“من کارهای زیادی انجام می دهم ، و این باعث می شود من”

برای آشنایی بیشتر کاربران با تیم خود و نزدیک کردن ما ، تصمیم گرفتیم بخش جدیدی از وبلاگ را باز کنیم که در آن با کارکنان خود مصاحبه می کنیم. ما می خواهیم به شما نشان دهیم که EduBirdie فقط یک وب سایت نیست. ما یک خانواده ، یک ارگانیسم واحد ، و یک تیم کامل پر از شخصیت های روشن و جذاب هستیم.
سلب مسئولیت: به دلایل حفظ حریم خصوصی ، EduBirdie مجاز نیست هویت کاربران و نویسندگان ما را فاش کند. هرچند داستان MSc.Environment_9 کمتر جذاب نیست!

در مورد زندگی شخصی

چه نوع موسیقی را دوست دارید؟
نرم ، ابزاری ، ترانس.

نقل قول مورد علاقه شما چیست؟
“کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید. کاری را که دوست داری انجام بده. » – دکتر وین دایر.

فیلم/برنامه تلویزیونی مورد علاقه شما چیست؟
من فیلم “هرج و مرج کوچک” را با بازی کیت وینسلت بسیار دوست دارم. این یک فیلم درباره زمانهای قدیم است که زنی را در موقعیت حرفه ای قوی نشان می دهد.

با تجربه حرفه ای

شغل خود و نویسنده بودن را بیشتر دوست دارید؟
این رضایت زیادی به من می دهد ، انعطاف پذیری لازم را برای کار در زمانی که می توانم فراهم می کند ، و باعث می شود در کنترل سفارشات احساس کنترل کنم.

شما در مشتریان خود به دنبال چه چیزی هستید؟
ارتباط مودبانه و سریع و دستورالعمل های روشن.

فقط به ما یک مورد خودتان بگویید، و پس از آن من با برخی از سوالات بیشتر بروید.

من 2 کارشناسی ارشد در علوم محیط زیست انجام داده ام. من ده سال تجربه در زمینه نوشتن محتوا دارم. من سرگرمی های زیادی دارم که برخی از آنها شامل نقاشی ، باغبانی است و بله ، من عاشق نوشتن هستم. کوتاه و شیرین.

آن خیلی زیاد است. چگونه همه چیز شروع شد؟ منظورم نوشتن است آیا در مدرسه یا برای خودتان چیزی نوشتید؟ چی بود؟
من در مدرسه ، مجله مدرسه می نوشتم. من هم همیشه دفتر خاطرات داشتم. هر جا که می رفتم ، همیشه دفترچه ای همراه داشتم. من فردی بسیار آرام بودم ، بنابراین همیشه چیزهایی را یادداشت می کردم. وقتی بزرگ شدم ، در دانشگاه اسکریپت می نوشتم. می دانید ، نمایشنامه نویسی. نگارش آکادمیک زمانی آغاز شد که من برای اولین بار در آلمان بودم. من با استاد کار می کردم و یادداشت های او را ضبط می کردم. من همچنین تعدادی آموزش آماده کردم ، برخی از آموزش های آلمانی را به انگلیسی تبدیل کردم. سپس شروع به انتشار مقالات آنلاین کردم ، ابتدا داوطلبانه. من به تدریج با سازمان های دانشگاهی ارتباط برقرار کردم ، و سپس EduBirdie چند سال بعد با هم کنار آمد.

به نظر می رسد که یک سفر کامل است. کمی درباره فیلمنامه نویسی توضیح دهید. خیلی جالب به نظر می رسد.
من هم در آن نمایش بازی می کردم. فقط نمایشی که مردم را آموزش می دهد. من فکر می کنم این بخشی از یک برنامه آگاهی بخشی بود. ما بعداً یک ارائه ارائه دادیم ، بنابراین من مواد را نیز برای آگاهی آماده کردم.

صادقانه بگویم من انتظار چیزی شبیه به این را داشتم …
* می خندد * نه ، نه. مربوط به علم بود. من شکسپیر نیستم من فرصتی نیافتم. شاید در آینده.

برگردیم به سرگرمی ها. شما گفتید نقاشی و باغبانی ، درست است؟
آیا در مورد ماندالا ، هنر ماندالا چیزی شنیده اید؟ بسیاری از آلمانی ها و اروپایی ها آن را ترسیم می کنند. من این کار را زمانی انجام می دهم که بخواهم فضای ذهنی خود را آزاد کنم ، فقط برای استراحت و آرامش. نقاشی هایی که من انجام می دهم همه در مورد طبیعت ، گل ها ، و این جور چیزهاست.

مستقیماً ما را به باغبانی وصل می کند. آیا این یک باغ کوچک است یا گیاهان اتاق دارید ، آن چیست؟
واقعاً باغ کوچکی نیست. بیشتر شبیه به چند گلدان در هر کجا که من محل indor. من خودم بذر می کارم. من دوست دارم چیزها را رشد دهم. من چند سال پیش سبزیجات خودم را پرورش می دادم. وقتی گیاه رشد می کند و شکوفا می شود ، رضایت زیادی به من می دهد.

آیا تا به حال در زمینه نویسندگی به شما کمک کرده است؟
به طور حتم من مقالاتی درباره باغبانی نوشته ام یا برای آنها درخواست کرده ام. من همچنین وبلاگ های باغبانی را دنبال می کنم ، بنابراین اطلاعات زیادی در مورد این موضوع دارم.

من همچنین تصادفاً می دانم که شما شراب و آبجو خودتان تهیه می کنید. آیا این درست است؟
* می خندد* بله ، این در زمان قرنطینه بسیار مفید بود.

چگونه کار می کند؟ چگونه آن را انجام دهید؟
من شخصاً شراب قرمز را دوست دارم. بنابراین ، من آن انگورهایی را که برای شراب استفاده می شود دریافت می کنم و آنها را کمی تخمیر می کنم. شما آنها را در خانه با خیساندن تخمیر می کنید. سپس آن را به خمیر اضافه کنید ، در صورت نیاز شکر را اضافه کنید. من می توانم یک یا دو بطری را در یک زمان درست کنم. من آبجو زنجبیل هم درست کردم. این کمی پیچیده تر است ، اما بله.

آیا همه مواد اولیه را آنلاین سفارش می دهید؟
می توانید آن را آنلاین سفارش دهید ، اما من آنها را در بازار محلی پیدا کردم.

بیایید بیشتر در مورد نوشتن صحبت کنیم. آنقدر نوشتن در اطراف وجود دارد چرا نوشتن دانشگاهی را برای مثال خلاق انتخاب کردید؟
خوب ، نوشتن آکادمیک فقط از طریق کارآموزی و تجربه همانطور که اشاره کردم به من رسید. من همچنان به عنوان یک نویسنده دانشگاهی کار می کردم زیرا من واقعاً تحقیق ، آشنایی با موضوعات بیشتر را دوست دارم. این فقط من را مجذوب خود می کند. من همیشه عاشق آکادمی و تحقیق بودم. نوشتن آکادمیک باعث می شود که با دانش و به طور کلی در ارتباط باشم.

شما دست خط هم انجام می دهید ، درست است؟ یکی از کسانی که هنوز نامه های دست نویس می فرستد.
جذابیت خاص خودش را دارد احساس می کنم دست خط باعث می شود ارتباط بهتری با مردم برقرار کنید.

اما شما برخی از نوشتارها را جدا از نوشتار آکادمیک انجام می دهید ، درست است؟
من کارهای خلاقانه ای انجام می دهم اما به دانشگاهیانم مرتبط است. من کارشناسی ارشد خود را در زمینه علوم محیط زیست انجام دادم ، بنابراین نقل قول هایی را در مورد پایداری محیط زیست تهیه می کنم. گاهی اوقات نیز با نوشتن آگهی به مشاغل محلی مانند گل فروشی یا باغبان کمک می کنم. به غیر از نوشتن مستقل ، من به عنوان یک نویسنده ارشد تمام وقت محتوا با یک شرکت مراقبت های بهداشتی کار می کنم. نوشته هایی که من آنجا انجام می دهم بیشتر فنی است.

خوب ، ما می دانیم که چگونه با نوشتن به پایان رسیدید ، اما چه چیزی شما را به گرایش خود ، علوم محیط زیست رساند؟ چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟
من لیسانس خود را در زمینه میکروبیولوژی گذرانده ام. در آن زمان در سال 2009 ، علوم محیط زیست به عنوان یک موضوع تازه در حال ظهور بود. من مجلات و نشریات تحقیقاتی زیادی می خواندم. همچنین به برخی از محققان ایمیل زدم. من به همه مسائلی که گزارش شد بسیار علاقه مند بودم. من فقط احساس کردم که باید وارد حوزه برجسته میکروبیولوژی و اکولوژی محیط ، آن جهت شوم. به هر طریقی که بتوانم به آموزش محیط زیست یا شیوه زندگی پایدار کمک کنم ، این کار را می کنم.

آیا در هیچ رویداد محیط زیستی داوطلب هستید؟
بله ، در رویداد بازیافت ایرلند ، Every Can Counts. این نام سازمان است. نمی دانم هنوز وجود دارد یا نه. مردم را در مورد اهمیت بازیافت قوطی ها آگاه کرد. من بعداً چند مورد دیگر انجام دادم: جمع آوری زباله تصادفی ، آگاهی از محیط زیست در بین کودکان و غیره. هر وقت فرصتی پیدا شد داوطلب می شوم.

نکته جالب دیگری نیز وجود دارد که من آن را نوشتم. شما به عنوان مربی سگ کار می کردید ، اینطور است؟
آه بله. من کارشناسی ارشد خود را در ایرلند انجام می دادم و هر دانش آموزی به کار پاره وقت نیاز دارد. دستیابی به شغل پاره وقت در ایرلند به نوعی بسیار دشوار بود. نمی دانم ، آنها فقط محلی ها یا چیزهای دیگر را استخدام می کردند و من واقعاً به آن نیاز داشتم. تازه اتفاق افتاده است. فکر می کنم اولین سگ از یکی از دانشجویان اطراف محوطه دانشگاه بود. من این پست را در وبلاگ دانشگاه دیدم ، و من عاشق سگ هستم ، بنابراین اینگونه شروع شد. سپس یکی دیگر و دیگری. سپس صفحه ای در فیس بوک باز کردم. بسیار هیجان انگیز و بسیار چالش برانگیز بود.

آیا بخش مهمی دیگر از زندگی شما وجود دارد که بخواهید به اشتراک بگذارید؟
من یک مربی دانشجو هستم ، بخشی از برنامه راهنمایی در دانشگاهم. یک دانشجوی ابریشمی برای راهنمایی و راهنمایی او در مسیر شغلی به من مراجعه کرد. این اولین مربیگری من است و به آن بسیار افتخار می کنم.

بنابراین ، توسط دانشگاه برگزار می شود؟
آره. این یک برنامه داوطلبانه است و دانش آموزی شما را بر اساس علایق خود انتخاب می کند. بنابراین ، وظیفه من این است که او را راهنمایی کنم. به من رضایت می دهد. شخصی شبیه تحصیلات من به کمک نیاز دارد و من می توانم با تجربه خود آن را ارائه کنم.

چگونه کار می کند؟ خود پروسه. بچه ها در مورد چی صحبت می کنید؟
ما حداقل تعداد جلساتی را داریم که باید ملاقات کنیم. بنابراین ، ما یک تماس زوم برقرار می کنیم. من نمی توانم به شما بگویم در مورد چه چیزی صحبت می کنیم ، این محرمانه است. اما اساساً ، من به هر کمکی که او نیاز دارد یا هر گونه مشاوره یا سوالی ، سعی می کنم به آن پاسخ دهم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید