gis برای مشاوران

GIS برای مشاوران – شریک ابری GIS شوید!عنوان پستی است که امروز با شما به اشتراک می گذاریم .امیدواریم این پست مورد پسند شما قرار بگیرد.

 

GIS Cloud یکی از پیشروترین ارائه دهندگان GIS مبتنی بر ابر (آنلاین) در جهان است! ما با شرکتها و سازمانهای جهانی متعددی از زمینه ها و صنایع مختلف کار می کنیم. در درجه اول ، این صنایع داده های خود را بر اساس یک م locationلفه مکان قرار می دهند . ما به جرات می توانیم بگوییم که بیش از 80 درصد داده های آنها بر اساس موقعیت مکانی است! در سراسر جهان ، آنها با فناوری جمع آوری و نقشه برداری بصری و پیشرفته GIS Cloud کار می کنند. پلت فرم GIS ما همه کاره است و برای پروژه های متعدد و مطالعات موردی مانند:

ما به دنبال مشاوران و شرکای GIS هستیم تا به شبکه جهانی ما بپیوندند و چشم انداز خود را در مورد نقشه برداری در زمان واقعی ، جمع آوری داده ها و تجسم داده ها به اشتراک بگذارند .

با ما در فروش ، ادغام و سفارشی سازی GIS Cloud در بازارها و صنایع محلی همراه باشید  زیرا نیاز به یک راه حل GIS آنلاین مدرن و کاربر پسند دائما در حال افزایش است. ما به شما در برنده شدن مناقصه ها و هدف قرار دادن بخش های جدید بازار و فرصت های تجاری در سراسر جهان کمک خواهیم کرد که مزایای کار با GIS آنلاین را برای شرکت ها و سازمان ها به  ارمغان می آورد.

مزایای کار با GIS Cloud چیست؟

GIS Cloud ابزارهای مفیدی را برای بسیاری از سازمان ها و افراد ارائه می دهد ، از جمله امکانات ایجاد راه حل های عمودی و برنامه های کاربردی برچسب سفید برای بخش خاصی از بازار. شرکای ما این فرصت را دارند که در بخش های جدید بازار گسترش یابند و رویکردی نوآورانه برای چالش های تجاری مشترک برای تقاضای محلی ارائه دهند. 

آنها اولین کسانی هستند که بخشهای جدید را هدف قرار می دهند ، همچنین این شانس را دارند که در ارائه راه حل ها و خدمات در یک بازار خاص پیشرو باشند. با استفاده از GIS Cloud می توانید به مشتریان کمک کنید تا راه حل های هوشمند تعاملی ایجاد کنند که داده های فضایی آنها را تجسم کرده و تصمیمات تجاری بهتر و عاقلانه تری در اختیار آنها قرار دهد.

زیاد مبالغه نکنید ، اما برنامه های GIS Cloud عملاً خود را می فروشند! پس از اینکه کاربران برنامه های ما را آزمایش کردند ، نرخ تبدیل بسیار بالا است ، به این معنی که پس از یک نسخه نمایشی سریع ، شما در حال حاضر اولین قدم در راه موفقیت را برداشته اید.

  • مجموعه داده های تلفن همراه برنامه شاخص ما است . این یک راه حل کامل برای جمع آوری داده های میدانی و اولین قدم برای تبدیل هر گردش کاری از کاغذ به دیجیتال است!
  • Map Editor یک ابزار نقشه برداری قوی مبتنی بر ابر است که از بردارها و فرمت های raster با نماد GIS غنی پشتیبانی می کند. نقشه های خود را سریع ایجاد کنید ، آنها را به اشتراک بگذارید و در زمان واقعی با کاربران همکاری کنید!
  • Map Portal یک برنامه قابل تنظیم و ساده است که خلاصه ای از تلاش نقشه برداری شما را در اختیار شما قرار می دهد. این یک ابزار آنلاین برای تجسم ، صادرات و انتشار داده های جغرافیایی شما است!
  • نقشه بیننده است باید، باید ابزار مشترک برای هر تصمیم گیرنده و مدیر. دسترسی و مشاهده داده ها بر روی نقشه در زمان واقعی و تصمیم گیری سریع و آگاهانه !
  • Crowdsourcing راه حل مارک مارک سفید ما برای مشتریان در سراسر جهان است. راه حل سفارشی وب یا تلفن همراه خود را بدون سرمایه گذاری در سخت افزار ، نرم افزار ، پیکربندی ، برنامه نویسی و غیره انتخاب کنید!

این درباره برنامه ها ، اتصال و امنیت است!

به عنوان یکی از پیشگامان تجارت GIS ابری ، ما به عنوان 14 فروشنده برتر در بازار GIS در بازار BRIC از 2016 تا 2020 توسط Technavio معرفی شده ایم. همچنین ، یکی از مزایای کلیدی GIS Cloud ، نوآوری مداوم و عملکرد فوق العاده نقشه برداری به لطف یکی از سریع ترین و قوی ترین موتورهای نقشه برداری در بازار است.

با GIS Cloud خدمات وب معروف آمازون ، سرورهای امن و خصوصی خصوصی که به دلیل قابلیت اطمینان و امنیت معروف هستند ، دریافت می کنید. من F، با این حال، مشتریان ترجیح می دهند راه حل های ابر خصوصی ، ما ارائه می دهیم تاسیسات پشت در محل سفارشی فایروال. ما همچنین یک مرکز توسعه دهندگان GIS Cloud داریم

این به شما کمک می کند از بستر  GIS Cloud استفاده کنید GIS Cloud یک API قدرتمند ارائه می دهد که برای ادغام و راه حل های عمودی با توسعه سفارشی برای مشتری یا صنعت خاص باز است. این همچنین به معنای نام تجاری سفارشی ، ویژگی های خاص و رابط است.  همچنین می توانید از GIS Cloud به عنوان یک راه حل خارج از جعبه که متناسب با تمام نیازهای تجاری است استفاده کنید. پیکربندی کنید تا داده ها را مستقیماً از سرور پایگاه داده خارجی بازیابی کند که امکان ادغام فوری و مستقیم سیلوهای داده موجود با GIS Cloud را فراهم می کند. همچنین می توانید داده های خود را مستقیماً از پایگاه داده ORACLE متصل کرده و مشاهده کنید یا به سادگی به پایگاه داده POST GIS متصل شوید

آنلاین برای باز کردن پتانسیل استراتژیک خود بدون اتصال سخت افزار به نیازهای نرم افزاری داخلی.

چرا باید مشاور و شریک GIS شوید؟

همکاری با برترین های صنعت و گسترش مشاغل خود با همکاری با ما البته! 
اگر در مشاغل مشاوره GIS کار می کنید ، افزودن ارزش GIS Cloud به لیست پیشنهادات شما به این معنی است که می توانید دامنه خدمات خود را افزایش دهید و بهترین راه حل را برای چالش های مشتریان فعلی و جدید خود بیابید.  از فناوری رو به رشد استفاده کنید و راه حل ها ، خدمات و اطلاعات مکانی جدید را با GIS Cloud ارائه دهید!

GIS Cloud Partners در سراسر جهان شما این فرصت منحصر به فرد را خواهید داشت که ویژگی های جدید ما را قبل از هر کس دیگری پیشنهاد کرده و امتحان کنید ، که این امر زمان کافی برای آماده سازی استراتژی بازاریابی و فروش برای معرفی محصولات جدید را در اختیار شما قرار می دهد.  دسترسی به ما

پشتیبانی ممتاز در اختیار شماست و مشاوره ، فرصت های آموزشی اضافی ، یادگیری ، پشتیبانی فنی و رشد مشاغل را ارائه می دهد.

ما از جریان مداوم چشم اندازهای فروش جدید ، ویژه بخش بازار شما اطمینان حاصل می کنیم ، که کار شما را آسان تر و سودآورتر می کند ، به ویژه در مورد افزایش دسترسی شما به بازارهای محلی.

چگونه می توان با GIS Cloud رشد کرد؟

ما به دنبال افراد ، شرکتهای زمین فضایی ، مشاوران GIS ، فریلنسرها ، مدیران GIS ، متخصصان GIS یا حتی عوامل غیر GIS هستیم که مایلند KPI کسب و کار GIS را بیاموزند و شریک ابر GIS با ارزش شوند !

  • ایجاد و ارتقاء روابط مشتری جدید و طولانی مدت با مشتریان جهانی! 
  • رشد و فروش مستقیم از محصولات و خدمات GIS Cloud! 
  • راه حل های فضایی سفارشی را در کوتاه ترین زمان بسازید!
  • با استفاده از پلتفرم GIS ما ، مشاوره راهبردی و حل مسأله زمین مکانی در هر صنعتی را ارائه دهید!
  • به مشتریان کمک کنید تا ROI خود را با GIS Cloud به حداکثر برسانند!

شرکای ما در سراسر جهان با بستر GIS Cloud و راه حل های برچسب سفید کار می کنند تا نام تجاری خود را در بازار رشد دهند و مدل تجاری خود را با کاهش هزینه های توسعه ، سخت افزار و نرم افزار بهینه کنند .  یکپارچه سازی GIS Cloud به عنوان بخشی از راه حل تجاری آنها به آنها کمک می کند تا تنها بر عملکرد بهتر گردش کار تمرکز کنند.

یکی از شرکای ما ، Utilis با فناوری تشخیص نشتی که برای تشخیص آب در سیاره مریخ استفاده می شود ، صنعت آب را متحول کرد ! آنها از اطلاعات زیرساختی ماهواره ای استفاده می کنند و راه حل های داده محور را برای خدمات عمومی ، سازمان های دولتی و صنایع زیرساخت ارائه می دهند.  ما به آنها در ساخت کمک کردیم  برچسب سفید برنامه های تلفن همراه U-Collect ، و U-View برای جمع آوری داده های میدانی ، و نمای کلی داده ها برای توانمندسازی تیم های تشخیص نشت مشتری برای جمع آوری ، مشاهده و ضبط داده های میدانی ماهواره ای.

Smart Aqua شریک کروات ما در صنعت مدیریت و مشاوره آب است. ما به آنها کمک کردیم یک برنامه Smart Aqua با برچسب سفید بسازند که این شرکت را قادر می سازد یک تحول دیجیتالی از عملیات میدانی را برای مشتریان متعدد ارائه دهد. یک سیستم جمع آوری و تجسم داده های تلفن همراه کاملاً عملی برای مدیریت آب و فاضلاب به دولت های محلی کمک می کند تا دقت داده ها را افزایش داده و زمان کار را کاهش دهند. با حذف فرم های کاغذی

شرکای فضایی ، شرکای استرالیایی ما که در فن آوری فضایی و اتوماسیون داده تخصص دارند ، دو راه حل جالب GIS Cloud سفارشی را در پلت فرم خود توسعه دادند . 
اولین مورد GIS Cloud + Powerapps است که به پلتفرم Office 365 Power Automate اجازه می دهد تا با داده های میزبانی شده در GIS Cloud ارتباط برقرار کند ، و دوم BusDriver است که به کاربران امکان می دهد حساب GIS Cloud خود را به سایر خدمات متصل کرده و وظایف خود را به طور کامل در GIS Cloud انجام دهند. به

با GIS Cloud تماس بگیرید و اولین نفری باشید که بخش های جدید بازار را هدف قرار داده و از مزایای مشارکت ما بهره مند شوید.

شماره تماس:

09382252774

14 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.