اسامی نابغه های نوزاد

همه ما هنگام تولد فرزندان خود امیدهای زیادی داریم ، خواه امیدوار باشیم که آنها پزشک شوند ، یا فضانورد ، یا معلمی که می تواند به بقیه ما در انجام تکالیف کمک کند .

در حالی که والدین برای حمایت از فرزندان خود برای رسیدن به رویاهایشان هر کاری می توانند انجام دهند ، آیا انتخاب نام آنها می تواند به همان اندازه تأثیرگذار باشد که در کجا به مدرسه می روند و چگونه اوقات فراغت خود را می گذرانند؟

ما می خواستیم دریابیم آیا نام هایی وجود دارد که بیشتر به نوابغ داده می شود تا بتوانید فرزند خود را از همان بدو تولد برای موفقیت آماده کنید.

رایج ترین اسامی نابغه برای پسران

ما تعدادی از لیست ها را بررسی کردیم که شامل افراد عضو MENSA ، برندگان جایزه نوبل و دانشمندان برجسته است. این لیستی از بیش از 900 فرد در اختیار ما قرار داد که می توان آنها را نابغه دانست.

با نگاهی به نام پسران ، جان در صدر لیست رایج ترین اسامی نوابغ قرار می گیرد. نابغه جانز شامل فیلسوف و پزشک، جان لاک است که به عنوان “پدر لیبرالیسم» شناخته شده است.
اسامی نابغه برای پسران

رایج ترین اسامی نابغه برای دختران

در حالی که تعداد زنانی که در لیست ما بودند به میزان قابل توجهی کمتر از مردان بود ، هنوز نامهای قابل توجهی یافت می شود.

با در صدر قرار گرفتن ماری در لیست اسامی دختران نابغه ، شناخته شده ترین ماری باید فیزیکدان و شیمی دان ، ماری کوری باشد که از پیشگامان حوزه رادیواکتیویته بود. او سقف شیشه ای جامعه علمی را شکست و اولین زنی بود که برنده جایزه نوبل شد ، اولین فرد و تنها زنی بود که دو بار جایزه گرفت ، تنها فردی بود که در دو زمینه علمی این جایزه را دریافت کرد و اولین زنی بود برای تبدیل شدن به یک استاد در دانشگاه پاریس.
اسامی ناب برای دختران

روش شناسی

ما از فهرست مردان ، برندگان جایزه نوبل ، دانشمندان برجسته و افرادی که به دلیل هوش خود از طیف وسیعی از منابع شناخته شده اند ، استفاده کردیم. این به ما لیستی از 921 نفر در مجموع داد.

سپس هر نمونه از اولین نام ها را شمردیم تا محبوب ترین اسامی که به نوابغ داده شده است را بیابیم. سپس نامها با املای جایگزین و اختصارات گروه بندی شدند. این بدان معناست که نام بیل در مجموع نام ویلیام و تام در شمارش توماس لحاظ شده است.

7 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید