چگونه مقاله را با یک نقل قول شروع کنیم: توصیه ها ، مثال ها ، جوانب مثبت و منفی

آموزش مقاله نویسی

نقل قول عبارت ها یا عبارات کوتاهی است که از متون یا سخنرانی های نویسندگان دیگر گرفته شده است. غالباً ، این سخنان معروف مشاهیر مختلف است یا از زمان حال یا از گذشته های دور بشریت. مشهورترین نقل قول ها بسیار ارزشمند هستند زیرا آنها نمایانگر قطعات متمرکز خرد ، دانش ، تجربه زندگی ، شوخ طبعی هستند که همه آنها را می توان با شرایطی که در آنها ایجاد شده است و یا با زندگی و سهم افرادی که متعلق به آنها هستند ، بزرگ کرد. این توضیح می دهد که چرا آنها ابزار قدرتمندی در مقاله نویسی نشان می دهند.

از این رو ، دانستن چگونگی شروع مقاله با نقل قول یک مهارت مهم است که به دانش آموزان امکان می دهد از تکالیف یا سخنرانی های کتبی خود بهترین استفاده را ببرند.

نکات ساده برای شروع مقاله با نقل قول ها

هنگام بررسی نحوه شروع r با نقل قول ، نکاتی وجود دارد که مطمئناً مفید واقع می شوند:

  • نقل قول هایی را انتخاب کنید که متناسب با هدف شما باشد . وقتی به دنبال آنها می گردید ، به هدف خود پایبند باشید – آیا این الهام بخشیدن ، اثبات یک نکته ، هشدار ، دعوت به عمل ، اثبات پیچیدگی یا ظرافت یک مسئله ، ایجاد روحیه خوب با استفاده از برخی شوخ طبعی ها و غیره است؟ بدیهی است که انتخاب نقل قول ها برای مطابقت دقیق با هدف شما بسیار چالش برانگیز است ، اما حداقل فکر کنید که آیا نقل قول های منتخب برای پیام کلی شما کار می کنند یا اینکه هدف را محقق می کنند.
  • مخاطبان خود را در نظر بگیرید . نقل قول باید متناسب با مخاطب باشد. به عنوان مثال ، متعلق بودن آن به افراد حرفه ای در یک رشته محدود مشخص معمولاً فقط برای افرادی که در این زمینه تحصیل می کنند قابل درک است. در این حالت نقل قول هایی را انتخاب کنید که نه خیلی واضح باشد و نه خیلی پیچیده. جنبه های دیگری نیز وجود دارد که می تواند مورد توجه قرار گیرد ، از جمله سن مخاطب ، تجربه ، جنسیت ، علایق ، آشنایی با تاریخ ایالات متحده (مهاجران یا خارجی ها ممکن است کمتر آشنا باشند) و غیره
  • به نقطه نظر خود متصل شوید مطمئن باشید که چگونه نقل قول از استدلال یا پایان نامه شما پشتیبانی می کند یا اینکه چگونه با موضوع شما ارتباط دارد ، چگونه یک مسئله را برجسته می کند یا وضعیت را به تصویر می کشد. این مهم در صورتی است که پیوند فوراً قابل مشاهده نباشد زیرا خطر داشتن نقل قول خارج از متن را دارد که ارزش زیادی نخواهد داشت.
  • منبع را تصدیق کنید. با توجه به اینکه نقل قول ها اظهارات یا افکار نویسندگان دیگر است ، ضروری است که این موارد به طور مناسب تصدیق شود. هنگام ذکر نقل قول ها در یک مقاله ، بسته به قالب استناد ، ممکن است جزئیات بیشتری اجباری باشد ، مانند شماره دقیق صفحه ، خط یا پاراگراف و غیره – هدف از این کار کمک به مکان یابی مطمئن و جلوگیری از سو susp ظن ادبیات دزدی ادبی است. با توجه به اینکه بطور جدی با دزدی ادبی توسط م USسسات دانشگاهی و جامعه آمریكا رفتار می شود ، در صورت پیش بینی اطلاع رسانی قابل توجه در بین مردم ، بسیار مراقب این جنبه باشید.

 

چیزهای کلیدی که باید هنگام انتخاب نقل قول درست بدانید

هنگام جستجوی یک نقل قول مناسب در ابتدای مقاله ، همیشه مطالب را بر اقتدار مقدم داشته باشید. به عبارت دیگر ، کیفیت نقل قول ، ایده حاوی ایده ، فکر ، پیام باید همیشه مهمتر از رقم پشت آن باشد. علاوه بر آزادی بیشتر ، این امر با ذکر شخصیت های مشهور همان افراد دیگر از خطر اصالت نداشتن در امان خواهد بود.

توجه داشته باشید که ممکن است توصیف زمینه ای که این نقل قول ها ارائه داده اند ، غالباً مناسب است ، یعنی شرایطی که نویسندگان را به گفتن یا نوشتن این کلمات وا می دارد. این به خوانندگان کمک می کند بهتر تصور کنند که نویسندگان هنگام تنظیم این مشکلات با چه مبارزات درونی روبرو شده اند. توصیف زمینه باید م effectiveثر باشد در صورتی که نقل قولهایی از نویسندگان آمده اند که با حوادث شدید ، پدیده ها ، شرایط زندگی ، معضلات و غیره روبرو شده اند.

اگرچه جستجوی نقل قول ها ممکن است زمانبر باشد ، دانشجو باید بداند که روش های مختلفی وجود دارد که این روند را تسهیل می کند. بنابراین ، کتاب های خوبی وجود دارد که شامل مجموعه ای از نقل قول ها است که به ترتیب حروف الفبا به دسته های مختلف تقسیم شده اند – این باید برای موضوعات عمومی کارآمد باشد. همچنین می توانید از موتورهای جستجوی آنلاین با جستجوی دقیق فرموله شده استفاده کنید که ابزارهای بسیار انعطاف پذیرتری هستند. روش دیگر انتخاب مستقیم منابع مربوطه و جستجوی بخشهای قابل نقل در آنها است.

 

جوانب مثبت و منفی شروع مقاله ها با نقل قول ها

شروع مقاله با نقل قول دارای مزایا و معایبی است که در زیر آورده شده است.

طرفداران:

  • نقل قول ها به تنظیم لحن مناسب کمک می کند. نقل قول ها ممکن است حاوی اطلاعات بسیار فشرده ای باشد که غالباً به احساسات یا حقایقی گفته می شود که در خوانندگان طنین انداز است. در نتیجه ، ابزارهای زیادی وجود ندارد که بتواند خوانندگان را درگیر یک بحث عمیق و ناگهانی کند.
  • آنها به جلب توجه کمک می کنند – نقل قول های قدرتمند در جلب توجه بسیار خوب هستند ، به خصوص اگر اینها تا حدی تکان دهنده ، شوخ طبع ، بحث برانگیز باشند یا حقایق عمیقی را فاش کنند. یادگیری نحوه استفاده از نقل قول به عنوان قلاب مقدمه نرمتر و شانس بیشتری را برای مقاله شما ایجاد می کند.
  • آنها اقتدار نویسندگان اصلی را در خدمت شما جذب می کنند. داشتن نیوتن ، تسلا یا اقتدار دیگر در کنار شما قطعاً بحث در برابر ادعاهای شما را برای خوانندگان دشوارتر می کند ، به شرطی که این موارد به درستی با نقل قول ها در ارتباط باشند.

موارد منفی:

  • آنها کلیشه ای هستند – اگر نقل قول قوی و کاملاً دقیق باشد ، این مسئله معمولاً مسئله ای نیست. با این حال ، این آغاز رویکردهای دیگر برای شروع مقاله را از بین می برد ، به عنوان مثال ، مقاله ای که در آن شما می توانید موقعیت ها یا حوادث تکان دهنده یا قابل توجهی را توصیف کنید که می تواند مشکلی را که در مورد آن صحبت می کنید به تصویر بکشد.
  • شناسایی نقل قول قدرتمند و مطابق ایده آل می تواند بسیار وقت گیر باشد. از آنجایی که یک دانشجو آزادی تغییر در این نقل قول ها را ندارد ، حتی به صورت جزئی ، تک تک کلمات باید منطبق شوند.
  • اوج را می شتابند. یک نقل قول خوب می تواند فشرده ترین جمله در کل مقاله شما باشد ، بنابراین ، استفاده از آن به عنوان اولین جمله و نه کنار گذاشتن آن برای زمانی که شتاب به بالاترین مقدار خود می رسد ، می تواند عاقلانه تر باشد.

 

چگونه مقاله را با یک مثال نقل قول شروع کنیم

مثال 1 – مقاله ای در مورد “میراث” زیست محیطی نسل های فعلی

“اگر باید مشکلی پیش بیاید ، بگذارید در روز من باشد تا فرزند من صلح کند. و این انعکاس منفرد ، که به خوبی به کار گرفته شده باشد ، برای بیدار کردن هر فردی از وظایف کافی است. (پین ، بحران آمریکا ، 1776). این نقل قول توسط پدر بنیانگذار ما توماس پین به عنوان یک یادآوری دائمی است که این زمین متعلق به فرزندان ما نیز هست. یک مفهوم این کلمات این است که اگر می خواهیم نسل های ما در یک جهان عادی زندگی کنند وظیفه ما است که برای رفع مشکلات کنونی همه کارها را انجام دهیم. این مربوط به مشکلات زیست محیطی کنونی است که تهدیدی برای تمدن محسوب می شوند.

مثال 2 – مقاله ای در مورد خودکفایی ، هم شوخ طبعی و هم عمق به کار رفته است

“بهترین تعریف از انسان این است: موجودی که دو پا شود و ناسپاس باشد” (فیودور داستایوفسکی ، یادداشت هایی از زیرزمین ، 1864). به نظر می رسد که طبیعت انسان یک ثابت است. چه می شود اگر داستایفسکی این شانس را داشته باشد که شاهد مقایسه فراوانی در جوامع ما در مقایسه با جامعه ای باشد که در آن زندگی می کرده و فارغ از این فراوانی ، این همه ناراحتی و بسیاری از مردم ناسپاس.

برای نتیجه گیری ، نقل قول ابزاری قدرتمند است که در صورت استفاده مناسب مقاله شما را بسیار افزایش می دهد و اکنون می دانید که چگونه مقاله را با نقل قول شروع کنید. اگر می خواهید نقل قول ها را در مقاله خود ادغام کنید ، فقط به معاونان دانشگاهی ما اطلاع دهید و آنها این موارد را به همراه سایر دستورالعمل های ذکر شده در نظر می گیرند. ما نه تنها به سeriesالاتی مانند ” مقاله خود را برای من ارزان انجام دهید ” پاسخ می دهیم بلکه به تصحیح مقاله یا ویرایش مقاله نیز کمک می کنیم.

6 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید