خانه / زمین آمار(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / معرفی کتاب:گام های اساس در زمین آمار:واریو گرام و کریجینگ

معرفی کتاب:گام های اساس در زمین آمار:واریو گرام و کریجینگ

عنوان:

گام های اساس در زمین آمار:واریو گرام و کریجینگ

نویسنده :

اولیور و همکاران وی …

Title:

Basic Steps in Geostatistics:

The Variogram and Kriging

Authors: Oliver, Margaret A., Webster, Richard

کتاب کاربردی زمین آمار
کتاب کاربردی زمین آمار

شرح کتاب:

این کتاب برای علاقه مندان به مباخث زمین آماری بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.این کتاب بی نظیر به گام های اساسی و پایه ای در زمین آمار می پردازد.در این کتاب از تحلیل اکتشافی داده ها تا محاسبات پیچیده زمین آماری صحبت شده است.این کتاب بطور ساده اما حرفه ای یاد م یدهد که چگونه از تکنیک های زمین آماری در مطالعات و پروژه های کاربردی خودتان استفاده کنید.

 کریجینگ، تحلیل خوشه ای، معکوس فاصله وزنی، پهنه بندی،روند، مدلسازی،کاربری اراضی،معادلات ساختاری،تحلیل عاملی، رکتور، برآورد مکانی زمانی، وزن دهی فاصله معکوس،واربوگرام،تغییرات مکانی، نقشه خشکیدگی،پایداری خاکدانه،شبکه پایش،خطای برآورد،ارزیابی متقابل، تغییر نما، سعید جوی زاده، مژگان صداقت، موسسه چشم انداز، موسسه علمی تحقیقاتی، آموزش gis، نشر آکادمیک، پارامترهای اراضی، گنجایش زراعی نسبی، فرسایش پذیری خاک، میانگین متحرک وزنی، میانیابی، دومارتن، سیستم اطلاعات جغرافیایی، وایروگرام، نیم تغییر نما، تحلیل نقاط داغ، عکس فاصله، توابع پایه ای شعاعی،

دوره آموزش زمین آمار

همراه با فیلم و کتاب

مدرس :

دکتر سعید جوی زاده

تلفن ثبت نام :

09382252774

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

رگرسیون خطی

روشهای درونیابی(قسمت پنجم)روش کريجينگ

روش کريجينگ[1] اين روش،که در عمل رايج­ترين روش درونيابي محسوب مي­شود، به افتخار دي جي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟