معرفی :شرکت Supergeo

معرفی :شرکت Supergeo-موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شیراز

شرکت Supergeo ابزارهای پیشرفته و خلاقانه ای را ایجاد می کند که باعث می شود افراد بتوانند اطلاعات جغرافیایی را جمع آوری ، نمایش ، تجزیه و تحلیل کنند و به اشتراک بگذارند و به مردم این امکان را می دهد تا به روشی بدون درد ، کارآمدتر و علمی تر تصمیم بگیرند.

شرکت های GIS

چشم انداز و ماموریت

فضا یکی از مهمترین اشکال حساسیت ماست. هنگام تجزیه و تحلیل چیزها به صورت مکانی یا حتی به سادگی قرار دادن آنها روی نقشه ، ما اغلب می توانیم الگوهای پنهان بسیاری را کشف کنیم.

بنابراین ، از زمان تأسیس در سال 2001 ، Supergeo به توانمندسازی مردم برای حل مشکلات با پیشرفته ترین و آسان ترین کاربردهای فناوری جغرافیایی و همچنین ارتقاء قدرت بینش های جغرافیایی اختصاص داده است.

شرکت های gis

Supergeo  مدتهاست که خود را متعهد به ارائه حرفه ای ترین محصولات و خدمات به مشتریان خود می کند. همچنین ، ما آرزو می کنیم که معتبرترین و معتبرترین شرکت در صنعت جهانی جغرافیایی باشیم.

ارتباط با شرکت:

موسس و رئیس Supergeo ، دکتر وانگ به عنوان جغرافیدان متخصص در فن آوری های مکانی در بهترین دانشگاه تایوان آموزش دیده است. با دانستن قدرت نقشه ها و تجزیه و تحلیل مکانی ، وانگ اولین شرکت مشاوره اطلاعات جغرافیایی تایوان را در سال 1990 تاسیس کرد و به مردم این امکان را می دهد تا خطرات را کاهش دهند و تصمیمات دقیق تری بگیرند.

در سال 2001 وانگ پس از موفقیت در مشاوره GIS ، برای آگاهی بیشتر در مورد مکانی و کشف امکانات بیکران تجزیه و تحلیل جغرافیایی ، تصمیم گرفت تیم تحقیق و توسعه خود را بسازد و برند جدیدی را برای نرم افزار GIS راه اندازی کند. هدف این برند تازه تاسیس SuperGIS کمک به مردم برای تهیه بسته های نرم افزاری GIS با قیمت مناسب است. بینش و رهبری وی به طور مداوم از همه اعضای Supergeo الهام می گیرد تا ویژگی های خلاقانه ای را ایجاد کنند که واقعاً بتواند نیاز کاربران را برآورده سازد.

برای بازدید از وب سایت این شرکت بروی لینک زیر کلیک نمایید:

home

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

شرکت PCI Geomatics

درباره PCI Geomatics شرکت PCI Geomatics ، که در سال ۱۹۸۲ تاسیس شد.این شرکت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟