و برخی… خب، ما نمی دانیم که چرا کسی حتی از آنها استفاده می کند. اما مردم هنوز دارند! بیشتر در مورد آن بعدا.

نقشه های گوگل

برنامه های GPS نقشه های گوگلنقشه های گوگل رتبه اول را برای برنامه های GPS می گیرد. و با دلیل موجه نقشه های گوگل بیش از هر کس دیگری از جهان را پوشش می دهد. صدها میلیون مکان در بیش از 220 کشور روی نقشه وجود دارد. بنابراین در هر کجای دنیا که زندگی می کنید، گوگل کامل ترین نقشه ای است که می توانید پیدا کنید.

با استفاده از یادگیری ماشینی، گوگل نقشه پایه خود را تازه و نسبتاً بدون خطا نگه می دارد. نه تنها این، بلکه آنها از قدرت هوش مصنوعی برای هدایت شما در ترافیک سنگین با داده های زمان واقعی استفاده می کنند. بنابراین وقتی در حال حرکت هستید، هیچ برنامه ناوبری GPS بهتری مانند Google Maps ارائه نمی دهد.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی Google Street View است که نماهای پانوراما از فضای باز را می گیرد. یا اگر می خواهید وارد مراکز خرید، رستوران ها و موزه ها شوید، می توانید این کار را با قابلیت نقشه برداری داخلی آن انجام دهید .

برنامه شماره 1 برای ترافیک زنده و ناوبری
برنامه شماره 1 برای تازگی اطلاعات موقعیت جغرافیایی

ویز

GPS Apps Wazeگوگل مدتی پیش Waze را خریداری کرد. اما آنها هنوز کاملاً متفاوت عمل می کنند. بگذار توضیح بدهم. شما باید Waze را کاملاً جامعه محور در نظر بگیرید. این مانند ویکی‌پدیای برنامه‌های GPS است، زیرا این انجمن Waze است که موفقیت آن را تعیین می‌کند. اگر تصادفی رخ دهد، Wazers با مشخص کردن مکان آن از یکدیگر حمایت می کنند.

بنابراین وقتی پشت فرمان هستید، Waze به شما کمک می‌کند سریع‌تر به جایی که می‌خواهید برسید. با استفاده از Waze، می توانید از ترافیک جلوگیری کنید زیرا فورا مسیر شما را در زمان واقعی تغییر می دهد. اگر به اپلیکیشنی برای این هدف خاص نیاز دارید، هیچ چیز بهتر از Waze نیست.

اما چیزی که من بیشتر از همه در مورد Waze دوست دارم این است که چگونه می توانید Wazer های دیگر را پشت فرمان ببینید. حتی درست در کنار شما، ممکن است Wazer دیگری وجود داشته باشد. همانطور که شما به آن کمک می کنید، شکلک شما تکامل می یابد. این برنامه مشوق محور چیزی است که افراد را با انگیزه نگه می دارد و از آن استفاده می کنند.

برنامه شماره 1 برای هشدار (تصادف، ساخت و ساز و پلیس)
برنامه شماره 1 برای درایوهای طولانی بزرگراه

نقشه های اپل

برنامه های ناوبری GPS Apple Mapsمن با شما صادق خواهم بود: زمانی که اپل مپ منتشر شد، آن را دوست نداشتم. شهرها و شهرک ها خیلی دقیق نبودند. نقشه ها خسته کننده و بی مزه بودند. و برخی از ویژگی های کلیدی وجود نداشت. اما در چند سال گذشته، Apple Maps تلاش زیادی برای اصلاح این کاستی ها انجام داده است.

به عنوان مثال، جزئیات نقشه تا حد زیادی بهبود یافته است. در واقع، اخیراً نقشه های اپل حتی علائم توقف و چراغ های راهنمایی را در مناطق محدود اضافه کرده است. مشاغل، رستوران ها و مکان های دیدنی بیشتری وجود دارد. اما هنوز به طور کامل وجود ندارد. بزرگنمایی در مقیاس‌های مختلف را امتحان کنید، زیرا کسب‌وکارهای دیگر نقاط جهان را از دست داده است.

دومین دلیلی که من Apple Maps را دوست دارم این است که ترافیک بلادرنگ آن به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. خطوط قرمز ضخیم جایی که ترافیک به شدت شلوغ است فریاد می زنند. اگر عجله دارید، تمام تلاش خود را بکنید تا از این مناطق دوری کنید. اگر مسیری در اپلیکیشن خود دارید، این اپلیکیشن هوشمندانه به شما کمک می‌کند از بدترین‌ها طفره بروید.

در نهایت، آخرین دلیلی که من Apple Maps را دوست دارم این است که تعداد ویژگی ها را افزایش داده است. برای مثال، محدودیت‌های سرعت، یادآوری‌های نقطه پارک و راهنمای پیشرفته خطوط را برای چرخش نمایش می‌دهد. تنها چیزی که از دست می دهیم یکپارچه سازی با نقشه های داخلی اپل برای مکان هایی مانند فرودگاه ها و مراکز خرید بزرگ است.

برنامه ناوبری شماره 1 برای CarPlay

اینجا WeGo

برنامه های ناوبری GPS در اینجا WeGoمن واقعاً نقشه های HERE WeGo را دوست دارم . وقتی آن را آزمایش کردم، بزرگترین نقطه فروش آن نقشه پایه با طراحی زیبا بود. نقشه‌های HERE با تمرکز بر خوانایی در مقیاس‌های مختلف، تمیز هستند. از دیگر ویژگی های مثبت آن می توان به ترافیک زنده، محدودیت سرعت و راهنمایی صوتی اشاره کرد.

من به خصوص از اینکه چگونه نقشه پایه HERE ساختمان های سه بعدی را به طور پیش فرض نمایش می دهد لذت بردم. اما تنها نقطه ضعف اینجا این است که برخی از ساختمان های OpenStreetMap متأسفانه می توانند کمی قدیمی باشند. به طور کلی، کاملاً به این بستگی دارد که در کجای جهان هستید.

بر خلاف برخی از گزینه های موجود در این لیست، یک ویژگی خوب برای نقشه های HERE WeGo این است که می توانید نقشه های خود را به صورت آفلاین دانلود کنید. با انجام این کار، می توانید از مصرف داده یا یافتن هات اسپات های Wi-Fi جلوگیری کنید. ناگفته نماند که برای مناطقی که نمی توانید اتصال بی سیم به اندازه کافی قوی داشته باشید عالی است.

شماره 1 برای ناوبری نقشه آفلاین

TomTom Go Navigation

برنامه های ناوبری GPS TomTom Navigationبسیاری از کاربران هستند که برنامه TomTom Go Navigation را به برخی از گزینه های جایگزین ترجیح می دهند. با این حال، من هنوز کمی در تلاش برای درک دلیل هستم. اشتباه نکنید نقشه پایه از نظر بصری دلپذیر است. و برای هر کسی که می‌خواهد از جریمه‌های سرعت غیرمجاز جلوگیری کند، اعلان‌های پیشرفته‌ای را در محل قرارگیری دوربین‌ها در مسیر ارائه می‌دهد.

اما با چند جنبه منفی نیز همراه است. به عنوان مثال، به محض دانلود برنامه، تنها به شما اجازه می دهد تا 75 کیلومتر با آن سفر کنید. حتی اگر هر ماه دوباره بارگیری می‌شود، اگر می‌خواهید فراتر از آن سفر کنید، باید هزینه اشتراک بپردازید. همچنین مجوزهای زیادی مانند دسترسی به مخاطبین، شماره تلفن و عکس‌های شما را می‌خواهد. این بیشتر از چیزی است که من دوست دارم به هر برنامه‌نویسی بدهم.

ایده اصلی TomTom به عنوان یک شرکت، گیرنده های GPS دستی آن است. اما اخیراً کاربران بیشتری به سادگی از گوشی های هوشمند خود برای ناوبری استفاده می کنند. بنابراین TomTom با این بخش در حال تغییر بازار سازگار شده است. برنامه TomTom Go Navigation یک کپی کربنی از آنچه می توانید در دستگاه های مستقل آنها پیدا کنید است. برای آن دسته از کاربران موجود، خوب است که قبلاً آشنایی دارند.

برنامه شماره 1 برای هشدارهای دوربین سرعت

Sygic

برنامه های ناوبری GPS Sygicبیش از 200 میلیون راننده از سراسر جهان از Sygic استفاده می کنند . بزرگترین دلیل محبوبیت آن به دلیل اتصال ماشین آن است. به عنوان مثال، کاملاً با Apple CarPlay سازگار است. این یک امتیاز بزرگ است. بنابراین هنگام استفاده از Sygic، به جای اینکه فقط نقشه را روی تلفن خود ببینید، آن را در سیستم اطلاعات سرگرمی داخلی خودرو خود می بینید.

Sygic یکی از برنامه های دارای رتبه برتر است که بیش از 200 میلیون راننده از آن استفاده می کنند. برای محدودیت های سرعت، اطلاعات ترافیک و دوربین های سرعت خوب است. برای خدمات، پمپ بنزین با قیمت سوخت و همچنین خدمات پارکینگ به شما می دهد.

به طور کلی، ما Sygic را انتخاب مناسبی برای ناوبری خودرو یافتیم. توسعه دهندگان این برنامه را به خوبی با انتشار مکرر پشتیبانی می کنند. میلیون ها مکان دیدنی با چندین به روز رسانی در سال دارد. اما چیزی که به دست می آورید فقط یک دوره آزمایشی است. پس از آن، باید هزینه برنامه پریمیوم را پرداخت کنید.

برنامه شماره 1 برای اتصال خودرو

OSMAnd

برنامه های ناوبری GPS OSMAndOSMAnd با استفاده از دو تا از بزرگترین پایگاه داده های مشترک در جهان ساخته شده است. اول، از تلاش داوطلبانه گسترده OpenStreetMap (OSM) برای نقشه پایه زیرین خود استفاده می کند. پس از دانلود برنامه، نسخه رایگان OSMAnd محدودیت 7 بارگیری مکان را در اختیار شما قرار می دهد.

دومین پایگاه داده ای که در آن گنجانده شده، مکان های دیدنی ویکی پدیا است. باز هم این با محدودیت هایی همراه است. با اشتراک OSMAnd+ با هزینه، به مقالات Wikipedia و WikiVoyage در دسترس شماست.

OSMAnd تغییر خوبی در برنامه های GPS ایجاد می کند. برخی از بهترین ویژگی های OSMAnd صفحه نمایش آن برای مسیرهای پیاده روی، پیاده روی، اسکی و دوچرخه است. همچنین این یک ویژگی خوب است که می توانید کاشی های نقشه جداگانه را دانلود کنید تا از پر شدن کارت حافظه گوشی خود جلوگیری کنید.

برنامه شماره 1 برای منبع باز

Maps.me

برنامه‌های ناوبری جی‌پی‌اس Maps Meاگر در حال حرکت در مسیر شکسته هستید، Maps.me یک ابزار همراه ناوبری GPS عالی است. در واقع، برخی از کوهنوردان از این برنامه استفاده می‌کنند زیرا می‌توانند آن را آفلاین کنند و مسیرهایی را بیابند که بدون آن نمی‌توانستند پیدا کنند. بنابراین، این برنامه کاملا برای کسانی که دوست دارند گم شوند طراحی شده است.

اما برای استفاده شهری هم هست. اطلاعات ترافیک زنده کمی تأخیر است. با این وجود، اینها برخی از اشکالاتی هستند که توسعه دهندگان مطمئن هستم در نسخه های آینده برطرف خواهند کرد. این شامل ناوبری صوتی غیرهمگام آن می شود.

تبلیغات در Maps.me ممکن است گاهی اوقات بسیار زیاد باشد. با اشتراک پولی می توانید تبلیغات را حذف کنید. اما به طور کلی، این یک برنامه سفر عالی است. این امر به ویژه برای رانندگی، دوچرخه سواری و پیاده روی نیز صادق است.

برنامه شماره 1 برای سفر خارج از مسیر شکست خورده

کمک خلبان

برنامه های ناوبری GPS CoPilotCoPilot یکی از کمترین موارد مورد علاقه ما در لیست است. شما با ثبت نام با ایمیل خود با یک آزمایش رایگان شروع می کنید. هنگام راه اندازی، بلافاصله شروع به درخواست از شما برای خرید آن می کند. مثل این است که در کلبه رادیویی محلی خود باشید با یک فروشنده زورگو که تمام مدت بالای سر شما شناور است. تجربه خوشایندی نیست

اشتباه نکنید CoPilot به خودی خود یک مفهوم منظم است. با یافتن محدودیت‌هایی در جاده، تجربه شما را سفارشی می‌کند، چه ماشین، کامیون یا RV برانید. نکته کلیدی این است که برای ایمنی و آماده سازی بهتر سفر طولانی شما است. من مطمئن هستم که بازاری برای آن وجود دارد. متاسفم. اما این فقط ما نیستیم.

ویژگی سوال برانگیز دیگر این است که چگونه از مکان های جغرافیایی Yelp استفاده می کند. اجازه دهید مقدمه این را بگویم، Yelp میلیون‌ها مکان دیدنی دارد. اما با سهم نسبتاً خوبی از نقص ها و مسائل مربوط به اعتماد همراه است. CoPilot چندین نقطه روشن مانند نقشه‌های آفلاین، ترافیک بی‌درنگ و محدودیت‌های جاده‌ای دارد. اما بیشتر این موارد را می توانید در سایر برنامه های ذکر شده در این لیست بیابید.

برنامه شماره 1 برای جزئیات عرض جاده و محدودیت ها.

10 MapFactor

برنامه های ناوبری GPS MapFactorاین مورد عجیب بالاترین رتبه MapFactor در برنامه های GPS رایگان است. اشتباه نکنید این کار را برای نقشه های آفلاین انجام می دهد. اما نسخه رایگان کاملاً مملو از تبلیغات است. یک تبلیغ برای راه اندازی وجود دارد. یکی دیگر در حال خاموش شدن است… حتی اگر به اشتباه به آن نگاه کنید، یک تبلیغ ظاهر می شود.

MapFactor دقیقاً با ویژگی‌ها بارگذاری نشده است. از مجموعه داده های منبع باز به عنوان نقشه پایه خود با به روز رسانی های ماهانه استفاده می کند. این به خودی خود مسئله ای نیست. اما می‌توانید به صورت اختیاری نقشه‌های TomTom را اضافه کنید، که کمی بالاتر است. اما برای شروع چرا TomTom را نمی خرید؟

تنها سوال من این است: چرا؟ چرا از این برنامه استفاده کنید وقتی 4 مورد برتر در لیست ما به صورت رایگان در دسترس هستند. MapFactor به نوعی به رتبه 10 در رتبه بندی ما خزید. به طور کلی، ما آن را در بهترین حالت یک برنامه ناوبری مشکوک می دانیم.

برنامه شماره 1 برای بهترین امتیاز

10 برنامه برتر GPS برای گوشی شما [اندروید و IOS]

برای جمع بندی، ما به شدت 4 برنامه برتر را توصیه می کنیم. برنامه های GPS مانند Google Maps، Apple Maps، Waze، و Here WeGo به همان اندازه قابل اعتماد هستند.

اوضاع بعد از رتبه چهارم کمی به سمت پایین شروع می شود. اما این اپلیکیشن‌های جی‌پی‌اس جدید هنوز زمان و مکان خود را دارند.

در نهایت، وقتی از نقطه هشتم به سمت پایین حرکت می‌کنید، همه چیز واقعاً بدتر می‌شود. من نمی خواهم بگویم که آنها از این سیاره سقوط می کنند. اما ما داریم به آنجا می رسیم.

بنابراین، این در مورد همه چیز را جمع بندی می کند. ما هر برنامه را امتحان و آزمایش کرده ایم. ما بعضی ها را دوست داشتیم. و ما از یک زوج بدمان می آمد. دنیای اپلیکیشن های ناوبری را اینگونه می بینیم. حالا نوبت شماست

از چه چیزی به عنوان برنامه ناوبری GPS خود استفاده می کنید؟ چه چیزی در مورد آن خوب است؟ دوست دارید کدام ویژگی ها را ببینید؟ لطفا با یک نظر در زیر به ما اطلاع دهید.