درباره موسسه چشم انداز

دکتر سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده : مشاور کسب و کارهای امروزی

مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی  از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان “تحلیل فضایی خشکسالی در ایران” است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است.

وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

 

برخی از کتاب های منتشر شده دکتر سعید جوی زاده

گروه علمی تحقیقاتی چشم انداز

مدیر IT موسسه چشم انداز
aghiljokar

عقیل جوکار

مهندس عقیل جوکار مدیر بخش IT موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل، علاقه فراوانی به مباحث Web GIS ،Mobile GIS و پایگاه داده مکانی دارد. وی معتقد است که ژئومارکتینگ و فناوری‌های مکانی یکی از پردرآمدترین شغل‌ها در آینده خواهند بود. او کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات را در سال 1392 و کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار را از دانشگاه صنعتی شریف در سال 1396 اخذ کرده و از سال 1389 مشغول به تولید نرم افزارهای کاربردی و برنامه‌های تحت وب و موبایل است.
وی همه ساله کارگاه‌های تخصصی برنامه نویسی و وب جی آی اس را برای علاقه‌مندان فناوری‌های مکانی برگزار می‌کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه WebGIS و پایگاه داده های مکانی به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بر روی سیستم‌های پیشرفته هوش مصنوعی و یادگیری ماشین مشغول به فعالیت است. علاوه بر این عقیل جوکار علاقه‌مند به مطالعات مدیریت بحران و مدیریت ریسک با فناوری‌های مکانی است و در زمینه نقشه راه (Road Map) ژئومارکتینگ در ایران و جهان مشغول به ایده پردازی و نوآوری است. از آرزوهای عقیل جوکار همه گیر شدن نقشه‌های هوشمند در بین مردم بخصوص کودکان است.

  • آیا برای پیوستن به موسسه چشم انداز  به مشکل برخوردید؟
  • آیا نمی دانید از کجا شروع کنید؟
  • آیا تمایل دارید که از مشاورین حرفه ای ما کسب اطلاع کنید ؟

با ما در تماس باشید