تیم ما برنامه ریزی کنید.

به چه کسی کمک می کنیم

آنچه ما انجام می دهیم

پیاده سازی و خدمات مدیریت شده شرکت

پیاده سازی خدمات OnPrem یا Cloud نیازمند برنامه ریزی و تصمیم گیری فشرده برای اجرای صحیح اولین بار است. موسسه چشم انداز انواع خدمات مدیریت شده را ارائه می دهد تا به شما در تنظیم ، پیاده سازی و مدیریت داده ها در محیط ابری یا ترکیبی کمک کند. فرقی نمی کند که شرکت شما کوچکتر یا بزرگ باشد ، محیط شما ساده یا پیچیده باشد ، رویکرد تطبیقی ​​ما گذار به ابر را نسیمی می کند.

ادغام های تجاری

تلاش برای مطابقت سیستم GIS با سیستم های تجاری و سایر برنامه های سازمانی شما زمان بر است. موسسه چشم انداز از ادغام های منحصر به فرد یا دو جهته با انواع سیستم های تجاری ، از جمله سیستم های مالی ، بررسی طرح ، مدیریت اسناد ، مدیریت خدمات/ارتباط با مشتری ، سیستم های صورتحساب ، ابتکارات هوشمندانه و غیره پشتیبانی می کند.

انتقال دانش

بسیاری از قسمت های متحرک در سیستم GIS شما وجود دارد که به سختی می توانید آنها را تحت فشار قرار دهید. ما برای توانمندسازی سازمان شما آموزش و آموزش ارائه می دهیم. در طول “جلسات انتقال دانش” ما مفاهیم ، ابزارها و منابع را به شما نشان می دهیم تا به شما در درک اطلاعات خود و استفاده بیشتر از آن کمک کنیم.

خدمات اضافی

چرا سازمان های تجاری موسسه چشم انداز را انتخاب می کنند :

  • شما از حمایت کارشناسان برخوردار می شوید . ما تقریباً همه گواهینامه ها و تخصص های ارائه شده توسط Esri را داریم. یکی از 14 شریک Esri Platinum در سراسر جهان ، دارای گواهینامه های فنی ، شماره. 1 نفر از شرکای خدمات حرفه ای Esri توصیه شده.
  • گیر نمی کنی. ما تقریباً به صورت لحظه ای به نیروی مغزی داخلی عظیم دسترسی داریم ، بنابراین می توانیم معمولاً در عرض چند دقیقه به شما پاسخ دهیم.
  • شما همیشه در آگاهی خواهید بود. ما یک جریان از محتوا را در اختیار شما قرار می دهیم تا شما را مطلع نگه داریم و به شما در استفاده بهتر از بینش های خود ، از جمله مطالعات موردی ، مطالب آموزشی و وبینارها کمک کنیم.
  • شما شبیه رهبرانی خواهید بود که همیشه می خواستید باشید. بسیاری از شرکای ما جوایز مربوط به صنعت را کسب کرده اند و در زمینه های خود پیشرو بوده اند.
  • می توانید به ما اعتماد کنید. ما در مأموریت شما سرمایه گذاری می کنیم نه ما. ما با شما همکاری می کنیم تا راه حل های امروز را بسازیم که برای فردا مقیاس می شود.

تیم ما را درگیر کنید

شما شایسته شریکی هستید که بتواند تخصص GIS مورد نیاز برای حل مشکلات و دستیابی به رسالت خود را ارائه دهد. برای جلب حمایت یک تیم معتبر از متخصصان که می توانند به شما در ایجاد راه حل های مورد نیاز کمک کنند ، امروز جلسه ای با موسسه چشم انداز برنامه ریزی کنید.

  • آیا برای پیوستن به موسسه چشم انداز  به مشکل برخوردید؟
  • آیا نمی دانید از کجا شروع کنید؟
  • آیا تمایل دارید که از مشاورین حرفه ای ما کسب اطلاع کنید ؟

با ما در تماس باشید