خانه / زمین آمار(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / معرفی کتاب:مقدمه ای بر زمین آماری کاربردی

معرفی کتاب:مقدمه ای بر زمین آماری کاربردی

عنوان:

مقدمه ای بر زمین آماری کاربردی

نویسنده :

ادوارد و موهان …

Title:

An Introduction to Applied Geostatistics 

by Edward H. Isaaks  (Author), R. Mohan Srivastava (Author)

شرح کتاب:

در این متن مقدماتی نویسندگان نشان می‌دهند که چگونه می توان از روش‌های آماری ساده برای تجزیه و تحلیل داده‌های علوم زمین استفاده کرد. به عبارت دیگر، آن‌ها توضیح می‌دهند که چگونه اشکال مختلف روش تخمین، کریجینگ را می توان برای مشکلات خاص استفاده کرد. این کتاب یک مطالعه موردی آموزنده از یک پروژه کاربردی  را نشان می‌دهد. این کتاب  به دانشجویان و محققین  کمک می‌کند تا درک کنند که چگونه ابزارهای آماری در شرایط واقعی کار می‌کنند، و به عنوان یک راهنمای آموزشی خوبی برای کمک به پژوهشگران علوم زمین و علوم مرتبط با آن  است که قصد استفاده از تکنیک های زمین آماری را دارند.

دوره آموزشی زمین آمار
دوره آموزشی زمین آمار

زمین آمار، کتاب زمین آمار، شاخص‌های آماری، کلاس زمین آمار، بهترین کلاس زمین آمار، زمین آمار در جی آی اس، آموزش زمین آمار، داده های زمین آمار، روش های زمین آمار، سعید جوی زاده، شاخص های زمین آمار،مفهوم زمین آمار، Geostatistical، دوره جامع زمین آمار ، موسسه چشم انداز، نشر آکادمیک، مدل زمین آمار، استنباط زمین آمار، کاربردهای زمین آمار، ضریب همبستگی، تحلیل رگرسیون، رده زمین آمار، جمع آوری داده، همبستگی، علم تخمین فضایی، ژئواستاتستیک، نقشه، کریجینگ،مژگان صداقت، آموزش جی آی اس، آموزش gis، ابزارهای تحلیلگر زمین آماری، ماهیت زمین آمار، کاربرد های زمین آمار، معرفی روش های قطعی و زمین آماری، تولید لایه زمین آماری، توضیح آماره ها و منحنی نرمال، آمارگیری ،پردازش لایه های زمین آماری، روش IDW، روش GPI، روش LPI، روش RBF، انواع روش های Kriging، روش Simple Kriging، تلفیق لایه ها در زمین آمار، مدلهای زمین آماری، موسسه علمی تحقیقاتی، لایه های میان یابی زمین آمار، مدل واریوگرام، ناحیه همسایگی مناسب،

دوره آموزش زمین آمار

همراه با فیلم و کتاب

مدرس :

دکتر سعید جوی زاده

تلفن ثبت نام :

09382252774

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

رگرسیون خطی

روشهای درونیابی(قسمت پنجم)روش کريجينگ

روش کريجينگ[1] اين روش،که در عمل رايج­ترين روش درونيابي محسوب مي­شود، به افتخار دي جي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟