استخدام تحلیلگر ارشد فنیGIS :توسعه و نگهداری فناوری های سیستم اطلاعات جغرافیایی


Tacoma, WA, USA
تاکوما خدمات عمومی Utilities, Utility Technology Services در حال ایجاد یک لیست واجد شرایط برای GIS IT Analyst, Senior Technical است که برای پر کردن جای خالی به مدت یک سال استفاده خواهد شد.

این سمت مسئول طراحی، توسعه و نگهداری فناوری های سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) است. فعالیت‌های معمولی شامل طراحی و استقرار برنامه‌ها و نرم‌افزارهای GIS، مانند ESRI ArcGIS Desktop، Portal for ArcGIS، ArcGIS Pro و پایگاه‌های داده SQL GIS خواهد بود. فعالیت‌های اضافی ممکن است شامل نظارت و مدیریت مداوم پلت‌فرم‌های GIS سازمانی TPU برای اطمینان از عملکرد بالا، دسترسی مؤثر توسط کاربران نهایی و ادغام با سایر سیستم‌های اطلاعاتی باشد.

مسئولیت ها عبارتند از:

توسعه، پشتیبانی و نگهداری خدمات، نقشه‌های وب و برنامه‌ها در پورتال برای ArcGIS، ArcGIS Online، ArcGIS Experience Builder و VertiGIS Studio Web.
مواردی را که در پورتال برای ArcGIS و ArcGIS Online توسعه یافته اند، مستند، آزمایش، اشکال زدایی و پیاده سازی کنید.
انجام پورتال برای کارهای اداری ArcGIS و ArcGIS Online، مانند مدیریت کاربر/گروه و استفاده از سیستم ردیابی.
در صورت نیاز از ArcGIS Enterprise (مبتنی بر وب) در ارتباط با پورتال برای فعالیت‌های ArcGIS و ArcGIS Online، یعنی ایجاد سرویس‌های وب استفاده کنید.
عملیات جمع آوری داده های میدانی را در بخش های مختلف با استفاده از برنامه ESRI Field Maps، Quick Capture، Enterprise Builder و/یا Survey123 در دستگاه های تلفن همراه مختلف هماهنگ کنید.
طراحی، توسعه، آزمایش، استقرار و پشتیبانی از برنامه‌ها و ابزارهای GIS سفارشی با استفاده از HTML5، Python، JavaScript، C#، XML، SQL، ArcServer، Web App Builder، ArcGIS Experience Builder Developer Edition، VertiGIS Studio Web، Angular و ArcGIS API برای JavaScript .
به عنوان توسعه‌دهنده ارشد در پروژه‌های تعیین‌شده، انجام تحقیقات، توسعه محصولات کاری، توصیه‌ها و برنامه‌های عملیاتی خدمت کنید.
راه حل های نمونه اولیه برای نشان دادن مزایای ابزارهای نرم افزاری جدید مانند ESRI’s Web App builder، Portal for ArcGIS، ArcGIS Online، VertiGIS Studio Web و JavaScript 4.x API برای ArcServer بسازید.
اجرای روزانه پایگاه های اطلاعات جغرافیایی سازمانی و برنامه های کاربردی GIS.
انجام واردات داده ها از آژانس های دیگر، مدیریت صادرات، پیوستن و ارتباط برای ارائه یک راه حل کامل GIS برای کاربران نهایی و ویرایشگران نقشه.
توسعه و نگهداری اسکریپت‌ها و فرآیندهای پایتون خودکار برای اطمینان از کیفیت داده‌ها برای سیستم‌های ثبت اطلاعات عمومی Utility تاکوما (SAP و GIS).
استخراج، مقایسه، تجزیه و تحلیل و توسعه راه حل هایی برای همسو نگه داشتن سیستم ها.
گزارش‌ها و گزارش‌های دوره‌ای را برای پیگیری کیفیت داده‌ها ایجاد کنید و راه‌حل‌هایی را برای رفع مشکلات فعلی و جلوگیری از مشکلات داده‌های آینده ایجاد کنید.
مدیریت و نگهداری مجموعه داده های شطرنجی و LiDAR بزرگ به روشی هماهنگ و کارآمد.
ایجاد مجموعه داده ها و پایگاه های داده با ساختارهای داده تعریف شده برای گرفتن داده های مختلف علوم زیست محیطی برای پشتیبانی از عملیات روزانه.
تست ارتقاء نرم افزار و پایگاه داده
با استفاده از ArcGIS Monitor، VertiGIS Analytics، Egdbhealth، PerfMon یا سایر ابزارهای نظارت بر سیستم GIS، مشکلات سیستم را به طور فعال پیگیری و عیب یابی کنید.
راه حل ها را تعیین کنید، مشکلات عملکرد را حل کنید و با کارکنان خدمات پشتیبانی ESRI پیگیری کنید.
تحقیق و پیشنهاد راه حل های مناسب فناوری GIS برای برآوردن نیازهای تجاری.
ارتقاء و پیکربندی نرم‌افزار GIS را آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها نیازهای کارکنان میدانی خدمات عمومی تاکوما را به روشی یکپارچه و با کمترین اختلال برآورده می‌کنند.
صلاحیت
ها ترکیبی معادل:

مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر یا رشته مرتبط و
بیش از 5 سال سابقه کار مرتبط با فناوری اطلاعات

مجوزها، گواهینامه ها و سایر شرایط
برخی از موقعیت ها ممکن است نیاز به گواهینامه رانندگی معتبر ایالت واشنگتن در زمان قرار ملاقات داشته باشند و پس از آن تعمیر و نگهداری شود.
فرآیند انتخاب و اطلاعات تکمیلی
این استخدام توسط Kye Merritt مدیریت می‌شود، اگر می‌خواهید از فرصت‌های مشابه مطلع شوید یا با چیزهایی که در Utilities عمومی تاکوما و شهر تاکوما در جریان است در ارتباط باشید، در لینکدین با من در ارتباط باشید!

شهر تاکوما تعهد به تنوع و شمول
تنوع تاکوما بزرگترین دارایی آن است. تاکوما دارای ویژگی چند فرهنگی و چند قومیتی خود است. جوامع رنگین پوست و جوامع مهاجر برای روحیه کارآفرینی، نیروی کار و موفقیت بلندمدت تاکوما اساسی هستند. در تاکوما، عدالت و توانمندسازی اولویت‌های اصلی است، به این معنی که همه ساکنان تاکوما باید فرصت‌های عادلانه‌ای برای دستیابی به پتانسیل کامل خود و سهیم شدن در مزایای پیشرفت جامعه داشته باشند. یکی از اهداف ما این است که نیروی کار شهر تاکوما منعکس کننده جامعه ای باشد که به آن خدمت می کند. ما فعالانه برای حذف تفاوت‌های نژادی و دیگر تفاوت‌ها کار می‌کنیم و از نامزدهایی با پیشینه‌های مختلف و/یا مجموعه مهارت‌ها و تجربیات چندفرهنگی استقبال می‌کنیم. هدف ما این است که تاکوما مکانی فراگیر و عادلانه برای زندگی، کار و بازی باشد.

شهر تاکوما یک کارفرمای فرصت برابر است و برای تنوع در محل کار خود ارزش قائل است. متقاضیان بدون در نظر گرفتن نژاد، رنگ، مذهب، جنس، منشاء ملی، اصل و نسب، سن، وضعیت تاهل یا جانبازی، ناتوانی، گرایش جنسی، هویت جنسی، یا هر مبنای دیگری که توسط قوانین فدرال، ایالتی و محلی ممنوع است، در نظر گرفته می شوند.

GIS – تحلیلگر فناوری اطلاعات تصویر توضیحات فنی ارشد
درخواست درخواست
همه افراد علاقه مند باید به صورت آنلاین درخواست دهند و یک رزومه و نامه پوششی که شامل مسئولیت های اصلی و دستاوردهای مرتبط با موقعیت شغلی باشد را پیوست کنند.

از متقاضیانی که حداقل شرایط لازم را داشته باشند برای آزمون دعوت خواهند شد. متقاضیان باید نمره قبولی در آزمون را کسب کنند تا در لیست واجد شرایط برای مصاحبه و بررسی استخدام قرار گیرند.

انتصاب منوط به گذراندن یک بررسی پیشینه است. این موقعیت توسط یک قرارداد کار بین شهر تاکوما و محلی 120 پوشش داده شده است. کارمندان جدید باید یک دوره آزمایشی 9 ماهه را قبل از به دست آوردن وضعیت دائمی در این طبقه بندی با موفقیت پشت سر بگذارند.

ارتباط از شهر تاکوما:
ما در درجه اول از طریق ایمیل در طول فرآیند درخواست ارتباط برقرار می کنیم. ایمیل‌های cityoftacoma.org و/یا neogov.com باید در فهرست دامنه امن شما قرار داده شوند تا اطمینان حاصل شود که اعلان‌ها را به موقع دریافت می‌کنید. به عنوان یک اقدام احتیاطی، ممکن است بخواهید پوشه های ایمیل ناخواسته خود را نیز بررسی کنید.

مشاوره با دکتر سعید جوی زاده :

09382252774

7 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید