Woodland Survey – مورد استفاده از جنگل های در حال تکامل

Woodland Survey – مورد استفاده از جنگل های در حال تکامل

مورد استفاده وودلند سروی

مشتری ما که از فرصتی برای طراحی و ارائه یک بررسی جنگلی متمرکز بر عوام Dartmoor برخوردار بود، به پروژه “درختان سالم برای فردا” پیوست. سرمایه گذاری مشترک با اداره پارک ملی دارت مور ، بنیاد زمین مشترک ، و صندوق میراث قرعه کشی که توسط داوطلبان انجام شد. Dartmoor در آستانه در و در رگهای آنها، در حال بررسی سلامت درختان و بازسازی طبیعی، درست در خیابان آنها بود. جنگل‌های در حال تکامل با دوستان و موجودات بزرگ همه‌جانبه پل و بی از کوریلوس اکولوژی متحد شدند تا این مزیت متخصص را به نقشه‌برداری زیستگاه بیاورند. سپس آنها بیش از بیست داوطلب را به نام علم شهروندی گرد هم آوردند تا به جمع آوری داده ها کمک کنند.

درباره جنگل‌های در حال تکامل:

جنگل‌های در حال تکامل، مستقر در دوون، انگلستان، با افرادی کار می‌کند که به دنبال استفاده از الوار بیشتر به روش‌های در نظر گرفته شده‌تر هستند. همیشه به دنبال راه حل های جدید، کار آنها به دنبال ارتباط و ارتباط بهتر انسانی با درختان و همکاری با سایر سازمان ها و افرادی است که درختان را پرورش می دهند تا به اکوسیستم ها، جامعه و فراتر از آن کمک کنند.

تیم در Evolving Forests برای نوآوری، کنجکاوی، قراردادهای چالش برانگیز و ایجاد روابط همزیستی با دنیای طبیعی زندگی می کند. کار آنها بین توسعه محصولات چوبی و بررسی های زیست محیطی تفاوتی قائل نمی شود. آنها بر این باورند که مسیر توسعه بهتر کسب و کار و تغییر کاربری زمین از طریق جستجوی فضاهایی است که در آن جنبه های زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی می توانند کنار هم قرار گیرند و یکدیگر را تکمیل کنند.

انگیزه شما برای شروع پروژه چیست؟ چرا GIS Cloud را انتخاب کردید؟

با توجه به مدیریت متدولوژی ما، ما از نبود نرم افزار دیجیتال موجود کمی گیج شدیم. خسته از روزهای بی‌پایان ورود داده‌های مرتبط با نظرسنجی‌های کاغذی، بالا و پایین را برای یافتن راه‌حل جستجو کردیم. ما در نهایت “GIS Cloud” را کشف کردیم. هر کاری را که لازم داشتیم انجام داد (می دانم که این پاسخ مانند یک تبلیغ آرزویی برای برخی از محصولات سبک زندگی است، اما با ما همراه باشید).

برنامه گوشی هوشمند کاربرپسند است، با یک رابط تمیز و موقعیت جغرافیایی خودکار که داده های جمع آوری شده را مشخص می کند. با برنامه نقشه برداری که برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می کنیم (QGIS) متصل می شود.

متأسفانه، ما آنقدر باهوش نیستیم که بتوانیم خودمان چنین چیزهایی را طراحی کنیم، بنابراین تقریباً از جستجو دست کشیدیم. با کار با GIS Cloud، می‌توانیم فرم جمع‌آوری داده‌ها را به راحتی و به سرعت توسعه دهیم. تیم پشتیبانی فناوری GIS Cloud همیشه زمانی که او سعی در شکستن آن داشت، آماده بود.

 

چگونه GIS Cloud نحوه انجام کارها را تغییر داد؟

برنامه در دست، تیم ارزشمند ما متشکل از داوطلبان سرسخت مصمم، باتلاق‌هایی را طی کرده‌اند تا داده‌های سلامت درختان را جمع‌آوری کنند. از آنجایی که داده‌های موجود در برنامه در زمان واقعی آپلود می‌شوند ، می‌توانیم به مناطقی که نیاز به بررسی بیشتر دارند، به سرعت واکنش نشان دهیم. با آن، ما می توانیم مدت ها قبل از شروع پردازش رسمی داده ها، به مجموعه داده های خود اطمینان داشته باشیم. در نتیجه، داده های پایه ما در مورد سلامت درخت در Dartmoor به طور چشمگیری سود برده است.

اطمینان از اینکه همه چیز جمع آوری شده ایمن است بسیار ارزشمند بوده است. دیگر هرگز نخواهیم دید که داده‌ها در یک طوفان به هم می‌ریزند، در یک بارندگی منحل می‌شوند یا دچار سوءتعبیر می‌شوند. و تلاش‌های شجاعانه برای جمع‌آوری داده‌ها در عوض با دقت ضبط و ذخیره می‌شوند.

ما همچنین یک رابطه کاری باز و مثبت با تیم پشتیبانی GIS Cloud ایجاد کرده ایم که از توسعه فرم های نظرسنجی ما در هر مرحله پشتیبانی می کند.

 

بزرگترین چالش در دستیابی به اهداف پروژه شما چه بود؟ 

استفاده از دانش شهروندی با گروه متنوعی از داوطلبان برای جمع‌آوری هرچه بیشتر داده‌ها به معنای یافتن راه‌حلی با قابلیت جمع‌آوری داده‌ها آسان و شهودی بود. استفاده از GIS Cloud همچنین به این معنی بود که آموزش گروه ما ساده و سرگرم کننده بود.

ما در Dartmoor دور هم جمع شدیم، به طور خلاصه درباره نحوه عملکرد این برنامه بحث کردیم و وارد میدان شدیم تا آن را با هم آزمایش کنیم. در این جلسه سؤالات زیادی مطرح شد که می‌توانستیم به صورت گروهی روی آنها کار کنیم. در پایان جلسه 2 ساعته، همه احساس اطمینان و خوشحالی می کردند که در روزها و زمان هایی که مناسب آنها بود به مناطق نظرسنجی خود بروند.

جنبه بدون کاغذ GIS Cloud یک امتیاز بزرگ برای ما بود. این برنامه برای کاهش مصرف مواد خام و حتی کاهش میزان ورود داده‌ها، به ما این امکان را می‌دهد که به سادگی یک فایل اکسل را پس از پایان دوره جمع‌آوری داده‌ها دانلود کنیم و می‌توانیم بلافاصله تجزیه و تحلیل آن را شروع کنیم. این همچنین به هزینه های پروژه کمک کرد و با کاهش روزهای مورد نیاز برای وارد کردن همه چیز از نظرسنجی های کاغذی به اکسل، به طور قابل توجهی آنها را کاهش داد.

راادغام GIS Cloud با QGIS برای نحوه کار ما عالی است. ما عاشق استفاده از نقشه‌ها و تصاویر برای برقراری ارتباط با پروژه‌هایمان هستیم، و کشیدن سریع نتایج به پروژه نقشه‌برداری ما عالی بوده است! ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا یافته های خود را با سهامداران خود به اشتراک بگذاریم و در گام های بعدی برای سلامت و آینده درختان دارتمور با هم کار کنیم.

سیستم اطلاعات جغرافیایی


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

QgisWoodland Surveyاکوسیستم هاجنگل‌های در حال تکاملدرختان سالمنقشه‌برداری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید