مشاوره GIS

ما آماده حل بزرگترین چالشهای شما هستیم

چالش های مکانی – فضایی خود را با ما در میان بگذارید

برای مشاوره اولیه رایگان امروز با ما تماس بگیرید.

ارائه مشاوره  GIS و RS به دانشجویان

موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شیراز با کادری مجرب در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و سنجش از دور (RS) با سابقه ای بیش از 20 سال در ایران اقدام به برگزاری دوره های متعدد سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) ، سنجش از دور (RS) ، آمار مکانی (Spatial Statistics) ، زمین آمار (Geostatistics) ، وب جی آی اس (Web GIS) ، لیدار (LiDAR) ، رادار (RADAR) و پهپاد را در سطوح مقدماتی،متوسط و پیشرفته و مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی و مشاوره در پایان نامه ها و رساله های مرتبط با علوم مکانی را با بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان به انجام می رساند.

چرا سازمان های تجاری موسسه چشم انداز را انتخاب می کنند :

 • در تیم مشاوره GIS موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل ا فرادی وجود دارند که در همه مکان ها و زمان ها ، وظیفه دارند راهی برای مقابله با پیچیده ترین چالش های مکانی و فضایی شما پیدا کنند.شاید این چالش یک مشکل دانشجویی در یگ پروژه GIS وRS باشد و یا یک مشکل بزرگ سازمان دولتی مثل شهرداری ها و… باشد.. اغلب اوقات ، تنها یک جرقه اولیه برای تعیین مسیر مناسب برای کار با پیچیدگی و مقابله مستقیم با چالش های مکانی است. تیم مشاوره GIS موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل حل کننده های حرفه ای مشکلات هستند – و جرقه های اولیه را می زنند. مأموریت ما این است که از فناوری های مرتبط با GIS (فناوری های مکانی) ارزش کسب کنیم ، بینشی جدید ایجاد کنیم که منجر به اقدامی قاطع شود و به مشتریان خود کمک کنیم تا نتایج پایدار را بدست آورند..

خدمات مشاوره ای در GIS و RS :

موسسه چشم انداز با استفاده از یک رویکرد مشورتی ، نیازهای تجاری و قابلیت های فعلی شما را درک می کند. مشاوران ما می توانند در زمینه استراتژی های مکانی – فضایی با شما همکاری کنند ، کمک فنی خاصی ارائه دهند و تجارب چندین ساله خود را با شما به اشتراک بگذارند. ما با تیم های شما برای به اشتراک گذاشتن دانش و بهترین شیوه ها همکاری می کنیم و برای ایجاد راه حل با شما همکاری می کنیم. هدف ما این است که در صورت نیاز به شما کمک کنیم ، به شما در دستیابی به اهداف ماموریت خود و تقویت توانایی های مکانی فضایی کمک کنیم.

فعالیت های تیم مشاوره GIS و RS

مشاوره اولیه رایگان

با مشاوره رایگان GIS به شما کمک می کنیم که استرس خود را از بین ببرید و دیدی جامع در زمینه پروژه GIS خودتان پیدا کنید.
ویژه

کارگاه های آموزشی

با کارگاه های تخصصی GIS ما به شما کمک می کنیم که تخصص مورد نیاز بدست بیاورید و رهبری مکانی سازمان خود را بدست بگیرید.
ویژه

JetGIS

یک برنامه حرفه ای است که از طرف موسسه چشم انداز به شما ارائه می شود و با سرعت زیادی در زمینه GIS تبحر پیدا می کنید.
ویژه

ارزش آفرینی

ما به شما نشان می دهیم و به شما می آموزیم که چگونه با GIS به کسب درامد بپردازید و کسب و کار خودتان را رونق بدهید.
ویژه

تیم مــــا ...

حرفه ای
teacher-javizadeh-avatare

دکتر سعید جوی زاده​

کارشناس سیستم اطلاعات جغرافیایی
حرفه ای
مهندس عقیل جوکار

مهندس عقیل جوکار

برنامه نویس پایتون و WebGIS
حرفه ای
moseskede

مهندس موسی کشاورز

برنامه نویس گوگل ارث انجین
حرفه ای
parastar-min

مهندس علی پرستار

برنامه نویس گوگل ارث و WebGIS

ارائه قابلیت های پیشرفته GIS و RS

از آخرین فناوری برای ساختن سیستم یا برنامه ای استفاده کنید که نیازهای دقیق شما را برآورده کند ، با حداقل خطر. تیم های پروژه اسری در ارائه پروژه های موفق در تمام مقیاس ها متخصص هستند. آنها با استفاده از روشهای اثبات شده ، محدوده ، برنامه و بودجه یک پروژه را مدیریت می کنند و از دانش فنی عمیق Esri و متخصصان موضوعی استفاده می کنند تا سیستم ها و برنامه های کلیدی را ارائه دهند که از اهداف تجاری شما پشتیبانی می کند. تیم های ما تلاش می کنند از شما با قابلیت های GIS مدرن که مزایای طولانی مدت را برای سازمان شما ارائه می دهند ، پشتیبانی کنند.

مشاورین حرفه ای و خصوصی GISو RS

تیم تخصصی موسسه چشم انداز می توانید در صورت نیاز مشاورین تخصصی و حرفه ای GIS و RS را در اختیار سازمان شما قرار دهد که بوسیله آن بتوانید تاثیر فناوری های GIS و RS را به حداکثر برسانید و به سطوح جدیدی از بهره وری برسید. سپس از فناوری مکانی – فضایی استفاده کنید و راه حل هایی را برای دستیابی به اهداف خود ایجاد کنید. مشاوران تخصصی موسسه چشم انداز می توانند در صورت نیاز با سرعت زیادی به کمک شما بیایندو روند پروژه شما را سرعت ببخشند.  

خدمات کلی ما در زمینه های زیر است

 • خدمات مشاوره تجاری ، مشاوره شرکتی و فنی

 • آدرس دهی کدگذاری و کدگذاری معکوس

 • نقشه برداری و مدل سازی نقشه برداری

 • مشاوره اجاره فناوری

 • شهرهای هوشمند

 • مشاوره پیکربندی

 • محدودیت مجدد

 • سنجش از دور

 • پروژه های GIS:دانشجویی ،شرکتی و سازمانی

 • سفارشی سازی و توسعه نرم افزارهای GIS

 • تجزیه و تحلیل ، خروجی و تولید داده ها

 • مدیریت،مسیریابی و جهت وسایل نقلیه

 • تولید نقشه های کاربردی

 • زمین آمار و آمار فضایی

 • مدل سازی توپولوژیک

 • پهپاد

 • مکان یابی و انجام انواع روش های مکان یابی

 • شبکه های حمل و نقل و شبکه های هندسی

 • مشاوره QGIS و دیگر نرم افزار های متن باز

 • برنامه ریزی حمل و نقل و مهندسی ترافیک

 • نقشه برداری وب و نقشه برداری اینترنتی

 • برنامه ریزی و طراحی شهری

 • تحلیل تصمیم چند معیاره

 • ایجاد نقشه و مدل سازی

مشاور GIS تیم تحقیقاتی ما:

تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل یک کسب و کار مشاوره GIS است که خدمات مشاوره فضایی را ارائه می دهد. چه به دنبال برون سپاری GIS ، چه خدمات GIS و چه نیاز به استخدام مشاوران نقشه برداری GIS دارید ، تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل می تواند نیازهای شما را برآورده کند. به عنوان یک موسسه تحقیقاتی خدمات GIS ، تیم های مشاوره GIS ما می توانند یک مشاور GIS فردی برای کارهای کوچکتر یا یک تیم مشاور برای مشاوره شرکت های بزرگ GIS ارائه دهند. همه متخصصان ، توسعه دهندگان و طراحان GIS مشاوران باتجربه هستند که می توانند شما را در پروژه و نیازهای تجاری شما یاری دهند. ما در زمینه GIS ، شبیه سازی ترافیک ، تجزیه و تحلیل حمل و نقل ، هوشمندسازی موقعیت مکانی و نرم افزار نقشه برداری مشاغل ، چندین محصول مکانی غالب در بازار و پیشرو در بازار را توسعه می دهیم. اجازه دهید با استفاده از تخصص و فن آوری خود، در هزینه های شما صرفه جویی کرده و شما را قادر می سازیم نتایج مبتنی بر مکان را که باعث کارآیی بیشتر سازمان شما می شود بگیرید.

مدیریت داده های مکانی

فناوری های مکانی زمان ارزش دهی شما را تسریع می کند آیا مدل شبکه شما آماده تحول و نوسازی دیجیتالی است؟ هر روز مدیریت داده های دارایی های شبکه چالش برانگیزتر می شود. همه انواع شبکه ؛ ارتباطات مخابراتی ، برق ، گاز و آب روز به روز پویاتر می شوند ، پیچیدگی در حال افزایش است و حجم داده هایی که شرکت های مخابراتی و شرکت های خدمات ارتباطی برای درک و ادغام آنها نیاز دارند همچنان در حال افزایش است. راه حل های مکانی مدرن وپیشرفته فراتر از محدوده سنتی GIS حرکت می کند.موسسه چشم انداز با بیش از 20 سال تجربه و مدل های اثبات شده مبتنی بر شبکه های فضایی و راه حل های تجاری ، به شرکت ها و سازمان های دولتی و راه حل های تجاری امروزه راه حل های تجاری و نرم افزاری زیبا برای مدل سازی اتصال شبکه به پایان ، مدیریت گردش کار داده ها و چالش های زیرساخت در کل ارائه می دهد.

خدمات مشاوره ای ما در زمینه GIS شامل چه مواردی است؟

نگهداری اطلاعات

تجربه و تعهد موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل به فناوری نگاشت به ما این امکان را می دهد که نگهداری داده های GIS را با فرمت های قدیمی (نسخه چاپی) و دیجیتال ، از جمله MicroStation Reprographics ، CAD و ArcGIS به طور کارآمد انجام داده و تحویل دهیم.

خدمات موجود شامل موارد زیر است:

CADastral GIS به روز شده براساس اسناد ضبط شده و / یا درخواست مشتری

فرم های سفارشی تغییر تغییر جزئیات هر تغییر کامل شده را نشان می دهد.

محاسبات و گزارشات زیربنا بر اساس چند ضلعی های به روز شده خاک برای بسته های کشاورزی (با استفاده از  FARMS )

پروژه های نقشه برداری سفارشی ، از جمله مسائل مربوط به مرز شرکت ها ، تجزیه و تحلیل کاربری زمین و غیره

تولید نقشه چاپی و طرح هوایی

گزینه های انعطاف پذیر پرداخت

پیاده سازی

برنامه ریزی حیاتی ، مدیریت ، آموزش و راه حل های لازم برای اطمینان از موفقیت برنامه فضایی شما برای سالهای آینده مورد نیاز است.

تخصص تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شامل موارد زیر است:

تجزیه و تحلیل گردش کار

مدیریت پروژه

ادغام

آموزش

طرح راه حل ها

پشتیبانی فنی

ایجاد داده

کارکنان حرفه ای موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شامل تکنسین های مجربی است که ویژگی های GIS را برای سازمان های مختلف در سراسر کشور ایجاد کرده اند.

تخصص تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل در ایجاد داده ها شامل موارد زیر است:

GIS کاداستر

نقشه برداری

نقشه برداری منطقه

اداری

خطاب به

نگاشت خدمات

تبدیل داده های GIS

طرح ها و پروژه ها

تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز طرح های GIS سفارشی را توسعه می دهد که از قالب پایگاه داده های جغرافیایی Esri و دیگر شرکت های مطرح دنیا استفاده می کند و جدیدترین نوآوری های فن آوری را با نیازهای منحصر به فرد گردش کار سازمان شما ترکیب می کند.

محصولات و خدمات طراحی شامل موارد زیر است:

مشاوره در محل با سازمان خود برای بهبود گردش کار و کارایی نگهداری اطلاعات از طریق طراحی GIS

پروژه های آزمایشی و اثبات توسعه مفهوم

توسعه حرفه ای پایگاه داده یا Geodatabase

کلاس ویژگی حاشیه نویسی و توسعه نمادشناسی

قوانین ساختاری و اعتبارسنجی توپولوژیک

طرح های امنیتی و نسخه سازی پایگاه داده های جغرافیایی سازمانی

طرح های تکثیر از راه دور و GIS مبتنی بر سرور

انتقال داده ها

با استفاده از تخصص بی نظیر ما در انتقال داده ها ، از آخرین فن آوری Esri در یک پایگاه داده بهینه شده برای تاسیسات ، آدرس دهی و سوابق زمین خود بهره کافی را ببرید.

تجربه ما شامل موارد زیر است:

اتوکد ، MicroStation ، GeoMedia و غیره (انتقال CAD)

انتقال میراث ESRI (فرم های شکل ، پوشش ها)

منابع چاپی و کاغذی به دیجیتالی

ادغام

برای به حداکثر رساندن کارایی در حفظ چندین پایگاه داده و همچنین پتانسیل GIS در برقراری ارتباط ایده ها و تصمیم گیری ، تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل چندین استراتژی و خدمات یکپارچه سازی GIS را ایجاد کرده است تا سیستم های اطلاعاتی شما را به هم نزدیک کند.

خدمات ادغام تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل برای تعمیر و نگهداری شامل موارد زیر است:

یکپارچه سازی GIS و CAMA

GIS و یکپارچه سازی تصویربرداری اسناد

GIS و آدرس دهی به گردش کارها

گردش کار سفارشی

نقشه برداری موضوعی

آموزش و پشتیبانی

با جلسات آموزشی سفارشی برای راه حل های Esri ArcGIS ، گردش کار ویرایش بسته ها و انتشار نقشه های وب برای پشتیبانی بسته ها با زمان پاسخ تضمین شده ، ما اینجا هستیم تا به شما در محافظت از سرمایه گذاری GIS کمک کنیم.

ما به توانایی خود در کمک و ارائه نتایج افتخار می کنیم. به همین ترتیب ، ما بسته های آموزشی و پشتیبانی منحصر به فردی را طراحی کرده ایم که دسترسی به تیم متخصص ما فقط با یک تماس تلفنی فاصله دارد. با بسته های پشتیبانی ما در زیر از سرمایه گذاری خود در GIS با زمان پاسخ تضمین شده ، پشتیبانی از راه دور ، تحقیق در مورد اشکالات نرم افزار Esri و موارد دیگر محافظت کنید.

پشتیبانی از گردش کار

ما درک می کنیم که اجرا و درک تکنولوژی جدید یک خیلی سخت است . خوشبختانه ، تیم تحقیقاتی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل از خط مقدم پشتیبانی از ابزارها ، گردش کار و بهترین روش ها برای کاربرانی که در مدل داده پارچه پارچه کار می کنند – برای ArcGIS دسکتاپ و ArcGIS Pro پشتیبانی می کند. این بسته پشتیبانی به مشتریان این امکان را می دهد تا از تیم خدمات حرفه ای ما برای رسیدگی به مواردی که مستقیماً مربوط به موارد زیر هستند پشتیبانی دریافت کنند.

پشتیبانی از گردش کار

بهترین روش های پشتیبانی فنی و گردش کار برای ابزار پارچه Esri Parcel • گام به گام کمک با گردش نقشه برداری • کمک در طراحی مستند سازی نقشه ها • کمک به استراتژی های نقشه برداری و نمایش برای تجسم بهینه داده ها • روال ها و اسکریپت ها برای انتشار داده های پارچه پارچه در دسک تاپ و / یا وب • در درک ساختار داده های خود ، مرور ویژگی ها برای QC و سایر تجزیه و تحلیل نقشه ها کمک کنید • سوالات برنامه ریزی آینده در مورد وصله های نرم افزاری / به روزرسانی ها یا اینکه چگونه ممکن است تغییرات نقشه بر سیستم های دیگر تأثیر بگذارد

پشتیبانی تیم تحقیقاتی ما

اگر به دنبال کمی پشتیبانی اضافی با اجرای GIS خود هستید ، بسته مورد نظر خود را پیدا کرده اید.

زمان پاسخ تضمینی کمتر از ۴ ساعت

پشتیبانی دسترسی از راه دور

تحقیق اشکالات نرم افزار ESRI

تحقیق اشکالات نرم افزار ESRI

نصب / پیکربندی نرم افزار Esri و …. آموزش • خدمات برنامه نویسی پایتون • کمک به طراحی MXD ، از جمله طرح های پیچیده برچسب گذاری و نمادها…. • پشتیبانی از نقشه های موضوعی • کمک گام به گام با پیوستن / مربوط به پایگاه داده های خارجی • یک بررسی پایگاه داده های جغرافیایی که شامل: بررسی هندسه و توپولوژی ویژگی های اصلی کاداستر ، بررسی ویژگی ها ، حاشیه نویسی و بررسی زیر نوع کارتوگرافی ، گزارش یافته ها و توصیه ها (بدون اصلاح / اصلاح خطاها انجام نمی شود)
 • آیا برای پیوستن به موسسه چشم انداز  به مشکل برخوردید؟
 • آیا نمی دانید از کجا شروع کنید؟
 • آیا تمایل دارید که از مشاورین حرفه ای ما کسب اطلاع کنید ؟

با ما در تماس باشید