بیزینس کوچینگ مکانی ( Spatial business coaching)

اگر به دنبال یک مربی حرفه ای هستید … در جای مناسب هستید.

تبریک می گویم!

آیا آمادگی این را دارید که نقاط قوت و ضعف های کسب و کار خود را کشف کنید؟

جذب استعداد ها

پیشرفت

رهبری موثرتر

افزایش سود

۵۰% تخفیف برای تمامی محصولات

 افزایش رشد شخصی و  کسب و کار با یک مربی با تجربه

تیم ما کسب کار شما را ارزیابی کرده تا شما بتوانید تصمیمات تجاری هوشمندانه تری بگیرید و با خیالی آسوده به اهداف خود برسید

فرقی نمی‌کند شما یک دانشجو،استاد و یا صاحب یک کسب و کار نه چندان بزرگ هستید یا قصد دارید یک موسسه و یا یک شرکت چند ملیتی تأسیس کنید، بیزنس کوچینگ به کمک شما می آید تا کسب و کار مکانی خودتان را رشد و توسعه دهید و در رده قهرمانان رشته خودتان ظاهر شوید اما چگونه و چطور؟

شاید به جرات بتوانم بگویم که بیزینس کوچینگ یک ابزار بسیار حرفه ای و قدرتمند است که به شما و سازمانتان کمک می کند که در کسب و کارتان به موفقیت های سطح بالایی برسید.

بیزینس کوچ به شما و صاحب کسب و کار کمک می کند تا به درکی عمیق تری از پتانسیل ها، توانمندی ها و نقاط قابل بهبود خود دست یابند، نسبت به اهداف کلی و جزیی و کسب و کارشان آگاهی و بصیرت بیشتری کسب کنند.شاید بعد از آن حتی فکر نکی کردید که چه توانمدی هایی داشته اید و خودتان از آن بی خبر بوده اید.

بیزینس کوچینگ مکانی

امروزه وب سایت های زیادی را می بینید و مشاهده می کنید و یا از طریق دوستان به شما معرفی شده است که ادعا می کنند که می توانند کسب و کار شما را ارتقا دهند و باعث رونق و شکوفایی کسب و کار شما شوند ولی باید به چند نکته در این زمینه توجه کنید:

اول اینکه آنها آن ها راه کارهایی ارائه می دهند که بیش از حد کلی نگر و عمومی هستند و دوم اینکه آنها از علوم مکانی سر در نمی آورند و از این حوضه بی اطلاع هستند.چون ما در فضای کسب و کار ایران مشاوره کسب و کار مکانی نداریم و شاید ما اولین موسسه تحقیقاتی و پژوهشی هستیم که به شما مشاوره های کارآمد در زمینه کسب و کارهای مکانی می دهیم.

به عبارت دیگر منحصراً برای کسب و کارهای مکانی(سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور ) و نیاز هایی که علوم مکانی و شرکت های مکانی دارند نوشته نشده اند، به همین دلیل اصلا تاثیر و کارایی چندانی را نخواهند داشت.

چون شرایط کسب و کارهای مکانی (Geo-bussines) با دیگر کسب و کارهای موجودی که می بینید تفاوت بسیاری دارد ، پس امکان ندارد که بشود یک فرمول غیر مکانی برای شرکت های مکانی نوشت و آن را به آن ها تزریق کرد و ادعا کرد که این فرمول غیر مکانی می تواند افزایش حجم فروش و سوددهی قابل ملاحضه ای را در پی داشته باشد.

با ایجاد فرهنگ کوچینگ مکانی در کسب و کارمکانی خودتان می توانید پتانسیل رشد مکانی خود و کارکنان‌تان را به حداکثر برسانید تا عملکردشان بهبود یابد و در نتیجه راندمان کسب و کارتان مکانی شما بیش از پیش شود.

مزایای کار با مربی کسب و کار

از ورزشکاران المپیکی گرفته تا رهبران تجاری و سیاسی ، بهترین ها دارای مربی هستند. یک مربی فقط برای کمک به شما در دستیابی به اهداف اولیه شما وجود ندارد – مربی شما در این راه با شماست و دائماً شما و تیم خود را برای دستیابی به نتایج بیشتر ترغیب می کند. با مربی کسب و کار خود ، هر محدودیتی را که شما و کسب و کار شما را عقب می اندازد ، کشف کرده و از بین خواهید برد.

هنگامی که خدمات مربیگری درجه یک کسب و کار را تأمین می کنید ، می توانید:

جذب استعداد برتر

جذب استعداد برتر

شرکت شما به اندازه تیم شما قوی است. با این وجود ، استخدام استعدادهای برتر برای بسیاری از صاحبان مشاغل سخت است. کار با یک مربی کسب و کار چشم انداز بیرونی را فراهم می کند که شما برای رشد تیم خود با بازیکنان A مناسب مناسب هستید. خدمات مربیگری با کیفیت تجاری به شما کمک می کند تا نحوه ایجاد فرهنگ رشد ، تقویت رهبری کارکنان و حفظ عملکرد بالا را یاد بگیرید.

پیشرفت در روزهای سخت

پیشرفت در روزهای سخت

رهبران باید همیشه خود را برای جزر و مد ناگزیر شرایط اقتصادی و بازار آماده کنند. یکی از مزایای خدمات کوچینگ کسب و کار این است که آنها شما را تشویق می کنند تا در شرایط سخت پیشرفت کنید. با داشتن یک مربی حرفه ای کسب و کار در کنار شما ، شما می توانید استراتژی هایی را برای غلبه بر هرگونه مانعی که با آن روبرو می شوید ، تدوین کنید.
رهبر موثرتری شوید

رهبر موثرتری شوید

رهبری موثر برای پیشرفت هر کسب و کاری ضروری است. یک مربی حرفه ای کسب و کار با مثال زدن ، ویژگی های رهبری موثرتر را نشان می دهد و در عین حال به شما در ایجاد مهارت های رهبری کمک می کند. نقشه ای برای موفقیت بسازید و با ابزارهایی از فرمول موفقیت نهایی تونی در هر محیطی استاد اجرا باشید. با راهنمایی تخصصی مربی کسب و کار خود ، شما به رهبری تبدیل خواهید شد که شرکت شما به آن احتیاج دارد.
افزایش سود

افزایش سود

این که آیا کسب و کار شما به تازگی شروع به کار کرده است و نیاز به کمک در جهت گیری درست دارد ، یا نام تجاری شما تاسیس شده اما به سطح عالی رسیده است ، با بیزنس کوچینگ مکانی دکتر سعید جوی زاده  ، نگران پیشرفت شخصی و سازمانی خود نباشید . وی با راهنمایی های شخصی به شما کمک می کند تا به اهداف بزرگ خود برسید و نیازهای خاص سازمان خود را برآورده کنید. با مربیگری دکتر سعید جوی زاده ، موفقیت بیشتر و بیشتری را تجربه خواهید کرد و ترکیب مربیگری تجاری برای هر یک از اعضای تیم اجرایی شما می تواند منجر به رشد انفجاری و نمایی شود.
به اعتقاد بیزینس کوچ یا مربی کسب و کاری بر روی موانع ذهنی شخص کار می کند و مسیر را برای رسیدن به اهداف و به فعلیت رساندن استعداد های بالقوه ی او همراه می سازد
تیموتی گالوی
هنر یک کوچ نشان دادن آن چیزیست که شما در حالت عادی نمی بینید و یا سختی می بینید و یا حتی اشتباه می بینید !
استیو جابز

مربیگری کسب و کار برای چه کسانی است؟

  این که آیا کسب و کار شما به تازگی شروع به کار کرده است و نیاز به کمک در جهت گیری درست دارد ، یا نام تجاری شما تاسیس شده اما به سطح عالی رسیده است ، با بیزنس کوچینگ مکانی دکتر سعید جوی زاده ، نگران پیشرفت شخصی و سازمانی خود نباشید . وی با راهنمایی های شخصی به شما کمک می کند تا به اهداف بزرگ خود برسید و نیازهای خاص سازمان خود را برآورده کنید. با مربیگری دکتر سعید جوی زاده ، موفقیت بیشتر و بیشتری را تجربه خواهید کرد و ترکیب مربیگری تجاری برای هر یک از اعضای تیم اجرایی شما می تواند منجر به رشد انفجاری و نمایی شود.

با مربی تجاری همکاری کنید تا کسب و کار خود را به سطح بعدی برسانید

کار با یک مربی با استعداد تجاری اولین قدم شما در جهت رشد هندسی برای کسب و کار شما و یک تیم شادتر و مولدتر است. برای شروع دستیابی به اهداف خود ، مشاوره رایگان 30 دقیقه ای خود را از همین امروز برنامه ریزی کنید.

درباره مربی دوره بیزنس کوچینگ مکانی

دکتر سعید جوی زاده بنیانگذار موسسه چشم اندازه هزاره سوم ملل و  بیزینس کوچینگ مکانی ( Spatial business coaching) یا اولین بیزینس کوچ مکانی حرفه‌ای بین المللی در زمینه سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) است .دکتر سعید جوی زاده پرکارترین نویسنده کتاب های سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) در ایران است. دکتر سعید جوی زاده  نخستین پژوهشگر حرفه ای در ایران است که توانسته بیزینس کوچینگ مکانی Spatial business coaching))را بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای پیاده سازی کند و حاصل تلاش های ایشان را می‌توان در بیزینس کوچ های  مکانی آموزش دیده در موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل و همچنین افراد شرکت کننده در دوره های بیزینس کوچینگ  مکانی رصد نمود. حاصل تلاش های او را می توان در بیش از 300 کارگاه آموزشی در سازمان های دولتی ،شرکت های خصوصی و دانشگاه ها مراکز آموزش عالی مشاهده کنید.

بیزینس کوچینگ مکانی همان چیزی است ، که همیشه به دنبالش بوده‌اید!فرصت‌ها می‌گذرند، رقبا آموزش می‌بینند، و شما به مباحث به روز، مدل‌های جدید درآمدی و بازاریابی و توسعه نیاز دارید! ما یک برنامه بی‌نظیر تمام تجارب خودمان و همتاهای خودمان در سراسر جهان با شما به اشتراک می گذاریم..

48687
بهانه‌ای برای ثبت‌نام نکردن در این دوره:
امکان مالی برای شرکت در این دوره را ندارم.
باشه یکم سرم که خلوت شد
من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم
الان کارهای مهم تری دارم
خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
بعید می دونم اثری داشته باشه
دیگه از من که گذشته
این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!
با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم
اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن
من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه
وقت من اجازه نمی‌ده در این دوره شرکت کنم.
راه من دور است و نمی‌توانم حضور داشته باشم.
بخش های اساسی این دوره آموزشی
یادگیری و توسعه مفاهیم بنیادی GIS و RS
توسعه مهارت‌های نرم افزاری 3 مهارت های برنامه نویسی حرفه ای
تکنیک های کسب و کار در فناوری های مکانی
همراهی گروهی + حمایت مربیان با تجربه +جلسات کار گروهی 6 برندینگ شخصی و سازمانی و شرکتی

تاریخچه بیزینس کوچینگ

درباره تاریخچه بیزینس کوچینگ باید گفت که نویسنده ای آمریکایی به نام تیموتی گالوی در دهه 70 میلادی، کتاب هایی را با نام سری درونی (Inner Series) به رشته تحریر در آورد که بسیار جالب و خواندنی بودند.البته این کتاب ها درباره سری درونی (Inner Series) بودند و د راوایل این کتاب ها ایده ای بود برای کوچینگ (مربیگری) ورزشی و تیم های قهرمانی ورزشی،و تا حدودی هم برای موسیقی و کسانی که اهل موسقی بودند.و ایده هایش بیشتر درباره نظم و انظباط فردی بود و پشتکار و استقامت فردی .ولی ایده این نویسنده آنقدر در بین مردم محبوبیت پیدا کرد که همه توانستند در زندگی روزمره و کسب و کار خودشان بکار بگیرند.و کم کم این ایده در زندگی حرفه ای ها راه پیدا کرد و وارد کسب و کارهای حرفه ای شد.و بعد از آن بود که نویسندگان و آدم های مشهور جهان این ایده را بسط و گسترش دادند .

تاریخچه بیزینس کوچینگ

در سال ۲۰۰۴ مؤسسه Manchester Consulting با بررسی مراجعین ۱۰۰ کوچ نشان داد که:

مراجعان کوچینگ، ۶ برابر هزینه‌ای که برای جسلات کوچینگ انجام داده‌اند، توانسته‌اند به منافع مالی دست پیدا کنند.
Manchester Consulting
مؤسسه

همچنین در افزایش عملکردشان به موضوعات زیر اشاره کرده اند:

 • 1

  افزایش راندمان وبازدهی: ۵۳ درصد

 • 2

  افزایش راندمان وبازدهی: ۵۳ درصد

 • 3

  افزایش کیفیت محصولات: ۴۸ درصد

 • 4

  بهبود روابط سازمانی: ۷۷ درصد

 • 5

  بهبود رابطه میان سرپرست و کارکنان: ۷۱ درصد

 • 6

  بهبود کار تیمی: ۶۷ درصد

 • 7

  افزایش رضایت کاری: ۶۱ درصد

architect-showing-miniature-building-at-business-m-AUCQ64F.jpg
Organizational-Coaching-Infographic (1)

چرا بیزینس کوچینگ مکانی اینقدر اهمیت دارد ؟

فرقی نمی کند که دانشجو،فارغ التحصیل ، صاحب کسب و کاری هستید که مشکلات زیادی دارد یا یک کسب و کار موفق که قرار است از این هم موفق تر شود، مهم نیست که کارتان را تازه شروع کرده اید یا در میانه راه هستید و چندان هم بی تجربه نیستید، یک شرکت کوچک و نوپا هستید یا یک برند بزرگ و خوش آوازه، بیزینس کوچینگ کانی به رشد و ارتقای روز افزون شما و کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

جک دنگر موند مدیرعامل شرکت ESRI معتقد است که ؛ استخدام بیزینس کوچ مکانی بهترین بهترین تصمیم حرفه ای در شرکت ما بوده است، البته در روز های اول شرکت اعتراف می کنم که کار بسیار دشوار و چالش برانگیزی بود چرا که به عنوان مدیرعامل یک شرکت موفق که روز به روز در حال پیشرفت و بزرگ تر شدن بود، نیازی نمی دیدم که یک بیزنس کوچ مکانی را استخدام کنم تا این که یکی از اعضای هیئت مدیرۀ شرکت مرا متقاعد کرد و در نهایت از نتیجه شگفت انگیز بیزینس کوچینگ مکانی کسب و کار مرا شگفت زده کرد.و اگر این کار را نمی کردیم شاید الان اینقدر موفق نبودیم و در حد یک شرکت کوچک باقی می ماندیم.

جوزف کرسی مدیر پژوهش شرکت ESRI می گوید ؛ همه شرکت های مکانی به یک کوچ نیاز دارند. شرکت های بسیار موفق مکانی شرکت هایی هستند که از خدمات بیزنس کوچینگ مکانی بهره گرفته اند،به آن اعتماد داشته اند و با باور و ایمان به سمت جلو حرکت کرده اند.

شاید تا به حال به این فکر کرده اید که برای رشد و توسعه فردی و کسب و کار مکانی خودتان به یک بیزنس کوچ مکانی نیاز دارید؟

بیزینس کوچ مکانی تنها یک مشاوره کسب و کار نیست!

یک مربی فوتبال هیچ گاه همراه بازیکنان دور زمین نمیدود همین مورد در کوچینگ کسب و کارمکانی هم صدق می کند. اما یکی از تفاوت های عمده کوچینگ کسب و کار مکانی با سایر شاخه های کوچینگ در این است که بیزینس کوچ باید در زمینه تجارت و رهبری کسب و کار مکانی چندین و چند سال تجربه داشته باشد و تمام حوزه های مزتبط با کسب و کار مکانی را بداند .با تمام مفاهیم بنیادی،نرم افزار ها ،سخت افزار ها و مشتریان این حوزه آشنایی کامل داشته باشد.باید سالیان زیادی در علوم مکانی فعالیت داشته باشد تا مشکلات و تنگناهای این حوزه را بداند و باید از ایده ها و خلاقیت ها و نوآوری های زیادی در این زمینه برخوردار باشد .

به علاوه بیزینس کوچ مکانی می تواند توصیه هایی کاملاً اختصاصی برای کسب و کار مکانی شما ارئه دهد؛ توصیه هایی مختص کسانی که در علوم کانی کار می کنند،مشتریان مکانی ، محصولات مکانی، خدمات مکانی و موقعیت تجاری شما. در واقع بیزینس کوچ مکانی یک منبع اطلاعاتی و غنی از تجربه و شخصی است که آنقدر تجربه دارد که به شما بگوید چه کاری باید انجام بدهی و چه کاری را نباید انجام بدهی.چون این کارهایی که باید انجام بدهی نیست که شما را به موفقیت می رساند بلکه کارهایی که نباید انجام بدهی شما را به موفقیت می رساند.

بیزنس کوچ مکانی به مانند سایر کوچ ها باید به شما کمک می کند تا استعدادها و قابلیت های پنهانی که تا کنون آن را کشف نکرده اید و از آن بی خبرید مطلع کند و باعث شود که پله های ترقی خود را طی کنید.

بیزینس کوچ مکانی به شما و کسب و کار شما کمک می کند تا اهداف مشخص داشته باشید ، به اهداف خود پایبند باشید، و بتوانید تصمیم های درست بگیرید آنهم تصمیماتی که سرنوشت شما را تغییر خواهد داد.

بیزینس کوچ مکانی همواره در تلاش است تا موفقیت کسب و کار مکانی شما را مخصوصاً از لحاظ مالی و اعتباری تضمین کند. بیزنس کوچ مکانی تمام اطلاعات مربوط به کسب و کار مکانی شما را به دست می آورد،تحلیل می کند،بررسی می کند و در نهایت باعث می شود که چشم انداز نهایی خود را درک کنید و آینده ای درخشان داشته باشید.

برنامه بیزینس کوچینگ شامل چه قسمت هایی میباشد ؟

کوچینگ اختصاصی فردی

در طول یکسال برنامه بیزینس کوچینگ مکانی هر شخص هر چقدر که دوست داشته باشد می تواند جلسه خصوصی با مربی خود دکتر سعید جوی زاده خواهد داشت.

ایجاد گروه مستر مایند

برای کمک به شبکه سازی و همراهی موفقیت، توسط اعضای گروه با تکنیک‌های جهانی گروه مغز متفکر Master Mind ایجاد می‌شود.

ایجاد پرونده کوچینگ فردی

ارائه ابزارها و دستور العمل‌ها برای الگوگیری شما از روند کوچینگ ، تا بتوانید بعد از موفقیت شخصیتان ، در صورت تمایل کوچ افراد دیگر بشوید.

نظارت بر پیشرفت و فعالیت

نظارت بر پیشرفت و فعالیت بیزینس کوچینگی‌ها به‌صورت ماهیانه و توسط منتورها انجام می‌شود.

این قسمت را با دقت بخوانید!

افرادی که می‌خواهند در حوزه فناوری های مکانی و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)و سنجش از دور (RS)رشد کنند، معمولاً به کلاس‌های مختلفی می‌روند و یا کتاب‌های زیادی را می خوانند و فیلم های زیادی را می بینند. در کارگاه های بسیاری شرکت می کنند و از نظرات استادان راهنما و مشاورین خود در مقطع تحصیلات تکمیلی استفاده می کنند.اما معمولاً هر کلاسی، فقط به آن بخش از ماجرا که به او مربوط است، می‌پردازد.و معمولا بعد از این همه تلاش نمی توانند به موفقیتی که دوست دارند برسند.مشکل دیگر، نبودن نقشه راه موفقیت در سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) است .یعنی نقشه راهی که بتواند ما را از ابتدا تا انتها با خودش همراه کند.اما کمی فکر کنید که چه می شد اگر در یک دوره تحت عنوان بیزنس کوچینگ مکانی ،هر چیزی که برای پیشرفت و رشد در زمینه سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور (RS) نیاز داشتیم، یکجا تحویل‌مان می‌داد؟تازه خبر خوب اینکه بعد از پایان دوره کسب و کار خودت نیاز راه اندازی کرده باشی!! دوره بیزنس کوچینگ مکانی علاوه بر مفاهیم تئوری و بنیادی در حوزه سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور ،بعبه نرم افزار های کاربردی مسلط می شوید و به تکنیک ها و مهارت های مدیریتی و کسب و کار نیز دست خواهید یافت.و از تجربیات و حمایت دکتر سعید جوی زاده بهره مند خواهید شد.علاوه بر موارد گفته شده در بیزنس کوچینگ مکانی در کنار محتوای فوق‌العاده، با هم‌گروهی‌هایی هم‌دغدغه و هم‌فکر، هم‌کلام و هم‌مسیر خواهیم شد.به امید روزی که همه پژوهشگران مکانی صاحب کسب و کارهای با دوام و عالی باشند و جهان را جای بهتری برای زندگی کنند.

بعضی از سرفصل‌های دوره آموزشی یک ساله “بیزینس کوچینگ مکانی”

 • مفاهیم بنیادی واساسی
 • تسلط بر نرم افزار های کاربردی
 • انجام پروژه های کاربردی
 • تکنیک های کسب و کار
 • تولید محتوا
 • تالیف کتاب
 • چاپ مقالات کاربردی
 • برنامه نویسی حرفه ای
 • تسلط بر سخنرانی
 • برگزاری وبینارهای کاربردی
 • هنر ارتباطات و مذاکره برای موفقیت در کسب و کار
 • ساخت شبکه های ارتباطی تاثیرگذار
 • رسیدن بی چون و چرا به ثروت و درآمد بالا
 • تبدیل شدن به مدیر مکانی
 • اصول سرمایه گذاری موفق

مخاطبان دوره بیزینس کوچینگ مکانی

برای چه کسانی مناسب است؟

 • 1

  مدیران سازمان های مکانی

 • 2

  اشخاصی که دوست دارند بعد ها به عنوان مدیران مکانی انجام وظیفه کنند

 • 3

  مدیران بخش GIS سازمان ها و شرکت های دولتی

 • 4

  پژوهشگران GIS و RS

 • 5

  کسانی که در تصمیم گیری های حیاتی دخیل هستند

 • 6

  فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته های جغرافیا-کشاورزی-محیط زیست-شهرسازی-برنامه ریزی شهری-عمران-معدن-زمین شناسی-کامپیوتر-بهداشت و محیط-برق-گاز-نفت و مخابرات و...

 • 7

  کسانی که خواهان پیشرفت در GIS و RS هستند

 • 8

  کسانی که می‌خواهند با کمک مهارت‌های کوچینگ مکانی به کسب درآمد و ثروت برسند

برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • 1

  کسانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند و تجربه کاری ندارند.

 • 2

  کسانی که می‌خواهند کوچینگ مکانی را به‌عنوان شغل بعدی‌شان انتخاب کنند.

 • 3

  کسانی که نگاهشان به همه چیز منفی است و علاقه‌ای به تغییر ندارند.

 • 4

  کسانی که زمان یا انگیزه کافی برای وقت گذاشتن و همراه شدن با یک دوره آموزشی یکساله و تمرین و به کار بستن آموزه هایشان ندارند.

 • 5

  کسانی که دنبال یک نسخۀ فوری چند روزه می گردند!

 • 6

  برای کسانی که دارای صبر و حوصله نیستند

 • 7

  کسانی که فقط به دنبال رزومه هستند

 • 8

  کسانی که برای رشد و پیشرفت سرمایه گذاری نمی کنند

architect-showing-miniature-building-at-business-m-AUCQ64F.jpg
high-angle-view-on-business-meeting-8QP4BU2.jpg

چرا بیزینس کوچینگ مکانی اینقدر اهمیت دارد ؟

فرقی نمی کند که دانشجو،فارغ التحصیل ، صاحب کسب و کاری هستید که مشکلات زیادی دارد یا یک کسب و کار موفق که قرار است از این هم موفق تر شود، مهم نیست که کارتان را تازه شروع کرده اید یا در میانه راه هستید و چندان هم بی تجربه نیستید، یک شرکت کوچک و نوپا هستید یا یک برند بزرگ و خوش آوازه، بیزینس کوچینگ کانی به رشد و ارتقای روز افزون شما و کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

جک دنگر موند مدیرعامل شرکت ESRI معتقد است که ؛ استخدام بیزینس کوچ مکانی بهترین بهترین تصمیم حرفه ای در شرکت ما بوده است، البته در روز های اول شرکت اعتراف می کنم که کار بسیار دشوار و چالش برانگیزی بود چرا که به عنوان مدیرعامل یک شرکت موفق که روز به روز در حال پیشرفت و بزرگ تر شدن بود، نیازی نمی دیدم که یک بیزنس کوچ مکانی را استخدام کنم تا این که یکی از اعضای هیئت مدیرۀ شرکت مرا متقاعد کرد و در نهایت از نتیجه شگفت انگیز بیزینس کوچینگ مکانی کسب و کار مرا شگفت زده کرد.و اگر این کار را نمی کردیم شاید الان اینقدر موفق نبودیم و در حد یک شرکت کوچک باقی می ماندیم.

جوزف کرسی مدیر پژوهش شرکت ESRI می گوید ؛ همه شرکت های مکانی به یک کوچ نیاز دارند. شرکت های بسیار موفق مکانی شرکت هایی هستند که از خدمات بیزنس کوچینگ مکانی بهره گرفته اند،به آن اعتماد داشته اند و با باور و ایمان به سمت جلو حرکت کرده اند.

شاید تا به حال به این فکر کرده اید که برای رشد و توسعه فردی و کسب و کار مکانی خودتان به یک بیزنس کوچ مکانی نیاز دارید؟

بیزینس کوچینگ مکانی چه مزایایی دارد؟

از اینکه بیزینس کوچینگ مکانی چه مزایایی دارد نم یتوان حد و مرزی قائل شد.نمی توان بیزنس کوچینگ مکانی را فقط در مشخص کردن و رسیدن به اهداف مکانی خلاصه کرد، کوچینگ کسب و کارمکانی شما را در مسیر رسیدن به اهداف مکانی شما یاری می کند، انگیزه دادن و تشویق از مهم ترین عناصر بیزینس کوچینگ مکانی به شمار می رود.اما تنها انگیزه برای رسیدن به اهداف شما کافی نمی باشد. بیزینس کوچینگ مکانی به شما کمک می کند تا نقشه راه موفقیت مکانی خود را ترسیم کنید.بهترین نخبه ها را استخدام کنید و چگونه رهبری مکانی را در دست بگیرید.بیزینس کوچینگ مکانی به شما یاد م یدهد که چگونه

یک محیط ایده آل برای رشد و ترقی کارکنان تان مهیا کنید.

بیزنس کوچینک مکانی به شما یاد می دهد که چگونه باورهای غلط خود را به بوته فراموشی بسپارید و به شما یاد می دهد که چگونه دست به تغییراتی عمده بزنید که هر چند دردناک ولی برای شما مفید و کارآمد است .

بیزینس کوچینگ مکانی باید قادر باشد که به شما یاد بدهد که چگونه باورهای محدود خود را فراموش کنید.بیزنس کوچینگ مکانی به شما یاد م یدهد که چگونه متناسب با فرصت هایی که پیش رو دارید یک برنامه استراتژیک مکانی را تنظیم و چگونه آن را اجرا کنید.بیزنس کوچینگ مکانی به شما یاد می دهد که چگونه مدیریت را فراموش و وارد جاده رهبری مکانی شوید و به دیدگاه های عالی تر و متعالی تری از کسب و کار مکانی خود برسید.بیزنس کوچینگ مکانی باید قادر باشد که کسب و کار مکانی خود را مطابق با ارزش ها و اهداف شخصی‌تان پیش ببرید.بیزنس کوچینگ مکانی به شما آموزش و یاد می دهد که چگونه استعدادهایی را پروش دهید که عملکرد و بازدهی بالایی داشته باشند و مانند یک ژنرال جنگی در خدمت کسب و کار مکانی شما باشند، مسئولیت پذیر و پاسخگو باشند و به تعهدات سازمانی پایبند باشند و لحظه ای شما را ترک نکنند.بیزینس کوچینگ مکانی به شما کمک می کند تا ببینید امروز در چه جایگاهی از کسب و کارهای فعلی قرار دارید، و به شما کمک می کند که در آینده به جایگاهی برسید که حق شماست و لیاقتش را دارید.

architect-showing-miniature-building-at-business-m-AUCQ64F.jpg
high-angle-view-on-business-meeting-8QP4BU2.jpg

فرایند بیزنس کوچینگ مکانی

هر بیزنس کوچینگ مکانی دارای پنج مرحله است:
business-meeting-during-a-coffee-break-93AH7TK.jpg
business-meeting-75DF2N6.jpg

مقالات بیزینس کوچینگ مکانی

با ما در تماس باشید

ارتباط با ما

 • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, zip, rar, mp4.
Jason Marinado
Jason Marinado
@mari.nado
بیشتر بخوانید
Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Maecenas faucibus mollis interdum.
Luis Maranello
Luis Maranello
@mara.nello
بیشتر بخوانید
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Porta
Mike Porta
@portamike
بیشتر بخوانید
Curabitur blandit tempus porttitor. Sed posuere consectetur est at lobortis
Matt Luco
Matt Luco
@mikeluco
بیشتر بخوانید
Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur.
Don Juan
Don Juan
@donjuan
بیشتر بخوانید
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.