خانه / زمین آمار(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / معرفی کتاب:حل مشکلات با استفاده از زمین آمار

معرفی کتاب:حل مشکلات با استفاده از زمین آمار

 عنوان:

حل مشکلات با استفاده از زمین آمار

نویسنده :

دانیل و همکاران وی …

Title:

Solved Problems in Geostatistics

Oy LeuangthongK. Daniel KhanClayton V. Deutsch

شرح کتاب:

این کتاب منحصر به فرد، زمین آمار Geostatistics را بصورت حرفه ای به شما یاد می دهد.زمین آمار یک ابزار پژوهشی و کاربردی در حوزه های زمین شناسی،جغرافیا،محیط زیست،معدن،منابع طبیعی و کشاورزی و…می باشد.

کتاب فوق یم مجموعه ای کامل و ارزشمند و سازمان‌یافته از مسایل عملی مرتبط با زمین آمار Geostatistics است که به خواننده اجازه می‌دهد تکنیک‌های آماری را برای مدل‌سازی داده‌های زمین‌شناسی در علوم زمین‌شناسی به کار گیرد و تا سطح حرفه ای آن را بیاموزد.

کتاب فوق از مباحث پایه ای آمار شروع می شود و تا مباحث پیشرفته زمین آماری پیش می رود.و بعد به تمامی مباحث مرتبط به درون یابی می پردازد.تمام توابع کاربردی و کارهای عملی مرتبط با توابع را به شما در قالب مثال های کاربردی آموزش می دهد.

آموزش کاربردی زمین آمار
آموزش کاربردی زمین آمار

در این کتاب ایتدا در هر بخش مفاهیم اصلی را ارایه می‌دهد وسپس، پیش‌زمینه و فرضیات به طور خلاصه بیان می‌شوند و پایه‌ای جامع را برای شروع کار بر روی مساله فراهم می‌کنند. یک برنامه راه‌حل، مراحل و ملاحظاتی را نشان می‌دهد که باید هنگام کار با تمرین انجام شود، و راه‌حل به خواننده اجازه می‌دهد تا کار آن‌ها را بررسی کند. در نهایت، بخش نظرات اصول اساسی و جنبه‌های قابل‌توجه این مشکل را برجسته می‌کند.

این کتاب پر است از داده های تمرینی و تازه وب سایتی بصورت انلاین برای این کتاب طراحی شده که شما می توانید از آن داده های استفاده کرده تا مباحث زمین آماری Geostatistics را بهتر یاد بگیرید.

زمین آمار، کتاب زمین آمار، شاخص‌های آماری، کلاس زمین آمار، بهترین کلاس زمین آمار، زمین آمار در جی آی اس، آموزش زمین آمار، داده های زمین آمار، روش های زمین آمار، سعید جوی زاده، شاخص های زمین آمار،مفهوم زمین آمار، Geostatistical، دوره جامع زمین آمار ، موسسه چشم انداز، نشر آکادمیک، مدل زمین آمار، استنباط زمین آمار، کاربردهای زمین آمار، ضریب همبستگی، تحلیل رگرسیون، رده زمین آمار، جمع آوری داده، همبستگی، علم تخمین فضایی، ژئواستاتستیک، نقشه، کریجینگ،مژگان صداقت، آموزش جی آی اس، آموزش gis، ابزارهای تحلیلگر زمین آماری، ماهیت زمین آمار، کاربرد های زمین آمار، معرفی روش های قطعی و زمین آماری، تولید لایه زمین آماری، توضیح آماره ها و منحنی نرمال، آمارگیری ،پردازش لایه های زمین آماری، روش IDW، روش GPI، روش LPI، روش RBF، انواع روش های Kriging، روش Simple Kriging، تلفیق لایه ها در زمین آمار، مدلهای زمین آماری، موسسه علمی تحقیقاتی،

دوره آموزش زمین آمار

همراه با فیلم و کتاب

مدرس :

دکتر سعید جوی زاده

تلفن ثبت نام :

09382252774

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

رگرسیون خطی

روشهای درونیابی(قسمت پنجم)روش کريجينگ

روش کريجينگ[1] اين روش،که در عمل رايج­ترين روش درونيابي محسوب مي­شود، به افتخار دي جي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟