خانه / کنفرانس های بین المللی(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / ششمین کنفرانس بین المللی سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS)

ششمین کنفرانس بین المللی سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS)

عنوان کنفرانس:

6th International Conference on

GIS and Remote Sensing

November 23-24, 2020 Barcelona, Spain

Theme: Implementation and Advancement of GIS and Remote Sensing Techniques

ششمین کنفرانس بین المللی سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و

سنجش از دور(RS)

(تکنیک های پیشرفته GIS و RS )

دوشنبه 3 آذر 1399

مکان :

اسپانیا

لینک کنفرانس:

https://gis-remotesensing.environmentalconferences.org/abstract-submission.php

 

کنفرانس بین‌المللی نظریه سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی، برنامه‌ها و مدیریت به دنبال ایجاد یک نقطه ملاقات از محققان و متخصصان است که با چالش‌های جدیدی در زمینه سنجش اطلاعات مکانی، مشاهده، پردازش، تصویرسازی، به اشتراک گذاری و مدیریت، در تمام جنبه‌های مربوط به ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات (ICT)و همچنین سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت و سیستم‌های مبتنی بر دانش مواجه می‌شوند.

 

 

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟