بزرگترین گردهمایی علوم مکانی در جهان

عنوان کنفرانس:

Geospatial World Forum

بزرگترین گردهمایی علوم مکانی در جهان

(با حضور همه اندیشمندان حوزه مکانی /سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور )

سه شنبه  19 فروردین  1399

مکان :

آمستردام

مهلت ارسال چکیده مقالات:

پنج شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۸

محورهای همایش:

کلان داده ها یا داه های حجیم

هوش مصنوعی

اینترنت و داده های مکانی

داده های مکانی

لیدار

شهرهای هوشمند

ژئومارکتینگ

لینک کنفرانس:

https://geospatialworldforum.org/

 

نشست جهانی مکانی –فضایی  یک پلت فرم مشارکتی و تعاملی است که دیدگاه اشتراکی و مشترک جامعه مکانی جهانی را نشان می‌دهد. این گردهمایی سالانه متشکل از متخصصان و رهبران محلی است که کل اکوسیستم سیاست‌های عمومی، سازمان‌های نقشه‌برداری ملی، سازمان‌های بخش خصوصی، سازمان‌های چند جانبه و توسعه، سازمان‌های علمی و علمی، و بالاتر از همه، کاربران نهایی بزرگ از دولت، شرکت‌ها و خدمات شهروندی را نشان می‌دهند.

 

مجمع جهانی مکانی –فضایی  از ۷ تا ۹ آوریل ۲۰۲۰ در آمستردام برگزارخواهد شد

موضوع این نشست جهانی و باشکوه  “ایجاد تغییر در اقتصاد کشورهای گروه جی – 5″می باشد.

 

این کنفرانس بر ارزش فن‌آوری مکانی در اقتصاد دیجیتال و ادغام آن با فن‌آوری‌های در حال ظهور مانند ، هوش مصنوعی، کلان داده ، داده های ابری، و لیدار و اینترنت پیشرفته و کاربرد های فن آوری مکانی  در صنایع مختلف کاربری، از جمله شهرهای دیجیتالی، ساخت‌وساز &، امنیت &، دستور کار توسعه جهانی، ارتباطات راه دور و اطلاعات تجاری تاکید خواهد کرد.

در این کنفرانس باشکوه سخنرانان کلیدی مشهوری آخرین دستاوردهای فن آوری های مکانی را به اشتراک خواهند گذاشت.

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟