خانه / دوره های آنلاین (برای بیشتر اینجا کلیک نمایید) / دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS

دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS

دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS

مقدمه:

در دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS تکنولوژی‌های اولیه مورد استفاده در برنامه‌نویسی وب را درک خواهید کرد و اینکه چگونه به یک برنامه نویس وب حرفه ای تبدیل شوید. شما دانش اولیه از HTML، CSS، جاوا اسکریپت، jQuery، Bootstrap، PHP، SQL و پایگاه‌داده PostgreSQL را به دست خواهید آورد. به طور خاص، درک کاملی  از این فن‌آوری‌ها به دست خواهید آورد تا بتوانید از Leaflet، Turf.js و PostGIS برای ایجاد یک وب جی آی اس استفاده  کنید تا بتوانید داده های مکانی و خروجی های خود را به دیگران هم در درون سازمان و هم در بیرون سازمان به اشتراک بگذارید.

با یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

در ۱۰ هفته به یک مدیر GIS موفق تبدیل شوید و GIS سازمان تان را در مشت بگیرید!

تعداد جلسات: 10جلسه دو ساعته

زمان برگزاری: هر هفته یک بار

مدت دوره: 20ساعت

مدرس:، دکتر سعید جوی زاده

مخاطب: علاقه مندان به سیستم اطلاعات جغرافیایی

محل برگزاری: هرجا که شما راحت هستید

زمان آغاز دوره: یک هفته پس از ثبت نام

درباره سعید جوی زاده :

مقدمه:

” یک تجربه عالی  از برنامه‌نویسی وب با داده‌های مکانی – فضایی”

ما دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS را به کسانی که عاشق علوم مکانی هستند را توصیه می کنیم.برای کسانی که دوست دارند برنامه نویسی را در زمینه علوم مکانی و وب جی آی اس تجربه کنند.نکات طلایی و تجربه های مفیدی و کارامدی وجود دارد که در آموزش های برنامه نویسی وب و برنامه نویسی وب جی آی اس نادیده گرفته می شود.دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS یک شیرجه عالی در پروژه های کاربردی علوم مکانی است ”

نگران نباشید:

دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS حتی برای کسانی که تا کنون برنامه نویسی را انجام نداده اند مفید خواهد بود چون ما از صفر تا صد برنامه نویسی وب را به شما آموزش می دهیم.شما باید به جهان ناشناخته ها گام بردارید تا تبدیل به فردی آگاه و حرفه ای شوید.دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS طیف گسترده‌ای از مفاهیم را پوشش می‌دهد که نه تنها نمایش و پردازش داده‌های فضایی را پوشش می‌دهد بلکه برخی از معیارهای امنیت اینترنت را نیز در بر می گیرد.

دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS جهت دستیابی به درکی مفهومی از نحوه کار تکنولوژی‌های وب با یکدیگر جهت ایجاد یک کاربرد وب که می‌تواند برای توزیع، جمع‌آوری و یا تحلیل داده‌های مکانی مورد استفاده قرار گیرد، می‌باشد.

بعد از دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS شما مجبور نیستید نرم‌افزاری را روی کامپیوترتان نصب کنید. از شما خواسته نخواهد شد که قدم به قدم دنبال کنید. در عوض، هدف فراهم کردن اطلاعات پس‌زمینه‌ای مورد نیاز برای درک نحوه کار اینترنت است، که شما واقعا به درک و زمان استفاده از آن‌ها نیاز دارید. همچنین فن‌آوری‌های دیگری را نیز کشف خواهیم کرد که ممکن است بخواهید بیشتر به عنوان درک خود کاوش کنید و نیاز به رشد داشته باشید.

در دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS ما به آسانی از نرم‌افزار های متن‌باز در دسترس استفاده خواهیم کرد تا شما قادر به ایجاد نقشه‌های وب بدون هیچ هزینه ای خواهید بود. اگر به نرم‌افزارهای تجاری و سرورهای وب دسترسی داشته باشید، این مفاهیم به همان اندازه معتبر خواهند بود.

در دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS ما شما را به دنیای شگفت انگیز وب و اینترنت خواهیم برد و با شما به سفری هیجان انگیز برای به اشتراک گذاری داده های مکانی و نقشه های آنلاین خواهیم رفت .

دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

دو گروه اصلی از کاربران و پژوهشگران از دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS بهره‌مند خواهند شد. اولی، کاربرانی است که به درک چگونگی توزیع و جمع‌آوری داده‌ها با استفاده از اینترنت علاقه‌مند هستند. دوم، توسعه دهندگان وب که به پروژه های عملی و کاربردی عاوم مکانی و به GIS حرفه ای علاقه مند هسنتند و قصد دارند با تیم های تحقیقاتی و سازمان های دولتی همکاری داشته باشند.

لطفا کمی فکر کنید:

آیا قصد دارید یک برنامه نویس حرفه ای در زمینه وب و WebGIS شوید؟

آیا قصد دارید یک برنامه نویس حرفه ای در سامانه های اطلاعات جغرافیایی شوید ولی هیچ دانشی در این زمینه ندارید؟

آیا بدنبال یک مدرس باتجربه در زمینه سامانه های اطلاعات جغرافیایی هستید؟

آیا بدنبال تجربه کردن دوره ای هستید که بتوانید با آن به کسب درآمد بپردازید؟

آیا دوست دارید که با شرکت در یک دوره آموزشی عضو یک تیم تحقیقاتی بزرگ شوید؟

آیا دوست دارید با شرکت در یک دوره عالی اعتماد به نفس خودتان را بیشتر و تقویت کنید؟

آیا دوست دارید که با یک برنامه نویس حرفه ای رقابت کنید؟

آیا دوست دارید علاوه بر شرکت در یک دوره آموزشی از مشاوره بعد از کلاس ها بهره مند شوید؟

آیا دوست دارید با شرکت در یک دوره فیلم های آموزشی،کتاب و فایل صوتی در اختیار شما قرار بگیرد؟

 

مدرس دوره چه کسی است؟

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی  از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان “تحلیل فضایی خشکسالی در ایران” است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است.

وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

 

سرفصل دوره آموزشی برنامه نویسی وب برای GIS:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

دوره آموزشی فن ترجمه زبان انگلیسی

دوره آموزشی فن ترجمه زبان انگلیسی

دوره آموزشی فن ترجمه زبان انگلیسی-موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل دوره آموزشی فن ترجمه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟