آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP

آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP

آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP


آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP

 

دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP توسط موسسه چشم انداز و با تدریس خوب دکتر سعید جوی زاده انجام می شود.اطلاعات دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  در زیر آمده است.دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP یکی از دوره های ویژه موسسه چشم انداز است.

 دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP– مقدمه

یکی از مسائل تصمیم سازی مدیران ،چگونگی انتخاب کردن یک گزینه از میان چندین گزینه موجود است که می بایست با توجه به معیار هایی که برای انتخاب مطرح است این کار صورت پذیرد . حتی در صورتی هم که انتخاب کردن مورد نظر نباشد ممکن است احتیاج داشته باشیم بدانیم اولویت گزینه ها نسبت به یکدیگر چه میزان است .

فرایند تحلیل سلسله مراتبی یکی از معروفترین فنون تصمیم گیری چند منظوره است که اولین بار توسط توماس ال. ساعتی عراقی الاصل در دهه 1970 ابداع گردید. فرایند تحلیل سلسله مراتبی منعکس کننده رفتار طبیعی و تفکر انسانی است. این تکنیک، مسائل پیچیده را بر اساس آثار متقابل آنها مورد بررسی قرار می‌دهد و آنها را به شکلی ساده تبدیل کرده به حل آن می‌پردازد.

فرایند واکاوی سلسله مراتبی یکی از روش‌های تصمیم‌گیری است. واژه AHP مخفف عبارت Analytical Hierarchy process به معنی فرایند تحلیل سلسله مراتبی است.انتخاب سنجه‌ها یا criterion بخش اول واکاوی AHP است. سپس براساس سنجه‌های شناسایی شده نامزدها ارزیابی می‌شوند. واژه گزینه‌ها یا نامزدها هم معنای واژه alternative یا candidates بوده و به جای هم بکار روند. علت سلسله مراتبی خواندن این روش آن است که ابتدا باید از اهداف و راهبردهای سازمان در راس هرم آغاز کرد و با گسترش آن‌ها سنجه‌ها را شناسایی کرد تا به پایین هرم برسیم.

این روش یکی از روش‌های پرکاربرد برای رتبه‌بندی و تعیین اهمیت عوامل است که با استفاده از مقایسات زوجی گزینه‌ها به اولویت بندی هر یک از معیارها پرداخته می‌شود. چنانچه گزینه‌ها زیاد باشد تشکیل ماتریس مقایسات زوجی کار دشواری است.

هدف تکنیک فرایند تحلیل سلسله مراتبی انتخاب بهترین گزینه براساس معیارهای مختلف از طریق مقایسه زوجی است. این تکنیک برای وزن دهی به معیارها نیز استفاده می‌شود. چون افزایش تعداد عناصر هر خوشه مقایسه زوجی را دشوار می‌کند بنابراین معمولاً معیارهای تصمیم‌گیری را به زیرمعیارهایی تقسیم می‌کنند.

 

چرا AHP؟

  • یکی از روش های معتبر و جهانی است
  • فرایند تحلیل سلسله مراتبی یکی از معروفترین فنون تصمیم گیری چند منظوره است
  • یکی از بهترین روش های تصمیم گیری های چند متغیره د رجهان است
  • نتایج این روش بارها در قالب مقالات علمی به اثبات رسیده است
  • از پرکاربردترین روش های تصمیم گیری چند شاخصه (چند معیاره) است.
  • سازگاری این روش با سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)
  • این فرایند گزینه های مختلف را در تصمیم گیری دخالت می دهد و امکان تحلیل حساسیت روی معیارها و زیرمعیارها را فراهم میسازد.
  •  این فرایند بر پایه مقایسه زوجی، با امکان تسهیل قضاوت ها و محاسبات، بنا نهاده شده است
  •  میزان سازگاری و ناسازگاری تصمیم را نشان می دهد.

 

 آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP ، مهم ترین و اصلی ترین بخش یک کار تحقیقی و پژوهشی در زمینه پروژه هایی است که قصد دارند یک گزینه مناسب را از بین دیگر گزینه ها انتخاب کنند.

که یک محقق  مکانی باید مهارت ها و تکنیک های اساسی آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP را بداند .

آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP به عنوان پایه تمامی تحلیل های مکانی و تحلیل های فضایی که منجر به انتخاب یک مکان و یک تصمیم درست می شود .

آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP به عنوان ابزاری مهم و کارآمد برای یک پژوهشگر سیستم اطلاعات جغرافیایی است که  برای عملیاتی کردن و اجرای کردن تحقیقات مرتبط با مکان یابی و تصمیم گیری های مکانی   مى باشد.

موسسه چشم انداز با بهره‌گیری از توان مدرسان حرفه ای و کارآزموده و با تجربه دوره آموزش سنجش از دور(حضوری و آنلاین) آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP را به صورت کاملاً کاربردى برگزار مى نماید.

لطفا فکر کنید:

آیا می‌خواهید اصول آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP را یاد بگیرید؟

آیا می‌خواهید نحوه استفاده از فرایند تحلیل  سلسله مراتبی AHP را در سامانه های سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) را بیاموزید؟

آیا دوست دارید که خودتان با استفاده از  آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP پایان نامه و رساله خودتان را بنویسید؟

 آیا دوست دارید با استفاده از آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP ، یک مشکل دنیای واقعی را حل کنید؟

 آیا می‌خواهید به مهارت‌های مکان یابی  دست پیدا کنید که شما را برای انجام پروژه های مکان یابی  آماده می‌سازد؟

آیا قصد دارید که با یادگیری آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP جذب شرکت ها و ادارت شوید؟

آیا قصد دارید که با یادگیری آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP به کسب درآمد بپردازید؟

 

 

در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  دکتر سعید جوی زاده  اصول صحیح  مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP را یاد می گیرید.ما در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  قصد داریم که شما را به جمع حرفه ای هدایت کنیم.

با شرکت در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP، شما با کسب مهارت در تحلیل ها تحلیل مکانی مرتبط با مکان یابی ،و با انجام چند پروژه واقعی در زمینه مکان یابی کارآزموده و با تجربه می شوید.

 

چه چیزی باعث می‌شود که دکتر سعید جوی زاده  صلاحیت تدریس دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP را داشته باشد؟

دکتر سعید جوی زاده  بیش از 20 سال تجربه در آموزش سیستم های اطلاعات جغرافیایی،انواع روش های مکان یابی،سنجش از دور،زمین آمار،آمار فضایی و..را دارد. همچنین دکتر سعید جوی زاده با برگزاری بیش از 700 کارگاه آموزشی در کشور رکوردار کارگاه های مکانی در ایران است.و بارها در اکثر دانشگاه های کشور کارگاه های مکان یابی را با روش های مختلف برگزار کرده است.

دکتر سعید جوی زاده بیش از 1800 فیلم اموزشی در زمینه سیستم اطلاعات جغرافیایی ، سنجش از دور،آمارمکانی،زمین آمار،مکان یابی و… تهیه کرده است و بعنوان مدرس در دانشگاه های کشور نیز مشغول به فعالیت است.در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  دکتر سعید جوی زاده به شما کمک می کند که با روشی ساده و کاربر پسند بتوانید مکان یابی را از صفر تا صد را بخوبی فرا بگیرید.

در پایان دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP شما مجهز به مجموعه‌ای از مهارت‌های تصمیم پیری و مکان یابی  می شوید.

دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP شامل موضوعات مختلفی از جمله معرفی روش سلسه مراتبی،تاریخچه روش سلسه مراتبی، اهمیت روش سلسه مراتبی ، کاربردهای روش سلسه مراتبی ،نحوه محاسبه روش سلسه مراتبی ،کار با نرم افزار Experchoice،مقایسات زوجی،وارد کردن داده ها به محیط سیستم اطلاعات جغرافیایی و…را یاد خواهیم گرفت.

در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP ما از داده‌های  واقعی مربوط به کشور ایران استفاده خواهم کرد تا به شما یک تجربه عملی از انجام یک پروژه مکان یابی  را ارایه دهیم.در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP ما با استفاده مثال های کاربردی مربوط به کشور ایران پردازش و تجزیه و تحلیل داده‌های مکان یابی را به شما یاد خواهیم داد.

دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP علاوه بر یادگیری مفاهیم اولیه، تئوری‌ها و اصطلاحات، شما همچنین مراحل پردازش و تحلیل و تفسیر خروجی های روش سلسه مراتبی را یاد  را نیز یاد خواهید گرفت.ما تجارب چندین ساله خود را در انجام پروژه های مکان یابی با شما به اشتراک می گذاریم.

در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  تمام داده‌های استفاده شده در دوره آموزش به شما هدیه داده خواهد شد  تا نگرانی از این بابت نداشته باشید .

 مدرس:دکتر سعید جوی زاده

مدت زمان:10 ساعت

تلفن تماس با مدرس:09382252774

شروع کلاس  : یک هفته بعد از ثبت نام

مبلغ سرمایه گذاری:300000هزار تومان

توجه :با شرکت در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  از مشاوره های رایگان دکتر سعید جوی زاده تا آخر عمر بهره مند خواهید شد.و وقتی پروژه مکان یابی  جدیدی را شروع می کنید برای دکتر ارسال و ایشان شما را راهنمایی می کند.یا در رابطه با پروژه مکان یابی  خود و مشکلاتی که دارید با تیم تحقیقاتی ما تماس می گیرید.

سؤالات متداول درباره دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  :

آیا مطالب آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  برای من کاربردی است؟


چیزی که درباره این دوره مهم است دقیقا «کاربردی» بودن آن است. به این معنا که ما قصد داریم  ابتدا با مباحث تئوریک و مفاهیم بنیادی و اساسی مکان یابی،روش سلسله مراتبی،سیستم اطلاعات جغرافیایی آشنا شوید و بعد هدف ما این است که مهم ترین و متمایزترین تکنیک ها و مهارت هایی که شما برای پروژه های  مکان یابی  و تحلیل های فضایی را که لازم دارید را در اختیار شما و با شما به اشتراک بگذاریم  . به همین دلیل، دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  دکتر سعید جوی زاده، همگی دارای یک دستورالعمل کاربردی و اجرایی هستند که برای شما طراحی شده تا دقیقا بدانید از چه نقطه ای باید شروع کنید و چطور پیش بروید و در نهایت به کجا برسید.و در نهایت با مشاوره رایگان ایشان قدم در جاده حرفه ای بگذارید .

برای شرکت در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  باید چه چیز‌هایی بدانیم؟

در دوره دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی خاصی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.و کارشناسان ما در خدمت شما خواهند بود.

 دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  در کجا برگزار می‌شود؟

تمامی دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP   به صورت حضوری در شیراز برگزار می‌گردد و دوستان دیگر شهرهای کشور  می‌توانند در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  آنلاین شرکت کنند و یا بسته آموزشی  برای آنها تهیه نماییم. دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  آنلاین به همراه مشاوره های رایگان برای شما .

 

 آیا مباحث دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP   همیشه در خاطر ما خواهد ماند؟

شرکت‌کنندگان در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  می‌توانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور مطالب حداکثر تا چند ماه  انجام شود.برای این که دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  بهتر در خاطره شما بماند فیلم آموزشی دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  بصورت  ویدئویی و فایل صوتی به شما تقدیم می شود.

داده ها و نرم افزارهای مورد نیاز دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  را از کجا تهیه کنم؟

در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  تمامی داده ها و فایل های نرم افزاری در اختیار کاربران گذاشته می شود تا هنگام تمرین با مشکلی روبرو نشوند.داده ها و فایل های مورد نیاز در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  از طریق ایمیل و لینک دانلود به کاربران ارسال می شود.

 سطح مطالب  دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP   چگونه است؟

در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  سطح مطالب از پایه و مفاهیم بنیادی مکانیابی و سیستم اطلاعات جغرافیایی و روش سلسله مراتبی   شروع می‌شود و به مطالب پیشرفته و آخرین دستاوردها در روش های تصمیم گیری چند متغییره  خاتمه می‌یابد.در آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ما فرض را بر این می گذاریم که کاربران در این باره هیچ چیز نمی دانند.و نگرانی از این بابت وجود ندارد .

 

من در زمینه مکان یابی و سیستم اطلاعات جغرافیایی  هیچ تجربه ای ندارم، آیا این دوره برای من مفید خواهد بود؟
اغلب دانشجویانی  که در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ما شرکت می کنند، به دنبال آن هستند که مهارت های و تکنیک های لازم را برای انجام پروژه ها و تحلیل های مکانی  و مکان یابی را فرا بگیرند تا در نهایت بتوانند بدون تکیه بر دیگران و به طور مستقل، پروژه ها،پایان نامه و رساله خود را در زمینه مکان یابی انجام دهند. به همین دلیل، دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  به شکلی طراحی شده که از صفر تا صد مکان یابی   را در اختیار دانشجو و کاربران علوم مکانی و رشته های مرتبط با سیستم اطلاعات جغرافیایی قرار می دهد  . دکتر سعید جوی زاده  فرض را بر این می گذارد که مخاطبینش اطلاع چندانی از مکان یابی و سیستم های اطلاعات جغرافیایی  ندارند، و بر همین اساس آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  را به صورت گام به گام پیش می برد. بنابراین نگران نباشید؛ اگر هیچ تجربه ای در  مکان یابی و سیستم اطلاعات جغرافیایی و انجام پروژه های مکان یابی با سیستم اطلاعات جغرافیایی ندارید  ، مطمئن باشید دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ، اولین تجربه ارزشمند شما در زمینه مکان یابی  خواهد بود که مشکل تان در زمینه انجام پروژه های مکان یابی را حل خواهد کرد.

بعد از دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  چه کار کنیم؟

بعد از اتمام دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ،هر یک از کاربران می توانند مشکلات مکان یابی  خودشان  را تیم تحقیقاتی ما منعکس نمایند و به مدرس دوره ارسال کنند تا مورد ارزیابی و نقاط قوت و ضعف آنها شناسایی و به رفع مشکل آنها پرداخته شود

 دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  برای دانشجویان کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری که قصد دارند پایان نامه و رساله خود را بنویسیند و برای علاقه مندان به مکان یابی و روش های تصمیم گیری چند متغیره  و سیستم اطلاعات جغرافیایی که قصد دارند در شرکت ها و سازمان های  دولتی مشغول به کار شوند.

من در شهرستان زندگی می‌کنم، چطور می‌توانم در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  شرکت کنم؟


همان طور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  هم به صورت حضوری برگزار می شود و هم به صورت غیرحضوری یا آنلاین. بنابراین محدودیت جغرافیایی اصلا مهم نیست. شما می توانید با ثبت نام غیر حضوری یا آنلاین دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  در این دوره، همه اطلاعات و مطالبی که دیگر شرکت کنندگان دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  به دست می آورند را داشته باشید.

 

چرا باید در آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  شرکت کنید؟

دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  یکی از معدود دوره های سنجش از دوری در ایران است که بصورت کاملا حرفه ای و مباحث تئوری و عملی مکان یابی و سیستم اطلاعات جغرافیایی را در کنار هم جمع کرده و با مثال های کاربردی و گام به گام شما را به سمت حرفه ای شدن پیش می برد.

 

آیا با ثبت نام در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ، به جز شرکت در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ، خدمات دیگری هم دریافت خواهم کرد؟


بله. مجموعه ای از خدمات جانبی هم برای شرکت کنندگان در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  در نظر گرفته شده است، به این شرح:

– عضویت رایگان در باشگاه مشتریان موسسه چشم انداز و تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

– ارائه بسته آموزشی مکمل به کسانی که علاقه مندند منابع علمی و آموزشی در بحث آموزش مکان یابی داشته باشند. (این بسته شامل هزینه جداگانه است(
– ارایه گواهینامه برای شرکت کنندگان در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  (در صورت تمایل به داشتن گواهینامه، باید هزینه گواهی را نیز جداگانه پرداخت نمایید)
– دریافت کوپن تخفیف 30 درصدی بقیه دوره های آموزشی موسسه چشم انداز

دریافت مشاوره رایگان دکتر سعید جوی زاده تا آخر عمر در زمینه روش های تصمیم گیری و مکان یابی

گواهینامه دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  :شرکت کنندگان در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  ، می توانند در صورت تمایل «گواهینامه شرکت در دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  » (با مهر موسسه آموزشی و تحقیقاتی چشم انداز )را دریافت کنند.

دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره مناسب همه کاربران و پژوهشگرانی است  که به نوعی با مکان یابی  و تحلیل های فضایی و مکانی   سروکار دارند.بخصوص دانشجویانی که با زوش های تصمیم گیری چند متغیره و مکانی  کار می کنند و پایان نامه ها و رساله دکتری آنها درباره مکانی یابی و روش های تصمیم گیری است .

همه کسانی که قصد دارند با انجام پروژه های مکان یابی و روش های تصمیم گیری  کسب درآمد کنند.

  

مدرس دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  چه کسی است؟

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی  از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان “تحلیل فضایی خشکسالی در ایران” است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است.علاوه بر این کتاب های ارزشمندی را در زیمنه اصول نگارش مقالات علمی،پروپزال نویسی ورا نیز به رشته تحریر در آورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

سرفصل دوره آموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با AHP  :

دوره های آنلاین


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/gisland1/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

(GIS) با عملگرهای فازیAHPalternativeAnalytical Hierarchy processcandidatescriterionFAHPFANP GISFuzzy LogicFuzzy Logic ModelgisSite selectionآمارمکانیآموزش فازی سازی در gisآموزش مدل منطق فازی در gisآموزش مکان یابی با استفاده از تکنیکهای مکانیآموزش مکان یابی به روش بولینآموزش مکان یابی به روش فازیآموزش مکان یابی در Arcgisآموزش مکان یابی در سیستم اطلاعات جغرافیایی (gis) با عملگرهای فازیآموزش مکان یابی فازی در ArcGISآموزش منطق فازی در gisارزیابی و مکان یابی فضای سبز شهری با استفاده از GISاصول مکانیابیاکستنشن منطق فازی در GISالگوی بهینه مكان یابیالگوی بهینه مكان یابی با GISبكار بردن منطق فازي در GIS براي يافتن مكان هاي بهينهبولینپرسشنامه دلفیپروژه مکان یابی gisپروژه مکان یابی GIS مناطق مستعد دفع پسماندهای ساختمانیپروژه های GIS برای مکانیابیتحلیل های فضاییتحلیل های مکانیتصمیم گیری چند شاخصهتلفیق تکنیک GIS و RS و مدل های منطق فازیتهیه نقشه مکانیابیتوماس ال. ساعتیچند معیارهداد های مورد نیاز در مکانیابیدکتر سعید جوی زادهروش AHP برای حل مسائل مکان یابی در GISروش دلفیروش فازی در gisروش‌های تصمیم‌گیریزمین آمارزیرمعیارهاساخت نقشه مکان یابی با نرم افزار GIS و ارزش های مدل ANPسامانه اطلاعات جغرافیاییسنجش از دورسیستم اطلاعات جغرافیاییشبكه‌هاي عصبي و منطق فازيشبکۀ استنتاج فازی و تکنیک‌های سنجش از دور و GISشروط مکانیابیعلوم جغرافیاییعلوم مکانیفازیفازی سازی در جی ای اسفرایند تحلیل سلسله مراتبیفنون تصمیم گیری چند منظورهقضاوت هاکاربرد GIS در مکان‌یابیکاربرد توابع منطق فازی در محیط Arc GIS به منظور مکان یابی آرامستانکاربرد توابع منطق فازی در محیط ArcGISکاربرد روش منطق فازی (fuzzy) و تحلیل سلسله‌مراتبی (AHP)کاربرد مدل تلفیقی AHP/FUZZY در مکان‌یابی عرصه‌های مناسبکاربرد مدلهای مکانیابی با استفاده از GISماتریس مقایسات زوجیمحاسباتمدل سیستم پشتیبان تصمیم گیری مکانی جهت مکانیابیمدل‌ منطق‌ فازیمدلسازی و مکان یابی در محیط GISمعیارهامکان یابیمکان یابی ایستگاه های آتش نشانیمکان یابی با عملگر فازیمکان یابی بهینه احداث سازه‌های هیدرولیکیمکان یابی بهینه بیمارستان با استفاده از رویکرد ترکیبی ANP و GIS در محیط فازیمکان یابی بهینه ترین نقاط در اطراف شهرمکان یابی بهینه مراکز درمانی شهری با استفاده از GISمکان یابی پارک ها با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)مکان یابی در GIS با AHPمکان یابی در GIS به روش TOPSISمکان یابی در جی آی اسمکان یابی دهکده های گردشگری در شهرهای ساحلیمکان یابی شعب بانکمکان یابی محل دفن پسماندهای روستاییمکان یابی مناطق مناسب پخش سیلابمکان یابی نقاط بهینهمکان‌یابی ایستگاه‌های اتوبوس با مدل ANPمکانیابی با AHPمکانیابی با استفاده از تصمیم گیری چند معیارهمکانیابی با عملگر فازیمکان‌یابی با مدل ANP و منطق فازی در GISمکانیابی با منطق فازیمکانیابی به روش فازی سلسله مراتبیمکانیابی به کمک منطق بولینمکانیابی بهینه جایگاههای عرضه سوختمکان‌یابی پهنه‌های مناسب اکوتوریسممکانیابی توربین‌های بادیمکان‌یابی خطوط بزرگ انتقال آب با استفاده از نرم‌افزار Arc-GISمکان‌یابی سد زیرزمینی با استفاده از تکنیک GISمکانیابی عرصه های مناسب استحصال آب بارانمکانیابی کاربری های گردشگری با استفاده از سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)مکان‌یابی کتابخانه‌های عمومی با استفاده از GISمکان‌یابی محل ساخت پلمکانیابی مراکز فضای سبز با استفاده از مدل منطق فازیمکان‌یابی و اولویت‌بندی مکان‌های مستعد جهت توسعه فیزیکیمکان‌یابی و تحلیل وضعیت توسعه‌ای جنگلداری شهریمنطق بولینمنطق صفر و یکمنطق فازیمنطق فازی در جی ای اسموسسه چشم اندازنرم افزار Experchoiceنقشه هاي مکان يابي

5 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید