مشاوره GIS

ما آماده حل بزرگترین چالشهای شما هستیم

چالش های مکانی – فضایی خود را با ما در میان بگذارید

برای مشاوره اولیه رایگان امروز با ما تماس بگیرید.

ارائه مشاوره  GIS و RS به دانشجویان

موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شیراز با کادری مجرب در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و سنجش از دور (RS) با سابقه ای بیش از 20 سال در ایران اقدام به برگزاری دوره های متعدد سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) ، سنجش از دور (RS) ، آمار مکانی (Spatial Statistics) ، زمین آمار (Geostatistics) ، وب جی آی اس (Web GIS) ، لیدار (LiDAR) ، رادار (RADAR) و پهپاد را در سطوح مقدماتی،متوسط و پیشرفته و مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی و مشاوره در پایان نامه ها و رساله های مرتبط با علوم مکانی را با بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان به انجام می رساند.

چرا سازمان های تجاری موسسه چشم انداز را انتخاب می کنند :

  • در تیم مشاوره GIS موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل ا فرادی وجود دارند که در همه مکان ها و زمان ها ، وظیفه دارند راهی برای مقابله با پیچیده ترین چالش های مکانی و فضایی شما پیدا کنند.شاید این چالش یک مشکل دانشجویی در یگ پروژه GIS وRS باشد و یا یک مشکل بزرگ سازمان دولتی مثل شهرداری ها و… باشد.. اغلب اوقات ، تنها یک جرقه اولیه برای تعیین مسیر مناسب برای کار با پیچیدگی و مقابله مستقیم با چالش های مکانی است. تیم مشاوره GIS موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل حل کننده های حرفه ای مشکلات هستند – و جرقه های اولیه را می زنند. مأموریت ما این است که از فناوری های مرتبط با GIS (فناوری های مکانی) ارزش کسب کنیم ، بینشی جدید ایجاد کنیم که منجر به اقدامی قاطع شود و به مشتریان خود کمک کنیم تا نتایج پایدار را بدست آورند..

خدمات مشاوره ای در GIS و RS :

موسسه چشم انداز با استفاده از یک رویکرد مشورتی ، نیازهای تجاری و قابلیت های فعلی شما را درک می کند. مشاوران ما می توانند در زمینه استراتژی های مکانی – فضایی با شما همکاری کنند ، کمک فنی خاصی ارائه دهند و تجارب چندین ساله خود را با شما به اشتراک بگذارند. ما با تیم های شما برای به اشتراک گذاشتن دانش و بهترین شیوه ها همکاری می کنیم و برای ایجاد راه حل با شما همکاری می کنیم. هدف ما این است که در صورت نیاز به شما کمک کنیم ، به شما در دستیابی به اهداف ماموریت خود و تقویت توانایی های مکانی فضایی کمک کنیم.

ارائه قابلیت های پیشرفته GIS و RS

از آخرین فناوری برای ساختن سیستم یا برنامه ای استفاده کنید که نیازهای دقیق شما را برآورده کند ، با حداقل خطر. تیم های پروژه اسری در ارائه پروژه های موفق در تمام مقیاس ها متخصص هستند. آنها با استفاده از روشهای اثبات شده ، محدوده ، برنامه و بودجه یک پروژه را مدیریت می کنند و از دانش فنی عمیق Esri و متخصصان موضوعی استفاده می کنند تا سیستم ها و برنامه های کلیدی را ارائه دهند که از اهداف تجاری شما پشتیبانی می کند. تیم های ما تلاش می کنند از شما با قابلیت های GIS مدرن که مزایای طولانی مدت را برای سازمان شما ارائه می دهند ، پشتیبانی کنند.

مشاورین حرفه ای و خصوصی GISو RS

تیم تخصصی موسسه چشم انداز می توانید در صورت نیاز مشاورین تخصصی و حرفه ای GIS و RS را در اختیار سازمان شما قرار دهد که بوسیله آن بتوانید تاثیر فناوری های GIS و RS را به حداکثر برسانید و به سطوح جدیدی از بهره وری برسید. سپس از فناوری مکانی – فضایی استفاده کنید و راه حل هایی را برای دستیابی به اهداف خود ایجاد کنید. مشاوران تخصصی موسسه چشم انداز می توانند در صورت نیاز با سرعت زیادی به کمک شما بیایندو روند پروژه شما را سرعت ببخشند.  

مشاور GIS تیم تحقیقاتی ما:

تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل یک کسب و کار مشاوره GIS است که خدمات مشاوره فضایی را ارائه می دهد. چه به دنبال برون سپاری GIS ، چه خدمات GIS و چه نیاز به استخدام مشاوران نقشه برداری GIS دارید ، تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل می تواند نیازهای شما را برآورده کند. به عنوان یک موسسه تحقیقاتی خدمات GIS ، تیم های مشاوره GIS ما می توانند یک مشاور GIS فردی برای کارهای کوچکتر یا یک تیم مشاور برای مشاوره شرکت های بزرگ GIS ارائه دهند. همه متخصصان ، توسعه دهندگان و طراحان GIS مشاوران باتجربه هستند که می توانند شما را در پروژه و نیازهای تجاری شما یاری دهند. ما در زمینه GIS ، شبیه سازی ترافیک ، تجزیه و تحلیل حمل و نقل ، هوشمندسازی موقعیت مکانی و نرم افزار نقشه برداری مشاغل ، چندین محصول مکانی غالب در بازار و پیشرو در بازار را توسعه می دهیم. اجازه دهید با استفاده از تخصص و فن آوری خود، در هزینه های شما صرفه جویی کرده و شما را قادر می سازیم نتایج مبتنی بر مکان را که باعث کارآیی بیشتر سازمان شما می شود بگیرید.

مدیریت داده های مکانی

فناوری های مکانی زمان ارزش دهی شما را تسریع می کند آیا مدل شبکه شما آماده تحول و نوسازی دیجیتالی است؟ هر روز مدیریت داده های دارایی های شبکه چالش برانگیزتر می شود. همه انواع شبکه ؛ ارتباطات مخابراتی ، برق ، گاز و آب روز به روز پویاتر می شوند ، پیچیدگی در حال افزایش است و حجم داده هایی که شرکت های مخابراتی و شرکت های خدمات ارتباطی برای درک و ادغام آنها نیاز دارند همچنان در حال افزایش است. راه حل های مکانی مدرن وپیشرفته فراتر از محدوده سنتی GIS حرکت می کند.موسسه چشم انداز با بیش از 20 سال تجربه و مدل های اثبات شده مبتنی بر شبکه های فضایی و راه حل های تجاری ، به شرکت ها و سازمان های دولتی و راه حل های تجاری امروزه راه حل های تجاری و نرم افزاری زیبا برای مدل سازی اتصال شبکه به پایان ، مدیریت گردش کار داده ها و چالش های زیرساخت در کل ارائه می دهد.

خدمات مشاوره ای ما در زمینه GIS شامل چه مواردی است؟

  • آیا برای پیوستن به موسسه چشم انداز  به مشکل برخوردید؟
  • آیا نمی دانید از کجا شروع کنید؟
  • آیا تمایل دارید که از مشاورین حرفه ای ما کسب اطلاع کنید ؟

با ما در تماس باشید