خانه / خدمات تیم تخصصی ما(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / داده های مکانی و لایه های اطلاعاتی

داده های مکانی و لایه های اطلاعاتی

یکی دیگر از خدمات تخصصی ما تهیه لایه ها و داده های مکانی برای سازمان ها و پروژه های دانشجویی است.کارگروه تخصصی ما در تلاش هستند تا در اسرع وقت با توجه به نیاز مشتری در کمترین زمان داه های مکانی را تهیه و از طریق پست الکترونیک برای پژوهشگر ارسال می نمایند.

یا توجه به قدمت طولانی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل در حوزه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور داده های مکانی زیادی را در آرشیو خود دارد که می تواند مورد استفاده شما قرار بگیرد.

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

تهیه برنامه های کاربردی

یکی دیگر از خدمات تخصصی موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل تهیه برنامه های کاربردی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟