دسترسی به پایان نامه های تمام متن کارشناسی ارشد و دکتری  GIS وRS

پایان نامه و رساله سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور

پایان نامه و رساله سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور


دسترسی به پایان نامه های تمام متن کارشناسی ارشد و دکتری  GIS وRS

دکتر سعید جوی زاده

دراین پست قصد دارم که شما را با نحوه دسترسی پایان نامه های تمام متن در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور آشنا کنم.

همیشه یکی از دغدغه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دسترسی به پایان نامه ها و رساله های تمام متن در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیای و سنجش از دور بوده است.

شما می توانید با مطالعه پایان نامه و رساله های دکتری در زمینه های سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور ایده های فراوانی کسب کنید و برای کامل کردن ایده های خود بکار ببندید.

راه های مختلفی برای دسترسی به چنین پایان نامه ها و رساله ها وجود دارد که من در طی در چندین پست شما را با این روش ها آشنا خواهم کرد.

اولین روشی که خیلی کاربردی ،رایگان و سریع است استفاده از وب سایت زیر می باشد:

بروی تصویر زیر کلیک نمایید:

ابتدا وارد سایت شوید و در قسمت سرچ لغت مورد نظر خود بعنوان مثال GIS را تایپ کنید

سپس بر روی دکمه سرچ کلیک نمایید.

لیست پایان نامه ها و رساله های موجود در پایگاه به شما نمایش داده می شود.

سپس برای دانلود بر روی Full text pdf کلیک نمایید

بعد از این مرحله شما می توانید پایان نامه و یا رساله مورد نظر را بصورت تمام متن دریافت و در آرشیو خود نگه دارید.

 

پایان نامه چیست؟

پایان‌نامه (تز، رساله) نوشته‌ای است که به‌وسیله داوطلب درجه دانشگاهی، به‌عنوان یکی از شرایط احراز آن، ارائه می‌شود و نویسنده آن دانشجویی است که زیر نظر کلی یک هیأت علمی کار می‌کند. موضوع انتخابی پایان‌نامه، معمولاً، محدود و تخصصی است و تحقیق در مورد آن، زمان مشخص و مبتنی بر روش علمی را طلب می‌کند.

همین ویژگی است که پایان‌نامه را تبدیل به منبع اطلاعاتی ارزشمندی برای علاقه‌مندان به آن حوزه موضوعی می‌سازد. پایان‌نامه‌ها معمولاً اساس تدوین مقاله‌ها یا کتاب‌های منتشر شده بعدی می‌شوند و تا آن زمان تنها مدرک دسترس‌پذیر آن فعالیت علمی محسوب می‌شوند.

تاریخچه:

در سال 1861 میلادی، دانشگاه ییل، نخستین مدرک دکتری خود را در سه رشته روانشناسی، فیزیک، و ادبیات کهن اعطا کرد.

مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران اقدام به تهیه پایگاه اطلاعاتیِ چکیده پایان‌نامه‌های فارغ‌التحصیلان ایرانی خارج از کشور و نیز چکیده پایان‌نامه‌های دکتری و کارشناسی ارشد داخل کشور کرده است.

قدیمی‌ترین پایان‌نامه فارغ‌التحصیلان خارج از کشور در این پایگاه اطلاعاتی، متعلق به سال 1909 در دکترای مهندسی و قدیم‌ترین پایان‌ نامه فارغ‌التحصیلان داخل کشور، متعلق به سال تحصیلی 1310 شمسی در مقطعکارشناسی ارشد علوم انسانی (زبان‌شناسی) است.

در دانشگاه‌های ایران، پس از تصویب قانون تهیه و ارائه رساله‌ای به‌ عنوان پایان‌ نامه تحصیلی و یکی از شرایط لازم جهت فراغت از تحصیلات تکمیلی، تهیه و نگارش پایان‌نامه متداول شد.

گرچه در سال‌های اولیه، تهیه پایان‌نامه تحصیلی اجباری بود، با کیفیت و دقت چندانی انجام نمی‌شد و اغلب در دفترچه‌های چهل الی صدبرگی با جلدهای بسیار نازک کاغذی و به‌صورت دستنویس تهیه و گاه در صفحات معدودی (پنج الی شش صفحه) نوشته می‌شد، اما به‌تدریج کیفیت آنها ارتقا یافت.

در حوزه پزشکی، قدیمی ترین پایان‌نامه متعلق به 1312 شمسی است. با توجه به اینکه قدیم‌ترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه تهران در سال 1313 تأسیس شده است؛ پایان‌نامه‌های ذکر شده متعلق به دانشسرای عالی و مدرسه دارالفنون است که در کتابخانه‌های مرکزی و پزشکی دانشگاه تهران نگهداری می‌شوند.

 

ضرورت:

در کلیه رشته‌های دانشگاهی، در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری، نگارش و ارائه پایان نامه ضروری است. البته در دوره کارشناسی برخی رشته‌های فنی و هنری نیز دانشجو ملزم به تهیه پایان نامه تحصیلی است. در حوزه علوم پزشکی، برحسب مقطع تحصیلی، پایان‌نامه‌ها به سه گروه علوم پایه، عمومی (بالینی)، و تخصصی تقسیم می‌شوند. پایان‌نامه‌های پژوهشی متعلق به دوره‌های تحصیلات تکمیلی یکی از انواع منابع اطلاعاتی ردیف اول محسوب می‌شوند.

اهمیت:

پایان‌نامه‌ها را معمولاً از دو دیدگاه ارزیابی می‌کنند:

1) به‌عنوان گامی مقدماتی و نخستین تحقیق جدّی و منضبط دانشجو در زمان‌بندی مشخص؛

2) به مثابه کاری نهایی که برآیند کل یافته‌های دانشجو در طول دوره تحصیلی است.

 

عمده دلایل تهیه پایان‌ نامه تحصیلی عبارتند از:

1) یادگیری روش‌شناسی تحقیق؛

2) توسعه نگرش علمی؛

3) کسب موفقیت برای مطالعه‌ای جدی و عمیق و کسب تجربه علمی در حوزه موضوعی خاص؛

4) کسب مهارت برای مطالعه نقّادانه و موشکافانه؛

5) بهره‌مندی از اطلاعات جدیدتر؛

6) شرط لازم برای دریافت مدرک تحصیلی؛

7) انتشار نتایج پایان نامه به‌شکل مقاله پژوهشی در مجلات علمی و تخصصی.

قابلیت‌های این‌گونه منابع از نظر اطلاعاتی و پژوهشی، سبب شده است که پایان‌نامه‌ها را از دو دیدگاه در رشته‌های مختلف دانشگاهی و پژوهشی مورد توجه قرار دهند: یکی به‌عنوان مدرک مفید پژوهشی (به اعتبار متن تحقیق)؛ و دیگری به مثابه نوعی کتابشناسی تخصصی (به اعتبار فهرست مآخذ پایانی).

استفاده از پایان‌نامه تابع شرایط ویژه‌ای است زیرا، از لحاظ حقوقی، تکثیر و نقل از پایان‌نامه‌های تحصیلی بدون اجازه از صاحبان اثر (دانشجو و استاد راهنما) مجاز نیست. طبق قانون واسپاری، نسخه‌های محدودی به دانشکده محل تحصیل و کتابخانه مربوط ارائه می‌شود و در کتابخانه‌ها نیز سعی شده است از پایان‌نامه‌ها فقط در حد مطالعه در محل و احیاناً معدودی نقل قول با ذکر منبع و یا استفاده از منابع و مراجع معرفی شده و نهایتاً روبرداشت چکیده پایان‌نامه‌ها استفاده شود.

 

چگونه پایان نامه کارشناسی ارشد خود را تنظیم نمائیم؟

این روزها با توجه به گسترش چشم گیر آموزش عالی در کشورمان ایران، به خصوص تحصیلات تکمیلی، بسیاری از دانشجویان این مقاطع را می بینیم که برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و بعضا دکتری خود سردرگم هستند و نقطه آغاز کار را نمی دانند و این امر موجب نگرانی وافری در آنها شده است.
در این مقاله کوتاه تجربیاتی اندک در طول سالهای حضور خودم در دانشگاهها را برای شما عزیزان به رشته تحریر در آورده ام. امیدوارم که مورد استفاده شما عزیزان و علاقمندان واقع شود.
پیش از هر چیز لازم به ذکر است که در اکثر کشورهای دنیا، پایان نامه کارشناسی ارشد ارزش علمی چندانی ندارد. این مجموعه در واقع پلی است بین سرآغاز پژوهش تا رساله دکتری که در آن بحثی جدید و منحصر به خود پژوهشگر مطرح می شود.
یکی از اهداف نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، این است که در این دوره دانشجو با اصول اولیه پژوهش و کار علمی آشنا بشود. بتواند منابع و مراجع را به طور صحیح و منظم جمع آوری کند و در مورد مناسب از آنها استفاده نماید. تعاریف اولیه و سیر تاریخی مسئله خود را بشناسد و آنها را فهرست نماید. موضوع مورد علاقه خود را تا حدی بشناسد و … .

 

نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

برای نگارش یک پایان نامه کارشناسی ارشد، اولین قدم، این است که دانشجو به استاد راهنمای خود مراجعه نماید که به عقیده اینجانب این کار باید در ابتدای ترم سوم تحصیلی انجام شود. سپس استاد راهنما با توجه به زمینه کاری خود، تعدادی از مقالات چاپ شده در مجلات بین المللی معتبر را به دانشجو می دهد و از او می خواهد که این مقالات را یک مطالعه سطحی (چکیده، تعاریف اصلی و مقدمه فصل اول را بخواند) بنماید.
بعد از این مرحله دانشجو با توجه به بنیه علمی و البته علاقمندیهای پژوهشی خود یکی یا احتمالا ۲ مقاله که کارهای موازی و نزدیک به هم را دنبال کرده اند، انتخاب می کند.
کار بعد از این انتخاب آغاز می شود. اگر زبان انگلیسی شما (معمولا زبان مقالات بین المللی انگلیسی است) تا حدی خوب است، وقت خود را صرف این که مقاله را دقیقا ترجمه نماید و روی کاغذ بنویسید نکنید. این مرحله را تنها در صورت ضعیف بودن در بحث زبان انجام دهید ( به کررات دیده ام که دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، توان ترجمه و نگارش صحیح فارسی را ندارد و یا بسیار ضعیف است).
سپس تعاریف اصلی مقاله را گرد آوری کرده به عنوان مثال در قسمتی از یک دفترچه یاداشت نمائید. نکته ای که در اینجا قابل ذکرمی باشد، این است که در اکثر مقالات، تنها یک یا ۲ منبع اصلی در قسمت مراجع مقاله موجود است که تعاریف و سیر کاری مقاله با توجه به آن انجام شده است. اگر شما بتوانید این منبع کلیدی را بیابید دیگر برای یافتن تعاریف اصلی کار پایان نامه خود هیچ نگرانی و کار سختی ندارید. تنها به این کتاب یا مقاله مراجعه کرده و تعاریف و نتایج قبلی را از روی آن می نویسید. خوشبختانه اکثر اساتید راهنمای ما در اکثر دانشگاههای کشور دارای این بنیه علمی تشخص کار اصلی(منبع اصلی) هستند. از آنها بخواهید که منبع اصلی را به شما معرفی نمایند.
بعد از جمع آوری این مباحث به قسمتهای اصلی مقاله رفته، تعاریف، قضایا و نتایج کار را به طور موشکافانه ای تحلیل و بررسی نمائید. این جزو اصلی ترین قسمتهای کار یک پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد که روی این بخش نیز داوران خارجی که در حضور ایشان کار دفاع از پایان نامه انجام می شود، تاکید دارند و سئوالات از این قسمتها مطرح می شود. البته از قسمتهای ابتدایی نیز سئوالاتی مطرح خواهد شد.
تا اینجا شما حدود ۷۰ الی ۸۰ صفحه مطلب جمع نموده اید. حدود ۱۰ الی ۱۵ صفحه قسمت تعاریف اولیه و نتایج قبلی و حدود ۵۵ تا ۷۰ صفحه مطالب اصلی مقاله مذکور. این مطالب را به طور مجزا تایپ کرده و به استاد راهنمای خود تحویل بدهید. دقت کنید که تایپ کردن مطالب برای جلب موافقت استاد راهنما جهت اتمام کار پژوهشی شانس زیادی را نصیب شما می کند. پس هیچ گاه مطالب را به صورت دست نویس تحویل استاد راهنما ندهید و از همان ابتدای تایپ کردن سعی کنید که اشتباهات تایپی را به حداقل برسانید.
اگر تا همین حد استاد از کار شما راضی بود، خوب تنها یک مرحله دیگر برای اتمام نگارش پایان نامه باقی می ماند و آن هم نوشتن منابع، چکیده، مقدمه و رده بندی موضوعی است. اگر ایشان هنوز از حجم و کیفیت کار شما راضی نباشد، به سراغ مقاله دوم می روید و چند نتیجه و قضیه دیگر را هم از مقاله دوم که در امتداد کار اول است، استخراج کرده و آن را به همان طریق باز کردن موضوعات و مطالب مقاله اول باز می نمائید و به ادامه کار اول خود اضافه می نمائید. این بار دیگر استاد راهنمای شما بعد از دیدن این حجم از کار قطعا موافقت خود را جهت اتمام کار پژوهشی شما اعلام می نماید.
بعد از این مراحل شما در طول یک پروسه ۲ الی ۵ ماه کار پایان نامه تان را، اگر مرحله آزمایشاهی نداشته باشید به اتمام رسانده اید. به شما تبریک می گویم.

 

اما به عقیده من کار نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد این روزها با توجه به حجم زیاد کارهای قبلی انجام شده و کثرت کتابهای الکترونیکی، فرایندی بسیار ساده است و شما نباید هیچ نگرانی در این زمینه داشته باشید. به عنوان مثال می توانید به کتابخانه دانشگاه خود مراجعه نمائید و بسیاری از تعاریف اولیه را از روی پایان نامه های قبلی کار شده بنویسید. تنها دقت کنید که مراجع و منابع این تعاریف را هم یاداشت نمائید چون از شما سئوال خواهد شد که این تعریف را چه کتابی استخراج نموده اید.
در این روزها دانشجویان زیادی به بنده مراجعه می کنند برای مشاوره گرفتن در زمینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد خود، از آنها می خواهم که مقاله ای که استاد به ایشان معرفی کرده است را به بنده نشان بدهند، متوجه می شوم که استاد یک مقاله چاپ شده در سال ۱۹۷۲ و حتی قدیمی تر را به دانشجو معرفی نموده است که کار پایان نامه خود را روی آن انجام دهد. بدتر از این هم دیده ام، موارد بسیاری بوده است که دانشجو مقاله ای به من داده که در مجلات پولی چاپ شده است و هیچ ارزش علمی در آن وجود ندارد و تمامی نتایج اصلی کار غلط است. اینها جزو مقالاتی می باشد که مولف آن در یک برهه زمانی در فشار برای چاپ مقاله قرار می گیرد و هر چرندیاتی که در ذهنش است روی کاغذ می آورد و بعد با پرداخت ۲ الی ۳ هزار دلار در مجلاتی چاپ می کند که اصلا معلوم نیست پایگاه اصلی آن مجله در کدام کشور قرار دارد.
بهر حال توصیه من به دانشجویان عزیز این است که اگر قصد یک پژوهش تمام عیار و با کیفیت را دارند حداقل یک قدم از استاد راهنمای خود جلوتر روند و میزان مطالعه خود را در روز افزایش دهند.
یکی از وب سایتهای بسیار خوبی که بنده تمام کتابهای مورد نظرم را از این پایگاه دانلود می کنم وب سایت، http://www.libgen.io/ است. اگر برای کار پژوهشی خود به منبعی نیاز داشتید که آن منبع در قفسه های کتابخانه دانشگاهتان موجود نبود، به این سایت بروید و کتاب را از این پایگاه برای خود دانلود نمائید و بعد از ورق زدن آن کتاب لذت ببرید.
بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد بعد از مراجعه به استاد راهنمای خود تنها به دنبال کارهایی می گردند که ساده باشد، براحتی بتوانند در آن موضوع، مقاله ISI چاپ کنند و خیلی زود بتوانند دفاع نمایند. اما اگر شما واقعا قصد پژوهش دارید، از واژه سخت نترسید. اگر استاد گفت فلان موضوع هست ولی اندکی سخت است مردد نشوید. من بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد را دیده ام که ۳ ساله این دوره را با سختی به اتمام رسانده اند ولی به دلیل اینکه موضوع کاریشان جزو موضوعات اصلی پژوهشگران داخلی و خارجی بوده، توانسته اند که از بهترین دانشگاههای دنیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری خود پذیرش بگیرند و در حال حاضر نیز در دورهای پسا دکتری کشورهای صنعتی و فرا صنعتی مشغول تحقیق و پژوهش می باشند.
پس از سختی کار نترسید، به اهمیت موضوع انتخابی خود دقت نمائید. چون تنها این است که آینده پژوهشی و کاری شما را تضمین می کند، نه تعدد مقالات ISI که دیگر امروزه هیچ نقشی در تعیین سطح علمی افراد ندارد.
چگونه بفهمیم که یک مجله علمی، در لیست مجلات ISI قرار دارد؟
بعضا مشاهده شده که برخی از دانشجویان نمی توانند تشخیص دهند که یک مجله علمی ISI است یا خیر. برای این منظور به وبسایت مجله مورد نظر بروید و ISSN این مجله را کپی نمائید. سپس به لینک زیر از وب سایت تامسون رویترز، http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/ بروید و در قسمت Search terms این عدد را وارد یا پیست نمائید و قسمت search type را روی ISSN قرار دهید. سپس روی Search کلیک کنید.
اگر جمله No matches found for the query” “ ظاهر شود، این یعنی مجله مورد نظر شما جزو مجلات ISI نمی باشد و اگر اسم مجله مورد نظر شما در صفحه ظاهر شد و دارای یک نوع Coverage بود، این مجله جزو مجلات ISI می باشد.

چند نکته مهم در مورد پایان نامه:

۱- سعی کنید حتی الامکان در پایان ترم ۲ و در فاصله زمانی قبل از آغاز ترم سوم یکی از نرم افزارهای تایپ متون ریاضی مانند Xepersian, FteX, PteX و یا حداقل مایکروسافت ورد را یاد بگیرید. برای این منظور به دانشجویان ترم بالاتر مراجعه نمائید و از آنها راهنمایی بخواهید. در غیر این صورت برای تایپ هر صفحه با یکی از این نرم افزارها مبالغ هنگفتی باید پرداخت نمائید.
۲- در دوره کارشناسی ارشد خود زیاد به فکر چاپ کردن مقاله نباشید. برای چاپ یک مقاله خوب که به وسیله آن بتوانید نظر برخی از اساتید را برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری جلب نمائید نیاز به صرف وقت و مطالعه زیاد در بین کتب و مقالات دارید. پس خیلی خودتان را به دردسر نیاندازید. اصلا فکر نکنید اگر در یک مصاحبه دکتری و یا جذب و یا هر مورد دیگر، اگر شخصی دارای مقاله است، قطعا این شخص پذیرش خواهد شد. خیر هیچ ملاکی دقیقی و مشخصی و جود ندارد. پس ناامید نشوید. به احتمال بسیار زیاد این مقاله جزو مقالات فاقد ارزش و اعتبار است. شما فقط اصول اولیه و تعاریف و قضایای ابتدایی را خوب فراگیرید. چون در یک مصاحبه علمی هدف این است که به استاد ثابت شود این دانشجو قابلیت تجزیه و تحلیل مسائل را دارد و می داند که از کجا برای حل یک مسئله، کار خود را آغاز کند.
۳- حتما بعد از این که استاد مقاله ای را به شما معرفی کرد، به وبسایت مجله مراجعه نمائید و ببینید که آیا این مقاله در یک مجله ISI چاپ شده است یا خیر.
۴- اخیرا دانشگاه صنعتی اصفهان لیستی از مجلات بین المللی را منتشر کرده که فاقد ارزش و اعتبار علمی است. به وبسایت این دانشگاه مراجعه نمائید و این لیست را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که مقاله مورد نظر شما در یک مجله معتبر بین الملی چاپ شده است. تنها ISI بودن مجله دال بر با کیفیت بودن آن نیست. به عنوان مثال مجله Applied Mathematics and Computataion که پایگاه علمی Elsevier آن را چاپ می نمائید در این لیست قرار دارد. مشاهد شده که مقالاتی در این مجله چاپ شده که تمامی نتایج آن غلط است. پس قبل از آغاز پژوهش که بعضا ماهها طول می کشد به این مورد دقت کنید.

 

آنچه شما سفارش داده اید


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4415

Abstract GISوRSAccept GISوRSAcknowledgments GISوRSAction Research GISوRSAdvisor GISوRSAggregate Impact Factor GISوRSAJCR GISوRSAmerican Psychology Association =APA GISوRSAppendix GISوRSApplied Research GISوRSArabic Journal Citation Reports GISوRSArticle GISوRSAuthors GISوRSBasic Research GISوRSBook Chapter GISوRScausal-comparative GISوRScivilica GISوRSComment GISوRSConclusion GISوRSConference Paper and Abstracts GISوRSData GISوRSDiscussion GISوRSDocumentary- Note or Humanities Style GISوRSEJCR GISوRSElsevier GISوRSEmpirical wavelet transform GISوRSEndNote GISوRSEnglish Journal Citation Reports GISوRSFurther Research GISوRSGoogle Scholar GISوRSgrounded theory GISوRSh-index GISوRSHOTKEYWORDS GISوRSImpactFactor GISوRSindicative GISوRSinformative GISوRSIntroduction GISوRSKeyWords GISوRSLibrary Genesis GISوRSLiterature Review GISوRSMajor Revise GISوRSMajor Revisions Needed GISوRSManuscript GISوRSMaterials and Methods GISوRSMendeley GISوRSMinor Revise GISوRSMixed Methods Research GISوRSModern Language Association =MLA GISوRSOpen Acess GISوRSOriginality GISوRSPAPER GISوRSPaper writing GISوRSPersian Journal Citation Report GISوRSPJCR GISوRSProblem Statement GISوRSproposal GISوRSProQuest GISوRSQualitative GISوRSqualitative research methods GISوRSquestionnaire GISوRSReferences GISوRSReject GISوRSResearch (Journal) Paper GISوRSResearch Design GISوRSResearch GISوRSResearch method GISوRSResults GISوRSReview Paper GISوRSReviewer GISوRSRevise GISوRSScholar One GISوRSScienceDirect GISوRSScopus GISوRSSpringerSubject GISوRSSubmit GISوRSSupervisor GISوRSSupplementary materials/data GISوRSTheses and Dissertations GISوRSTypes of Research GIS وRSUnder review GISوRSVancouver system GISوRSwriting research paper GISوRSآزمایش فرضیه ها GISوRSآزمون‌های پارامتریک GISوRSآزمون‌های ناپارامتریک GISوRSآشنايى با روش تحليل محتوا GISوRSآشنایی با مقاله و ویژگی های آن GISوRSآشنایی عمومی با روش تحقیق GISوRSآموزش انجام رساله دکتری GISوRSآموزش تحقیق و امور پروپوزال GISوRSآموزش روش تحقیق GISوRSآموزش صفر تا صد مقاله نویسی GISوRSآموزش قدم به قدم نگارش مقاله علمی GISوRSآموزش کاربردی SPSS GISوRSآموزش مقاله نویسی از ابتدا تا ارسال به ژورنال GISوRSآموزش مقاله ‏نویسی از مبتدی تا پیشرفته GISوRSآیین نامه های پایان نامه GISوRSابزار مناسب تحقیق GISوRSابزارهای سنجش GISوRSادبیات تحقیق GISوRSادﺑﯿﺎت ﻧﻈﺮي و ﺗﺠﺮﺑﯽ ﺗﺤﻘﯿﻖ GISوRSادیتور GISوRSارائه GISوRSارتباطات علمی GISوRSارشد GISوRSارکان مقاله نویسی GIS و RSازمون ارشد GIS و RSازمون دکتری GIS و RSازمون ویل کاکسون GISوRSاساسی ترین مقوله روش تحقیق GISوRSاستاد داور GISوRSاستاد راهنما GISوRSاستاد مشاور GISوRSاستخراج مقاله از پایان‌نامه GISوRSاستدلال GISوRSاسکاپوس GISوRSاشپرینگر GISوRSاشکال داده ‏ها GISوRSاصالت موضوع GISوRSاصطلاحات مهم در ارسال مقاله GISوRSاصلاحات پایان نامه GISوRSاصلاحات پروپوزال GISوRSاصول تنظیم پایان نامه GISوRSاصول تنظیم رساله GISوRSاصول جامع مقاله‏نویسی GIS و RSاصول سئو در مقاله نویسی GISوRSاصول طرح تحقیق و روش‌شناسی GISوRSاصول و روش ترجمه GISوRSاغاز یک مقاله GISوRSاکسپت GISوRSالزویر GISوRSالگوی مقاله نویسی GIS و RSاموزش روش تحقیق GISوRSاموزش نگارش پروپوزال GISوRSانتخاب مناسب آزمون آماری در spss GISوRSانتخاب موضوع GISوRSانتخاب موضوع پایان نامه GISوRSانتخاب موضوع پروپوزال GISوRSانتقادي GISوRSانجام پایان نامه GISوRSانجام توسعه و بهبود پایان نامه GISوRSاندنوت GISوRSانواع آمار GISوRSانواع تحقيق بر اساس ماهيت و روش GIS و RSانواع تعاریف از متغیرها GISوRSانواع روش تحقیق GISوRSانواع روش تحقیق اماری GISوRSاﻧﻮاع ﺷﺎﺧﺺ ها GISوRSاﻧﻮاع ﻣﺪﻟﻬﺎ GISوRSانواع مقالات علمی GISوRSاهداف تحقیق GISوRSاهمیت روش GISوRSبخش آماری GISوRSبخشنامه های پایان نامه GISوRSبررسی پژوهش GISوRSﺑﺮرﺳﯽ ﻣﺘﻮن GISوRSبهترین روش مقاله نویسی GIS و RSبهترین روش های انجام تحقیق GISوRSبیان مسئله GISوRSبیان مشکلات GISوRSپارادايم هاي تحقيق كيفي GISوRSپارادایم های کمی و کیفی GISوRSپاسخ علمی GISوRSپاسخ کارشناسی GISوRSپایان نامه GISوRSپایان نامه برای همه مقاطع GISوRSپایان نامه جامع GISوRSپایان نامه کامل GISوRSپایان نامه نویسی مقطع دکتری GISوRSپایانامه کارشناسی GISوRSپایایی GISوRSپایگاه اطلاع رسانی سیویلیکا GISوRSپایگاه تامسون GISوRSپایگاه دانلود پایان‌نامه پروکوئست GISوRSپذیرش یک مقاله GISوRSپرسشنامه خبرگان GISوRSپرسشنامه خوب GISوRSپرسشنامه دلفی GISوRSپرسشنامه های استاندارد GISوRSپروپوزال GISوRSپروژه تحقیقاتی GISوRSپروژه دانشجویی GISوRSپروژه کسری خدمت GISوRSپژوهش GISوRSپژوهش های اجتماعی GISوRSپژوهش های سازمانی GISوRSپوزيتيويستي GISوRSپی بردن به مسئله GISوRSپیشنهادات GISوRSپیشنهاده GISوRSپیشینه‌ پژوهش GISوRSپیوست GISوRSﺗﺠﺰﯾﻪ و ﺗﺤﻠﯿﻞ GISوRSتجسس GISوRSتحقیق ازمایشی GISوRSتحقیق بنیادی GISوRSتحقیق پژوهی GISوRSتحقیق توصیفی GISوRSتحقیق چیست و محقق کیست GISوRSتحقیق غیر ازمایشی GISوRSتحقیق کاربردی GISوRSتحقیق کمی GISوRSتحقیق کیفی GISوRSتحقیق و پروژه GISوRSتحلیل آماری رشته ها GISوRSتحلیل تم GISوRSتحلیل داده ها در روش تحقیق GISوRSتحلیل نرم افزاری GISوRSتدوین مقدمات پایان نامه GISوRSتدوین و اجرای پروپوزال ارشد GISوRSتدوین و اجرای رساله دکتری GISوRSتز GISوRSتز دکتری GISوRSتعریف تحقیق GISوRSتعریف مفاهیم کلیدی در روش تحقیق GISوRSتعیین ابزار تحقیق GISوRSتفسيري GISوRSتقدیر و تشکر GISوRSتقدیم GISوRSتكميل پرسشنامه GISوRSتکنیک های کاربردی در مقاله نویسی GISوRSتکنیک‌های آماری GISوRSﺗﻬﯿﻪ ﮔﺰارش پژوهش GISوRSﺗﻬﯿﻪ ﮔﺰارش ﺗﺤﻘﯿﻖ GISوRSتیتربندی مقاله GISوRSجامعه آماری GISوRSجایگاه پژوهش در مدارس GISوRSجداول و نمودارها درمقالات GISوRSجزوه روش تحقیق GISوRSجستجوی پیشینه GISوRSجغرافیا GISوRSجمع بندی GISوRSجملات پرکاربرد در نتیجه گیری GISوRSچارچوب مشاوره پایان نامه GISوRSچرا به تحقیق نیازمندیم؟ GISوRSچکيده تمام نما GISوRSچکيده راهنما GISوRSچکیده GISوRSحجم جامعه GISوRSخدمات امور پژوهشی GISوRSخدمات مشاوره GISوRSداده هاي تحقيق GISوRSدانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی GISوRSداوران ژورنال های ISI GISوRSدرآمدی بر روش تحقیق GISوRSدفاع از پایان نامه و فارغ التحصیلی GISوRSدفاع پایان نامه ارشد GISوRSدفاع رساله دکتری GISوRSدفاعیه GISوRSدکتری GISوRSدکتری تخصصی (PhD) GISوRSدوره روش تحقیق GISوRSراز های پژوهشگری GISوRSراهنمایی انجام پایان نامه GISوRSراهنمایی انجام رساله GISوRSرساله GISوRSرساله جامع GISوRSرساله کامل GISوRSرفرنس نویسی پایان نامه GISوRSرفرنس نویسی پایان نامه به شیوه APA GISوRSرفرنس نویسی پایان نامه به شیوه IEEE GISوRSرفرنس نویسی پایان نامه به شیوه شیکاگو GIS و RSرهنمودهایی برای نگارش جذاب GISوRSروایی GISوRSروایی همگرا GISوRSروایی واگرا GISوRSروش PLS GISوRSروش آزﻣﺎﯾﺶ GISوRSروش استقرایی GISوRSروش بررسی GISوRSروش پژوهش نظری GISوRSروش پيمايشي GISوRSروش تحقيق پيشرفته GISوRSروش تحقيق تجربي GISوRSروش تحقيق قوم نگاري GISوRSروش تحقیق آکادمیک GISوRSروش تحقیق با رویکردی به پایان نامه نویسی GIS وRSروش تحقیق برای پژوهش چگونه است؟ GISوRSروش تحقیق پس رویدادی GISوRSروش تحقیق ترکیبی GISوRSروش تحقیق توصیفی همبستگی GISوRSروش تحقیق جامع GISوRSروش تحقیق در علوم انسانی GISوRSروش تحقیق زمین لرزه GISوRSروش تحقیق علی-مقایسه ای GISوRSروش تحقیق فراترکیب GISوRSروش تحقیق کامل GISوRSروش تحقیق کیفی GISوRSروش تحقیق مقدماتی GISوRSروش تحقیق میدانی GIS و RSروش تحقیق یک مقاله‌ی علمی GIS و RSروش تحلیل محتوا GISوRSروش تحلیلی عاملی GISوRSروش جمع آوری داده ها GISوRSروش دلفي GISوRSروش راهبردی GISوRSروش شناسی GISوRSروش ضریب آلفای کرونباخ GISوRSروش ﻋﻠﻤﯽ GISوRSروش غربال‌گری GISوRSروش قیاسی GISوRSروش کتابخانه‌ای GISوRSروش محاسبه ضریب همبستگی GISوRSروش ﻣﺸﺎﻫﺪه GISوRSروش ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ GISوRSروش نظریه زمینه ای GISوRSروش های تحلیل آماری پیشرفته GISوRSروش های جمع آوری اطلاعات GISوRSروش همبستگی GISوRSروش‌های تحقیق تلفیقی GISوRSرویکرد کمی GISوRSرویکرد کیفی GISوRSرویه‌های استاندارد تحلیل داده‌های کیفی GISوRSریجکت GISوRSزمان بندی تحقیق GISوRSزمینه تحقیق GISوRSژورنال GISوRSسؤال‌ها GISوRSسابمیت GISوRSساختار پایان نامه GISوRSساختار تحقیق GISوRSساختار مقاله GISوRSساختار مقاله نویسی GISوRSسامانه‌ عرضه و تقاضای پژوهش GISوRSسامانه ملی ثبت پایان‎نامه GISوRSساینس دایرکت GISوRSسرقت علمی-ادبی GISوRSسطح تحلیل GISوRSسفارش پایان نامه GISوRSسمینار GISوRSسوالات تحقیق GISوRSشاخص اچ GISوRSشرکت درکنفرانس‌ها GISوRSﺷﻨﺎﺧﺖ ﻋﻠﻤﻲ ﯾﻚ ﻣﺴﺎﻟﮫ GISوRSشناخت موضوع GISوRSشناسایی مجلات معتبر علمی GISوRSشناسایی معیارها GISوRSشیوه انجمن روانشناسی آمریکا GISوRSشیوه تحقیق GISوRSشیوه جستجو GISوRSشیوه نامه انجمن زبان مدرن آمریکا GISوRSشیوه نامه شیکاگو GISوRSشیوه نامه ونکوور GISوRSشیوه های استناد برون متنی GISوRSشیوه های استناد درون متنی GISوRSشیوه های نمونه گیری GISوRSصفحه عنوان GISوRSصفر تا صد پایان نامه نویسی GISوRSضرورت و مزایای مقاله نویسی ISI GISوRSضریب تأثیر جمعی GISوRSضریب تاثیر GISوRSطبقه‌بندی انواع تحقيق GISوRSطرح پژوهشی GISوRSطرح پیشنهادی پایان نامه GISوRSطرح تحقيق واحد GISوRSطرح تحقیق GISوRSطرح تحقیقاتی GISوRSطرح کلی یک تحقیق GISوRSطریقه نوشتن مقاله GIS و RSطیف لیکرت GISوRSعملیاتی سازی GISوRSﻋﻨﺎوﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ GISوRSعنوان پایان نامه GISوRSفرایند انجام پایان نامه GISوRSفرصت مطالعاتی GISوRSفرضیات GISوRSفن مقاله نویسی و الگوی آن GISوRSفهرست جداول GISوRSفهرست مطالب GISوRSفهرست نمودارها GISوRSفیلم آموزش مقاله نویسی ISI GISوRSقانون علمی GISوRSقواعد مقاله نویسی GIS و RSکار تحقیق GISوRSکاربردهای پرسشنامه GISوRSکارگاه آموزشی روش تحقیق (با رویکرد پژوهش‌های کمی) GISوRSکارگاه پایان نامه نویسی GISوRSکارگاه روش تحقیق GISوRSکارگاه مقاله نویسی GISوRSکامل ترین آموزش مقاله نویسی علمی GISوRSکاوش GISوRSکتاب راهنمای گام به گام پایان نامه نویسی GISوRSکتاب مقاله نویسی GISوRSکلمات کلیدی GISوRSﮐﻠﯿﺎت ﺗﺤﻘﯿﻖ GISوRSگردآوری و تفسیر داده ها GISوRSگزارش نويسي پژوهش GIS و RSگزارش‌های استنادی نشریات انگلیسی GISوRSگزارش‌های استنادی نشریات عربی GISوRSگزارشهای استنادی نشریات فارسی GISوRSگوگل اسکالر GISوRSگويه ها GISوRSلغات داغ GISوRSمبانی مقاله نویسی GISوRSمبانی نظری پژوهش GISوRSمتدولوژی GISوRSمتغیرهای تحقیق GISوRSمجلات معتبر GISوRSمحاسبه حجم نمونه GISوRSمحتوای اموزشی مقاله GISوRSﻣﺤﻴﻂ ﺗﺤﻘﻴﻖ GISوRSمدرس مقاله نویسی GISوRSمدل های ریاضی GISوRSمراحل مقاله نویسی GIS و RSمرجع شناسی و روش تحقیق GISوRSمرور ادبیات GISوRSمرور نوشتارها GISوRSمزایا و معایب روش مشاهده GISوRSمسئله یابی پژوهش GISوRSمشاهده و آزمون GISوRSمشاوره آماری GISوRSمشاوره انجام پایان نامه GISوRSمشاوره انجام پایان نامه مقاله و پروپوزال در رشته های علوم انسانی و مهندسی GISوRSمشاوره انجام پروپوزال GISوRSمشاوره پایان نامه GISوRSمشاوره پایان نامه ارشد GISوRSمشاوره پایان نامه ارشد در شیراز GISوRSمشاوره پایان نامه پردازش تصویر GISوRSمشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری GIS و RSمشاوره تحقیقاتی در زمینه پایان نامه های دانشگاهی GISوRSمشاوره تخصصی پایان نامه ارشد و دکتری GISوRSمشاوره تلفنی پایان نامه GISوRSمشاوره حرفه ای انجام ارشد و دکتری GISوRSمشاوره دانشجویی GISوRSمشاوره دفاع پایان نامه ارشد GISوRSمشاوره دفاع رساله دکتری GISوRSمشاوره مقالات GISوRSمطالعات اجتماعی GISوRSمطالعات شهرسازی GISوRSمطالعه موردي GISوRSمعادل روش تحقیق GISوRSمعجون پژوهشگری GISوRSمعنی اصطلاح روش تحقیق GISوRSمعنی روش تحقیق GISوRSمعنی کلمه روش تحقیق GISوRSمقالات تحقیقاتی GIS و RSمقاله isi GISوRSمقاله انگلیسی GISوRSمقاله تاثیرگذار GISوRSمقاله نویسی در word GISوRSمقياس ليکرت GISوRSمکاتبات بین المللی در پژوهشگری GISوRSمکان مطالعه GISوRSمندلی GISوRSموازين علمي GISوRSنتیجه گیری GISوRSنتیجه گیری علمی GISوRSنحوه انتخاب نمونه GISوRSنحوه انجام پروپوزال GISوRSنحوه تکمیل پروپوزال GISوRSنحوه تهیه پرسشنامه GISوRSنحوه کار با برنامه EndNote GISوRSنحوه کار با سامانه Google Scholar GISوRSنحوه کار با سامانه magiran GISوRSنحوه کار با سامانه WOS GISوRSنحوه کار با سامانه اسکوپوس (Scopus) GISوRSنحوه نگارش GISوRSنحوه ی انجام پایان نامه GISوRSنرم افزار مقاله نویسی latex GISوRSنرم‌افزارهای مدیریت ارجاعات GISوRSنظریه داده بنیاد GISوRSنکات ضروری نگارش مطلوب یک مقاله GIS و RSنکات کلیدی در مقدمه نویسی مقاله GISوRSنکات مورد نظر ادیتور ژورنال GISوRSنگارش آکادمیک GISوRSنگارش پایان نامه GISوRSنگارش پروپوزال GISوRSنگارش مقاله مروری GISوRSنگارش و اکسپت مقالات GISوRSنمونه گیری GISوRSنمونه گیری تصادفی و غیر تصادفی در روش تحقیق GISوRSنمونه گیری خوشه ای GISوRSنمونه گیری صحیح GISوRSهدف روش تحقیق GISوRSواحد تحلیل GISوRSویراستاری علمی مشاوره پایان نامه GISوRSیادگیری روش تحقیق GISوRS

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید