آموزش فن بیان و سخنوری :100راه نفوذ بر دل های مردم

آموزش فن بیان (2)

آموزش فن بیان و سخنوری یکی از موضوعات مهم در زمینه ارتباطات انسانی است که برای هر شخصی که می‌خواهد در جامعه به خوبی شناخته شود، بسیار حائز اهمیت است. فن بیان و سخنوری شامل مجموعه‌ای از مهارت‌ها و تکنیک‌ها است که به فرد کمک می‌کند تا به خوبی با مخاطب خود ارتباط برقرار کند و از طریق کلام، بدن و صدا به شیوه‌ای موثر و قاطع صحبت کند.

آموزش فن بیان و سخنوری برای هر شخصی مناسب است؛ از افرادی که در حوزه تجاری و تبلیغات فعالیت می‌کنند و به دنبال افزایش فروش و بازاریابی هستند تا افرادی که در حوزه سیاسی، آموزشی و فرهنگی فعالیت می‌کنند و به دنبال ارتقای شهرت و تأثیرگذاری خود هستند.

امروزه، از آموزش فن بیان و سخنوری در موارد مختلفی مانند نمایش‌های تلویزیونی، سخنرانی‌های عمومی، مصاحبه‌های شغلی و جلسات عمومی استفاده می‌شود. همچنین، با پیشرفت فناوری، دوره‌های آموزشی آنلاین نیز برای آموزش این مهارت بسیار موثر است.

در این موضوع، ما به بررسی مهمترین تکنیک‌ها و مهارت‌های فن بیان و سخنوری پرداخته و به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید به بهترین شیوه ممکن با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید و به شکلی کامل و قاطع صحبت کنید.

صرف نظر از صنعتی که در آن کار می کنید، یکی از حیاتی ترین مهارت های حرفه ای سخنرانی در جمع است. صحبت راحت و موثر با جمعی می تواند ارائه رسمی هیئت مدیره و توضیحات پیچیده برای حامیان مالی را تسهیل کند. همچنین می تواند به شما در ارائه ایده ها به همکاران و هم تیمی ها کمک کند.خوشبختانه، همه می توانند مهارت های لازم برای احساس راحتی را در هنگام به اشتراک گذاشتن مفاهیم با همکاران یا جمعیت بیاموزند. این درست است حتی اگر صحبت کردن در مقابل دیگران باعث ایجاد احساس ترس در شما شود یا اگر قبلاً این کار را نکرده باشید.با اجرای نکات سخنرانی عمومی که توسط بهترین مجریان استفاده می شود، می توانید موقعیت خود را برای انتقال اطلاعات مهم با اطمینان خاطر نشان دهید. بهره وری خود را بهبود بخشید و با تلاش متمرکز به عضوی تأثیرگذار در هر تیمی با مهارت های خوب سخنرانی در جمع تبدیل شوید. 

پکیج آموزشی فن بیان و سخنوری

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های آموزش فن بیان و سخنوری  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ یا ایتا  نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

آموزش فن بیان و سخنوری

اهداف دوره آموزش فن بیان

 • نحوه کنترل و کنترل اعصاب و غلبه بر “ترس صحنه”
 • به طور کامل برای ارائه در یک گروه کوچک یا در یک سالن بزرگ آماده شوید
 • از صدای طبیعی خود برای برقراری ارتباط با اطمینان و وضوح استفاده کنید
 • پیامی را که می‌خواهید به آن منتقل کنید، به وضوح تعریف و توسعه دهید تا بیشترین تأثیر را داشته باشید
 • یاد بگیرید که چگونه از اشتباهات و مشکلات رایج در زبان بدن هنگام ارائه یا سخنرانی اجتناب کنید
 • وضعیت صحیح، تکنیک های تنفس و آرامش برای آرام کردن شما
 • چگونه با تمرینات گروهی تعاملی اعتماد به نفس خود را ایجاد یا دوباره بسازیم
 • چگونه انرژی عصبی طبیعی خود را بر روی نتایج مثبت متمرکز کنید
 • کلید باز کردن سخنرانی خود با تاثیر و اعتماد به نفس
 • چگونه از باورهای نادرست خود فراتر رفته و افکار ترسناک خود را از خود دور کنید
 • به شخصیت ذاتی، منحصر به فرد، خلاقیت و اصالت خود ضربه بزنید
 • یک چک لیست 10 نقطه ای که به شما کمک می کند برای صحبت در جمع آماده شوید

صدای خود را به گوش دیگران برسانید

صحبت کردن در جمع می تواند وحشتناک باشد ، اما وقتی به پیشرفت شغلی خود اهمیت می دهید، باید راهی پیدا کنید تا صدای خود را به گوش دیگران برسانید.سخنرانی عمومی به این معناست که چگونه می‌توانید ایده‌های خود را با تعداد زیادی از مردم به اشتراک بگذارید، از بین شرکت‌ها متمایز شوید و در حوزه کاری خود دیده شوید.متأسفانه، اگر مهارت‌های سخنرانی شما در سطح عمومی نیست، این احتمال وجود دارد که هیچ کس به اندازه کافی روی ارائه شما تمرکز نکند تا واقعاً پیام شما را دریافت کند.در اینجا 100 ویژگی علمی ثابت شده سخنرانان عمومی مؤثر وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک رهبر تأثیرگذار و الهام بخش باید از آنها تقلید کنید.

آموزش فن بیان (2)

به یک سخنران حرفه ای تبدیل شوید

آیا آماده هستید که مخاطبان را مجذوب خود کنید، الهام بخش تغییرات باشید و مهارت های ارتباطی خود را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهید؟ فراتر از سخنرانی عمومی جامع ما: دوره سخنرانی عمومی در سخنرانی عمومی نگاه نکنید. دوره سخنرانی عمومی: دوره سخنرانی عمومی برای افرادی مانند شما طراحی شده است که می خواهند از طریق سخنرانی موثر تأثیری ماندگار بگذارند، این دوره سخنرانی عمومی: سخنرانی عمومی بلیط شما برای تبدیل شدن به یک ارتباط دهنده مطمئن و متقاعد کننده است.

آموزش فن بیان (2)

پکیج آموزشی فن بیان و سخنوری

مدرسین دوره آموزش فن بیان و سخنوری

دکتر سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده، نویسنده، مولف، پژوهشگر و استاد دانشگاه ایرانی است که در حوزه فن بیان، سخنرانی و هنر نفوذ فعالیت می‌کند. وی در شهر تهران متولد شد و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر ایران و خارج از کشور ادامه داد. دکتر جوی زاده همه ساله به همراه تیم خود کارگاه‌های مختلف آموزش فن بیان و سخنرانی را در شهرها و دانشگاه‌های مختلف ایران برگزار می‌کند.

وی بیش از 100 کتاب در حوزه‌های مختلف نوشته است که بسیاری از آنها به عنوان بهترین کتاب‌های فارسی در ایران شناخته می‌شوند. دکتر جوی زاده از طریق کتاب‌های خود، به ارتقای سطح فرهنگی جامعه و ترویج فرهنگ هنری کمک می‌کند. او به شیوه‌های مختلفی به ارتقای هنر نفوذ و تاثیرگذاری در بین مردم ایران کمک می‌کند و بر این باور است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک، بی‌هدفی و تنبلی هستند.

دکتر سعید جوی زاده به عنوان یک استاد با تجربه، به دانشجویان و علاقه‌مندان به فن بیان و سخنوری و هنر نفوذ، مشاوره‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهد و با هدف توسعه و بهبود کیفیت سخنرانی و فن بیان در ایران، فعالیت می‌کند. وی به لحاظ فعالیت‌های خود در حوزه فن بیان و سخنرانی، به یکی از معتبرترین اساتید در این حوزه در ایران تبدیل شده است.

آموزش فن بیان

پکیج آموزشی فن بیان و سخنوری

محمد مهدی ستوده

محمد مهدی ستوده، هنرمند  شیرازی، از جمله بازیگران، کارگردانان، گریمورها، گویندگان و نویسندگان است که در شیراز و تهران به فعالیت می‌پردازد. با تجربه چندین ساله در زمینه‌های مختلف هنری، عمده فعالیت او در کارگردانی و تهیه کنندگی تئاتر و فیلم است. محمد مهدی ستوده، با داشتن جوایز ارزشمند در حوزه هنری، به عنوان یکی از هنرمندان برجسته شیرازی شناخته می‌شود.

او دوره‌های ویژه‌ای را در کنار اساتید معروف هنری مانند مسعود کیمیایی، عباس کیارستمی و بهرام بیضایی گذرانده و در زمینه‌های دیگر مانند گریم و نویسندگی نیز با ستارگان دنیای هنر همکاری داشته است. علاوه بر این، محمد مهدی ستوده در زمینه‌های روانشناسی و هنر تجسمی نیز فعالیت دارد و با تلاش برای درک عمیق‌تر درباره هنر سینما و تئاتر، سمینارهای خودشناسی و کارگاه‌های مستقل در مسیر هنر برگزار می‌کند.

هنرمند شیرازی، با ترکیب هنر سینما و تئاتر و دنیای فلسفه و روانشناسی، فعالیت‌های زیادی را در حوزه هنر و تئاتر از جمله تولید آثار هنری با شاگردان خود، اکران فیلم‌ها و تئاترهای برجسته، برگزاری کارگاه‌های مستقل و سمینارهای هنری انجام داده است. هم‌اکنون، محمد مهدی ستوده به‌عنوان مدرس بازیگری و کارگردانی در زمینه‌های سینما و تئاتر فعالیت می‌کند و به همراه شاگردان خود، آثار زیادی را تولید و به نمایش گذاشته است. وی عضو رسمی کانون کارگردانان تئاتر و عضو هیئت مدیره چندین آموزشگاه سینمایی در سطح کشور نیز می‌باشد.

به یک سخنران حرفه ای تبدیل شوید

در طول دوره سخنرانی عمومی: صحبت در جمع، شما به درک روشنی از اهداف دوره سخنرانی عمومی: سخنرانی عمومی دست خواهید یافت، با قدرت سخنرانی در جمع آشنا خواهید شد و عناصر ضروری را که یک سخنران عالی می سازد، کشف خواهید کرد. با این دوره سخنرانی عمومی: هنر ساختن روایت های قانع کننده، ترکیب احساسات و استفاده از تکنیک های داستان گویی برای انتقال موثر پیام خود را بیاموزید.

این دوره آموزشی گسترده سخنرانی عمومی: به شما کمک می‌کند مهارت‌های مورد نیاز برای ارائه سخنرانی‌های تاثیرگذار که تاثیر ماندگاری بر جای می‌گذارد را توسعه دهید. بر اساس دانش به دست آمده در ماژول های قبلی، دوره سخنرانی عمومی: بر جنبه های عملی ارائه سخنرانی تمرکز دارد. از طریق این دوره آموزشی سخنرانی عمومی: شما استراتژی های ارزشمندی را برای غلبه بر ترس های خود، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد یک ذهنیت قوی که به شما امکان می دهد به راحتی سخنرانی کنید، یاد خواهید گرفت.

آموزش فن بیان (2)

پکیج آموزشی فن بیان و سخنوری

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های آموزش فن بیان و سخنوری  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ یا ایتا  نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

سرفصل دوره آموزش فن بیان و سخنوری

هوش ارائه و سواد سخنوری

هوش ارائه و سواد سخنوری دو مهارت مهم در ارتباط با دیگران هستند. هوش ارائه به میزان قابل توجهی به افراد کمک می کند تا بتوانند ایده ها و نظرات خود را به طور کارآمد و جذاب به دیگران ارائه دهند. هوش ارائه شامل مواردی مانند تدوین پیام ها، استفاده از زبان بدن، استفاده از ابزارهای تصویری و مهارت در استفاده از تکنولوژی است.

سواد سخنوری نیز به مجموعه مهارت هایی گفته می شود که شامل توانایی هایی مانند بیان مفهوم، تدوین استدلال های قوی، استفاده از زبان مناسب و مهارت در گفتگو و بحث هستند. در واقع، سواد سخنوری به افراد کمک می کند تا بتوانند با استفاده از کلمات مناسب و اصطلاحات بهتر، نظرات و دیدگاه های خود را به طور کامل و دلنشین بیان کنند.

هوش ارائه و سواد سخنوری هر دو مهارت های مهمی هستند که به افراد کمک می کنند تا بهترین ارتباطات را با دیگران برقرار کنند. در کنار هم، این دو مهارت می توانند به شما کمک کنند تا ارتباطات خود را با دیگران بهبود بخشید و به یک سخنران و ارائه دهنده حرفه ای تبدیل شوید.

هنر تاثیر گذاری و نفوذ

هنر نفوذ و تاثیرگذاری بر مردم به معنای ایجاد تغییر در دیدگاه، رفتار و اعمال آن‌ها است. برای داشتن تاثیر بر مردم، هنرمندان باید بتوانند ارتباطی عمیق با مخاطبان خود برقرار کنند و آن‌ها را به ارائه نگرشی جدید ترغیب کنند. در این راستا، چند راهکار می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد:

 1. ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان: هنرمندان باید بتوانند احساسات مخاطبان را به خوبی درک کنند و با ایجاد ارتباط عاطفی با آن‌ها، آن‌ها را به خود جذب کنند. برای این کار، هنرمندان می‌توانند از قطعاتی با مضمون‌هایی مانند عشق، دوستی، انسانیت و زیبایی استفاده کنند.

 2. استفاده از تکنیک‌های خلاقانه: هنرمندان باید توانایی استفاده از تکنیک‌های خلاقانه را داشته باشند تا بتوانند به مخاطبان خود نوآوری و تجدیدنظر در مسائل را نشان دهند. به عنوان مثال، هنرمندان می‌توانند با استفاده از تصاویر و عناصر بصری، پیام های خود را به صورت جذاب و قابل فهمی به مخاطبان خود منتقل کنند.

 3. ارائه پیام‌های قابل فهم و منطقی: هنرمندان باید بتوانند پیام‌های خود را به صورت واضح و قابل فهمی به مخاطبان خود منتقل کنند. برای این کار، آن‌ها باید از زبان ساده و قابل فهمی استفاده کنند و در طرح مسائل، از منطق و دلایل قوی استفاده کنند.

 4. انتخاب موضوعات مهم و موثر: هنرمندان باید در انتخاب موضوعات خود به مسائلی مهم و موثر توجه کنند تا بتوانند به مخاطبان خود در این مسائل تاثیرگذار باشند.

 5. ارتباط با جامعه: هنرمندان باید از روابط عمومی و ارتباط با جامعه بهره مند شوند تا بتوانند بهترین راه برای تاثیرگذاری در مخاطبان خود را پیدا کنند.

با توجه به این نکات، هنرمندان می‌توانند با استفاده از هنر خود، تغییرات مثبتی در دیدگاه و رفتار مخاطبان خود ایجاده کرده و به نوعی برای جامعه مفید باشند.

فنون سخنرانی

فن بیان و سخنرانی شامل مجموعه‌ای از فنون و تکنیک‌هایی است که برای ارائه یک سخنرانی موثر و قابل فهم استفاده می‌شوند. برخی از این فنون و تکنیک‌ها عبارتند از:

 1. نحوه استفاده از صدا و گفتار: استفاده از صدای قوی و واضح و همچنین تغییر شدت صدا برای تاکید بر نقاط مختلف از جمله‌های سخنرانی، می‌تواند به ارائه یک سخنرانی موثر کمک کند.

 2. نحوه استفاده از زبان بدن: استفاده از حرکات زیبا و مناسب برای تاکید بر نقاط مختلف، نشان دادن احساسات و ارتباط بیشتر با مخاطبان می‌تواند به موفقیت در سخنرانی کمک کند.

 3. نحوه استفاده از عناصر بصری: استفاده از عکس، نمودار و شکل‌های دیگر برای توضیح و نشان دادن اطلاعات می‌تواند به درک بهتر مخاطبان از موضوع کمک کند.

 4. تنظیم و چیدمان سخنرانی: تنظیم و چیدمان موضوعات و نکات به گونه‌ای که برای مخاطبان قابل درک و فهم باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

 5. نحوه استفاده از ادبیات و مثل: استفاده از ادبیات و مثل‌ها در سخنرانی، به نوعی می‌تواند به موفقیت واقعی در سخنرانی کمک کند.

 6. نحوه استفاده از سوالات: استفاده از سوالات مفهومی و مناسب برای مخاطبان، می‌تواند به درک بهتر و ارتباط بیشتر با آن‌ها کمک کند.

 7. نحوه استفاده از همراهی در سخنرانی: استفاده از داستان‌ها و مثال‌هایی که با مخاطبان در ارتباط هستند، می‌تواند به تقویت ارتباط و همراهی با آن‌ها کمک کند.

 8. تنظیم و استفاده از واژگان مناسب: استفاده از واژگان ساده و قابل فهم برای مخاطبان، می‌تواند به درک بهتر و ارتباط بیشتر با آن‌ها کمک کند.

 9. نحوه استفاده از تکرار: تکرار نکات مهم در طول سخنرانی، می‌تواند به استفاده بهتر از زمان سخنرانی کمک کرده و به یادگیری بهتر مخاطبان کمک کند.

در کل، استفادهاز این فنون و تکنیک‌ها در سخنرانی، به نوعی می‌تواند به ارائه یک سخنرانی موثر و قابل فهم کمک کند. برای بهترین استفاده از این فنون، مهارت و تمرین لازم است. همچنین با توجه به مخاطبان و موضوع سخنرانی، انتخاب و استفاده از میان این فنون و تکنیک‌ها، می‌تواند به موفقیت در سخنرانی کمک کند.

نوآوری و خلاقیت در سخنوری

سخنوری یکی از مهارت‌های مهم ارتباطی است که امروزه در بسیاری از زمینه‌ها مورد نیاز است، از جمله در حرفه‌های تجاری، سیاسی، آموزشی و غیره. برای نوآوری و خلاقیت در سخنوری، می‌توانید به روش‌ها و راهکارهای زیر توجه کنید:

استفاده از تصاویر شخصی: برای جذابیت بخشیدن به سخنرانی خود، می‌توانید از تصاویر شخصی و تجربیات خود استفاده کنید.

استفاده از مثال‌های جالب: استفاده از مثال‌های جالب و نوآورانه می‌تواند به گوش‌های شنوندگان شما کمک کند تا بیشتر به موضوع شما علاقه‌مند شوند.

استفاده از صدای خود: صدای شما می‌تواند یکی از ابزارهای مهم در جذب توجه شنوندگان باشد. می‌توانید با تمرین، صدای خود را تنظیم کنید و به شکلی نوآورانه در سخنرانی خود استفاده کنید.

استفاده از فناوری: امروزه با پیشرفت فناوری، می‌توانید از ابزارهایی مانند فیلم، اسلاید، نرم‌افزارهای سخنرانی و… استفاده کنید تا سخنرانی‌تان را جذاب‌تر کنید.

استفاده از داستان: استفاده از داستان‌های جذاب می‌تواند به شما در جذب توجه شنوندگان و نقل قول‌شدن سخنرانی‌تان کمک کند.

تمرین: تمرین برای بهبود سخنرانی و جذب توجه شنوندگان، بسیار مهم است. با تمرین و بهبود مهارت خود، می‌توانید به سخنرانی نوآورانه‌تری دست یابید.

تله‌های رایج

تله‌ها (فال و فریب) در سخنوری و فن بیان یکی از موضوعات مهمی هستند که بسیاری از سخنرانان و ارائه‌دهندگان با آنها مواجه می‌شوند. در ادامه، به برخی از تله‌های رایج در سخنوری و فن بیان اشاره می‌کنیم:

 1. تله «باورپذیری خود»: در این تله، سخنران با ادعایی که به نظر خود واقعی است، شنوندگان را متقاعد می‌کند که او یک خبرنگار، یک دانشمند یا یک متخصص است، در حالی که این ادعا به هیچ عنوان صحت ندارد.

 2. تله «توجه به جزئیات»: در این تله، سخنران به جزئیات بیش از حدی وارد می‌شود و شنوندگان را با اطلاعات زیادی که تقریباً بیهوده هستند، سرگرم می‌کند.

 3. تله «تناقض»: در این تله، سخنران به دو موضوع متضاد اشاره می‌کند و سعی می‌کند شنوندگان را در یکی از آنها متقاعد کند، در حالی که در اصل هیچ یک از موضوعات قابل قبول نیست.

 4. تله «استفاده از احساسات»: در این تله، سخنران با استفاده از کلمات و عباراتی که احساسات شنوندگان را به هم می‌ریزد، سعی می‌کند آنها را متقاعد کند که باید از او حمایت کنند.

 5. تله «هجوم به شخص»: در این تله، سخنران به شخص شنونده حمله می‌کند و به او حس ناراحتی می‌دهد، با این کار سعی می‌کند تا شنونده را متقاعد کند که نظر او اشتباه است.

 6. تله «تکرار»: در این تله، سخنران به صورت مکرر به یک موضوع خاص اشاره می‌کند تا شنوندگان را متقاعد کند که نظر او درست است، در حالی که این امر به هیچ وجه نشانگر درستی نظر او نیست.

برای جلوگیری از این تله‌ها، سخنرانان و ارائه‌دهندگان باید به تمرین، مطالعه و آمادگی کافی برای سخنرانی داشته باشند. همچنین، استفاده از منابع معتبر و ارائه دادن اطلاعات دقیق و قابل اثبات می‌تواند به جلوگیری از تله‌ها کمک کند.

خط سیر

فن بیان و سخنرانی شامل مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌هایی است که به کمک آن‌ها می‌توان یک سخنرانی موثر و قابل فهم ارائه داد. خط سیر در فن بیان و سخنرانی به مراحلی گفته می‌شود که سخنران باید در حین ارائه سخنرانی خود دنبال کند تا بتواند ایده‌های خود را به صورت منطقی و قابل فهمی ارائه دهد. این مراحل عبارتند از:

 1. مقدمه: در این بخش، سخنران باید توجه مخاطب را به خود جلب کند و با یک جمله یا داستان جذاب شروع کند.

 2. معرفی موضوع: در این بخش، سخنران باید موضوع خود را معرفی کرده و به مخاطبان خود نشان دهد که چرا این موضوع اهمیت دارد.

 3. ارائه اصل موضوع: در این بخش، سخنران باید به مخاطبان خود توضیح دهد که چه چیزی را می‌خواهد ارائه دهد و باید این اصل موضوع را با توجه به شرایط مخاطبان خود توضیح دهد.

 4. توضیحات و مثال‌ها: در این بخش، سخنران باید با استفاده از مثال‌ها و توضیحات اضافی، موضوع خود را برای مخاطبان خود روشن تر کند.

 5. نتیجه‌گیری: در این بخش، سخنران باید به مخاطبان خود نتیجه‌گیری خود را ارائه دهد و به آن‌ها نشان دهد که چه چیزی را باید از این سخنرانی یاد بگیرند.

 6. نکات اضافی: در این بخش، سخنران باید به مخاطبان خود نکات اضافی و مهم را نشان دهد و از آن‌ها بخواهد که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با او تماس بگیرند.

در کل، خط سیر در فن بیان و سخنرانی به مراحلی اشاره دارد که سخنران باید در هر مرحله به مخاطبان خود توضیحات واضح و قابل فهمی را ارائه دهد تا بتواند از انتشار موثری برخوردار باشد.

یخ شکنی

یخ شکنی یا breaking the ice به معنای شکستن یخ‌های قفل‌شده و باز کردن فضای صحبت است. در سخنرانی، یخ شکنی به معنای ایجاد ارتباط با مخاطبان، کاهش تنش و اضطراب و راه‌اندازی فرایند بحث و تبادل نظر است.

برای ایجاد یخ شکنی در سخنرانی، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. شناختن مخاطبان: در ابتدای سخنرانی، بهتر است با شناختن مخاطبان شروع کنید. می‌توانید از سوالاتی مانند “چند نفر در اینجا هستند؟”، “شما از کجا آمده‌اید؟” و “چطور حال شماست؟” استفاده کنید.

 2. استفاده از داستان‌ها: استفاده از داستان‌های جذاب و جالب، می‌تواند برای شکستن یخ و ایجاد ارتباط با مخاطبان بسیار مفید باشد.

 3. استفاده از شوخی: استفاده از شوخی و طنز، می‌تواند برای شکستن یخ و خنداندن مخاطبان مفید باشد. اما بهتر است در انتخاب شوخی‌ها، دقت و احتیاط داشته باشید و به هیچ وجه به دیگران توهین نکنید.

 4. استفاده از تمرینات گروهی: استفاده از تمرینات گروهی مانند بازی‌ها و فعالیت‌های تفریحی، می‌تواند برای شکستن یخ و ایجاد ارتباط با مخاطبان بسیار مفید باشد.

 5. استفاده از موسیقی: استفاده از موسیقی قبل از شروع سخنرانی، می‌تواند برای شکستن یخ و ایجاد فضای مطلوب بسیار مفید باشد.

به طور کلی، استفاده از یک یخ شکنی مناسب، می‌تواند برای شکستن یخ و ایجاد ارتباط با مخاطبان بسیار مفید باشد. هدف یخ شکنی، کاهش تنش و اضطراب مخاطبان و ایجاد فضایی مناسب برای بحث و تبادل نظر در طول سخنرانی است.

داستان‌سرایی

استفاده از داستان‌ها در سخنرانی و فن بیان یکی از روش‌های موثر برای جذب توجه شنوندگان و قدرت بخشیدن به پیام شماست. داستان‌ها می‌توانند احساسات و ارزش‌های شما را به شنوندگان نشان دهند و به آنها کمک کنند تا بهتر با شما ارتباط برقرار کنند. در ادامه، نکاتی را برای استفاده از داستان‌ها در سخنرانی و فن بیان بررسی می‌کنیم:

 1. انتخاب داستان مناسب: داستانی که انتخاب می‌کنید باید با موضوع سخنرانی شما همخوانی داشته باشد و بتواند پیام شما را به طور واضح و قابل فهمی به شنوندگان منتقل کند.

 2. استفاده از جزئیات: با استفاده از جزئیات و تصویرسازی در داستان، می‌توانید شنوندگان را به واقعیت‌های داستان نزدیک کنید و آنها را در تصور و درک داستان شما یاری کنید.

 3. استفاده از نقش‌آفرینی: با نقش‌آفرینی در داستان، می‌توانید شنوندگان را به سمت پیام و ارزش‌های شما سوق دهید و آنها را به فکر کردن و عمل کردن ترغیب کنید.

 4. استفاده از تاخیر در افشای پایان داستان: با استفاده از تاخیر در افشای پایان داستان، می‌توانید شنوندگان را به توجه و تمرکز در طول داستان ترغیب کنید.

 5. ارتباط دادن داستان با موضوع سخنرانی: باید اطمینان حاصل کنید که داستان انتخاب شده به موضوع سخنرانی شما مرتبط است و به شنوندگان کمک می‌کند تا موضوع شما را بهتر درک کنند.

در نهایت، استفاده از داستان‌ها در سخنرانی و فن بیان باید با توجه به موضوع سخنرانی، نوع شنوندگان و هدف سخنرانی انتخاب شود. همچنین باید به یاد داشت که داستان‌ها باید قابل قبول و قابل اثبات باشند و به نوعی با تجربه و واقعیت‌های موجود هم‌خوانی داشته باشند.

آسان کردن مفاهیم سخت

یکی از چالش‌های بزرگ در سخنوری و فن بیان، توضیح مفاهیم پیچیده به صورتی ساده و قابل فهم برای شنوندگان است. در ادامه، نکاتی را برای آسان کردن مفاهیم سخت در سخنوری و فن بیان بررسی می‌کنیم:

 1. استفاده از مثال‌ها: با استفاده از مثال‌هایی که با مفهوم پیچیده شما مرتبط هستند، می‌توانید شنوندگان را به تصویری که به ذهن شما می‌رسد نزدیک کنید و به آنها کمک کنید تا بهتر درک کنند.

 2. ساده کردن زبان: با استفاده از زبان ساده و قابل فهم، می‌توانید شنوندگان را بهتر درک کنید و پیام خود را به آنها منتقل کنید.

 3. استفاده از تصاویر و نمودارها: با استفاده از تصاویر و نمودارها، می‌توانید مفهوم پیچیده شما را به صورت بصری نشان دهید و به شنوندگان کمک کنید تا بهتر درک کنند.

 4. تکرار و توضیح مجدد: با تکرار و توضیح مجدد، می‌توانید مفهوم پیچیده شما را بهتر درک کنید و به شنوندگان زمان و فرصت بیشتری برای درک موضوع شما بدهید.

 5. استفاده از مثال‌های زندگی روزمره: با استفاده از مثال‌هایی از زندگی روزمره، می‌توانید مفهوم پیچیده شما را با تجربه‌های شنوندگان مرتبط کنید و به آنها کمک کنید تا بهتر درک کنند.

 6. مرتبط کردن موضوع با علاقه‌های شنوندگان: با مرتبط کردن موضوع شما با علاقه‌های و اهداف شنوندگان، می‌توانید آنها را به موضوع شما جذب کرده و به آنها کمک کنید تا بهتر درک کنند.

در کل، برای آسان کردن مفاهیم سخت در سخنوری و فن بیان، باید به شیوه آموزشی و نوع شنوندگان توجه کرد و با استفاده از روش‌های مناسب، مفهوم پیچیده شما را به زبانی ساده و قابل فهم برای شنوندگان تبدیل کرد.

متقاعدسازی

متقاعدسازی یا پرخاشگری یکی از مهمترین مهارت‌های سخنوری و فن بیان است که برای قانع کردن مخاطبان و متقاعد کردن آن‌ها برای انجام یک کار خاص، استفاده می‌شود. در این روش، سخنران با استفاده از ادعاها، دلایل و استدلال‌های منطقی، سعی می‌کند مخاطب را به پذیرش نظریه‌ای خاص و انجام یک کار خاص ترغیب کند.

برای داشتن موفقیت در متقاعدسازی، سخنران باید با موضوع خود آشنا باشد و بتواند اطلاعات و دلایل مناسبی را برای پشتیبانی از نظریه‌اش ارائه دهد. همچنین، باید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند و به نیازها و نگرانی‌های آن‌ها توجه کند تا بتواند نظریه‌اش را با موفقیت به آن‌ها ارائه دهد.

علاوه بر این، استفاده از تکنیک‌هایی مانند استفاده از نمونه‌ها و مثال‌های واقعی، ایجاد ارتباط با احساسات مخاطبان، استفاده از عناصر تاثیرگذاری مانند خشم، ترس و خوشایندی، نیز می‌تواند به بالابردن اثربخشی متقاعدسازی کمک کند.

در نهایت، برای داشتن موفقیت در متقاعدسازی، باید به موضوع خود و مخاطبان خود با دقت توجه کرد و با استفاده از فنون مناسب، نظریه‌اش را با قدرت و اقناع به آن‌ها ارائه دهد.

هنر نفوذ بر دل های مردم

نفوذ به قلب مردم یک هنر است و به معنای ایجاد تأثیر و تغییر در افکار و عقاید آن‌ها است. برای داشتن تأثیر و نفوذ در قلب مردم، می‌توان از تکنیک‌های مختلفی استفاده کرد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. استفاده از داستان‌ها: داستان‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای نفوذ به قلب مردم هستند. داستان‌ها می‌توانند احساسات و ارزش‌هایی را که مردم در زندگی خود تجربه می‌کنند، به نمایش بگذارند و برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و ارتباط با مخاطبان مفید باشند.

 2. استفاده از ارتباط عاطفی: برای نفوذ به قلب مردم، باید ارتباط عاطفی برقرار کرد و با احساسات آن‌ها همراه بود. این کار می‌تواند به کمک استفاده از ادبیات، تصاویر و صداها انجام شود.

 3. استفاده از منطق: برای نفوذ به قلب مردم، باید از منطق و استدلال‌های قوی و قابل فهم استفاده کرد. استفاده از آمار و ارقام در تبیین مسائل و موضوعات می‌تواند به تقویت منطق و تحلیل درست موضوعات کمک کند.

 4. استفاده از شخصیت قوی: شخصیت قوی و برجسته می‌تواند به کمک مهارت‌های ارتباطی و مدیریت ارتباطات، به رسیدن به هدف نفوذ به قلب مردم کمک کند.

 5. استفاده از تعاملات اجتماعی: تعامل با افراد و گروه‌های مختلف اجتماعی و شناخت مسائلی که برای آن‌ها مهم هستند، به نوعی می‌تواند به ایجاد نفوذ در قلب آن‌ها کمک کند.

 6. استفاده از روش‌های بازیابی خاطره: بازیابی خاطرات و تجربیات مشترک با مخاطبان، به نوعی می‌تواند به ایجاد ارتباط و نفوذ در قلب آن‌ها کمک کند.

 7. استفاده از نمادها و علائم: استفاده از نمادها و علائم می‌تواند به نوعی می‌تواند به تقویت ارتباط و نفوذ در قلب مخاطبان کمک کند.

در کل، برای نفوذ به قلب مردم، باید به صورت موثر و قابل فهم با آن‌ها ارتباط برقرار کرد و از تکنیک‌های مختلفی استفاده کرد. برای این منظور، باید به نیازها و ارزش‌های مخاطبان توجه کرد و درک کاملی از آن‌ها داشت. همچنین، استفاده از روش‌هایی مثل تعاملات اجتماعی، بازیابی خاطرات، استفاده از داستان‌ها و ارتباط عاطفی می‌تواند به نحوه نفوذ در قلب مخاطبان کمک کند. با توجه به شخصیت و موقعیت سخنران، در نهایت ترکیبی از این تکنیک‌ها برای ایجاد تأثیر و نفوذ در قلب مخاطبان می‌تواند موثر باشد.

تصویر سازی مفاهیم و کلمات
Hello World ...
کلمات جادویی
Hello World ...
ابزارهای بصری
Hello World ...
تکنیک‌های حرفه‌ای طراحی اسلاید
Hello World ...
طراحی سبک شما
Hello World ...
تمرین صبورانه همه چیز است
Hello World ...
قانون 5 ثانیه
Hello World ...
روی صحنه
Hello World ...
شیوه لباس پوشیدن
Hello World ...
خروج از استرس
Hello World ...
قدرت کلام و جسم‌تان
Hello World ...
سخنرانی خلاقانه

سخنرانی خلاقانه، یک نوع سخنرانی است که با استفاده از خلاقیت و ایده‌های نوین، سعی می‌کند مخاطبان را به تفکر و تأمل در موضوع دعوت کند و احساسات و عواطف آن‌ها را به خود جذب کند. در ادامه، چند نکته برای سخنرانی خلاقانه را بررسی می‌کنیم:

 1. انتخاب موضوع مناسب: برای سخنرانی خلاقانه، انتخاب موضوعی که جذاب و جدید باشد و ارتباطی با مخاطبان داشته باشد، بسیار مهم است.

 2. استفاده از روش‌های خلاقانه: برای جذب توجه مخاطبان، می‌توان از روش‌های خلاقانه مانند استفاده از داستان، شعر، تصاویر و فیلم‌ها استفاده کرد.

 3. تنوع در سبک سخنرانی: برای جلب توجه مخاطبان، می‌توان از تنوع در سبک سخنرانی استفاده کرد، مثلاً استفاده از داستان، توصیف شخصیت‌ها، بیان تجربیات شخصی و …

 4. استفاده از شیوه‌های غیرمعمول: برای جذب توجه مخاطبان، استفاده از شیوه‌های غیرمعمول مانند بازی، اجرای نمایش و …

 5. ارتباط مستقیم با مخاطبان: برای برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان، می‌توان از مثال‌های واقعی و تجربیات شخصی استفاده کرد.

 6. نوآوری و خلاقیت: برای سخنرانی خلاقانه، باید به دنبال نوآوری و خلاقیت در تدوین محتوا و ارائه آن برای مخاطبان باشید.

با رعایت این نکات، می‌توانید یک سخنرانی خلاقانه و جذاب را به مخاطبان ارائه دهید.

تجارب جهانی و ملی
Hello World ...
ساخت جادو
Hello World ...
ساختار کلام
Hello World ...
مدیریت بحران در سخنرانی و فن بیان
Hello World ...
معجزه بیان
Hello World ...
بهداشت حنجره
Hello World ...
ویژگی های یک صدای خوب
Hello World ...
نقشه راه سخنرانی (طراحی نقشه ذهنی)
Hello World ...
انتقال پیام به مخاطب هدف
Hello World ...

به ترس اجازه ندهید ...

محتوای جذاب: ما معتقدیم که یادگیری را لذت بخش و فراگیر کنیم. سخنرانی عمومی ما: دوره سخنرانی عمومی دارای تمرین‌های تعاملی، مثال‌های واقعی، و محتوای چندرسانه‌ای جذاب است که شما را در طول سفر یادگیری سخنرانی عمومی با انگیزه و هیجان‌زده نگه می‌دارد.

اجازه ندهید ترس از سخنرانی در جمع شما را بیش از این عقب نگه دارد. امروز در دوره سخنرانی عمومی ما ثبت نام کنید و قدرت درون خود را برای الهام بخشیدن، تأثیرگذاری و تأثیر ماندگار از طریق هنر ارتباط مؤثر باز کنید. اکنون تحول خود را شروع کنید!

آموزش فن بیان (2)

پکیج آموزشی فن بیان و سخنوری

آموزش فن بیان و سخنوری :اهمیت کلمات و ارتباط انسانی

بزرگترین چالش در جهان این است که مردم را وادار به اقدام کنند. این مشکل فراگیر است، والدین را تحت تأثیر قرار می دهد که سعی می کنند فرزندان خود را به انجام تکالیف وادار کنند، معلمان تلاش می کنند دانش آموزان خود را متمرکز نگه دارند، مدیران تلاش می کنند تا کارکنان خود را انگیزه دهند، و پزشکان تلاش می کنند تا بیماران را به دنبال برنامه های درمانی خود برسانند. بسیاری از تاکتیک‌ها، مانند رشوه دادن، نق زدن، دستکاری یا فریب دادن، اغلب به کار می‌روند، اما این رویکردها به ندرت جواب می‌دهند و مردم از اینکه گفته می‌شود چه کاری انجام دهند، خشمگین هستند.

ایجاد انگیزه مستقیم در افراد معمولاً بی اثر است. اگر تا به حال سعی کرده اید کسی را تغییر دهید، احتمالاً این را می دانید. نکته کلیدی این است که در عوض به اعمال آنها انگیزه دهید، و این جایی است که قدرت کلمات می تواند مفید باشد. هنگامی که «کلمات جادویی» را می شنوید، ممکن است عباراتی مانند «ابرا کا دابرا»، «شازام» یا «هوکوس پوکوس» را به ذهنتان خطور کند، اما آنچه که ما به آن اشاره می کنیم هفت کلمه ساده است که می تواند دیگران را تشویق کند تا آنطور که می خواهید عمل کنند. آنها را به

با این حال، همانطور که نویسنده دنیل پینک اشاره می کند، “انگیزه کاری نیست که ما با دیگران انجام دهیم.” می توانی اسب را به آب بکشی، اما نمی توانی آن را بنوشی. با این حال، می توانید آن را تشنه کنید. بیشتر مردم تشنه هدایت و تأثیرگذاری هستند، بنابراین هدفشان این است که انگیزه خود را پیدا کنند و از آن بهره ببرند. وقتی این کار را انجام می دهید، دیگر مشکلی در شناسایی علت نخواهید داشت، بلکه آن را به مکان مناسب هدایت می کنید.

اولین قدم برای دستیابی به نتایج، ایجاد ارتباط انسانی است. ارتباط انسانی، خاکی است که در آن واداشتن مردم به اقدام رشد می کند. شما می توانید اشتباهات زیادی را در یک رابطه مرتکب شوید و باز هم به نتایج برسید، اما اگر نتوانید ارتباط برقرار کنید، احتمالاً شکست خواهید خورد.

مثال‌های زیر را در نظر بگیرید: وقتی معلمان واقعاً با دانش‌آموزان خود ارتباط برقرار می‌کنند، یادگیری اتفاق می‌افتد. هنگامی که پزشکان با بیماران خود ارتباط برقرار می کنند، شفا رخ می دهد. و هنگامی که شرکت ها واقعاً با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند، تجارت اتفاق می افتد. به گفته روانشناس آلبرت محرابیان، کلمات تنها حدود هفت درصد از ارتباطات ما را تشکیل می دهند و زبان بدن و لحن صدا بقیه را تشکیل می دهند. با وجود این، کلمات می توانند ابزار قدرتمندی برای بیان خود و برقراری ارتباط واضح باشند. با این حال، هنگامی که آنها بدون دقت استفاده می شوند، می توانند مضر یا آسیب رسان باشند.

صدای خود را به گوش دیگران برسانید

صحبت کردن در جمع می تواند وحشتناک باشد ، اما وقتی به پیشرفت شغلی خود اهمیت می دهید، باید راهی پیدا کنید تا صدای خود را به گوش دیگران برسانید.سخنرانی عمومی به این معناست که چگونه می‌توانید ایده‌های خود را با تعداد زیادی از مردم به اشتراک بگذارید، از بین شرکت‌ها متمایز شوید و در حوزه کاری خود دیده شوید.متأسفانه، اگر مهارت‌های سخنرانی شما در سطح عمومی نیست، این احتمال وجود دارد که هیچ کس به اندازه کافی روی ارائه شما تمرکز نکند تا واقعاً پیام شما را دریافت کند.در اینجا 100 ویژگی علمی ثابت شده سخنرانان عمومی مؤثر وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک رهبر تأثیرگذار و الهام بخش باید از آنها تقلید کنید.

آموزش فن بیان (2)

نکات طلایی در آموزش فن بیان وسخنوری

9 اصل پذیرفته شده برای یک سخنرانی مؤثر

اعتماد به نفس

بر اساس مطالعه‌ای که توسط دانشگاه ولورهمپتون منتشر شده است ، «سخنرانی که دارای اعتماد به نفس بالا هستند، دقیق‌تر، شایسته‌تر، معتبرتر، باهوش‌تر، آگاه‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و باورپذیرتر از سخنرانان غیرمطمئن با اعتماد به نفس کمتر دیده می‌شوند.»

وقتی صحبت از سخنرانی در جمع به میان می آید، اعتماد به نفس کلیدی است (نه تنها چیزی که به ذهن شما خطور می کند). وقتی در جمع صحبت می کنید، طبیعی است که عصبی باشید. در واقع، مارک تواین یک بار گفت: «فقط دو نوع بلندگو در جهان وجود دارد. 1. عصبی و 2. دروغگو.

دو پادزهر اصلی برای اضطراب وجود دارد

هیجان - اگر واقعاً در مورد موضوع خود هیجان زده هستید، این احساس از طریق هر گونه عصبی که ممکن است در حین ارائه ارائه داشته باشید می درخشد. مطالعات نشان می‌دهد افرادی که اضطراب خود را هیجان می‌نامند، در نهایت احساس راحتی بیشتری در صحبت کردن دارند.

اصالت - خودتان باشید. اگر باید کمی از ارائه دقیق نوشته شده خود منحرف شوید، این کار را انجام دهید! اگرچه باید تا حد امکان سخنرانی خود را تمرین کنید، اما نمی خواهید آن را حفظ کنید! به خاطر سپردن یک سخنرانی می‌تواند باعث شود که یک بخش را زیر و رو کنید، اگر آن را درست بیان نکرده باشید .

برای برتری در سخنرانی در جمع، باید بیشتر از شکست دادن عصبانیت های عصبی خود انجام دهید. همچنین باید به سوژه خود اطمینان داشته باشید و زمانی که روی صحنه هستید خودتان باشید.

شور و هیجان

برای اینکه واقعاً از طریق گفتار با مردم ارتباط برقرار کنید، باید نسبت به موضوع خود اشتیاق داشته باشید. بدون اشتیاق، گفتار شما بی معنی است. اگر می‌خواهید با ارائه شما تحت تأثیر قرار گیرند، باید در هنگام برقراری ارتباط با مخاطبان خود، سطحی از صداقت را در احساسات خود تراوش کنید.

نیازی به تلاش برای "تمرین" صداقت با تمرین گفتار خود با صدای بلند و دستان تکان دادن نیست. به سادگی روی احساسی که نسبت به اوج خود و کسانی که با آنها در ارتباط هستید تمرکز کنید.

دو اکتشاف اخیر توسط سازمان گالوپ بینش هایی را در مورد اینکه چرا اشتیاق در محل کار ایالات متحده نادر است ارائه می دهد :

 • 55 درصد از جمعیت شاغل ایالات متحده به کار مشغول نیستند.
 • 16 درصد از جمعیت شاغل در ایالات متحده به طور فعال درگیر هستند.

هنگامی که در محل کار ارائه می کنید اما واقعاً درگیر فعالیت نیستید، می تواند سخت باشد که به موضوعات خود علاقه داشته باشید. گاهی اوقات، برای نشان دادن اشتیاق نسبت به موضوعی که شما را کاملاً هیجان زده نمی کند، باید عمیقاً در موضوع جستجو کنید و چیزهایی را پیدا کنید که مورد علاقه شما هستند.

خودت باش

لازم نیست روی صحنه شخص دیگری باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خودتان باشید. گاهی اوقات، مهم نیست که چقدر به پیام خود اعتقاد دارید یا چقدر خوب تمرین کرده اید، اگر در مقابل گروه مانند خودتان رفتار نکنید، ممکن است مخاطبان شما سخنرانی شما را غیرصادقانه یا حساب شده ببینند.

اگر یک نامزد سیاسی معتبر به نظر نمی رسد، بعید است که در انتخابات پیروز شود. اگر استراتژی بازاریابی اجتماعی یک شرکت غیرواقعی به نظر برسد، فروش آنها افزایش نخواهد یافت. اگر صفحه‌ای در یک وب‌سایت دوست‌یابی ایجاد می‌کنید اما آنچه می‌نویسید معتبر نیست، افرادی که مطالعه می‌کنند احتمالاً این عدم اصالت را متوجه می‌شوند و هرگز با شما تماس نمی‌گیرند. صحبت کردن هم به همین صورت است.

جای تعجب نیست که تعداد مقالاتی که کلمه "اصالت" را در سرفصل ها ذکر می کنند به طور چشمگیری افزایش یافته است. اصالت مهم است. به روند از سال 2009 در زیر نگاه کنید.

راه‌های زیادی برای کمک به ایجاد سخنرانی‌های «معتبر» وجود دارد، اما چند روش واقعاً درخشان هستند.

تمرین کنید، نه حفظ کردن - برای اینکه در یک سخنرانی «خودتان باشید»، نباید گفتار خود را به طور مطلق حفظ کنید. تا جایی که ممکن است سخنرانی خود را تمرین کنید، اما مایل باشید که عبارت را تغییر دهید. این امر تغییر آن را در طول ارائه واقعی آسان تر می کند، اگر همه چیز دقیقاً مطابق برنامه پیش نرود. حفظ کردن می تواند مانعی بین شما و مخاطبانتان ایجاد کند.

با صدای طبیعی صحبت کنید - هر ارتباطی که با مخاطبان خود برقرار کرده اید ممکن است با آهنگ هایی که "جعلی" یا "بیش از حد عالی" به نظر می رسند شکسته شود. به طور کلی باید سعی کنید با لحن محاوره ای صحبت کنید. اگر می گویید چند "آهه" و "امم" که اشکالی ندارد، عرق نکنید.

لحن صدا

اگر می‌خواهید به‌عنوان یک سخنران جذاب‌تر باشید، از صحبت با لحنی که خیلی خوب به نظر می‌رسد خودداری کنید، اما همچنان می‌خواهید هنگام تمرین سخنرانی‌تان، سرعت و انحراف سخنرانی‌تان را در نظر بگیرید.

به این مقاله واشنگتن پست نگاهی بیندازید. آنها بحث می کنند که چگونه لحن اشتباه می تواند پیام سخنرانی شما را خراب کند.

برای تمرین آهنگ مناسب، سخنرانی خود را ضبط کنید و بعداً به آن گوش دهید. شما می‌توانید دقیقاً بگویید که چه زمانی و کجا شروع به غیراصولی می‌کنید.

شما همچنان می توانید در حین استفاده از صدای طبیعی خود از مدولاسیون های صوتی موثر استفاده کنید.

آن را کوتاه و شیرین نگه دارید

اگر فقط 30 دقیقه برای سخنرانی به شما فرصت داده شده است، خودتان را مجبور نکنید که کل زمان تعیین شده را پر کنید. آنچه را که نیاز دارید بگویید و از زمان باقیمانده برای سوالات یا اجازه دادن به مخاطبان خود کمی زودتر استفاده کنید.

هدف اصلی از ارائه یک سخنرانی تلاش برای رساندن نظر شما است و ممکن است یک ساعت کامل نیاز نداشته باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که ارائه شما برای کسانی که به شما گوش می دهند به راحتی قابل هضم است. اگر می توانید سخنرانی خود را در 15 دقیقه کامل کنید، این کار را انجام دهید و زمان باقی مانده را برای سؤالات و نظرات باز بگذارید.

تحقیقات انجام شده توسط دایان دوکت و دیوید کورنیش (2009) نشان می دهد که به طور متوسط، بزرگسالان فقط می توانند حدود 20 دقیقه توجه خود را حفظ کنند و پاسخ کوتاه مدت آنها به محرکی که توجه را به خود جلب می کند، تنها چند ثانیه است. این بدان معناست که وقتی در مقابل جمعیت برای ارائه می ایستید، تنها هشت ثانیه فرصت دارید تا توجه مخاطب را به خود جلب کنید. علاوه بر این، اگر ارائه شما بیش از 20 دقیقه طول می کشد، باید آن را به تکه های کوچکتر با حداکثر 20 دقیقه برای هر تکه اطلاعات تقسیم کنید.

با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید

یک سخنرانی درست مانند یک مکالمه است، به این معنی که شما باید پیام خود را به شخص دیگری منتقل کنید. از این نظر فرقی بین صحبت با یک نفر یا هزار نفر نیست.

با این حال، مشکل این است که همه ما در مدت زمان کوتاهی در معرض حجم زیادی از اطلاعات هستیم و برای شما به عنوان یک گوینده می‌تواند سخت باشد که این نویز را از بین ببرید و ثابت کنید آنچه می‌گویید واقعاً اهمیت دارد. .

در حالی که شما صحبت می کنید، مردم احتمالاً با تلفن، تبلت یا لپ تاپ خود، ایمیل می خوانند، وب گردی می کنند، درباره شما تحقیق می کنند، یا شاید از صحبت های شما یادداشت برداری می کنند. وظیفه شما این است که آنها را مجبور کنید دستگاه های خود را زمین بگذارند و به آنچه می گویید توجه کنند.

شما نمی توانید از آنها بخواهید تلفن های خود را خاموش کنند، اما می توانید با ایجاد فضایی که شنوندگان را هیجان زده و درگیر می کند، آنها را مجبور کنید تلفن خود را خاموش کنند.

بهترین راه برای ارتباط با مخاطبان عبارتند از:

 • داستان بگو
 • از مخاطبان هدف خود آگاه باشید
 • انرژی اتاق را بشناسید
 • مایل باشید خودتان را مسخره کنید
 • روی زبان بدن غیر کلامی خود کار کنید
داستان سرایی و قصه گویی کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای جذب مخاطب، تبدیل شدن به یک داستان‌نویس خوب است. این جنبه از سخنرانی در جمع آنقدر مهم است که نمی‌خواستم در بخش «ارتباط با مخاطبان خود» صرفاً یک نقطه اصلی باشد.

داستان گویی ابزار قدرتمندی است که بهترین سخنرانان از آن استفاده می کنند. با استفاده از زمینه در گفتار خود برای ارتباط مخاطبان خود، فضایی را برای گوش دادن به آن ایجاد می کنید که در آن به سادگی اطلاعات را به آنها نمی دهید به این امید که آنها این اطلاعات را حفظ کنند.

بهترین ارائه ها شبیه ارائه نیستند، آنها صرفا داستان هایی هستند که توسط افرادی با تجربیات جالب گفته می شود.

می‌توانید داستان‌هایی از تجربیات خود بگنجانید یا از داستان‌های کلاسیک برای آوردن زمینه به سخنرانی خود استفاده کنید. مارتین لوتر کینگ در ایجاد زمینه تاریخی برای پیام خود استاد بود. نگاهی به برخی از الهام بخش ترین سخنرانی های TED بیندازید. گفتگوهای TED، به طور کلی، به شدت داستان محور هستند، و این یکی از دلایل محبوبیت آنهاست.

برای مثال عالی از داستان سرایی که در سخنرانی عمومی اجرا می شود، به این ارائه ارائه شده توسط جیل بولت تیلور نگاهی بیندازید .

داستان قابل هضم ترین، قابل فهم ترین و آسان ترین وسیله ارتباطی در جهان است. داستان چیزی است که واقعاً در ذهن شنونده می ماند.

هنگام نوشتن سخنرانی خود، به آنچه باید بگویید برای ایجاد زمینه ای که مخاطبان شما آن را درک کنند و بتوانند با آن درگیر شوند، فکر کنید.

تمرین و تکرار

تکرار می تواند به مخاطبان شما کمک کند تا نکات اصلی را از ارائه شما دور کنند. شفافیت را ترویج می کند و به تشویق پذیرش یک ایده کمک می کند.

به منظور استفاده از تکرار در ارائه های خود، مشخص کنید که می خواهید مخاطبان چه چیزی را از سخنرانی شما حذف کنند. بگو. دوباره بگو. و سپس آن را برای بار سوم بگویید فقط در صورتی که کسی آن را چند بار اول از دست داد.

فقط تمرین نکنید، تمرین کنید، تمرین کنید

آیا تا به حال شنیده اید که کسی بگوید که می خواهد روی صحنه معتبر به نظر برسد، بنابراین سخنرانی خود را تمرین نکرده است؟ اگرچه ممکن است متناقض به نظر برسد، اما هرچه بیشتر یک ارائه را تمرین کنید، در واقع خودانگیخته تر به نظر می رسد!

البته، شما باید آن را به روش صحیح تمرین کنید.

هنگام تمرین محیط خود را در نظر بگیرید و همیشه طوری تمرین کنید که گویی ارائه خود را به گروهی از افراد ارائه می دهید. تسریع ارائه خود در اتوبوس با صدایی خاموش بیشتر به شما آسیب می رساند تا کمک به شما.

تمرین به شما کمک می کند تا احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و معتبرتر به نظر برسید، بنابراین فرصت بهتری برای ارتباط با مخاطبان ایجاد می کند. که در نهایت هدف نهایی سخنرانی عمومی است.

خودآگاهی و خودسازی مستمر

برای اینکه یک سخنران عمومی موفق باشید، ابتدا باید خودتان و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید. اکثر سخنرانان مؤثر برای به حداکثر رساندن نقاط قوت و به حداقل رساندن نقاط ضعف خود سخت کار می کنند. 

برای شروع، فهرستی از بهترین ویژگی های خود که شما را متمایز می کند، تهیه کنید. در نظر بگیرید که چگونه این ویژگی ها خود را در طول ارائه نشان می دهند. آیا این حس شوخ طبعی شماست که ارائه شما را بالا می برد؟ یا توانایی داستان سرایی است؟ درک نقاط قوت خود به عنوان یک سخنران عمومی به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

سخنرانان عمومی حرفه ای نیز همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود بخش هایی هستند که در آنها ضعیف هستند. فهرستی از ویژگی هایی که فکر می کنید فاقد آن هستند تهیه کنید و برنامه ای برای بهبود آن طراحی کنید. 

تنها راز سخنرانی :داشتن پیامی است که به آن اعتقاد دارید

به طور خلاصه، بهترین راه برای ارائه یک ارائه الهام بخش، داشتن پیامی است که به آن اعتقاد دارید و مخاطب می تواند با آن ارتباط برقرار کند. ارتباط بین شما و مخاطبان چیزی است که به آنها اجازه می دهد واقعاً به پیام شما گوش دهند و الهام بگیرند.تبدیل شدن به یک سخنران عمومی قدرتمند نیاز به تمرین و تجربه زیادی دارد و با الگوبرداری از ویژگی های ذکر شده از سخنرانان عمومی مؤثر می توانید الهام بخش تر و تأثیرگذارتر شوید.برای اینکه یک سخنران مؤثر باشید، باید به طور مداوم برای بهبود توانایی خود در ارتباط با مخاطبان خود، ارتباط و تعامل با آنها تلاش کنید. یک راه عالی برای درک زمینه های بالقوه برای بهبود، مطالعه و الگوبرداری از ویژگی های فوق سخنرانان عمومی قدرتمند است. امیدواریم این نکات به شما کمک کند تا مهارت های صحبت کردن خود را تقویت کنید و بهترین ها را در حرفه صحبت کردن برای شما آرزو کنیم.

 

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های آموزش فن بیان و سخنوری  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ یا ایتا  نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

تحلیل 100 سخنرانی برتر تاریخ

در این دوره آموزشی، به تحلیل بیش از 100 سخنرانی برتر تاریخ پرداخته‌ایم و نتایجی ارزشمند و جالب از تحلیل محتوایی و فنی این سخنرانی‌ها به دست آورده‌ایم. با توجه به این تحلیلات، می‌توانیم به نتایجی بسیار مفید و ارزشمند دست یابیم که تا کنون هیچ تیم تحقیقاتی بدان دست نیافته است.یکی از نتایجی که از تحلیل این سخنرانی‌ها به دست آورده‌ایم، مربوط به موضوعاتی است که بیشترین تأثیر را در شخصیت سخنران داشته‌اند. این نتایج نشان می‌دهد که شخصیت و استایل سخنران، نوع استفاده از ابزارهای بلاغی، نحوه بیان احساسات و ادراکات، نحوه بیان ایده‌های اصلی و … بسیار مهم در جذب توجه مخاطبان هستند و باید به دقت در نظر گرفته شوند.

 

تحلیل 100 سخنرانی برتر تاریخ

همچنین، تحلیل این سخنرانی‌ها به ما الگوهایی در مورد روش‌های مؤثر در ارائه پرسش‌های خودکار و اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های اجتماعی نشان داده است. این الگوها می‌توانند به کسانی که در حوزه بازاریابی و تبلیغات فعالیت می‌کنند، کمک بسیاری کنند تا بهترین راهکارهای خود را برای جذب مخاطبان پیدا کنند.

در این دوره آموزشی، ما تمام رازهای پشت پرده سخنرانی‌های برتر تاریخ را به شما هدیه خواهیم داد و به اشتراک خواهیم گذاشت. شما با مطالعه این دوره آموزشی، می‌توانید به عنوان یک سخنران حرفه‌ای، از نکات و تکنیک‌هایی که در این سخنرانی‌ها به کار رفته‌اند، بهره‌مند شوید و به راحتی توانایی جذب توجه مخاطبان خود را بهبود بخشید.

12 نفر از محبوب ترین سخنران انگیزشی جهان

کتاب آموزش فن بیان و سخنرانی به سبک TED

کتاب “اصول سخنرانی به سبک TED” (The TED Talk) نوشته کریس اندرسن (Chris Anderson)، رئیس سازمان TED، است. این کتاب به افراد کمک می‌کند تا بتوانند سخنرانی‌های خود را به سبک TED بیان کنند و با استفاده از اصول سخنرانی موثر، برای جذب توجه مخاطبان خود، ایده‌هایشان را به شکل جذابی ارائه دهند.در این کتاب، اندرسن به شیوه‌های مختلفی که سخنرانان می‌توانند از آنها برای جذب توجه مخاطبان استفاده کنند، پرداخته است. او به ارائه نکاتی در مورد موضوعاتی مانند نحوه نوشتن داستان، تدارک صحنه سخنرانی، استفاده از اصطلاحات تخصصی، نحوه استفاده از تصاویر و ویدئوها و نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان پرداخته است.این کتاب برای افرادی که علاقه‌مند به ارائه سخنرانی‌های موثر و جذاب هستند، مناسب است. با استفاده از این کتاب، افراد می‌توانند مهارت‌های سخنرانی خود را تقویت کرده و به شکلی جذاب، ایده‌های خود را به دیگران منتقل کنند.

آموزش فن بیان و سخنوری

نکات مهم کتاب آموزش فن بیان و سخنرانی به سبک TED

در کتاب “اصول سخنرانی به سبک TED”، چند نکته مهم به شرح زیر آمده است:

 1. برای جذب توجه مخاطبان، لازم است که شروع سخنرانی با بیان یک داستان جذاب و شگفت‌انگیز باشد.

 2. در سخنرانی، باید از زبان ساده و قابل‌فهم برای مخاطبان استفاده کرد و از اصطلاحات تخصصی بیشترین حد ممکن اجتناب کرد.

 3. بهتر است در سخنرانی از تصاویر و ویدئوها استفاده کرد تا مخاطبان را بهتر بتوانید جذب کنید.

 4. برای جذب توجه مخاطبان، نحوه بیان سخنرانی و نحوه حرکت در روی صحنه نیز حائز اهمیت است.

 5. برای جذب توجه مخاطبان و ارائه ایده‌های خود به شکل جذاب، بهتر است از یک ساختار منسجم و قابل درک در سخنرانی استفاده کرد.

 6. برای جذب توجه مخاطبان، باید با آنها ارتباط برقرار کرد و به سوالات آنها پاسخ داد.

 7. نهایتاً برای ارائه یک سخنرانی موثر، باید به خود و ایده‌های خود اعتماد کرد و با ارائه ایده‌های خود به دیگران، تلاش کرد تا جهان را بهبود بخشید.

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های آموزش فن بیان و سخنوری  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ یا ایتا  نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

دانلود فصل های کتاب آموزش فن بیان و سخنرانی به سبک TED

25 مهارت صحبت کردن در جمع هر گوینده ای که باید داشته باشد

با الهام از 25 مهارتی که هر مردی باید بداند ، فهرستی از 25 مهارت ضروری که هر سخنران عمومی باید داشته باشد را بررسی کردم . چطوری انجامش دادم؟هر سخنران عمومی باید بتواند:

 1. درباره یک موضوع تحقیق کنید – سخنرانان خوب به آنچه می دانند پایبند هستند. سخنرانان بزرگ درباره آنچه که برای انتقال پیام خود نیاز دارند تحقیق می کنند.
 2. تمرکز – با تمرکز بر پیام به مخاطب کمک کنید پیام شما را درک کند. داستان ها، طنز، یا سایر “نوارهای فرعی” باید به ایده اصلی مرتبط باشند. هر چیزی که نیاز به ویرایش ندارد.
 3. ایده ها را به طور منطقی سازماندهی کنید – یک ارائه خوب سازماندهی شده می تواند با حداقل فشار ذهنی جذب شود. پل زدن کلید است.
 4. از نقل قول ها ، حقایق و آمار استفاده کنید – به خاطر گنجاندن آنها، آنها را درج نکنید، بلکه از آنها برای تکمیل ایده های خود استفاده کنید.
 5. استعاره های اصلی – استعاره ها قابل درک پیام را به گونه ای افزایش می دهند که زبان مستقیم اغلب نمی تواند.
 6. داستان بگویید – همه یک داستان را دوست دارند. نکاتی که در یک داستان جمع شده اند نیز به یاد ماندنی تر هستند!
 7. قوی‌تر شروع کنید و قوی‌تر ببندید – بدنه ارائه شما نیز باید قوی باشد، اما مخاطبان شما اولین و آخرین کلمات شما را به یاد خواهند آورد (اگر واقعاً چیزی را به خاطر بسپارند).
 8. گنجاندن شوخ طبعی – دانستن زمان استفاده از طنز ضروری است. همچنین در حال توسعه زمان بندی کمدی برای ارائه آن با بیشترین تأثیر است.
 9. سرعت، لحن و میزان صدا را تغییر دهید – صدای یکنواخت مانند ناخن روی تخته سیاه است.
 10. کلمات را با حرکات نقطه‌گذاری کنید – حرکات باید با هماهنگی کلمات شما را تکمیل کنند. به آنها بگویید که ماهی چقدر بزرگ بود و با بازوهای خود به آنها نشان دهید.
 11. از فضای سه بعدی استفاده کنید – زنجیر کردن خود به سخنرانی انرژی و اشتیاق شما را محدود می کند. نت ها را گم کنید و زنجیره را از دست بدهید.
 12. کلمات را با وسایل کمک بصری تکمیل کنید – وسایل کمک بصری باید به پیام کمک کنند . آنها نباید پیام باشند . کتاب Slide:ology یا Presentation Zen را بخوانید و تکنیک ها را بکار بگیرید.
 13. مخاطبان خود را تجزیه و تحلیل کنید – پیامی را که می خواهند (یا نیاز دارند) بشنوند، ارائه دهید.
 14. ارتباط با مخاطب – تماس چشمی تنها اولین قدم است. هدف این است که مخاطبان به این نتیجه برسند که «این سخنران درست مثل من است!» هر چه زودتر بهتر.
 15. تعامل با مخاطب – سوال بپرسید (و به پاسخ ها اهمیت دهید). از داوطلبان درخواست کنید. ارائه خود را دیالوگ کنید.
 16. یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار کنید – هر فرصتی برای سخنرانی امکان برگزاری یک جلسه پرسش و پاسخ را فراهم نمی کند، اما بدانید که چگونه یک جلسه را به طور موثر رهبری کنید. از پرسش و پاسخ برای تقویت این تصور استفاده کنید که شما یک متخصص هستید، نه (فقط) یک سخنران.
 17. یک بحث را رهبری کنید  – باز هم، هر فرصتی برای سخنرانی وقت لازم برای بحث را فراهم نمی کند، اما بدانید که چگونه مخاطب را به طور موثر درگیر کنید.
 18. از محدودیت های زمانی پیروی کنید – شاید 2 دقیقه فرصت دارید. شاید شما 45 داشته باشید. در هر صورت، ارائه خود را متناسب با زمان مجاز سفارشی کنید و با گذر زمان به مخاطبان خود احترام بگذارید.
 19. مقدمه ای بسازید – زمینه را تنظیم کنید و مطمئن شوید که مخاطب برای رفتن آماده است، چه مقدمه برای شما باشد یا برای شخص دیگری.
 20. نشان دادن اعتماد به نفس و متانت – گاهی اوقات دستیابی به این ویژگی ها برای یک سخنران دشوار است، اما درک آن برای مخاطب آسان است.
 21. مسائل غیرمنتظره را به آرامی مدیریت کنید – شاید چراغ ها خاموش شوند. شاید پروژکتور مرده باشد. برای مدیریت هر موقعیتی برنامه ای داشته باشید.
 22. چگونه می توان فی البداهه سخنرانی کرد – صحبت های بداهه (قبل، بعد یا در حین ارائه) نیز تأثیری ماندگار بر جای می گذارد. انجام این کار به خوبی به مخاطب می گوید که شما با شخصیت هستید و متخصصی هستید که چیزهای آنها را فراتر از اسلایدها و سخنرانی آماده می دانید.
 23. به دنبال بازخورد باشید و از آنها استفاده کنید – بدانید که هیچ ارائه یا ارائه کننده ای (بله، حتی شما!) عالی نیست. بهبود مستمر را هدف قرار دهید و درک کنید که بهترین راه برای بهبود این است که تا جایی که می توانید بازخورد صریح را از افراد بیشتری درخواست کنید.
 24. انتقادی گوش دهید و سخنرانان دیگر را تجزیه و تحلیل کنید – نقاط قوت و ضعف سخنرانان دیگر را مطالعه کنید.
 25. اخلاقی عمل کنید و صحبت کنید – از آنجایی که ترس از سخنرانی در جمع بسیار رایج است، به قدرت تأثیرگذاری فوق العاده ای که دارید پی ببرید. از این قدرت مسئولانه استفاده کنید.

کدام مهارت ها را از دست داده ام ؟ آیا همه موارد موجود در لیست ضروری هستند ؟

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های آموزش فن بیان و سخنوری  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ یا ایتا  نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

مهم ترین کتاب ها دنیا در زمینه آموزش فن بیان

آموزش فن بیان
آموزش فن بیان (2)
آموزش فن بیان
آموزش فن بیان (3)
آموزش فن بیان (2)
آموزش فن بیان (3)
آموزش فن بیان (4)

7 کلمه جادویی که باید در هر ارتباطی از آن استفاده کنید

کلمات جادویی

 اهمیت کلمات و ارتباط انسانی 

بزرگترین چالش در جهان این است که مردم را وادار به اقدام کنند. این مشکل فراگیر است، والدین را تحت تأثیر قرار می دهد که سعی می کنند فرزندان خود را به انجام تکالیف وادار کنند، معلمان تلاش می کنند دانش آموزان خود را متمرکز نگه دارند، مدیران تلاش می کنند تا کارکنان خود را انگیزه دهند، و پزشکان تلاش می کنند تا بیماران را به دنبال برنامه های درمانی خود برسانند. بسیاری از تاکتیک‌ها، مانند رشوه دادن، نق زدن، دستکاری یا فریب دادن، اغلب به کار می‌روند، اما این رویکردها به ندرت جواب می‌دهند و مردم از اینکه گفته می‌شود چه کاری انجام دهند، خشمگین هستند.

ایجاد انگیزه مستقیم در افراد معمولاً بی اثر است. اگر تا به حال سعی کرده اید کسی را تغییر دهید، احتمالاً این را می دانید. نکته کلیدی این است که در عوض به اعمال آنها انگیزه دهید، و این جایی است که قدرت کلمات می تواند مفید باشد. هنگامی که «کلمات جادویی» را می شنوید، ممکن است عباراتی مانند «ابرا کا دابرا»، «شازام» یا «هوکوس پوکوس» را به ذهنتان خطور کند، اما آنچه که ما به آن اشاره می کنیم هفت کلمه ساده است که می تواند دیگران را تشویق کند تا آنطور که می خواهید عمل کنند. آنها را به

با این حال، همانطور که نویسنده دنیل پینک اشاره می کند، “انگیزه کاری نیست که ما با دیگران انجام دهیم.” می توانی اسب را به آب بکشی، اما نمی توانی آن را بنوشی. با این حال، می توانید آن را تشنه کنید. بیشتر مردم تشنه هدایت و تأثیرگذاری هستند، بنابراین هدفشان این است که انگیزه خود را پیدا کنند و از آن بهره ببرند. وقتی این کار را انجام می دهید، دیگر مشکلی در شناسایی علت نخواهید داشت، بلکه آن را به مکان مناسب هدایت می کنید.

اولین قدم برای دستیابی به نتایج، ایجاد ارتباط انسانی است. ارتباط انسانی، خاکی است که در آن واداشتن مردم به اقدام رشد می کند. شما می توانید اشتباهات زیادی را در یک رابطه مرتکب شوید و باز هم به نتایج برسید، اما اگر نتوانید ارتباط برقرار کنید، احتمالاً شکست خواهید خورد.

مثال‌های زیر را در نظر بگیرید: وقتی معلمان واقعاً با دانش‌آموزان خود ارتباط برقرار می‌کنند، یادگیری اتفاق می‌افتد. هنگامی که پزشکان با بیماران خود ارتباط برقرار می کنند، شفا رخ می دهد. و هنگامی که شرکت ها واقعاً با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند، تجارت اتفاق می افتد. به گفته روانشناس آلبرت محرابیان، کلمات تنها حدود هفت درصد از ارتباطات ما را تشکیل می دهند و زبان بدن و لحن صدا بقیه را تشکیل می دهند. با وجود این، کلمات می توانند ابزار قدرتمندی برای بیان خود و برقراری ارتباط واضح باشند. با این حال، هنگامی که آنها بدون دقت استفاده می شوند، می توانند مضر یا آسیب رسان باشند.

 ​​جادوی “بله”

به یکی از مهمترین لحظات زندگی خود فکر کنید. این شامل زانو زدن بر روی یک زانو و ارائه چیزی به ظاهر کوچک و در عین حال معنای مهمی بود. سوال اصلی این بود که “آیا با من ازدواج می کنی؟”

واکنش طرف مقابل ترکیبی از سکوت، شوک و اشک بود. ثانیه های بعدی مانند یک ابدیت بود تا “بله” کامل! بالاخره جواب داده شد کلمه ساده ای بود اما تاثیرش جادویی بود.

کلمات جادویی

کلمه “بله” در روابط مختلف، در درجه اول ازدواج، فوق العاده قدرتمند و قابل توجه است. دکتر جان گاتمن، محقق مشهور روابط، هزاران زوج را تجزیه و تحلیل کرده و دریافته است که می تواند طلاق را با مشاهده یک مکالمه پیش بینی کند. او شش علامت هشدار دهنده طلاق را شناسایی می کند: تحقیر، انتقاد، حالت تدافعی، سنگ اندازی، تلاش های ناموفق برای تعمیر و عدم تایید. هنگامی که این علائم وجود داشته باشد، ترکیبی سمی ایجاد می کند که منجر به 91 درصد طلاق می شود.

از سوی دیگر، “بله” یک کلمه جادویی است که مردم را دور هم جمع می کند. ارتباط، تحسین، تجربیات مشترک و پذیرش را ترویج می کند. قدرت پل زدن درگیری ها و بهبود روابط را دارد. ترس از طرد شدن یک احساس طبیعی انسان است، بنابراین شنیدن “بله” باعث ایجاد حس پذیرش و تعلق می شود. این یک کلمه ضروری است که می تواند روابط مختلف را در زندگی ما بهبود بخشد.

بیان مجدد سوالات کلید شنیدن این کلمه جادویی است. به جای اینکه از کسی بخواهید مشکلی را برطرف کند، بپرسید: “آیا ما می توانیم این مشکل را برطرف کنیم؟” می تواند پاسخ مثبتی را در پی داشته باشد. برقراری ارتباط مناسب برای انتقال پیام و استفاده صحیح از کلمات جادویی ضروری است. کتاب “چگونه با هر کسی صحبت کنیم” منبعی عالی برای برقراری ارتباط موثر و استفاده از این کلمات جادویی در زمینه مناسب است. در صورت علاقه، می توانید خلاصه ای از این کتاب را در این وب سایت مطالعه کنید.

 جادوی “اما”

زمانی را به خاطر بیاورید که از طرف یک شریک عاشقانه یا یک کارفرمای احتمالی طرد شده اید. شاید گفتند: “شما ویژگی های تحسین برانگیزی دارید، اما متأسفانه به نظر نمی رسد که با این موقعیت مناسب باشید.” در چنین شرایطی کدام قسمت از گفتگو در ذهن شما باقی می ماند؟

بعید است که تعریف اولیه تأثیر ماندگاری بر جای بگذارد، زیرا ذهن شما به هر چیزی که پس از کلمه «اما» آمده است متمرکز است. کلمه “اما” این قدرت را به همراه دارد که هر جمله ای را که قبل از آن باشد تضعیف کند و تأثیر مثبتی که ممکن است داشته باشد را پاک کند. این پدیده به عنوان “ولی پاک کن” شناخته می شود.

خلاصه کلمات جادویی

برای توضیح بیشتر، کلمه “اما” می تواند هر جمله مثبتی را که قبل از آن آمده است لغو کند. این پدیده به عنوان “ولی پاک کن” شناخته می شود. برعکس، نظریه «اما تقویت‌کننده» بیان می‌کند که مردم تمایل دارند اطلاعاتی را که بعد از «اما» آمده است را به خاطر بسپارند.

برای استفاده از این اصل در ارتباطات، توصیه می‌شود با بیانی که می‌خواهید فرد فراموش کند، رهبری کنید، سپس از «اما» استفاده کنید و در نهایت با اطلاعاتی که می‌خواهید آنها را به خاطر بسپارید، پایان دهید.

به عنوان مثال، فروشنده ای که سعی در فروش بیمه عمر دارد می تواند بگوید: “من می دانم که ممکن است در حال حاضر نتوانید بیمه عمر بخرید، اما مزایایی را که می تواند برای خانواده خود فراهم کند را در نظر بگیرید.” خریدار بالقوه با پیشروی با نکات منفی و پایان دادن به مثبت، به احتمال زیاد روی مزایا تمرکز کرده و راهی برای عملی کردن آن پیدا می‌کند.

به طور مشابه، برای درخواست کمک‌های مالی، می‌توانید با اذعان به اینکه ممکن است درخواست‌های متعددی برای پول دریافت کنند، با اهداکنندگان تماس بگیرید، اما به آنها یادآوری کنید که یکی از بهترین اهداکنندگان شما هستند. پیروی از این ساختار شانس دستیابی به نتایج مطلوب را افزایش می دهد.

 جادوی “زیرا”

انسان ها تمایل ذاتی به درک دلایل پشت هر چیزی و جستجوی اطلاعات برای توجیه اعمال خود دارند. ارائه دلیل منطقی برای یک درخواست یا یک کار، احتمال انطباق را افزایش می دهد. به عنوان مثال، هنگامی که از شما خواسته می شود زباله ها را بیرون بیاورید، ممکن است دلیل پشت آن را جویا شوید. اگر شریک زندگی توضیح دهد که ضایعات ماهی در سطل زباله بوی بدی متصاعد می کند، فرد تمایل بیشتری به انجام کارهای طاقت فرسا دارد.

یک استاد دانشگاه هاروارد آزمایشی را انجام داد که قدرت کلمه “زیرا” را نشان داد. وقتی پروفسور بدون ارائه هیچ دلیلی خط دستگاه فتوکپی را قطع کرد، در 60 درصد موارد موفق شد. با این حال، زمانی که او کلمه «زیرا» را با دلیل غیرمنطقی مانند «چون باید چند کپی تهیه کنم» استفاده کرد، میزان موفقیت او به 93 درصد افزایش یافت.

برای بهینه‌سازی استفاده از «زیرا»، می‌توان از تکنیک پیشرفته زیرا (ABT) با پرسیدن مکرر «چرا» برای استخراج منطق طرف مقابل استفاده کرد. به عنوان مثال، در حین برگزاری یک تور ورزشی، یک کارمند می تواند صحبت های کوچکی را آغاز کند و در مورد انگیزه بازدیدکنندگان برای پیوستن به ورزشگاه جویا شود، بنابراین به استدلال آنها برای خرید عضویت ضربه می زند.

جادوی استفاده از نام افراد 

توانایی ما در تشخیص سریع صدای نام خود در میان یک محیط پر سر و صدا به دلیل برنامه ریزی بیولوژیکی ما برای اولویت دادن به توجه به آن است. حتی اگر برای شنیدن صدای کسی که در کنار خودمان صحبت می‌کند سختی می‌کشیم، زمانی که صدای نام خود را تشخیص دهیم توجه ما به سرعت تغییر می‌کند.

خلاصه کلمات جادویی

مخاطب قرار دادن کسی با نام او می تواند ابزار قدرتمندی در ایجاد اعتماد و تقویت ارتباط با آنها باشد. نام ما به طور پیچیده ای با احساس هویت ما گره خورده است، بنابراین شنیدن نام یا کلمه ای مشابه می تواند باعث شود که ما احساس ارزشمندی منحصر به فردی کنیم. این پدیده به عنوان اثر نام-حروف شناخته می شود، که نشان می دهد افراد حروف نام خود را بیش از هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

مطالعات نشان داده است که افراد با نام های خاص ترجیحات خاصی از خود نشان می دهند، مانند اینکه کتی کوکاکولا را به پپسی ترجیح می دهد و پیتر دومی را ترجیح می دهد. علاوه بر این، شیوع نام “گرجستان” در ایالت جورجیا به طور قابل توجهی بیشتر از هر منطقه دیگری است، که نشان دهنده ارتباط عمیق بین نام ها و هویت شخصی است.

این یافته‌های شگفت‌انگیز گواه تأثیر عمیق نام‌ها بر روان ما هستند و اهمیت آن‌ها را فراتر از برچسب‌های صرف برجسته می‌کنند.

 جادوی “اگر”

کلمه “اگر” ابزار قدرتمندی است که می تواند با تشویق افراد به تفکر فرضی به پرورش تعامل و انگیزه کمک کند. نکته قابل توجه، «اگر» توانایی منحصر به فردی برای مقابله با روانشناسی معکوس دارد، همانطور که توسط مطالعه متیو تی کرافورد و همکارانش نشان داده شده است. این آزمایش از شرکت کنندگان خواست که روی یکی از دو تیم فوتبال با مهارت یکسان شرط بندی کنند. زمانی که یک محقق شرط بندی روی یک تیم خاص را پیشنهاد کرد، شرکت کنندگان در 76.5٪ مواقع برای اثبات استقلال خود تمایل داشتند روی تیم مقابل شرط بندی کنند.

با این حال، زمانی که محققان از قدرت “اگر” استفاده کردند و گفتند: “اگر روی آنها شرط بندی نکنید، فکر کنید وقتی آنها برنده شدند چه احساسی خواهید داشت”، 73٪ از شرکت کنندگان توصیه های آنها را قبول کردند. تطبیق پذیری «اگر» همچنین آن را به ابزاری مؤثر برای مقابله با پاسخ هایی مانند «نمی دانم» یا «نمی توانم این کار را انجام دهم» تبدیل می کند. با استفاده از کلمه “اگر” افراد می توانند تفکر خود را در جهت خاصی هدایت کنند و به طور بالقوه به پاسخی که به دنبال آن هستند برسند.

برای مثال، اگر کسی با «نمی‌دانم» پاسخ دهد، می‌توان پرسید: «اگر می‌دانستی چه می‌گویی؟» این باعث می شود که تمرکز خود را به سمت آنچه می دانند تغییر دهند و ممکن است آنها را به سمت یافتن راه حل سوق دهد. قدرت “اگر” را می توان به روش های دیگری مانند استفاده از عبارات شرطی برای تعیین اهداف دست یافتنی یا تجسم نتایج بالقوه نیز مهار کرد.

کلمه “اگر” کاربردهای قدرتمند زیادی دارد و می توان از آن برای تقویت تعامل، ایجاد انگیزه برای اقدام و مبارزه با پاسخ های ناکافی استفاده کرد. تطبیق پذیری آن، آن را به ابزاری ضروری در ارتباط موثر و حل مسئله تبدیل می کند.

 درخواست کمک 

تغییر نقش آنها از ناظران منفعل به شرکت کنندگان متعهد باعث می شود که کارمندان، دانش آموزان، کودکان و دیگران شکوفا شوند. این را می توان با تشویق مشارکت واقعی به دست آورد، درست مانند یک کمدین که مخاطبان خود را در طول نمایش درگیر می کند. به عنوان یک مدیر، معلم، والدین یا یک شخصیت معتبر دیگر، هدف شما باید این باشد که آنها را از طریق تجربه راهنمایی کنید. بنابراین، درخواست کمک معتبر بسیار مهم است.

کلمات جادویی انگلیسی

در حوزه مدیریت، عمل درخواست کمک، برچسب دیگری به خود می گیرد: تفویض اختیار. با این حال، توجه به این نکته مهم است که روشی مناسب و نامناسب برای تعیین وظایف وجود دارد. هنگامی که یکی از اعضای تیم علاقه خود را به انجام یک تکلیف خاص ابراز می کند، ضروری است که آن را به آنها بسپارید، حتی اگر بی تجربه باشند. انجام این کار حس مشارکت را تقویت می کند و به آنها اجازه رشد می دهد.

علاوه بر این، مقاومت در برابر اصرار برای مداخله و اصلاح روش شناسی آنها بسیار مهم است. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که یک کار فقط می تواند یک مالک داشته باشد و هر تلاشی برای تداخل در رویکرد آنها می تواند منجر به از دست دادن مالکیت شود. این به طور بالقوه می تواند به رابطه شما با آن فرد آسیب برساند و در نتیجه مانع از همکاری آینده شود.

کلمات جادویی هندی

 جادوی “سپاسگزاری”

ابراز قدردانی از طریق کلمه “تشکر” برای موفقیت هر کسب و کاری بسیار مهم است. قدردانی از همه طرف های درگیر، از کارمندان گرفته تا مشتریان، حیاتی است. احساس ارزش وفاداری مشتری را القا می کند، در حالی که کارکنانی که احساس قدردانی می کنند، احتمالاً در شرکت باقی می مانند. تکمیل موفقیت آمیز یک پروژه باید احساس غرور و موفقیت را در کارمند ایجاد کند و برای حفظ رضایت آنها تحسین و قدردانی ضروری است.

جدای از ابراز قدردانی از طریق کلمات، ارتباط غیرکلامی نیز در نشان دادن قدردانی ضروری است. لبخند یا حضور به موقع نشان می دهد که وقت کارمند ارزشمند است. ایجاد فرهنگ قدردانی در محل کار که در آن همه شناخته شده باشند می تواند بسیار موثر باشد. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که یک تجارت بدون کارمندان وجود نخواهد داشت.

در حالی که ارتباط غیرکلامی بسیار مهم است، تأثیر کلمات را نباید دست کم گرفت. کلمات ما می توانند بر دیگران تأثیر بگذارند و بر آنها انگیزه دهند، اما در صورت استفاده نادرست می توانند تأثیرات مضری نیز داشته باشند. انتخاب صحیح کلمات می تواند فرهنگ مثبت اندیشی را ایجاد کند و ارتباطات انسانی را برقرار کند. ارتباط موثر پایه و اساس یک رابطه قوی است. استفاده از هفت کلمه جادویی – برانگیختن “بله”، تغییر مسیر با “اما”، ایجاد انگیزه با “چون” و “اگر”، و ابراز قدردانی با “کمک” و “تشکر” – می تواند هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی متحول کننده باشد.

در پایان، ابراز قدردانی از طریق گفتار و عمل برای موفقیت هر کسب و کاری حیاتی است. فرهنگ قدردانی را می توان از طریق ارتباط غیرکلامی مانند لبخند، وقت شناسی و ارتباط کلامی مانند ابراز تشکر ایجاد کرد. کلمات قدرتمند هستند و می توان از آنها برای تأثیرگذاری و ایجاد انگیزه در دیگران استفاده کرد و استفاده صحیح از آنها برای ایجاد ارتباطات انسانی و ایجاد روابط قوی ضروری است. هفت کلمه جادویی می توانند به طور قابل توجهی بر ایجاد فرهنگ مثبت اندیشی و قدردانی تأثیر بگذارند.

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های آموزش فن بیان و سخنوری  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ یا ایتا  نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

آموزش فن بیان: 4 کتابی که می توانند به شما کمک کنند!!

می توانید بیشتر بیاموزید ...

اشلی رودز کورتر داستان بسیار الهام‌بخشی دارد که ارزش دیدن را دارد. او در سال 1985 از یک مادر نوجوان مجرد به دنیا آمد و قبل از اینکه در سن دوازده سالگی به فرزندخواندگی بپذیرد، یک دهه بعد از زندگی خود را در 14 خانه سپری کرد. اشلی در مدرسه عالی بود و خیلی زود متوجه شد که مجبور است از فرزندخواندگی حمایت کند. در سال 2003، مجله نیویورک تایمز مقاله برنده جایزه بزرگ خود را در مورد روز فرزندخواندگی خود منتشر کرد، که از آن زمان او را به خاطرات خود به نام سه کلمه کوچک گسترش داد . این خاطره در حال حاضر در حال ساخت یک فیلم سینمایی بزرگ است.

الکس پاتاکوس  به عنوان مشاور کاخ سفید در زمان سه رئیس جمهور ایالات متحده و کمیسر سازمان غذا و داروی ایالات متحده خدمت کرد. او که یک نویسنده پرکار است، دو کتاب پرفروش بین المللی در مورد جستجوی انسان برای معنا نوشته است،  OPA! وای ، با الهام از فلسفه، اساطیر، و فرهنگ یونانی و  زندانیان افکار ما ، که به اصرار شخصی روانپزشک مشهور جهان، دکتر ویکتور فرانکل (نویسنده کتاب پرفروش کلاسیک،  انسان در جستجوی معنا ) نوشته شده است. اکنون الکس موسسه معنای جهانی را تأسیس کرده است «برای کمک به مردم برای کشف معنای جدید در زندگی و کار خود، و در سطح سیستمی، به معنای عمیق‌تر در سازمان‌ها، جوامع و جوامع متصل شوند.»

ایمی جو مارتین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب Renegades Write the Rules و میزبان پادکست چرا نه اکنون است؟ سلسله. شعار امی جو: “انسان ها با انسان ها ارتباط برقرار می کنند، نه آرم ها” به او این امکان را داده است که از نزدیک با برندهای سطح بالایی مانند Hilton Worldwide و افراد مشهوری مانند Dwayne “The Rock” Johnson و Shaquille O’Neal همکاری کند. مارتین در حال حاضر بیش از 1.1 میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد و توسط فوربس به عنوان سومین زن قدرتمندتر در توییتر معرفی شد.

Andrea Vahl یک مشاور و سخنران رسانه های اجتماعی است که به صاحبان مشاغل کمک می کند تا از رسانه های اجتماعی استفاده کنند و از آن برای رشد تجارت خود استفاده کنند. Vahl یکی از نویسندگان Facebook Marketing All-in-One برای Dummies است و همچنین به مدت 2 سال مدیر انجمن برای بررسی رسانه های اجتماعی بود. واهل همچنین مدرسه مدیریت رسانه های اجتماعی را پایه گذاری کرد، دوره ای که به بیش از 1400 نفر هنر رسانه های اجتماعی و نحوه راه اندازی یک کسب و کار را آموزش داده است.

اندرو دیویس سخنران اصلی و نویسنده پرفروش بین المللی است. دیویس یک آژانس بازاریابی دیجیتال را تأسیس کرد، ساخت و فروخت و در سال 2016، Monumental Shift، اولین آژانس استعدادیابی در جهان برای رهبران فکری در بازاریابی را تأسیس کرد. من دیده ام که اندرو صحبت می کند و او یکی از بهترین هاست. اگر به دنبال یک سخنران خوش بین و پر انرژی برای صحبت در مورد تجارت و بازاریابی هستید، حتما او را در لیست خود قرار دهید.

Ann Handley بیشتر به خاطر ایجاد و مدیریت محتوای دیجیتال در تلاش برای ایجاد روابط یا سازمان ها و افراد شناخته شده است. هندلی یکی از پرفروش‌ترین کتاب وال استریت ژورنال با عنوان Everybody Writes: Your Go-To Guide to Creating Ridiculously Good. او یک اینفلوئنسر لینکدین، سخنران اصلی، و مدیر ارشد محتوای متخصصان بازاریابی است. من شخصا آن را می شناسم و می توانم به شما بگویم که او به عنوان یک حرفه ای درجه یک که کالاها را تحویل می دهد شهرت بسیار خوبی دارد.

آنتونی بورک یک خلبان کهنه کار جنگنده F-16 با بیش از 2700 ساعت پرواز است. بورک پس از دوران نظامی خود به عنوان برترین بانکدار وام مسکن در غرب ایالات متحده برای یک موسسه وام دهنده تبدیل شد. به عنوان موسس و مدیر عامل شرکت مشاوره ماخ 2، بورک از دانش تاکتیکی خود از تخصص نظامی و تجاری برای کمک به صاحبان مشاغل در دنیای آموزش مدیریت استفاده می کند.

آپولو رابینز اولین بار به عنوان مردی که جیمی کارتر رئیس جمهور سابق ایالات متحده را سرگرم می کرد، سرویس مخفی را به جیب زد. فوربس او را “یک دستکاری کننده ماهرانه آگاهی” نامیده است و مجله Wired نوشته است که “او می تواند کیف پول مردی را که می دانست قرار است جیبش را بردارند، بدزدد.” رابینز از تخصص خود برای نشان دادن مدیریت ادراک، تکنیک های انحراف و خودفریبی استفاده می کند. رابینز در نیویورک تایمز، لس آنجلس تایمز و وال استریت ژورنال حضور داشته است. و حضور او در The Today Show بیش از 7 میلیون بازدید در یوتیوب دارد.

آرون رالستون در سال 2003 در یک منطقه دورافتاده از کشور دره یوتا، به طور تصادفی یک تخته سنگ را که دست راستش را له کرد و سنجاق کرد، یک مرد باتجربه در فضای باز بود. برای نجات او از آن زمان، آرون یک کتاب پرفروش بین‌المللی به نام «بین یک صخره و یک مکان سخت» نوشته استکه در سراسر جهان صحبت می‌شود و بازوی مصنوعی خود را طراحی کرده است.

بنجامین زندر کسی نیست که شما معمولاً آن را یک سخنران انگیزشی برتر در نظر بگیرید – شغل روزانه او رهبر ارکستر فیلارمونیک بوستون و رهبر مهمان در سراسر جهان است. اما استاد در تحقیقات ما ذکر شده است، بنابراین ما او را در اینجا اضافه می کنیم. زندر به مدت 30 سال به عنوان مدیر هنری برنامه مشترک بین مدرسه هنرهای نمایشی Walnut Hill و مدرسه مقدماتی کنسرواتوار نیوانگلند کار کرد. علاوه بر این، Zander یکی از پرطرفدارترین سخنرانان در جهان است که سخنرانی افتتاحیه و پایانی در مجمع جهانی اقتصاد را ارائه می دهد.

بو ایسون کار خود را به عنوان یک انتخاب برتر برای هیوستون اویلرز در NFL آغاز کرد. در سال 2001، ایسون یک نمایشنامه تک نفره به نام Runt of the Litter را نوشت و اجرا کرد که در بیش از 50 شهر تور برگزار کرد. از آن زمان، ایسون کار خود را وقف کمک به دیگران کرده است تا قدرت داستان شخصی خود را بشناسند و به افراد ارتباط موثر تبدیل شوند.

باب برگ  بیشتر به خاطر کتاب‌های ارجاع‌های بی‌پایان و The Go-Giver شهرت دارد . Go-Giver یکی از پرفروش ترین های وال استریت ژورنال و هفته کسب و کار استو بیش از 650000 نسخه فروخته است. بعلاوه، برگ تعدادی کتاب دیگر نیز در مورد موضوعات فروش، بازاریابی و نفوذ نوشته است. من برای پادکستم با باب مصاحبه کردم و در طول مصاحبه با او آشنا شدم. من شخصاً می توانم به شما بگویم که باب باهوش است و در راس بازی خود قرار دارد و بینش فوق العاده ای از تجارت و زندگی ارائه می دهد.

برن براون استاد پژوهشی در دانشگاه هیوستون است و شانزده سال گذشته را به طور گسترده به مطالعه شجاعت، آسیب پذیری، شرم و همدلی پرداخته است. براون نویسنده سه کتاب پرفروش شماره 1 نیویورک تایمز است – شجاعت عالی، افزایش قدرت، و هدیه های نقص. سخنرانی او در TED – قدرت آسیب پذیری – بیش از 30 میلیون بازدید دارد و یکی از پنج سخنرانی برتر TED در جهان است.

برایان داد نویسنده 10 تمرین ضروری رهبر 2 دقیقه ای و مدیر روابط وزارت جدید برای راه حل های Injoy Stewardship است، جایی که در 14 سال گذشته، او هر روز را صرف گفتگوهای انفرادی با بزرگ ترین ها کرده است. رهبران کلیسا در آمریکا داد به افراد می آموزد که از تجربیات زندگی روزمره استفاده کنند و آنها را در رهبری پردازش کنند.

برایان تریسی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بین المللی برایان تریسی است، تجارتی که در آموزش و توسعه افراد و سازمان ها برای کمک به دستیابی به اهداف شخصی و تجاری آنها سریعتر و آسان تر از همیشه تخصص دارد. تریسی بیش از 30 سال دانش گسترده در زمینه های اقتصاد، تاریخ، تجارت، فلسفه و روانشناسی دارد. او با بیش از 5000000 نفر در سراسر جهان صحبت کرده است و هر سال بیش از 250000 نفر را مورد خطاب قرار می دهد.

کامرون راسل در پانزده سال گذشته به عنوان مدل برای برندهایی مانند Calvin Klein، Prada، Vogue و Elle کار کرده است. سخنرانی او در TED در مورد قدرت تصویر بیش از 18 میلیون بازدید داشته است و یکی از ده سخنرانی برتر تمام دوران است. راسل بیشتر فعالیت حرفه ای خود را به صحبت در مورد موضوعات مهمی مانند تغییرات آب و هوا، نژاد و برابری جنسیتی اختصاص داده است. او یکی از سازمان‌دهندگان اصلی مدل مافیا است، شبکه‌ای متشکل از بیش از 400 مدل مد که در راستای یک صنعت عادلانه‌تر و پایدارتر کار می‌کنند.

کارمین گالو  سخنران اصلی، مشاور و نویسنده پرفروش بین المللی است. گالو نویسنده هشت کتاب است و توسط هافینگتون پست به عنوان یکی از ده متخصص برتر تأثیرگذاری معرفی شده است. او به مدیران برخی از بزرگترین برندهای جهان از جمله: Allstate، Berkshire Hathaway، Chevron، Coca-Cola، Disney و دیگران مشاوره داده است.

کارول راث بیش از 20 سال تجربه به عنوان مشاور تجاری، سرمایه گذار، سخنران ونویسنده پرفروش نیویورک تایمز معادله کارآفرین دارد. راث با صدها شرکت کار کرده است و به مشتریانش کمک کرده است که بیش از 2 میلیارد دلار معامله را به طور جمعی انجام دهند. او همچنین برای تعدادی از شرکت‌ها و برندهایی کار می‌کند که به‌عنوان سخنگوی برند، سفیر و تأثیرگذار به دنبال دستیابی به مخاطبان بیشتری هستند.

چاد کوپر یک نویسنده، یک مربی و یک مربی پلاتین برای سازمان بین المللی تحقیقات رابینز است. او در چندین زمینه از جمله رهبری، امور مالی، تجارت، دو و میدانی و انرژی مربیگری می کند. کوپر نویسنده منتشر شده، رهبر مبلغان مذهبی، صاحب کسب و کار و تفنگدار سابق دریایی سال ایالات متحده است. من شخصاً چاد را می شناسم – در واقع، او مربی اجرایی من است – و می توانم از تجربه شخصی به شما بگویم که چاد بینش های معناداری بیشتری نسبت به هر مربی دیگری که من می شناسم ارائه می دهد.

چیماماندا نگوزی آدیچی در نیجریه به دنیا آمد و بزرگ شد و از آن زمان تاکنون آثارش به سی زبان ترجمه شده است. او نویسنده کتاب هیبیسکوس بنفش، نیمی از خورشید زرد و چیزی در اطراف گردن است که مجموعا برنده جایزه نویسندگان مشترک المنافع، جایزه نارنجی و فینالیست جایزه حلقه منتقدان کتاب ملی شد. جدیدترین رمان او آمریکایینا برنده جایزه داستانی شیکاگو تریبون هارتلند شد و در سال 2013 در فهرست ده کتاب برتر سال نیویورک تایمز قرار گرفت.

کریس بروگان نویسنده 9 کتاب پرفروش نیویورک تایمز و همچنین سخنران حرفه ای است. او با برخی از بزرگترین برندهای جهان از جمله دیزنی، گوگل، جی ام، هومانا هلث و بسیاری دیگر کار کرده است. بروگان همچنین در سریال Masters Internet Money تونی رابینز ظاهر شد و توسط فوربس به عنوان یکی از ذهن‌های بازاریابی که باید در سال 2014 دنبال شود فهرست شد. شخصیت روی صحنه و در مقابل تماشاگران.

دن پونتفرکت نویسنده  اثر هدف: ایجاد معنا در خود، نقش و سازمان شما  و همچنین  FLAT ARMY: ایجاد یک سازمان متصل و درگیر است . یک سخنران مشهور، دن در چندین رویداد TED ارائه کرده است و همچنین برای  فوربس، هاروارد بیزینس ریویو، روانشناسی امروز  و  هافینگتون پست می نویسد.   دن و همسرش، دنیس، دارای سه فرزند کوچک (معروف به بز) هستند و در ویکتوریا، کانادا زندگی می کنند. او همچنین استادیار دانشگاه ویکتوریا است. کتاب بعدی او،  OPEN to THINK،  در سال 2018 منتشر می شود.

دنیل پینک نویسنده پرفروش نیویورک تایمز با کتاب های A Whole New Mind، Drive و To Sell is Human است. کتاب های او بیش از 2 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته و به 35 زبان ترجمه شده است. سخنرانی پینک در TED در مورد علم انگیزه بیش از 19 میلیون بازدید داشته و به عنوان یکی از 10 سخنرانی پربیننده TED در تمام دوران رتبه بندی شده است.

دانیل بوروس یک سخنران اصلی، استراتژیست تجاری و آینده پژوه جهانی است. نیویورک تایمز از Burrus به عنوان یکی از سه گورو برتر تجاری یاد می کندو یکی از آینده پژوهان پیشرو در روندهای جهانی و نوآوری در نظر گرفته شده است. او نویسنده هفت کتاب از جمله فلش آینده‌نگری ،پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال است.

دارن شاو یک متخصص سئو شناخته شده و بنیانگذار Whitespark، یک شرکت طراحی و توسعه وب است. در سال 2010، راه اندازی Local Citation Finder و Local Rank Tracker باعث شد Whitespark در درجه اول بر SEO تمرکز کند. دارن به سئوی محلی علاقه دارد و بیش از 17 سال است که در این صنعت کار می کند.

دیو کرپن موسس و مدیر عامل Likeable Local و همچنین بنیانگذار و رئیس Likeable Media است. Likeable Local یک شرکت نرم افزار رسانه اجتماعی است که برای مشاغل کوچک طراحی شده است، در حالی که Likeable Media یک رسانه اجتماعی و آژانس بازاریابی محتوا است. کرپن سه کتاب پرفروش نیویورک تایمز دارد: رسانه‌های اجتماعی دوست‌داشتنی: چگونه مشتریان خود را خوشحال کنیم، یک برند غیرقابل مقاومت ایجاد کنیم، و در فیس‌بوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی شگفت‌انگیز باشیم، تجارت دوست‌داشتنی و رهبری دوست‌داشتنی. دیو دوست من است و من او را دیده ام که صحبت می کند. او جذاب، شفاف (نه به معنای تحت اللفظی) و قابل دسترس است – یک سخنران درجه یک در همه جا.

دیوید بلین یک شعبده باز شناخته شده جهانی است که در تحقیقات ما به او اشاره شد. به طور معمول، من کسی را که یک شعبده باز خالص است در این لیست قرار نمی دهم، اما او در تحقیق ذکر شده است، بنابراین ما او را در اینجا قرار داده ایم. دیوید اولین بار در بیست و سه سالگی سریال خود به نام Street Magic را از شبکه ABC پخش کرد. او یک هفته را در یک آکواریوم در مرکز لینکلن غوطه ور کرد و خیلی زود به یکی از نام های پر جستجو در گوگل تبدیل شد.

دیوید گالو بیشتر به عنوان یک داستان سرای بصری و برنده جایزه طراح صحنه شناخته می شود. آثار او در بیش از ده‌ها شهر در سراسر جهان به نمایش درآمده است. گالو برای فیلم The Drowsy Chaperone جایزه تونی بهترین طراحی صحنه را دریافت کردو همچنین جایزه Obie برای تعالی پایدار در طراحی صحنه، میز درام، لوسیل لورتل، American Theatre Wing، Hewes Design، Ovation و LA Critics Circle را دریافت کرد.

دیوید میرمن اسکات نویسنده سه بار پرفروش و استراتژیست تحسین شده بین المللی است که به افراد، محصولات و سازمان ها کمک می کند که برجسته شوند. نویسنده کتاب قوانین جدید بازاریابی و روابط عمومی که اکنون در ششمین ویرایش آن به 29 زبان ترجمه شده است. اسکات به عنوان یک مشاور برای کمک به شرکت‌های نوظهوری که با ارائه محصولات و خدمات به آنها صنایع خود را متحول می‌کنند، خدمت می‌کند. من و دیوید هر دو در رویدادهای تونی رابینز صحبت کرده‌ایم و شخصاً او را می‌شناسم – او باهوش، متفکر است و بینش‌های خوبی در مورد تجارت و بازاریابی ارائه می‌دهد.

دیموند جان یک کارآفرین، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، مربی برندینگ و سخنران انگیزشی است. جان پس از اینکه بودجه 40 دلاری خود را به FUBU تبدیل کرد که اکنون یک برند 6 میلیارد دلاری است، در صنعت مد پیشگام شد. اخیراً، باراک اوباما جان را به عنوان سفیر ریاست جمهوری برای کارآفرینی جهانی منصوب کرد که بر ارتقای اهمیت کارآفرینی جهانی تمرکز دارد. در بیشتر موارد، ما افراد مشهور را از این لیست حذف کردیم (از آنجایی که شما قبلاً در مورد آنها می دانید) اما آقای جان چندین بار در تحقیقات ما ذکر شد، بنابراین او را به لیست اضافه کردیم.

دبورا گاردنر یک قهرمان شنا است که به نویسنده و کاتالیزور مسابقات تبدیل شده است. دبورا که توسط بسیاری از شرکت‌های فورچون 500 به عنوان پیت بول در دامن شناخته می‌شود، با سبک ارائه سرگرم‌کننده، طنزآمیز و فریبنده‌اش به شهرت بین‌المللی می‌رسد. دبورا چه یک سخنرانی کلیدی، چه در کلاس کارشناسی ارشد، چه کارگاه آموزشی یا یک برنامه آموزشی باشد، دبورا مرتبط ترین و به روزترین شیوه ها را با استفاده از داستان ها و مثال های زندگی واقعی به روشی محاوره ای و تعاملی برای نتایج فوری ارائه می دهد. 

داگلاس کنتانت نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، رهبر تجاری، سخنران اصلی و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی است. Contant بیش از 40 سال تجربه در رهبری با شرکت‌های جهانی دارد و در موقعیت‌های رهبری در سطوح عالی سرآمد است – ابتدا به عنوان رئیس شرکت Nabisco Foods، سپس به عنوان مدیر عامل شرکت سوپ کمبل و در نهایت به عنوان رئیس هیئت مدیره محصولات Avon. در سال 2011، او ConantLeadership را تأسیس کرد، جامعه ای متشکل از رهبران و یادگیرندگان ماموریت محور.

Dov Baron سخنران کنفرانس های جهانی است و موضوعات مختلفی مانند رهبری، نفوذ، تجارت و موارد دیگر را مورد بررسی قرار می دهد. بارون بیش از 30 سال در سطح بین المللی صحبت می کند و توسط مجله Inc. به عنوان یکی از 100 سخنران برتر رهبری برای استخدام شناخته شده است. او نویسنده پرفروش چندین کتاب از جمله وفادار شدید: چگونه شرکت های با عملکرد بالا استعدادهای برتر را توسعه می دهند و حفظ می کنند.

الیزابت گیلبرت کار خود را به عنوان روزنامه نگار برای نشریاتی مانند Spin، GQ و مجله نیویورک تایمز آغاز کرد. اگرچه، گیلبرت بیشتر به خاطر خاطراتش در سال 2006، EAT PRAY LOVE، که پس از طلاقش به دور دنیا سفر کرد، شناخته می شود. EAT PRAY LOVE با بیش از 10 میلیون نسخه فروش در سراسر جهان به یک پرفروش بین المللی تبدیل شد و در سال 2010 فیلمی با بازی جولیا رابرتز ساخته شد.

اریک کوالمن نویسنده شماره 1 پرفروش و سخنران کلیدی انگیزشی با بیش از 25 میلیون نفر در 49 کشور جهان است. کتاب رهبر دیجیتال او را به دومین نویسنده محبوب جهانتبدیل کردکوالمن توسط فوربس به عنوان ۵۰ اینفلوئنسر برتر دیجیتال معرفی شد. من اریک را می‌شناسم و صحبت‌های او را دیده‌ام – او قابل دسترس، دوستانه است و بینش‌های بسیار خوبی در مورد تجارت و بازاریابی ارائه می‌دهد. ارائه‌های او بسیار تعاملی است و مخاطبان همیشه با آموختن چیزهای مهمی که می‌توانند در روز بعد در شغل خود اعمال کنند، بیرون می‌روند.

گری گولر کمی قبل از اینکه استفاده از بازوی خود را در یک حادثه کوهنوردی از دست بدهد، اشتیاق خود به کوهنوردی را کشف کرد. از آن زمان، گولر رهبر بزرگترین گروه معلولیت متقابل برای رسیدن به کمپ اصلی قله اورست در ارتفاع 17500 فوتی شده است. گولر بیشتر به عنوان یک کوهنورد رکورددار و سخنران حرفه ای شناخته می شود. او در مورد موضوعاتی مانند کار گروهی و رهبری موثر، تنوع، رهبری تحول آفرین و ارتباطات صحبت می کند.

گری همل توسط مجله Fortune به عنوان “متخصص برجسته جهان در استراتژی کسب و کار” شناخته می شود. هامل با برترین شرکت های پیشرو در سراسر جهان کار کرده است و یکی از تاثیرگذارترین متفکران تجاری است. او از طریق کار خود، تلاش‌هایی را در برخی از برجسته‌ترین شرکت‌ها برای ایجاد میلیاردها دلار ارزش سهامداران رهبری کرده است.

گری واینرچوک یکی از اولین فروشگاه های شراب تجارت الکترونیکی را در اواخر دهه 90 تأسیس کرد، WineLibrary، که فروش آن را از 4 میلیون دلار به 60 میلیون دلار افزایش داد. Vaynerchuk مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران VaynerMedia، یک آژانس دیجیتال با خدمات کامل، نویسنده 4 بار پرفروش نیویورک تایمز است. او کمی بحث برانگیز است – بمب های اف اف زیادی روی صحنه – اما برخی از تماشاگران آن را دوست دارند.

ایان کلیری یکی از جذاب‌ترین، دوستانه‌تر و الهام‌بخش‌ترین سخنرانان بازاریابی است که تا به حال دیده‌اید. او آماده وارد می‌شود، و مهارت دارد که ایرلندی گرم خود را بپذیرد و آن را به یک سخنرانی سرگرم‌کننده و فکر برانگیز ترجمه کند. من دیده‌ام که ایان صحبت می‌کند و او یک معامله واقعی است – سرگرم کننده، جذاب و غنی.

جک کنفیلد یک سخنران برنده جایزه و رهبر در توسعه شخصی و استراتژی است. کانفیلد در آموزش به کارآفرینان، رهبران شرکت ها و مربیان متخصص است که چگونه زندگی مورد نظر خود را ایجاد کنند. او نویسنده و نویسنده بیش از 150 عنوان کتاب است که 66 کتاب پرفروش است. در سال 2014، مجله SUCCESS Canfield را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین رهبران در رشد و موفقیت شخصی معرفی کرد.

جیمی ترنر یک نویسنده، سخنران و مشارکت کننده اخبار تلویزیونی شناخته شده بین المللی است که به شرکت کوکاکولا، AT&T، هالیدی این و دیگران در حل مشکلات پیچیده تجاری کمک کرده است. او همواره به عنوان سخنران برتر در رویدادها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های تجاری که در آن سخنرانی می‌کند رتبه‌بندی می‌شود و بنیان‌گذار یک وبلاگ تجاری است که توسط صدها هزار نفر در سراسر جهان خوانده می‌شود. جیمی نویسنده کتاب چگونه با رسانه های اجتماعی پول درآوریم است که به زبان های مختلف در سراسر جهان منتشر شده است و Go Mobile، که اولین کتاب پرفروش در مورد تلفن همراه بود که اولین بار منتشر شد. او در یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های درسی کالج در جهان ثبت شده است و به سراسر جهان سفر می‌کند و درباره تجارت، رهبری و برندسازی صحبت می‌کند. (یادداشت جانبی: شما در حال حاضر در وب سایت جیمی هستید. نگاهی به اطراف بیندازید!)

جیسون دورسی بیشتر به‌عنوان متخصص نسل‌ها و هزاره‌ها شناخته می‌شود و در برنامه‌های 60 Minutes، 20/20، The Today Show و بسیاری دیگرحضور داشته استدورسی به عنوان سخنران نسل شماره 1، سالانه بیش از 1000 درخواست سخنرانی دریافت می کند. او اولین کتاب پرفروش خود را در 18 سالگی نوشت و آخرین کتاب پرفروش او Y-Size Your Business: How Gen Y Employees Can Save You Money and Grow Business Your است.

جیمی ترنر بلندگو

Jay Baer دارای 23 سال تجربه در بازاریابی دیجیتال و تجربه مشتری برای شرکت های سطح بالا است. دومین کتاب او، Youtility: Why Smart Marketing About Help not Hype است ، در فهرست پرفروش‌ترین‌های تجاری نیویورک تایمز در رتبه سوم قرار گرفت. بائر در سراسر جهان در مورد اینکه چگونه افراد تجاری می توانند از چشم انداز فناوری در حال تغییر به نفع خود استفاده کنند صحبت می کند.

جفری هایزلت تاجر جهانی، سخنران، نویسنده پرفروش و رئیس شبکه سی سوئیت است. هایزلت نویسنده سه کتاب پرفروش تجاری به نام‌های Running the Gauntlet، The Mirror Test و Think Big، Action More است. او به عنوان یک متخصص برجسته تجارت، در فوربس، SUCCESS، Mashable، هفته بازاریابی و مدیر ارشد اجرایی شناخته شده است. من در رادیو با جفری به عنوان مهمان دیگر مصاحبه کردم و می توانم از تجربه دست اول بگویم که او واقعاً معامله می کند – هوشمند، جذاب، و شلیک به تمام سیلندرها.

جرمی کوبیک، رهبران را آموزش می دهد تا به افراد مولد و موثر تبدیل شوند. زنده شدن رهبری شما، اولین کتاب کوبیکک، پرفروش ترین کتاب وال استریت ژورنال شد. کوبیکک به عنوان مدیر عامل سابق شرکت های آموزشی Leadercast، Catalyst و John Maxwell، و مدیر عامل فعلی GiANT Worldwide، در سراسر ایالات متحده و اروپا صحبت می کند.

جیلیان مایکلز نویسنده هشت کتاب پرفروش نیویورک تایمز، میزبان پادکست برنده جایزه، خالق یک برنامه آموزشی شخصی و سخنران انگیزشی است. مایکلز بیش از 100 میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی و وب سایت شخصی خود دارد. اشتیاق او برای زندگی سالم از دوران کودکی ناشی از اضافه وزن ناشی می شود و اکنون مایکلز می خواهد اشتیاق و توصیه های خود را با جهان به اشتراک بگذارد. او چندین بار توسط افرادی که به نظرسنجی ما پاسخ دادند ذکر شد.

جیل بولت تیلور یک متخصص عصبی است که در سال 1996 یک نوع نادر از سکته مغزی را تجربه کرد که باعث شد او قادر به راه رفتن، صحبت کردن، خواندن یا نوشتن نباشد. هشت سال بعد، تیلور بهبودی کامل پیدا کرد و نویسنده کتاب پرفروش‌ترین خاطرات نیویورک تایمز، My Stroke of Insight: A Brain Scientist’s Personal Journey . سخنرانی او در TED درباره داستانش اولین سخنرانی TED شد که در سال 2008 در اینترنت به صورت ویروسی منتشر شد و او را به عنوان یکی از 100 فرد تأثیرگذار مجله تایم در جهان معرفی کرد. من دوبار از تماشای سخنرانی او در TED لذت بردماگر قبلا آن را ندیده اید، 20 دقیقه ارزش سرمایه گذاری دارد. من آن را به شدت توصیه می کنم.

جو کالووی یک سخنران اصلی است که کارگاه ها و ارائه هایی را برای کمک به توسعه رهبران، بهبود عملکرد برای کسب و کارها و ایجاد تیم های موثرتر ارائه می دهد. کالووی با شرکت های سطح بالا از جمله Proctor & Gamble، Coca-Cola و Cadillac کار کرده است. او یک مدیر اجرایی در مرکز کارآفرینی دانشگاه بلمونت است، برنامه ای که در مجله فورچون به نمایش درآمده است.

جان گوردون نویسنده ای پرفروش و سخنران اصلی است که کارش در مورد رهبری مثبت الهام بخش مخاطبان در سراسر جهان شده است. از پرفروش‌ترین کتاب‌های او می‌توان به اتوبوس انرژی، نجار، اردوگاه آموزشی، اول در رختکن برنده شد و قدرت رهبری مثبت اشاره کرد. گوردون در The Today Show، CNN، CNBC، FOX و غیره حضور داشته است.

جاش استیمل نویسنده، سخنران و کارآفرین است. حدود 300 مقاله او در نشریاتی مانند Fortune، Time، Forbes، Inc.، TechCrunch و غیره منتشر شده است. Steimle مدیر عامل MWI، یک آژانس بازاریابی دیجیتال با دفاتر در هنگ کنگ، سنگاپور، چین، بریتانیا و ایالات متحده است. او توسط فوربس به عنوان یکی از 25 تأثیرگذار بازاریابی برای تماشا در سال 2017 شناخته شده است.

جولیان تریزور کارشناس صدا و ارتباطات و نویسنده کتاب How to Be Heard و Sound Business است. Treasure پنج سخنرانی در TED ارائه کرده است که در مجموع بیش از 40 میلیون بازدید داشته است. او بنیانگذار آژانس صدا، یک شرکت برندسازی صوتی برنده جوایز است. Treasure 30 سال تجربه در تبلیغات و انتشارات قبل از آژانس صدا دارد.

جولیت فانت مدیر عامل WhiteSpace at Work است و سبکی پویا، جذاب و تفکر برانگیز دارد. موضوعات اصلی او شامل جلساتی در مورد چگونگی بهبود اجرا با بازیابی فضای خالی و نحوه رهایی تیم های با استعداد از مشغله کاری و پیچیدگی است. ژولیت یک حضور قدرتمند در صحنه و وضوح فکری دارد که او را به یک سخنران محبوب هر کجا که می رود تبدیل می کند.

جولی وینکل جولیونی یکی از بنیانگذاران و مدیر DesignArounds، نویسنده و سخنران در موضوعات مختلف از جمله رهبری، فروش، بهبود عملکرد و موارد دیگر است. جولی به سازمان‌ها کمک می‌کند تا محصولات آموزشی نوآورانه را برای ارتقای بیشتر کسب‌وکار خود به کار گیرند. او همچنین راه حل های خارج از جعبه را برای ارائه نتایج موثر به مشاغل ارائه می دهد.

جولیوس سولاریس  نویسنده بیش از 10 کتاب در زمینه فناوری رویداد و نوآوری است. او همچنین ویرایشگر وبلاگ مدیریت رویداد است که شماره یک وبلاگ در سراسر جهان برای متخصصان رویداد است. او بنیانگذار  Event Innovation Lab  یک برنامه آموزشی همه جانبه برای شرکت های Fortune 500 و تیم های رویداد با رشد بالا است. جولیوس همچنین به عنوان یکی از 25 فرد تأثیرگذار در صنعت جلسات توسط مجله جلسات موفق انتخاب شده است. من تا حد زیادی با جولیوس آشنا شده‌ام و بدون شک می‌توانم بگویم که تخصص، توجه به جزئیات و توانایی او در اجرای بهترین شیوه‌های وبلاگ‌نویسی در همان جا با بهترین‌ها است.

یورگن آپلو از خود به عنوان یک شبکه ساز خلاق یاد می کند. او به سازمان‌های خلاق کمک می‌کند تا با ارائه ابزارها، تمرین‌ها و حتی بازی‌ها برای مدیریت بهتر کسب‌وکار شما، خود را با قرن بیست و یکم سازگار کنند . Appelo مدیر عامل Happy Melly، یک شبکه تجاری، و یکی از بنیانگذاران Agile Lean Europe و Stoos Network است. او توسط Inc.com به عنوان 50 کارشناس برتر رهبری، 50 مبتکر برتر رهبری و 100 سخنران برتر رهبری شناخته شد.

کریم رشید یک طراح برنده جایزه کالاهای لوکس برای شرکت هایی مانند Umbra، Bobble، 3M، Samsung، Citibank، Sony، Kenzo و غیره است. آثار رشید در 20 مجموعه دائمی دیده می شود و آثار او در گالری های سراسر جهان به نمایش گذاشته شده است. او در دانشگاه ها و کنفرانس های جهانی در مورد اهمیت طراحی در زندگی روزمره صحبت می کند.

کیت بری یک مجری، هیپنوتیزور و ذهنی مشهور جهان است. بری در بیش از 40 برنامه تلویزیونی بین المللی حضور داشته است و در نمایش الن دژنرس، جیمی کیمل و نمایش کانن اوبراین ظاهر شده است. او در سال 2009 جایزه مرلین را برای روانشناس سال دریافت کرد و در سال 2009 توسط مجله مروری لاس وگاس به عنوان بهترین شعبده باز لاس وگاس انتخاب شد.

کارل لیلرود 50 سخنران برتر تجارت الکترونیک جهانی، سخنران TEDx و 30 گورو برتر جهانی است که بر نوآوری، رهبری و آینده نگری تمرکز دارد. او نویسنده کتاب هک سرنوشت و آینده، نوآوری، رهبری است. کارل در رویدادها، کنفرانس‌ها و شرکت‌ها در سراسر جهان صحبت می‌کند و به خاطر بینش‌هایش در مورد نوآوری و آینده کسب‌وکار شناخته شده است.

کلی مک گونیگال ، مدرس و روانشناس سلامت در دانشگاه استنفورد و نویسنده چندین کتاب است. مک گونیگال امیدوار است بین روانشناسی و علوم اعصاب ارتباط برقرار کند و راهبردهایی برای حمایت از بهزیستی ایجاد کند. سخنرانی او در TED، “چگونه استرس را دوست خود بسازیم” بیش از 10 میلیون بازدید داشته و به عنوان یکی از 20 سخنرانی پربازدید TED در تمام دوران ها رتبه بندی شده است.

کن بلانچارد نویسنده، سخنران و مشاور تجاری است که به دلیل تحقیقات پیشگامانه خود در زمینه رهبری که مدیریت روزانه شرکت ها را در سراسر جهان متحول کرد، شناخته شده است. بلانچارد 60 کتاب را تالیف یا تالیف کرده است و بیش از 21 میلیون جلد در سراسر جهان فروخته است. از کارهای او می توان به طرفداران خشمگین، راز، و رهبری در سطح بالاتر اشاره کرد.

کن رابینسون با شرکت‌هایی در هر شکل و اندازه همکاری می‌کند تا انرژی خلاقانه افراد درون آن‌ها را آزاد کند. او پروژه هایی را در سطح ملی و بین المللی رهبری کرده است و به عنوان پربیننده ترین سخنران در تاریخ گفتگوهای TED شناخته می شود. در سال 2003، رابینسون به دلیل خدماتش به هنر، نشان شوالیه را از ملکه الیزابت دوم دریافت کرد.

کوین کارول موسس Kevin Carroll Katalyst/LLC و نویسنده سه کتاب بسیار موفق منتشر شده توسط ESPN، Disney Press و McGraw-Hill است. به عنوان نویسنده، سخنران و عامل تغییرات اجتماعی (معروف به کاتالیست)، این “وظیفه” کوین الهام بخشیدن به مشاغل، سازمان ها و افراد – از مدیران اجرایی و کارمندان شرکت های Fortune 500 گرفته تا دانش آموزان مدرسه است – تا روحیه بازی و خلاقیت خود را در آغوش بگیرند. پتانسیل انسانی خود را به حداکثر برسانند و رشد تجاری و شخصی معنادارتری را حفظ کنند.

کوین پلانک  کاپیتان تیم های ویژه تیم فوتبال دانشگاه مریلند بود. آقای پلانک که از تعویض مکرر تی شرت نخی زیر پیراهنش خسته و خیس و سنگین شده بود، تصمیم گرفت پیراهن نسل بعدی تولید کند که خشک تر و سبک تر بماند. او دسته جدیدی از پوشاک ورزشی به نام پوشاک پرفورمنس را ایجاد کرد و Under Armor را به یک توسعه‌دهنده، بازاریاب و توزیع کننده پوشاک، کفش و لوازم جانبی مارک دار تبدیل کرد.

کرت وارنر بازیکن تیم ملی فوتبال آمریکا بود که تاثیر زیادی بر روی قهرمان سوپر باول سنت لوئیس رامز و همچنین آریزونا کاردینالز گذاشت. او بنیاد First Things First را راه اندازی کرد و اکنون یک سخنران الهام بخش در رویدادها و کنفرانس ها در سراسر جهان است.

Lolly Daskal یک مربی رهبری اجرایی با تخصص در 14 کشور است. او نویسنده کتاب The Leadership Gap: What Gets Between You and Greatness است . داسکال با بیش از 30 سال تجربه با برخی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های جهان، یکی از بهترین مربیان و مشاوران رهبری اجرایی امروزی است. او توسط Inc.com به عنوان 50 کارشناس برتر رهبری و مدیریت، 100 سخنران بزرگ رهبری توسط مجله Inc. و الهام بخش ترین زن جهان توسط هافینگتون پست شناخته شد.

لون سافکو یک مبتکر، مخترع، نویسنده پرفروش، سخنران، مربی، مشاور و خالق «اولین رایانه ای است که جان انسان را نجات می دهد» که توسط استیو جابز، اپل، شرکت ساخته شده است. اختراعات بخشی از مجموعه دائمی موسسه اسمیتسونیان در واشنگتن دی سی به همراه 30000 مقاله شخصی لون هستند. لون همچنین 14 اختراع در مجموعه موزه تاریخ کامپیوتر دارد. لون یک سخنران مشهور بین المللی است که به بزرگترین شرکت های جهان نحوه استفاده از تفکر نوآورانه، رسانه های اجتماعی و ارتباطات دیجیتال را آموزش می دهد. من دیده ام که لون صحبت می کند و او محتوای عمیقی ارائه می دهد که به سختی می توان با آن مطابقت کرد.

مالکوم گلدول نویسنده و سخنران است که کتاب های متعددی از جمله The Tipping Point را نوشته است. چشمک زدن؛ موارد پرت؛ و داوود و جالوت. او همچنین میزبان پادکست تاریخ تجدیدنظرطلب است. کتاب‌ها و مقالات گلدول اغلب به پیامدهای غیرمنتظره تحقیقات در علوم اجتماعی می‌پردازند و از کارهای آکادمیک به‌ویژه در حوزه‌های جامعه‌شناسی، روان‌شناسی و روان‌شناسی اجتماعی استفاده مکرر و گسترده‌ای می‌کنند.

مارک ساموئل  یک رهبر فکری و مدیرعامل IMPAQ است، یک شرکت مشاوره بین‌المللی برنده جایزه که سازمان‌ها را در دستیابی به نتایج قابل اندازه‌گیری طی شش ماه از طریق یک سیستم منحصربه‌فرد که اجرا، فرهنگ و محصولات تحویلی را به هم پیوند می‌دهد، راهنمایی می‌کند. مارک پرفروش‌ترین نویسنده کتاب تحسین‌شده «  ایجاد سازمان پاسخگو»  و کتاب برنده جایزه، «  خود را ضروری بسازید: قدرت مسئولیت‌پذیری شخصی» است .

ماری اسمیت اغلب به عنوان “ملکه فیس بوک” شناخته می شود و یکی از برجسته ترین متخصصان بازاریابی فیس بوک در جهان است. او یکی از تأثیرگذاران برتر قدرتمند رسانه های اجتماعی فوربس و نویسنده کتاب  بازاریابی رابطه ای جدید  و نویسنده همکار  بازاریابی فیس بوک: یک ساعت در روز است . در سال 2015، فیس‌بوک ماری را به‌عنوان کارشناس پیشرو در کسب‌وکارهای کوچک و بازاریابی فیس‌بوک در این شرکت دنبال کرد، جایی که او در مجموعه رویدادهای آموزشی زنده کسب‌وکار شما در سراسر ایالات متحده تسهیل و تدریس کرد. من دیده ام که ماری صحبت می کند و او را دوست می دانم. او یک بسته انرژی است و مانند من بخشی از زندگی خود را در بریتانیا گذراند

Matthew E. May یک استراتژیست و سخنران نوآوری است که با مدیران اجرایی و تیم های آنها برای ایجاد استراتژی های جدید برای تجارت خود کار می کند. می به مدت هشت سال به عنوان مشاور تویوتا کار کرد، که او را قادر ساخت راه حل زیبا، کتابی پرفروش در سال 2006 در مورد روش های نوآورانه آنها منتشر کند. می در حال حاضر نویسنده پنج کتاب است و آثار او در نیویورک تایمز، هاروارد بیزینس ریویو، مجله روتمن، شرکت فست و غیره منتشر شده است.

مایکل برنر نویسنده ای پرفروش و سخنران اصلی شناخته شده است که موضوعاتی از رهبری گرفته تا فرهنگ و بازاریابی را پوشش می دهد. کتاب فرمول محتوا او توسط The Economist، The Guardian و Entrepreneur Magazine منتشر شده استبرنر مدیر عامل شرکت Marketing Insider Group است که معتقد است رهبران قوی کلید رشد نامحدود هستند. من دیده ام که مایکل صحبت می کند و او یک آشنای خوبی است. او باهوش، جذاب، و اطلاعات عمیق را به شیوه ای گرم و دوستانه ارائه می دهد.

مایکل گلب در تفکر خلاق، رهبری نوآورانه و مربیگری اجرایی پیشگام است. او بیش از 30 سال تجربه به عنوان رهبر سمینار، سخنران حرفه ای و مربی به مشتریان مختلف ارائه می دهد. از مشتریان او می توان به امرسون، مایکروسافت، نایک و غیره اشاره کرد. گلب نویسنده 14 کتاب از جمله کتاب پرفروش بین المللی، چگونه مانند لئوناردو داوینچی فکر کنیم: 7 قدم برای نابغه هر روز است.

مایکل هایت  وبلاگ برتر رهبری در جهان را با تقریبا 500000 بازدید کننده در ماه اداره می کند. پادکست او هر ماه 300000 بار دانلود می شود و بیش از 120000 طرفدار در فیس بوک دارد. به جرات می توان گفت که مایکل مرد شلوغی است. اگر به دنبال سخنران رهبری هستید که بر پایه مهربانی و فروتنی بنا شده باشد، مایکل پسر شماست. یک سخنران و یک انسان واقعا درجه یک.

مایکل پورت نویسنده، سخنران حرفه ای و کارآفرین است. او شش کتاب نوشته است، از جمله Book Yourself Solid و Steal the Show. کتاب های او در نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، یو اس ای تودی و پابلیشرز ویکلی پرفروش بوده است. من 3 دوست دارم که دوره مایکل را برای سخنرانی گذرانده‌اند و همه آنها گفته‌اند که این سرمایه‌گذاری ارزشمندی بوده است، حتی اگر یک میلیارد دلار هزینه دارد. (من فکر می کنم مایکل دوره هایی دارد که هزینه آنها کمتر از یک گزیلیون دلار است، اما نکته اصلی این است که من 3 دوست دارم که سرمایه گذاری کردند و بسیار خوشحال از آنجا بیرون آمدند، بنابراین باید بسیار بسیار خوب باشد.)

مایکل سولومون نویسنده، سخنران و متخصص برجسته در درک مصرف کنندگان است. خواندن کتاب های درسی او در مورد رفتار مصرف کننده، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات و بازاریابی در مدارس کسب و کار در سراسر جهان ضروری است. کتاب او با عنوان « رفتار مصرف‌کننده: خریدن، داشتن و بودن» پرمصرف‌ترین کتاب درسی رفتار مصرف‌کننده در جهان است. من از آشنایی با مایکل از طریق تلفن و ایمیل لذت بردم – او فوق العاده باهوش، فوق العاده خوب و مردی کاملاً شایسته است. او همچنین به عنوان یک کار کلاسی شهرت بسیار خوبی دارد.

مایک آبراشوف یک فرمانده سابق، نویسنده، رهبر فکری و یکی از مالکین گروه عملکرد Aegis است. آبراشوف به مردم می آموزد که در مورد نحوه رهبری و ساختار سازمانی کسب و کارشان متفاوت فکر کنند. او به رهبران الهام می‌دهد که بر روی آنچه می‌توانند تأثیر بگذارند تمرکز کنند و روی چیزهایی که نمی‌توان کنترل کرد تمرکز نکنند.

مایک میکالوویچ در سن 35 سالگی دو شرکت چند میلیون دلاری را تأسیس کرد و فروخت و سپس ثروت خود را از دست داد. او با متقاعد شدن به اینکه باید راه بهتری وجود داشته باشد، فرمول نخست سود را ایجاد کرد، راهی برای کسب و کارها برای اطمینان از سودآوری از سپرده بعدی خود. مایک یک سخنران اصلی محبوب است و نویسنده چندین کتاب در زمینه تجارت است.

نادیا بیلچیک بیش از 25 سال است که به عنوان سخنران مورد تقاضا بوده است. او از تجربیات گسترده خود در خط مقدم پخش استفاده می کند تا اسرار ارتباطات قدرتمندتر را فاش کند. او برای تلویزیون MNET آفریقای جنوبی لنگر انداخته و همچنین برنامه های مختلفی را برای CNN International و Weekend Passport در CNN میزبانی کرده است. او در طول زندگی حرفه‌ای خود با شخصیت‌های سیاسی و سرگرمی‌های کلیدی مانند نلسون ماندلا، جورج کلونی و تام هنکس مصاحبه کرده است. سوابق او به او درک فوق العاده ای از ارتباطات را برای مخاطبان کوچک و بزرگ هم به صورت حضوری و هم در مقابل دوربین داده است.

نینا گودیوالا مدیر عامل شرکت Mindworks Leadership و نویسنده پرفروش کتاب Suits: A Woman on Wall Street است. نیویورک تایمز گودیوالا را با عنوان «شیطان پرادا می پوشد» بانکداری سرمایه گذاری معرفی کرد. او یک سخنران رهبری شناخته شده بین المللی است که اغلب توسط موسسات برجسته ای مانند کاخ سفید، مدرسه بازرگانی هاروارد، ناسا و کنفرانس TED جستجو می شود. در سال 2012، گودیوالا برای حضور در میزگرد رهبری توسط کاخ سفید دعوت شد.

رابرت کیوساکی بیشتر به‌عنوان نویسنده کتاب  پدر پولدار پدر فقیر شناخته می‌شود – کتاب شماره 1 امور مالی شخصی تمام دوران. آقای کیوساکی طرز فکر ده ها میلیون نفر در سراسر جهان را در مورد پول به چالش کشیده و تغییر داده است. او یک کارآفرین، مربی و سرمایه‌گذار است که معتقد است هر یک از ما این قدرت را داریم که در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنیم، آینده مالی خود را کنترل کنیم و زندگی غنی‌ای داشته باشیم که لیاقتش را داریم.

رابرت والدینگر روانپزشک، کشیش ذن و روانکاو دانشگاه هاروارد است. او هدایت  مطالعه رشد بزرگسالان هاروارد را بر عهده داشت ، که احتمالاً طولانی‌ترین مطالعه در مورد زندگی بزرگسالی است که تاکنون انجام شده است. به مدت 75 سال، تیم او (و پیشینیان آنها) زندگی 724 مرد را دنبال کردند. آنها سال به سال در مورد کار، زندگی خانگی و سلامتی خود سؤال می کردند – سعی می کردند تعیین کنند که چه چیزی باعث ایجاد یک زندگی معنادار و سالم می شود. دکتر والدینگر پاسخ را در وب سایت خود و در سخنرانی های خود به اشتراک می گذارد.

سالی هاگزهد نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و مدیر عامل Fascinate است. او کار خود را با تبلیغات آغاز کرد و برخی از شناخته شده ترین کمپین های کشور را ایجاد کرد. سالی در سال 2012 به تالار مشاهیر انجمن ملی سخنرانان معرفی شد. سبک او هم جذاب و هم تعاملی است و سالی اغلب به عنوان یکی از سخنرانان برتر در رویدادهایی که در آن سخنرانی می کند رتبه بندی می شود.

سام گلن یکی از منفی‌ترین و خودشکسته‌ترین نگرش‌هایی را داشت که تا به حال با آن مواجه شده‌اید، اما اتفاقی افتاد که همه چیز را تغییر داد! این یک برخورد تصادفی در یک بوفه بود، جایی که سم به طور تصادفی نزدیک به 23 سال پیش زیگ زیگلار افسانه ای را زد. این منجر به دوستی مثبت بین آن دو شد و با تشویق زیگ، سم در مسیر جدیدی برای زندگی خود قرار گرفت. امروزه سم گلن به عنوان The Authority on Attitude شناخته می شود و در صنعت سخنرانی به عنوان یکی از جذاب ترین سخنرانان شروع و پایان جلسه عمومی بسیار شناخته شده است.

سانجیو چوپرا  می‌خواهد به دیگران الهام بخشد تا زندگی سالم‌تر و متعادل‌تری داشته باشند و با رهبری کردن، تغییری در این دنیا ایجاد کنند. او در کتاب خود، رهبری با مثال ، ده اصل اصلی رهبری مؤثر را به تصویر می‌کشد. به گفته دکتر چوپرا، همه ما پتانسیل تبدیل شدن به رهبران نمونه در سطوح مختلف را داریم. برای انجام این کار، ما باید هدف داشته باشیم، جرأت داشته باشیم رویاهای بزرگ داشته باشیم، و یک زندگی با صداقت داشته باشیم تا دیگران الهام بگیرند تا سفر رهبری خود را آغاز کنند. در طول تحقیقات ما چندین بار به دکتر چوپرا اشاره شد.

سارا اسلدک نویسنده پرفروش و مدیر عامل دانشگاه XYZ است. او تخصص خود را در بیش از 40 رویداد در سال به ارمغان می آورد و به مخاطبان در سراسر جهان در مورد چگونگی ایجاد تعامل قوی تر با نسل های جوان ارائه می دهد. مخاطبان از توانایی او در ارائه اطلاعات به روش‌های سرگرم‌کننده و تحریک‌آمیز، ترکیب فرهنگ پاپ با بهترین شیوه‌ها، پیش‌بینی روند، تحقیق و استراتژی ابراز خوشحالی می‌کنند.

ست گودین نویسنده 18 کتاب است که در سراسر جهان پرفروش بوده و به بیش از 35 زبان ترجمه شده است. او در مورد انقلاب پسا صنعتی، نحوه گسترش ایده ها، بازاریابی، ترک، رهبری و مهمتر از همه، تغییر همه چیز می نویسد. ممکن است با کتاب‌های او ،  قبایل ،  شیب  و  گاو بنفش آشنا باشید  . چندی پیش، ست بار دیگر صنعت نشر کتاب را با راه‌اندازی مجموعه‌ای متشکل از چهار کتاب از طریق  کیک‌استارتر، در گوش خود قرار داد . این کمپین پس از سه ساعت به هدف خود رسید و در نهایت به موفق‌ترین پروژه کتابی تبدیل شد که تا کنون به این روش انجام شده است.

اسکات کلی یک خلبان سابق جنگنده نظامی و خلبان آزمایشی، یک مهندس، یک فضانورد بازنشسته و یک کاپیتان بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده است. کلی که در چهار پرواز فضایی کهنه کار بود، فرماندهی ایستگاه فضایی بین المللی را در سه اکسپدیشن برعهده داشت و یکی از اعضای ماموریت یک ساله به ایستگاه فضایی بین المللی بود. من کتاب او را خوانده ام، و او از تحقیقات ما بسیار توصیه می شود. اگر سخنرانی های او نصف کتابش باشد، در دستان عالی خواهید بود.

Scott Whitehair  در NPR، PBS، WGN Radio، FOX-TV، Sirius XM و The Risk Podcast دیده/شنیده شده است. او دو بار برنده موت اسلم و نایب قهرمان مسابقات قهرمانی اسلم داستان تمام شهر Windy City 2012 است. در سال 2017، او اولین حضور خود را با Exchange Place در جشنواره ملی داستان گویی انجام داد. آثار او از دلخراش تا خنده‌دار متغیر است، و او داستان‌های شخصی هم برای یک بعدازظهر با یک کودک در آغوش شما و هم برای یک شب آخر با یک کوکتل در دست دارد.

Shawn Achor یکی از متخصصان برجسته جهان در زمینه ارتباط بین شادی و موفقیت است. تحقیقات او در مورد طرز فکر روی جلد  مجله هاروارد بیزینس ریویو قرار گرفت، سخنرانی او  با بیش از 13 میلیون بازدید یکی از محبوب‌ترین سخنرانی‌ها در تمام دوران است و سخنرانی‌اش که در PBS پخش می‌شود میلیون‌ها نفر دیده‌اند. شاون نویسنده  کتاب های پرفروش  نیویورک تایمز ، مزیت خوشبختی  (2010) و  قبل از شادی  (2013) است. او اکنون در بیش از 50 کشور سخنرانی کرده و با مدیران عامل در چین، پزشکان در دبی، دانش‌آموزان در آفریقای جنوبی و کشاورزان در زیمبابوه صحبت کرده است.

Simon T. Bailey  نویسنده پرفروش، سخنران تالار مشاهیر، و مدیر عامل Simon T. Bailey International, Inc.، شرکتی متخصص در ایجاد فرصت های یادگیری و توسعه برای افراد و سازمان ها است. چندین نفر در تحقیق ما از سایمون نام بردند که  هدفش این است که به 1 میلیارد نفر بیاموزد چگونه در یک دنیای متوسط ​​درخشان باشند.  آخرین ساخته او Shift Your Brilliance System است که ذهنیت مورد نیاز برای پیشرفت در قرن 21 را القا می کند. او یکی از ده سخنران برتر شرکت‌ها و انجمن‌های آمریکایی است که در زمینه‌های درخشش، رهبری، و خدمات مشتری صحبت می‌کنند.

Simon Sinek  یک سخنران و رهبر فکری فوق العاده محبوب در حال حاضر است. برای فهمیدن دلیل آن، کافی است یکی از کتاب های او را بخوانید یا یکی از ویدیوهای متعدد در یوتیوب را تماشا کنید. سایمون که یک قوم شناس آموزش دیده است، مجذوب رهبران و شرکت هایی است که بیشترین تأثیر را در سازمان های خود و در جهان می گذارند – آنهایی که توانایی الهام بخشیدن دارند. او زندگی خود را وقف به اشتراک گذاشتن افکار خود کرده است تا به رهبران و سازمان های دیگر کمک کند تا الهام بخش عمل کنند.

استیو فاربر  رئیس Extreme Leadership و بنیانگذار موسسه The Extreme Leadership است. هر دو سازمان به پرورش و توسعه رهبران افراطی در جامعه تجاری، غیر انتفاعی و آموزش اختصاص داده شده اند. کتاب سوم او،  بزرگتر از خودتان: درس نهایی رهبری ، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های وال استریت ژورنال و یو‌اس‌ای تودی بود. کتاب دوم او با نام  The Radical Edge: Stoke Your Business, Amp Your Life, and Change the World به عنوان «کتاب بازی برای مهار قدرت روح انسانی» مورد استقبال قرار گرفت. و اولین کتاب او،  جهش رادیکال: یک درس شخصی در رهبری افراطی ، در حال حاضر یک کتاب کلاسیک در زمینه رهبری محسوب می شود.

استوارت نایت نوشته، تولید و در ارائه های زنده ای بازی کرده است که بیش از یک میلیون نفر آن را دیده اند و هر سال در سطح بین المللی صحبت می کند و به برخی از بزرگترین شرکت های جهان کمک می کند تا به سطوح جدیدی از موفقیت برسند. هنگامی که او در راه نیست و صحبت می کند، ممکن است او را در برخی از بزرگترین ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی کانادا دیده یا شنیده باشید، جایی که اغلب از او نظر تخصصی خود را در مورد ارتباطات سطح بالا می خواهند. او نویسنده دو کتاب عمیق به نام‌های  باید می‌پرسید – هنر مکالمه قدرتمند  و  جنون ذهن من است  و یک وبلاگ هفتگی می‌نویسد که بیش از ده هزار دنبال کننده دارد.

تامسن وبستر یک سخنران کلیدی، “نجواگر ایده” و استراتژیست پیام تحسین شده است. او 20 سال در بازاریابی را با 13 سال به عنوان رهبر Weight Watchers در یک ساختار ساده برای درک، صحبت کردن و ایجاد تغییرات پایدار ترکیب کرد. او تهیه‌کننده اجرایی قدیمی‌ترین و یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای گفتگوی TED سازمان‌دهی شده محلی در جهان، و یک مشاور مورد تقاضا برای یافتن ایده‌هایی است که افراد را به سمت عمل سوق می‌دهد. او یک ماراتن اکراه بود… دو بار. یک رقصنده سالن رقص برنده (در ذهن او) است. و هر آنچه را که در مورد مردم، صحبت کردن و تغییر می داند، در Weight Watchers آموخته است. داستان واقعی.

تد رایت  از زمانی که در سال 2000 به احیای نام تجاری Pabst Blue Ribbon کمک کرد، در خط مقدم بازاریابی دهان به دهان بوده است. در دهه گذشته، آژانس او ​​به یک رهبر جهانی در بازاریابی دهان به دهان با مشتریان در هر قاره تبدیل شده است. تد که اغلب به‌عنوان بهترین سخنران WOMM که امروزه کار می‌کند نامیده می‌شود، جوایز متعددی برای سخنرانی‌های عمومی برای سخنرانی‌هایش در مورد WOMM به دست آورده است و همیشه سوالاتی بیش از پاسخگویی به پرسش و پاسخ مطرح می‌کند. تد که فارغ التحصیل Booz Allen & Hamilton است، دارای مدرک MBA با ممتاز از دانشگاه شیکاگو است. او همچنین از بوربن عالی لذت می برد و خیلی سریع رانندگی می کند، اما هرگز در همان زمان.

تیم دیوید بیشتر به خاطر سبک ارائه سرگرم‌کننده و تسلطش در ارائه اطلاعات به گونه‌ای که مدت‌ها پس از ترک ساختمان به خاطر سپرده می‌شود و اعمال می‌شود، شناخته می‌شود. کارهای او در هاروارد بیزینس ریویو، PsychologyToday.com، هافینگتون پست، فوربس، نیویورک تایمز، شیکاگو تریبون، تودی شو، اینستورز بیزینس دیلی و صدها خبر و رسانه دیگر در سراسر جهان به نمایش درآمده است. او همچنین میزبان پادکست The Studies Show است. من این فرصت را داشتم که صحبت های تیم را در رویدادی نه چندان دور تماشا کنم. نه تنها سخنرانی او بسیار جذاب بود، بلکه پیام او نیز قابل تامل و معنادار بود. من در حال خواندن یکی از کتاب های او هستم و در این مراسم با او آشنا شدم – او یک مرد فوق العاده باهوش و واقعاً خوب است.

تری برادشاو یکی از بهترین کوارتربک های تاریخ NFL است. او اولین بازیکنی بود که در درفت NFL 1970 انتخاب شد و با تیم پیتسبورگ استیلرز به موفقیت های بزرگی دست یافت. در طول 14 سال فعالیت حرفه ای خود، آقای برادشاو چندین بار به تیمش کمک کرد تا به سوپر باول برود و چهار حلقه سوپربول به دست آورد. به دلایل مختلف، ما اکثر افراد مشهور را از فهرست سخنرانان انگیزشی برتر خود حذف کردیم، اما در طول تحقیقات ما چندین بار از او نام برده شد، بنابراین تصمیم گرفتیم او را نیز بگنجانیم.

Viveka von Rosen یکی از کارشناسان برجسته لینکدین در جهان است. اگر به دنبال شخصی هستید که به مخاطبان خود الهام بخشد تا از رسانه های اجتماعی و لینکدین تا حد امکان استفاده کنند، نمی توانید با Viveka اشتباه کنید. سبک جذاب و صمیمیت واقعی او او را به یکی از محبوب‌ترین سخنرانان رسانه‌های اجتماعی در این سیاره تبدیل کرده است. تماشاگران او را دوست دارند و حس شوخ طبعی و جذابیت او روی صحنه بسیار خوب است.

وینس پوسنته به دیگران می آموزد که چگونه انعطاف پذیرتر باشند و چگونه بر موانع غلبه کنند. وقتی قوی تر از همیشه به عقب برگردید، اعتماد به نفس و لذت بالا می رود. فهرست مشتریان وینس شامل سازمان‌هایی در سطح جهانی است که به بزرگ‌تر و بهتر بودن اختصاص داده شده‌اند. وقتی کارمندان و کارآفرینان با عقب‌نشینی‌ها کنار می‌آیند، موانع را کنار می‌زنند و تمرکز بیشتری دارند – نتایج ثبت رکورد سریع‌تر از حد انتظار اتفاق می‌افتد.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید