دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS- آموزش SPSS

 

مقدمه آموزش SPSS :

دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS یکی  از دوره های ویژه موسسه چشم انداز است.این دوره بسیار کاربردی و عملی است

جهان کنونی از عصر اطلاعات عبور کرده و امروزه ما در عصر تحلیل داده ها قرار داریم و یادگیری و مهارت عالی در این حوزه می تواند شما را به درآمد های عالی مجهز کند.

داده‌ها به عنوان یکی از اساسی ترین ارکان تصمیم گیری در قرن بیست و یکم محسوب می شوند.شرکت ها، دولت ها و سیاست مداران بدون تحلیل درست داده ها نمی توانند اقدام به تصمیم گیری موثر  داشته باشند.

طبق گزارش مدرسه کسب‌وکار هاروارد (۲۰۱۲)، علم تحلیل داده ها  به عنوان یکی از شغل های پر رونق در قرن بیست و یکم خواهد بود و تحلیلگران آماری و تحلیل داده ها  در آینده شغلی بسیار پردرآمد خواهند داشت. هدف دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS دست یافتن به توانایی و حرفه ای شدن در تحلیل داده ها است. در دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS شما تبدیل به یک پژوهشگر حرفه ای در زمینه علم تحلیل داده ها تبدیل خواهید شد و می توانید به عنوان یک شغل با شرکت ها ،ادارات و موسسات همکاری داشته باشید و به صورت پاره وقت و تمام وقت به درآمدهای قابل توجهی دست یابید.

در دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS ظرف مدت زمان کوتاه مهارت‌های اساسی و کلیدی مورد نیاز برای یک تحلیلگر آماری SPSS از ساده ترین عملیات ها تا پیچیده ترین تکنیک ها را فرا خواهید گرفت.

در  15 هفته به یک تحلیل گر آماری  موفق تبدیل شوید و تحلیل  داده های  سازمان تان را در مشت بگیرید!

 مدرس: دکتر سعید جوی زاده

 مخاطب: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و علاقه مندان به تحلیل های آماری

 محل برگزاری: هرجا که شما راحت هستید

 زمان آغاز دوره: یک هفته پس از ثبت نام

درباره مدرس:

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی  از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان “تحلیل فضایی خشکسالی در ایران” است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است.وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد های تصمیم گیری است.

شیوه تدریس دکتر جوی زاده  SPSS

قسمت اول:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت دوم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت سوم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت چهارم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت پنجم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت ششم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت هفتم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت هشتم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت نهم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

قسمت دهم:شیوه تدریس دکتر جوی زاده در دوره حضوری و انلاین SPSS

انگیزه یادگیری

یک خبر خوب:

شما به هیچ تجربه قبلی با نرم‌افزار SPSS نیاز ندارید حتی در صورت عدم آشنایی با  مفاهیم ابتدایی علم آمار در دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS برای شما مفید خواهد بود. برای شرکت در دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS نیازی نیست که شما ریاضیدان یا متخصص آمار باشید. دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS برای افرادی طراحی شده که ریاضیدانان یا آمار دان حرفه‌ای نیستند. همه روش‌های آماری به روش ساده و گام به گام ارائه می‌شوند و از اصطلاحات فنی و فرمول‌های ریاضی تا حد امکان اجتناب می شود. این فرمول‌ها فقط زمانی استفاده می‌شوند که کاملا ضروری است، و بطور کامل توضیح داده می‌شود. لطف از خوتان بپرسید و کمی فکر کنید: آیا شما دانشجوی کارشناسی ارشد نامزد دکتری هستید؟ یک محقق دانشگاهی به دنبال بهبود مهارت‌های آنالیز آماری هستید؟ آیا شما در جست و جوی یک شغل پردرآمد مرتبط با آمار و SPSS   هستید؟ آیا عاشق تحلیل های آماری با SPSS هستید؟ آیا در نوشتن فصل چهار پایان نامه و رساله دکتری خود عاجز هستید؟ آیا عدم پذیرش مقاله شما در مجلات بین المللی بخاطر انجام ضعیف تحلیل های آماری بوده است؟ دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS موسسه چشم انداز گزینه مناسبی برای شما خواهید بود. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با انتخاب یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشید: در دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS چه چیزی یاد خواهم گرفت؟
 • تحلیل انواع داده های عددی با استفاده از نرم افزار SPSS
 • تحلیل دقیق داده های کمی در نرم افزار SPSS
 • برنامه ریزی و طراحی دقیق اجرای یک طرح پژوهشی با اساتفاده از تحلیل های آماری در SPSS
 • درک و شناخت عمیق طرح تحقیق و نتایج پژوهشی ارائه شده در مجلات بین المللی معتبر
 • انجام دقیق تحلیل داده ها و نمایش آنها به فرمت های استاندارد رایج.
 • انجام عملیات های ساده بروی داده ها از جمله تعریف متغییرها،ثبت و وارد کردن متغییرها،ایجاد متغیر های ساختگی،انتخاب و وزن دهی به مشاهدات و نمونه ها،جدا کردن و ترکیب فایل ها و داده ها
 • ایجاد نمودار های کاربردی در SPSS همانند نمودار های ستونی،دایره ای ،هیستوگرام،خطی،پراکنش،جعبه ای و فلوچارت ها
 • انجام مراحل مختلف تحلیل آمار توصیفی در SPSS مثل جدول فراوانی ،جداول کراس تپ و…
 • اجرای آزمون توزیع نرمال داده ها با روش های گرافیکی و استنباطی
 • شناسایی داده های دوره افتاده یا پرت با روش های گرافیکی و عددی
 • تبدیلات مربوط به متغییرها
 • انجام تحلیل آزمون های آماری همانند آزمون T،آزمون F،آزمون کای دو، و….
 • انجام آزمون های همبستگی مثل پیرسون و اسپیرمن و…
 • انجام تحلیل های آنالیز واریانس
 • انجام تحلیل های پارامتریک و نا پارامتریک
 • انجام تحلیل های رگرسیون مثل رگرسیون ساده،رگرسیون چندگانه و رگرسیون لجستیک و…
 • انجام و تفسیر تحلیل های روایی و پایی
 • استفاده از تکنیک های کاهش متغییر ها همانند مولفه های اصلی ،تحلیل عاملی ،تحلیل خوشه ها و…
 • استفاده از تکنیک های خوشه بندی
دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS دوره ویژه ای است که برای افراد زیر می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد:
 • افرادی که به دنبال کسب شناخت و اطلاعات جدید در حوزه کسب و کار هستند
 • دانشجویانی که به دنبال تحلیل داده های پایان نامه و رساله دکتری و قصد دارند که مقالات علمی خود را منتشر کنند
 • پژوهشگرانی که به دنبال تحلیل رفتار مشتری و سازمان ها و شرکت ها هستند.
 • افرادی که قصد دارند با تحلیل داده ها اقدام به سرمایه گذاری در یک حوزه خاص بپردازند
 • پژوهشگرانی که قصد انجام تحلیل های با کیفیت در سازمان ها و شرکت ها خود را دارند.
 • برای مدیران ارشد سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی که قصد نظارت و کنترل تحلیل داده ها و خروجی های آماری سازمان خود را دارند.
پس از گذراندن  دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS،شما تبدیل به یک متخصص حرفه ای و توانمند در زمینه تحلیل داده ها خواهید شد و قادر خواهید بود که با تحلیل های خوب و با کیفیت بالا بتوانید به درآمد های قابل توجه ای دست یابید. جمله انگیزشی دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS شامل ایده ها و تکنیک هایی است که با استفاده از آن می توانید مقالات با کیفیت اکادمیک تولید کرده و در مجلات معتبر جهانی منتشر نمایید.در دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS سعی شده که گام به گام و با روشی ساده و جامع شما را از مبتدی به پیشرفته تبدیل نماید. دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS برای  چه کسانی است؟
 • دانشجویان تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) که به دنبال حرفه ای شدن در تحلیل داده ها و نرم افزار SPSS هستند.و می خواهند با گذراندن دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری خود را بنویسند و بعد از آن اقدام به تهیه مقاله برای چاپ در مجلات بین المللی کنند.
 • مدرسان دانشگاه که قصد دارند آمار و SPSS را در دانشگاه تدریس کنند و دانشجویان از تدریس تحلیل داده های آنها لذت ببرند.
 • برای تمامی علاقه مندان به پژوهش های آماری و SPSS و تحلیل داده ها
ویژگی اصلی دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS:

دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS ابتدا مفاهیم کلیدی و طلایی مباحث آمار و آموزش داده می شود و بعد از اینکه مطمئن شدیم که کاربران با این مفاهیم مشکلی ندارند به سراغ نرم افزار SPSS رفته و به پردازش داده ها می پردازیم و بعد به شما یاد داده می شود که چگونه خروجی های خود را تفسیر کنید و تمام تجارب مدرس در تفسیر داده ها با شما به اشتراک گذاشته می شود.

این دوره با رویکرد پایان نامه های دکتری و ارشد انجام می شود و در پایان دوره نیز یک پروژه کاربردی برای شرکت کنددگان انجام خواهد شد. شرکت کنندگان می توانند از فیلمها و جزوات آموزشی نیز استفاده کنند.تمامی فایل های تمرینی و فیلم جلسات و فایل های صوتی دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS در اختیار شرکت کنندگان دوره قرار خواهد گرفت. سرفصل دوره آموزش آنلاین و حضوری نرم افزار SPSS: اجراي برنامه SPSS پنجره کاري در SPSS بررسي منوهاي برنامه ميله ابزار راهنماي SPSS اجراي راهنما خواندن اطلاعات يک پرونده تغيير نحوه نمايش داده ها تعريف متغير جديد بررسي صفحه کاربرگ ايجاد يک پروژه جديد تعريف متغير در SPSS مقادير يک متغير مشاهده متغير تعريف شده تغيير اطلاعات وارد شده ذخيره سازي اطلاعات ايجاد سطر يا Case جديد ايجاد متغير جديد حذف سطر حذف متغير در SPSS صادر کردن اطلاعات به SPSS خواندن اطلاعات از نرم افزارهاي ديگر و ورود داده ها در SPSS جستجوي يک متغير در SPSS پرش به يک رديف جستجوي يک مقدار بازسازي داده ها در SPSS محاسبه مقادير محاسبه مقادير با استفاده از فرمول محاسبه مقادير با استفاده از تابع ترانهاده سطرها و متغيرها رتبه بندي داده ها تقسيم پرونده ترکيب پرونده ها در SPSS ايجاد نمودار خطي ذخيره سازي نمودار چاپ نمودار در SPSS ساخت نمودار ميله اي ايجاد نمودار سه بعدي ايجاد نمودار محيطي ايجاد نمودار دايره اي ويرايش نمودارها تعريف مسأله در SPSS ايجاد متغير معکوس سازي مقياس ها ايجاد متغير ايجاد مقادير استاندارد آمار توصيفي يک متغيره براي متغيرهاي کيفي بررسي يک مثال محاسبه فراواني در متغير کيفي نمودار ميله اي نتايج نمودار دايره اي نتايج آمار توصيفي يک متغيره براي متغيرهاي کمي آمار توصيفي با روش Explore درصدگيري نمرات با فرض توزيع غيرنرمال تبديل نمرات به استاندارد Z درصدگيري رتبه ها براساس نمرات استاندارد Z نمايش چند نمودار براساس نمرات استاندارد Z آزمون تي با يک نمونه در SPSS اجراي آزمون تي با يک نمونه در SPSS آزمون تي با دو نمونه در SPSS اجراي آزمون تي با دو نمونه در SPSS آزمون تي با نمونه هاي مستقل در SPSS اجراي آزمون تي با نمونه هاي مستقل در SPSS تحليل واريانس يک طرفه بررسي يک مثال در SPSS تحليل واريانس دو طرفه بررسي يک مثال در SPSS تحليل کواريانس يک طرفه بررسي يک مثال در SPSS ضريب همبستگي گشتاوري پيرسون بررسي يک مثال در SPSS همبستگي جزئي بررسي يک مثال در SPSS رگرسيون خطي دو متغيره در SPSS بررسي يک مثال در SPSS رگرسيون خطي چند متغيره بررسي يک مثال در SPSS تحليل مميزي بررسي يک مثال در SPSS تحليل عامل بررسي يک مثال اجراي تحليل عامل چرخش عامل تخمين پايايي سازگاري دروني بررسي يک مثال در SPSS اجراي تحليل پايايي سازگاري دروني محاسبه ضريب آلفا محاسبه ضريب دو نيمه سازي مقدمه آزمون دو جمله اي آزمون مجذور کاي يک نمونه آزمون مجذور کاي با فراواني هاي مورد انتظار برابر آزمون مجذور کاي با فراواني هاي مورد انتظار نابرابر تحليل جدول توافق دو طرفه اجراي تحليل جدول توافق دو طرفه اجراي آزمون هاي تکميلي آزمون U من ويتني آزمون هاي K نمونه مستقل آزمون دو نمونه مرتبط اجراي آزمون مک نمار اجراي آزمون ويلککسون آزمون K نمونه مرتبط
 

برای مشاهده لیست تمام دوره های پژوهشی وب سایت GISLAND.ORG کلیک کنید

 

دوره های کاربردی و حرفه ای پژوهشی

درخواست مشاوره رایگان و شرکت در دوره

برخی از تالیفات دکتر سعید جوی زاده

دوره های پربازید و کاربردی

دیدگاهها

 1. gralion torile

  I?¦ll right away grab your rss feed as I can not find your e-mail subscription hyperlink or e-newsletter service. Do you have any? Please permit me understand so that I could subscribe. Thanks.

  http://www.graliontorile.com/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.