معرفی شرکت Cadline

معرفی شرکت Cadline

شرکت Cadline یک شرکت بسیار حرفه ای در زمینه سیستم اطلاعات مکانی –فضایی است.این شرکت بیش از 20 سال سابقه در زمینه پروژه های مکانی –فضایی دارد.یکی از رسالت های بزرگ این شرکت تولید نرم افزار های کاربردی در زمینه GIS است.

نرم افزار تخصصی DynamicMaps ساخت این شرکت می باشد.امروزه بیشتر فعالیت های این شرکت در زمینه تکنولوژی وب جی آی اس (WebGIS)و موبایل جی ای اس است.

اعضای اصلی و نیروهای متخصص در این شرکت در زمینه نرم افزار های متن باز جغرافیایی مسلط هستند.و خدمات مشاوره ایی و آموزشی فراوانی را ارائه می دهند.

خدمات این شرکت گسترده بوده و از جمع آوری داده تا تحلیل داده ها و تصمیم گیری های مدیریتی را در برمی گیرد.این شرکت در مشتری مداری زبانزد است.

لینک اصلی شرکت :

https://cadline.co.uk/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با تیم ملاقات کنید:

 

مهندس نرم‌افزار David – GIS

 

کالین عمان – مدیر محصول

 

پل هیز – مدیر فروش

 

ریچارد رابرتسون – مدیر توسعه کسب‌وکار

 

Maxine Whiteway – مدیر بازاریابی

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

شرکت PCI Geomatics

درباره PCI Geomatics شرکت PCI Geomatics ، که در سال ۱۹۸۲ تاسیس شد.این شرکت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟