12 ابزار نقاشی که نیاز دارید (و وسایلی که ندارید)

12 ابزار نقاشی که نیاز دارید (و وسایلی که ندارید)

ما از پیوندهای شریک در خانه فوربس کمیسیون دریافت می کنیم. کمیسیون‌ها بر نظرات یا ارزیابی‌های ویراستاران ما تأثیری ندارند.

فهرست مطالب

  • ابزارهای ضروری برای پروژه نقاشی بعدی شما
  • ابزارهای غیر ضروری نقاشی لوکس
  • ابزارهای نقاشی که کار نمی کنند
  • خط پایین

رنگ آمیزی یک راه آسان و مقرون به صرفه برای تغییر یک اتاق است. اگر رنگ مناسب را انتخاب کنید، می‌تواند فضای اتاق را بزرگ‌تر کند و حتی روحیه شما را بالا ببرد. اگر در آینده کار نقاشی دارید، باید مطمئن شوید که ابزار مناسبی دارید. از سوی دیگر، بسیاری از محصولات حیله گر وجود دارند که کار نمی کنند یا ارزش پول را ندارند.

تبلیغات

از نگاه کردن به سطوح کسل کننده و محو شده خسته شده اید؟

خدمات نقاشی را رزرو کنید و قیمت ها را از نقاشان با رتبه بالا در نزدیکی خود مقایسه کنید. متخصصان محلی را در Angi بیابید که هم خدمات نقاشی مسکونی و هم تجاری ارائه می دهد.

کاوش گزینه ها

ابزارهای ضروری برای پروژه نقاشی بعدی شما

1. نوار نقاشان

شما به نوار نقاش نیاز دارید تا رنگ را از قرنیزها، قالب گیری تاج و سایر تزئینات دور نگه دارید. به علاوه، اگر دیوارهای دو رنگ یا فقط یک دیوار اتاق را رنگ کنید، این نوار به ایجاد خطوط مستقیم کمک می کند. نکته حرفه ای: برای یک خط مستقیم فوق العاده تمیز، درزگیری را به لبه نوار چسب بزنید. گاهی اوقات، رنگ به زیر نوار چسب می خورد، اما درزگیری از این امر جلوگیری می کند.

2. قاب غلتکی

قاب غلتکی ابزاری برهنه است که روکش های غلتکی رنگ را ادامه می دهد. اطمینان حاصل کنید که یاتاقان های توپ برای یک رول صاف، یک دسته نرم و یک انتهای رزوه ای برای یک میله کششی دارد.

3. قطب اکستنشن

مگر اینکه 6’8 اینچ باشید، برای رسیدن به سقف و بالای دیوارها به یک تیرک کشنده نیاز دارید.

4. سینی رنگ

شما به یک سینی رنگ نیاز دارید که به عنوان سینی غلتکی نیز شناخته می شود. این سینی‌ها به شما این امکان را می‌دهند که غلتک‌های خود را بارگیری کرده و رنگ اضافی را قبل از اعمال رنگ روی دیوار پاک کنید.

5. پارچه های قطره بوم

رنگ آمیزی کثیف است، و شما باید از هر سطحی که نمی خواهید رنگ روی آن تمام شود محافظت کنید. شما می توانید پارچه های قطره ای ارزان، پلاستیکی و یکبار مصرف را انتخاب کنید، اما ما پارچه های بوم را توصیه می کنیم. اینها پاره نمی شوند و تقریباً برای همیشه دوام می آورند. علاوه بر این، برای ایمنی و راحتی بیشتر، می توانید پارچه های قطره ای با دستگیره در قسمت پایین خریداری کنید.

6. نوار اندازه گیری

سعی نکنید حدس بزنید به چند گالن رنگ نیاز دارید. یک گالن رنگ 350 تا 400 فوت مربع را پوشش می دهد. در عوض، سطوحی را که رنگ می کنید اندازه بگیرید و در تعداد لایه هایی که نیاز دارید (معمولاً دو) ضرب کنید. سپس، می توانید تعداد دقیق گالن مورد نیاز خود را بدست آورید.

7. چاقوی بتونه

قبل از رنگ آمیزی، می خواهید هر سوراخ یا فرورفتگی کوچکی را با بتونه یا سایر پرکننده های سوراخ پر کنید.

8. یک نردبان

شما به یک نردبان برای نقاط مرتفع نیاز دارید، مگر اینکه فقط چند تخته قرنیز را نقاشی کنید. نردبان های مختلفی وجود دارد که می توانید بخرید، و فراتر از پروژه های نقاشی، این یک ابزار مفید برای داشتن در اطراف خانه است.

9. پاک کننده برس رنگ

تمیز کردن و نگهداری صحیح برس های رنگ شما عمر طولانی و عملکرد با کیفیت را تکرار می کند.

10. برس های رنگ و روکش های غلتکی رنگ با کیفیت بالا

فریفته خرید برس و غلطک ارزان قیمت نشوید. برس‌ها و غلتک‌های ارزان‌قیمت رنگ زیادی را در خود نگه نمی‌دارند، پوشش‌های ضعیفی را ایجاد می‌کنند و موها و موها را پشت سر می‌گذارند. برس ها و روکش های غلتکی با کیفیت بالا نیز قابل تمیز کردن و استفاده مجدد هستند و در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی می کنند.

11. براشی که برای کار شما مناسب است

به عنوان مثال، برس های موی طبیعی برای رنگ های روغنی بهتر هستند، در حالی که برس های مصنوعی برای رنگ های مبتنی بر آب بهتر هستند. شما همچنین به برس های مخصوص کاربرد مانند برس برای دیوارها، گوشه ها و تزئینات می خواهید.

12. روکش غلتکی

برای کابینت ها، درها و تزئینات، می خواهید یک چرت 1/4 اینچی داشته باشید تا ظاهری صاف داشته باشید. برای دیوارهای داخلی معمولی، یک چرت 3/8 اینچی برای بافتی سبک می خواهید. یک ترکیب 50/50 از پشم و پلی، پوششی عالی بر روی دیوارها با تمام رنگ ها ارائه می دهد. فوم غلتک ها یک بار مصرف هستند و برای کابینت، درب و تزئینات مناسب هستند.

تبلیغات

ابزارهای غیر ضروری نقاشی لوکس

در حالی که شما به این ابزارها نیاز ندارید، آنها کار نقاشی بعدی شما را کمی آسان تر می کنند.

1. سطل رنگ

اگرچه نیازی به سطل رنگ ندارید (از آنجایی که رنگ در قوطی می آید)، اما یک سطل کوچک برای قلم مو حرکت را آسان تر می کند. یک سطل رنگ خوب کوچک است، دسته‌ای ارگونومیک دارد و دهانه‌ای مناسب دارد.

2. پیوست مته میکسر رنگ

می توانید رنگ خود را با چوب کوچک چوبی برای چند دقیقه مخلوط کنید. با این حال، می توانید چند دلار برای یک مته مخلوط کن رنگ خرج کنید. این آسان است و ترکیب بهتری می دهد. به علاوه، چه کسی دوست ندارد مته شارژی را از بین ببرد؟

3. پاک کننده و خشک کن پوشش غلتکی

در بالا ما برس ها و روکش های غلتکی با کیفیت بالا را توصیه کردیم. نقطه ضعف اینها تمیز کردن آنهاست. آنها برای دور ریختن خیلی گران هستند. مطمئناً می توانید این کار را با مقداری گریس آرنج انجام دهید. با این حال، بسیاری از پاک کننده ها و خشک کن های غلتکی موجود در بازار این کار را بسیار آسان تر و کمتر کثیف می کنند.

4. ریزش دهانه

اینها آنقدر شگفت انگیز هستند که شما را متعجب می کند که چرا قوطی های رنگ فقط با فواره ها عرضه نمی شوند. آنها ریختن رنگ را در سطل ها یا سینی های شما بسیار قابل کنترل تر می کنند و ریختن و چکه ها را محدود می کنند.

ابزارهای نقاشی که کار نمی کنند

1. نقاشی لبه ها

لبه های رنگ آمیزی به ندرت لبه ها را رنگ می کنند. بسیاری از آنها به عنوان قادر به حذف نوار برای همیشه یا ایجاد لبه های تمیز تبلیغ می شوند. با این حال، آنها به ندرت روی لبه رنگ می زنند، و اگر این کار را انجام دهند، اغلب یک خط تمیز نیست، یا در نهایت روی دیوار مجاور رنگ می کنید. بنابراین به نوار چسب و برس های زاویه دار خوب بچسبید.

2. کلیدهای رنگ آمیزی

اینها فقط چند دلار است، اما چند دلاری است که نیازی به خرج کردن ندارید. می توانید هر قوطی رنگ را با یک پیچ گوشتی سر صاف معمولی باز کنید.

3. پاک کننده دیوار

برای تمیز کردن دیوار قبل از رنگ آمیزی نیازی به دیوار پاک کن خاصی ندارید. ابتدا یک سطل بردارید و آن را با آب گرم و صابون پر کنید. سپس از یک اسفنج معمولی برای تمیز کردن دیوار خود استفاده کنید. سپس در نهایت یک بار دیگر آن را با آب معمولی تمیز کنید. این تمام چیزی است که شما نیاز دارید.

4. آستر سینی را رنگ کنید

آسترهای سینی رنگ بسیار راحت هستند اما به طرز مضحکی گران قیمت هستند و در نهایت ارزشی ندارند که شما برای آنها بپردازید.

5. محصولات پر رنگ

این هشدار خود را در نظر بگیرید. برس ها و غلتک های پر از رنگ در ایجاد آشفتگی و کشیدن موهایتان عالی هستند. این در مورد آن است. تمیز کردن آنها سخت است و رنگ را به طور یکنواخت پخش نمی کنند.

خط پایین

برای رنگ آمیزی خانه خود به وسایل یا وسایل فانتزی زیادی نیاز ندارید. به موارد ضروری پایبند باشید و شاید از چند پیشرفت استفاده کنید. قطعا از هر چیزی که خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد دوری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید