خانه / خدمات تیم تخصصی ما(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / آموزش و مشاوره GIS و سنجش از دور(RS):طعم آموزش را با ما تجربه کنید

آموزش و مشاوره GIS و سنجش از دور(RS):طعم آموزش را با ما تجربه کنید

آموزش و مشاوره GIS و سنجش از دور(RS):طعم آموزش را با ما تجربه کنید عنوان پستی است که ما امروز قصد داریم درباره آن صحبت کنیم.این پست درباره خدمات موسسه چشم اندا زمی باشد .

 • ما اینجاییم که شما را پیروز کنیم

موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شیراز با کادری مجرب در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) با سابقه ای بیش از 20 سال در ایران اقدام به برگزاری دوره های متعدد سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS)  ،سنجش از دور(RS)،آمار مکانی(Spatial Statistics)،زمین آمار(Geostatistics)،وب جی آی اس(Web GIS)،لیدار(LiDAR)،رادار(RADAR) و پهپاد را  در سطوح مقدماتی،متوسط و پیشرفته و مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی و مشاوره در پایان نامه ها و رساله های مرتبط با علوم مکانی را با بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان به انجام می رساند.

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

دوره های GIS  و RS موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل به صورت پروژه محور و دوره ای سعی می شود که کاربران با بهترین و ساده ترین شکل ممکن به فراگیری دوره های آموزشی بپردازند. در دوره های موسسه چشم انداز بر خلاف دیگر دوره های آموزشی که در ایران برگزار می شود سعی شده که از مفاهیم و تئوری های غیر مرتبط دوری شود و بر انجام کارهای عملی و پروژه های کاربردی پرداخته شود.

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

جالب است بدانید که اگر شما در یکی از دوره های موسسه شرکت کنید و موفق شوید که این دوره را تا پایان سپری کنید حتی می توانید بعنوان یک مدرس حرفه ای در زمینه GIS و RS در مکان و شهر محل زندگی خودتان مشغول به کار شوید و کسب درآمد کنید و قادر خواهید بود که بتوانید پروژه های کاربردی را انجام و در شرکت های خصوصی و ادارات دولتی برای خودتان شغلی با درآمد بالا کسب نمایید.

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

از دیگر ویژگی دوره های سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور موسسه چشم انداز تأکید بر نیازهای کاربران بوده است.بعنوان مثال اگر شما یک شهرساز باشید و در دوره های مؤسسه شرکت کنید تمام مثال های دوره آموزشی مرتبط با تخصص و رشته تحصیلی دانشجو و کاربر خواهد بود.

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

در دوره های GIS وRS مؤسسه چشم انداز به شما کمک خواهیم کرد که ایده پرداز خوبی در علوم مکانی شوید و با داشتن ایده ها ی ناب در زمینهGIS وRS به بالاترین سطح پیشرفت نائل شوید.

از ویژگی های دیگر دوره های موسسه چشم انداز قابلیت حل مشکل است  به عنوان مثال، دوره برنامه نویسی صرفاً به آشنایی با نحوه نوشتن برخی برنامه های خاص  محدود نخواهد بود، بلکه داوطلب علاوه بر یادگیری اصول برنامه نویسی GIS و نحوه برنامه نویسی برنامه های پرکاربرد، با تسلط بر چارچوب اساسی برنامه نویسی GIS قادر خواهد بود تا خود کاربر به حل مسئله پرداخته و حتی بعد از دوره آموزشی با خلاقیتی که در این دوره ها به کاربر آموزش داده می شود ،بتواند  مشکلات و چالش های سازمان ها و شرکت ها را برطرف کند.

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

تیم مدیریتی مؤسسه چشم انداز با تجربه چندین ساله خود در تلاش است که تمام تجربیات  خود را با کاربران به اشتراک بگذارد و  ما معتقدیم که اگر تمام دانش و تخصص حرفه ای خودمان را با شما تقسیم نکنیم در دراز مدت صدمه خواهیم دید.در این دوره های آموزشی هدف جلب رضایت صد در صدی است.

کارشناسان و محققین با تجربه ما علاوه بر دوره های آموزشی، آمادگی خود را در خصوص مشاوره  پایان نامه ها ،رساله های دکتری و  پروژه های مرتبط با GIS به دانشجویان و افراد علاقه مند  اعلام می کند.

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

دوره های آموزشی ما:

 • دوره مفاهیم و تئوری های GIS
 • دوره مفاهیم و تئوری های RS
 • دوره مدرس حرفه ای GIS
 • دوره های مدیر حرفه ای GIS
 • دوره مدرس حرفه ای سنجش از دور RS
 • دوره جامع GIS با نرم افزار ArcGIS
 • دوره جامع سنجش از دور با نرم افزار ENVI
 • دوره حرفه ای گوگل ارث
 • دوره جامع گوگل ارث انجین
 • دوره جامع آمار مکانی با ArcGIS
 • دوره مبانی وب و  WebGIS
 • دوره کاربردی WebGIS با نرم افزار MapServer
 • دوره کاربردی WebGIS با نرم افزار ArcGIS for Server و Web Mapping API for Javascript
 • دوره مبانی پایگاه داده مکانی
 • دوره پایگاه داده مکانی و نرم افزار PostGIS
 • دوره پایگاه داده مکانی و نرم افزار  SQL Server 2012 spatial
 • دوره آموزش نرم افزار PCI Geomatica (پردازش تصاویر ماهواره ای)- مقدماتی
 • دوره آموزش نرم افزار PCI Geomatica (پردازش تصاویر ماهواره ای)- پیشرفته
 • دوره سنجش از دور با نرم افزار ERDAS- مقدماتی
 • دوره سنجش از دور با نرم افزار ERDAS- پیشرفته
 • دوره جامع کشاورزی دقیق با GIS وRS
 • دوره آموزشی کاربردی GIS وRS در زمین شناسی و معدن
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در برنامه ریزی شهری و شهرسازی
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در محیط زیست
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در نقشه برداری
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در گردشگری
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در آمایش سرزمین
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در مدیریت منابه آب
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در نفت و گاز
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در برق
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در آب و فاضلاب
 • دوره آموزش کاربردی GIS وRS در مخابرات

توجه: آخرین اخبار در مورد دوره های مجازی (آنلاین) در حال برگزاری را می توانید در https://gisland.org / مشاهده کنید.

توجه: آخرین اخبار در مورد دوره های حضوری در شهر تهران  و شیراز را می توانید در https://gisland.org / مشاهده کنید.

توجه: علاوه بر دوره های ذکرشده، وب سایت موسسه چشم انداز (www.gisland.org) مجموعه ای از فیلم های رایگان  کاربردی را نیز به صورت رایگان در هر ماه به کاربران ارائه  می نماید .

پست الکترونیک:Saeedjavizadeh@gmail.com

شماره تماس09382252774 09171014672

 

توجه:

موسسه چشم انداز بر اساس رسالتی که دارد هر ساله صدها کارگاه رایگان را برای علاقه مندان در دانشگاه های سراسر کشور برگزار می نماید که اگر شرایط زیر را دارا هستید با ما تماس بگیرید:

1- تعداد شرکت کننده ها باید بیش از صد نفر باشد

2-باید تمامی شرکت کننده ها در وب سایت https://gisland.org /  ثبت نام کنند

3- هزینه ایاب و ذهاب مدرسین از قبیل بلیط پرواز و اقامت  توسط دانشگاه پرداخت شود

 

طرح ویژه موسسه چشم انداز:ویژه کتاب اولی ها

طرح آکادمیک ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری  است. دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند با ثبت نام در این طرح از حمایت مادی و معنوی انتشارات آکادمیک بهره مند شوند. در این طرح به شما کمک خواهیم کرد که اولین کتاب خود را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور  به چاپ برسانید. در واقع این طرح ویژه کتاب اولی هاست. در این طرح متخصصین و مشاورین ما از ابتدای انتخاب موضوع کتاب تا بازاریابی و فروش کتاب با شما خواهند بود. کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید:

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

 

طرح کارآموزی:

اگر دوست داشته باشید که به مدت شش ماه در موسسه چشم انداز و زیر نظر تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده تبدیل به یک کارشناس حرفه ای در زمینه سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور شوید کافی است با شماره زیر تماس بگیرید:

09382252774 دکتر سعید جوی زاده

همکاری با موسسه چشم انداز:

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

همکاری اجرایی و پیوستن به تیم اجرایی موسسه چشم انداز

موسسه چشم انداز ، همیشه به دنبال دعوت به همکاری از افراد خلاق و توانمند است. اگر شما نیز، مستقل از رشته و مقطع تحصیلی، تمایل دارید تا خلاقیت و توانایی های خود را در مسیر اجرای بزرگترین پروژه های آموزشی ایران، کانالیزه کرده و به کار گیرید، دعوت ما به همکاری را پذیرفته و با پر کردن فرم دعوت به همکاری در محورهای مد نظر خود، اعلام آمادگی نمایید.

 

جهت آموزش و مشاوره در تمامی شهرهای ایران با ما تماس بگیرید:

تلفن تماس: 09382252774-09171014672

مکان: شیراز- خیابان برق- کوچه یک- مؤسسه چشم انداز هزاره سوم ملل- دکتر سعید جوی زاده

وبسایت: https://gisland.org /

همکاری با موسسه چشم انداز:

همکاری اجرایی و پیوستن به تیم اجرایی موسسه چشم انداز

موسسه چشم انداز ، همیشه به دنبال دعوت به همکاری از افراد خلاق و توانمند است. اگر شما نیز، مستقل از رشته و مقطع تحصیلی، تمایل دارید تا خلاقیت و توانایی های خود را در مسیر اجرای بزرگترین پروژه های آموزشی ایران، کانالیزه کرده و به کار گیرید، دعوت ما به همکاری را پذیرفته و با پر کردن فرم دعوت به همکاری در محورهای مد نظر خود، اعلام آمادگی نمایید.

 

مراسم روز جهانی GIS

هر ساله مراسم روز جهانی GIS در موسسه چشم انداز با حضور دانشمندان و متخصصان برکزار می شود . شما می توانید از همین امروز  برای سال آینده دیدگاه ها و نظرات خود را از طریق شماره زیر در میان بگذارید

09382252774 دکتر سعید جوی زاده

آموزش و مشاوره GIS
آموزش و مشاوره GIS

 

خبرنگار مکانی:

اگر به سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)و سنجش از دور(RS) علاقه مند هستید و دوست دارید که خبر های مکانی  دانشگاه خود را در وب سایت ما منتشر کنید می توانید با شماره زیر تماس بکیرید:

09382252774

انتشار چکیده پایان نامه و رساله دکتری:

اگر دوست دارید که چکیده پایان نامه  یا رساله دکتری خود را در زمینه به سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)و سنجش از دور(RS) در وب سایت ما با نام خودتان منتشر شود می توانید بعد از اینکه از پایان نامه یا رساله خودتان دفاع کردید با شماره زیر تماس بگیرید و ما را مطلع سازید:

09382252774

جایزه جهانی و ملی علوم مکانی :

از سال 1399 همزمان با روز جهانی GIS برای اولین بار در جهان جایزه ملی و جهانی علوم مکانی به برگزیدگان اهدا خواهد شد . در ماه های آینده جزئیات این جایزه جهانی و ملی اعلام خواهد شد و تمامی کارشناسان از سراسر جهان می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند

آموزش و مشاوره GIS و سنجش از دور(RS):طعم آموزش را با ما تجربه کنید
آموزش و مشاوره GIS

مسابقه ملی مهارت های علوم مکانی :

از سال 1399 همزمان با روز جهانی GIS اولین مسابقه ملی مهارت های علوم مکانی  به تیم های برگزیده برگزار خواهد شد.در ماه های آینده جزئیات مسابقات را اعلام خواهیم کرد.

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

تحلیل های مکانی-فضایی

آنالیز های مکانی- فضایی به شما این امکان را می‌دهد که تناسب و توانایی، برآورد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟