آموزش مقاله نویسی در شیراز

با توجه به این موضوع ، انتخاب موضوع مناسب می تواند کاری بسیار دشوار و پرتنش باشد. هنگامی که می خواهید در مورد چه چیزی بنویسید ، عاقلانه است که برای تهیه ایده های مقاله برتر دانشگاهی به شرح زیر ، مجموعه ای از توصیه های کلی را دنبال کنید.

اندیشه

ایده های انشا College کالج را انتخاب کنید و مقاله های کاملی ایجاد کنید!

ویژگی های موضوع مقاله بزرگ

با توجه به متنوع بودن الگوهای هوش انسانی ، بعید است که توضیحی جامع یا فرمول جهانی برای چگونگی انتخاب موضوعات جالب مقاله دانشگاهی ارائه شود. با این وجود ، چند ویژگی عمومی وجود دارد که عناوین جالب تمایل دارند آنها را به اشتراک بگذارند:

 • الهام بخش – برانگیختن احساس تعالی ، نگرش مثبت یا سازنده ، تصویر کردن هدف بالاتر یا پیوند با چیزی بزرگتر از ما ؛
 • بحث برانگیز – به عنوان مثال ، به چالش کشیدن برخی از ارزشهای اخلاقی تثبیت شده و خواستار برخی از روح جویی ها ، یا به چالش کشیدن برخی از واقعیت ها یا نظریه های ثابت شده.
 • تکان دهنده – اظهارات بسیار جسورانه یا جمع آوری عناصر ظاهراً نامرتبط (اختلاط غیرقابل تصور)
 • خلاق / اصلی – مباحث مقاله خلاق کالج معمولاً چیز جدید یا به طریقی تا حدی جدید (مثلاً از دیدگاه جدید) را بیان می کند
 • مرتبط با زمینه – این می تواند به معنای متناسب بودن موضوع با مخاطب یا متناسب بودن با فضای فعلی فرهنگی / اخلاقی / اجتماعی / فکری با پرداختن به یک پدیده ، رفتار ، مسئله و غیره در حال حاضر روند رو به رشد باشد.
 • با پشتیبانی منابع مناسب – یک منبع عجیب یا نادر ممکن است فوراً موضوع را جالبتر نشان دهد. اغلب اوقات ، حتی ذکر منبع معتبر و معتبر نیز باید علاقه مخاطب به موضوع را افزایش دهد. معمول ترین وضعیت برای مقاله های دانشگاهی این است که دانش آموزان خودشان منبع هستند – هنگام صحبت در مورد مسائل انسانی ، ایده ها یا چالش های زندگی ، هیچ چیز منبع واقعی معتبری ندارد.
 • شامل یک اعتراف صمیمی ، شجاعانه (از زندگی خصوصی ، واقعه ، فکر ، احساس) – این امر به عنوان مثال ، با اصالت اقرار یا با برانگیختن در خوانندگان ، افکار ، احساسات ، رفتارها ، نگرش های بسیار مشابه اما سرکوب شده ، پنهان ، غیر واقعی تحقق می یابد.

ایده هایی برای دستورالعمل های مقاله رایج

در اینجا چند موضوع مفید آورده شده است که به شما الهام بخشیده و نکاتی درباره نحوه نوشتن مقاله دانشگاه ارائه می دهد .

1. آناتومی دستاورد خود را بررسی کنید .

اگر آنقدر خوش شانس باشید که قبلاً چیز معناداری به دست آورده اید ، احتمالاً عاقلانه ترین نوع کاغذ برای نوشتن است. این نه تنها ایده آل ها و اعتقادات را نشان می دهد بلکه به معنای تبدیل آنها به واقعیت است. این دستاورد لزوماً بزرگ نیست اما شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا در مورد انگیزه و همچنین چالشهای پیش آمده و اینکه چگونه توانسته اید بر آنها غلبه کنید صحبت کنید ، اینکه چه نتیجه گیری یا درس زندگی از این امر گرفته شده و برای آینده شما قابل اجرا است.

2. غلبه بر مانع شخصی

یک ایده داستانی نسبتاً محبوب اما هنوز معتبر این است که با وجود شرایط بد ، مثلاً رشد در یک جامعه / محله مستضعف ، پیشرفت تحصیلی بالا را دنبال کنید. این نیز به عنوان یک موفقیت ارزشمند در نظر گرفته می شود اما به شخص شما محدود می شود تا دنیای خارجی.

این واقعیت که کسی توانسته است بر این مشکل غلبه کند ، به این معنی است که شما چالش ها را درک می کنید و به طور بالقوه به دیگران کمک می کنید تا همین کار را انجام دهند. با درک عمیق از آنها می توانید در جهت تغییرات معنادار در جوامع مربوطه تلاش کنید. ذکر نگرش سازنده ، چگونگی مقابله با غلبه بر چالش ها ، درسهایی که در این زمینه آموخته اید مهم است اما همچنین در برجسته کردن نقاط قوت حاصل از فرآیند و حتی ممکن است مدیون این جامعه باشید ، دریغ نکنید.

3. علاقه / کنجکاوی شدید را توصیف کنید

شور و اشتیاق خود را بدون توجه به اینکه آیا این هندسه فراکتال است یا مشکل منشا حیات روی زمین است ، به اشتراک بگذارید. از ایجاد احساس ناخوشایند نترسید – دنیای امروز بسیار پیچیده است و زمینه های مختلفی برای پیشرفت دانش وجود دارد که ممکن است زمینه هایی را ایجاد کند که شما هرگز فکرش را هم نمی کنید (آیا می دانید ولکرو توسط شخصی ایجاد شده است که تصمیم گرفت از نزدیک معاینه سگش را که هنگام پیاده روی گرفتار شده بررسی کند؟ در اینجا ، مهم است که اشتیاق خود را با شواهد نشان دهید ، توضیح دهید که چرا و چگونه ایده های منافع خود را دنبال می کنید ، معنی آن ، چگونه اهمیت این موضوع را می بینید.

4- یک شکست تحول آفرین را توصیف کنید

چیزی که باعث موفقیت بیشتر افراد می شود اغلب استعداد استثنایی نیست بلکه پافشاری در مسیر آنها است و هر راهی بدون استثنا شامل شکست هایی (بزرگ یا کوچک) است. عقل توانایی بهبودی پس از هر شکست با انعطاف پذیری بهتر ، دیدگاه به روز شده (درک جدید) در مورد مشکل یا موقعیت و انگیزه ای بازدارنده برای پیگیری اهداف یا ایده های جدید شماست. چگونگی شکست خود را ذکر کنید ، دلیل این کار چیست ، درک جدیدی که به دست آمده است و اینکه چگونه مورد دوم شما را تغییر داده یا باعث قویتر شدن شما شده است.

5- نحوه غلبه بر تصور غلط رایج را بیان کنید

در اینجا ، در ایالات متحده آمریکا یا هرجای دیگر جهان ، ما انسانها همه قربانیان کلیشه های متعدد هستیم که حتی از بسیاری از آنها آگاهی نداریم. با این وجود بعضی اوقات در زندگی ما اتفاقاتی (یا افکار) می افتد که ما را زیر سوال می برد. اگر چنین داستان الهام بخشی دارید ، در صورت تمایل می توانید با نشان دادن آنچه در ابتدا درباره این مسئله فکر کرده اید (یا آنچه که شما نکردید) ، چه چیزی باعث تغییر در جهان بینی شما شده است ، چه پیامدهایی دارد و بعد از آن چگونه عمل می کنید ، آن را گسترش دهید. پذیرش آن اگر بتوانید نقش تحول آفرین این تغییر جهان بینی (در مورد خود یا دیگران) را در عمل (در زندگی واقعی) به نمایش بگذارید ، این مقاله موفقیت آمیز خواهد بود.

مباحث کاربردی کالج برای الهام بخشیدن

در زیر می توانید لیستی از نمونه مباحث مقاله را برای برنامه های دانشگاهی پیدا کنید:

 • مشکلی را که می خواهید حل کنید توصیف کنید – احتمالاً انتخاب یک مسئله مرتبط کوچکتر و یک راه حل عملی / ظریف به جای یک مسئله پایدار بشری ، عاقلانه تر است.
 • به طور بالقوه با استناد به نقل قول الهام بخشی که از نظر شخصیتی یا زندگی شما بسیار درست یا توصیفی است ، از یک عقیده یا عقیده خود جزئیات بگیرید.
 • لحظه / رویدادی را توصیف کنید که شما را عاقل تر یا بالغ تر کند
 • اهداف زندگی خود را گسترش دهید
 • لحظه ای از زندگی خود را توصیف کنید که مجبور به موضع گیری شدید و چگونه بر شما یا دیگران تأثیر می گذارد
 • چند توصیه ارزشمند دریافت شده را بگویید – از چه کسی ، در چه لحظه ای از زندگی ، چرا ارزش گذاری آن را شروع کرده اید ، و غیره
 • مهمترین مواردی را که می خواهید در زندگی به دست آورید ذکر کنید
 • وطن دوستی شما نسبت به ایالات متحده چه شکلی دارد ، شما به چه روشی می خواهید بیشتر به کشور خود کمک کنید
 • شما می خواهید چه شیوه ها یا قوانینی را در کشور خود تغییر دهید

توجه داشته باشید که در صورت مشکل در شناسایی موضوعات مقاله دانشگاهی ، ایده های برجسته پروژه یا داشتن سوال در مورد سایر وظایف ، می توانید از خدمات نوشتن ما استفاده کنید

با تکنیک های ایده پردازی موضوع خود را ایجاد کنید

حتی بهترین نویسندگان نیز ممکن است دچار بلوک های گاه به گاه شوند ، به ویژه هنگام شروع کار با موضوع خاص. خوشبختانه ، تعدادی از تکنیک های طوفان مغزی وجود دارد که به طور خاص برای افزایش خلاقیت ، تولید ایده های بسیار و کاوش موثر تخیل طراحی شده است. تعدادی از آنها در زیر لیست شده است:

 • نگارش آزاد. این یکی از اساسی ترین تکنیک ها است که شامل ساده گذاشتن قلم روی کاغذ (معمولاً در پنجره های کوتاه مدت زمان اختصاص داده شده ، مانند انفجارهای 15 دقیقه ای) و نوشتن هر آنچه به ذهنتان می رسد (حتی اگر چیزی نباشد یا افکار کاملاً بی ربطی باشد) . اگرچه در ابتدا ممکن است کثیف باشد ، این حداقل باید شما را در نوشتن سوق دهد. نسخه بسیار کمتری از این فقط نوشتن مطالب مرتبط با موضوع است که منتقد درونی منحصراً بر ایده ها تمرکز کرده است (نادیده گرفتن دستور زبان ، ساختار جمله ، انتخاب کلمه و حتی مغایرت منطقی و غیره).
 • سوال بپرس. با جواب دادن شروع کنید؟ ، کجا؟ ، چه زمانی؟ ، چه کسی؟ ، چرا؟ ، و چگونه؟ س questionsالات مربوط به موضوع شما و سپس تصمیم بگیرید که محتوای مورد نظر در کدام جهت باید گسترش یابد ، یا توجه کنید که آیا عدم تعادل در محتوا برای هر س areال وجود دارد (که ممکن است تحقیقات بیشتری را برای این سالات خاص دیکته کند).
 • کلمات یا عباراتی (اصطلاحات ، مفاهیم ، ایده ها) مربوط به موضوع یا استدلال / تز خود را که می خواهید در مقاله ارائه دهید ، فهرست کنید. این به شکل دادن محتوا کمک می کند ، به ویژه برای موضوعاتی که باید لیستی از موارد با هم مقایسه شوند ، مانند استدلال هایی که به نفع یک نگرش است ، حتی و غیره (حتی ممکن است مفید باشد که کلمات مخالف تز را به منظور توسعه داستان با اضافه کردن برهان های ضد ، فهرست کنید).
 • وب بندی / خوشه بندی – این روش شامل قرار دادن یک اصطلاح مشخص کننده موضوع در وسط و ترسیم هرچه بیشتر اصطلاحات و ایده های مرتبط از این نقطه مرکزی (از جمله مفاهیم یا استدلال های مخالف) است. (در متنوعی از این تکنیک ، فرایند با کشیدن مفاهیم مرتبط از هر شاخه تازه ترسیم شده تکرار می شود (تکرار می شود) تا ساختار چند سطحی ایجاد شود.) بعداً ، اصطلاحات و ایده های مرتبط (با خطوط) به خوشه ها پیوند می خورند. نتیجه معمولاً مانند یک وب یا نقشه به نظر می رسد.

اگر با وجود این پیشنهادات خود را در بحران خلاقیت دیدید ، پیش بروید و برای ادامه کار از یک معلم آنلاین مقاله برای کمک به کالج کمک بگیرید.

ما هم اکنون می توانیم به شما کمک کنیم

مقاله کالج عنصری اساسی است که موفقیت برنامه شما را تعیین می کند. برای اطمینان از جذابیت موضوع انتخاب شده ، تعدادی قانون وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. شروع با مبحث سریع یا مقاله عمومی ایده مفیدی است تا زمانی که بتوانید یک داستان فردی قوی خود را بسازید. برای کمک به این موضوع ، باید چند روش خلاقیت طوفان مغزی برای کشف تخیل شما و تولید بهترین موضوع برای مقاله دانشگاهی استفاده شود.

با توجه به اهمیتی که این برنامه می تواند در آینده شما داشته باشد و همچنین زمان و استرس مربوط به نوشتن آن ، ممکن است سفارش مقاله از یک سرویس مقاله نویسی کالج حرفه ای  متخصص در نوشتن این مقاله را نیز در نظر بگیرید . تجربه گسترده خدمات ما در نوشتن چنین مقالاتی همراه با نیاز شدید در انتخاب نویسندگان ما ، کیفیت بالای کار را تضمین می کند (تجدیدنظرهای رایگان نامحدود تا حصول نتیجه مطلوب امکان پذیر است).

نویسنده دلخواه خود را از میان پیشنهادات سفارش خود انتخاب کرده و راهنمایی مداوم داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که کاغذ شخصیت شما را حداکثر منعکس می کند (نتایج را با دریافت رئوس مطالب و پیش نویس ها مشاهده کنید). همچنین ، با داشتن ضمانت برگشت کامل پول و پرداخت تنها پس از دستیابی به نتایج رضایت بخش ، در مورد امور مالی خود احساس امنیت کنید. اگر احساس می کنید این یک پیشنهاد عادلانه است ، از ثبت سفارش دریغ نکنید.

این مفید بود؟

9 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید