GIS Cloud – بهترین راه حل برای کاربران غیر GIS

کاربران غیر GIS از پوشش ابری GIS استفاده می کنند

نرم افزار GIS به طور مداوم در حال بهبود فرآیند چگونگی بهره مندی از نقشه کشی دیجیتال با اطلاعات شخصی سازگار و دقیق در هر لحظه است. طیف گسترده ای از توابع، GIS را به ابزاری قدرتمند برای هر سازمانی تبدیل می کند.

با این حال، یادگیری نرم افزار موانع زیادی را برای افراد عادی ایجاد می کند. پیاده سازی و یادگیری راه حل های GIS گاهی اوقات می تواند برای کاربران تازه کار GIS دلسرد کننده و حتی برای کاربران غیر GIS چالش برانگیزتر باشد. این تقسیم بین کاربران دارای اطلاعات GIS و کاربران غیر GIS معمولاً منجر به یک گردش کار پروژه غیرمولد می شود. با این وجود، یک باهوشراه برای جلوگیری از این اشکال برای شرکت ها، توانمندسازی کاربران غیر GIS است. با ارائه راه حلی با کاربری آسان برای همه، شرکت ها می توانند پتانسیل داده های جغرافیایی خود را افزایش دهند و در زمینه های مربوطه خود از آنها فراتر بروند.

GIS Cloud این مشکل را با توسعه نرم افزار هوشمند GIS ، متشکل از چندین برنامه کاربردی برای نیازهای مختلف گردش کار GIS حل کرد. پلتفرم ما به شرکت‌ها بسته‌ای همه‌در یک سفارشی‌سازی شده برای نیازهای آنها ارائه می‌دهد. هم برای متخصصان GIS و هم برای کاربران غیر GIS قابل استفاده است. مشارکت دادن کاربران غیر GIS در فرآیند یادگیری و توزیع حجم کاری، فشار متخصصان GIS را کاهش می‌دهد و آنها را بر روی جزئیات دقیق‌تر متمرکز می‌کند.

GIS Cloud – راه حل یک پلتفرم

برنامه های کاربردی تخصصی ما به هر یک از اعضای تیم اجازه می دهد تا بر روی پروژه ها و وظایف اختصاص داده شده به طور خاص کار کند و گردش کار ساده و مدیریت وظایف سازمانی سریعتر را ممکن می سازد. برنامه‌های ما را می‌توان در همه دستگاه‌ها، به‌صورت آنلاین و آفلاین، استفاده کرد و سهولت استفاده را بهبود بخشید.

پلت فرم GIS Cloud به چندین برنامه با عملکردهای مختلف تقسیم می شود که برای افزایش کنترل کیفیت داده ها در بخش های مختلف طراحی شده اند. در تمام مدت کارکرد در زمان واقعی، این پلتفرم اطلاعات به روز شده ای را ارائه می دهد که آماده استفاده در یک لحظه است.

مجموعه داده های تلفن همراه (MDC)

راهی عالی برای کارگران میدانی برای انتقال از کاغذی به گزارش‌ها و یادداشت‌های دیجیتال. ابزار عالی برای جمع آوری داده ها، تجسم و نظارت در زمان واقعی. این یک راه حل سریع و آسان است که به شما در جمع آوری داده ها در مورد انواع مختلف دارایی ها در محیط های کاری آنلاین و آفلاین کمک می کند. همه موارد فوق، Mobile Data Collection را به مقرون به صرفه ترین راه حل برای پروژه های جمع آوری داده های شما تبدیل می کند.

ویرایشگر نقشه

یک برنامه نقشه قدرتمند مبتنی بر ابر برای ایجاد و به اشتراک گذاری نقشه ها، نظرسنجی ها و مدیریت کلی پروژه استفاده می شود. ویرایشگر نقشه از بسیاری از فرمت‌های برداری و شطرنجی، نمادشناسی غنی و قابلیت‌های همکاری داخلی پشتیبانی می‌کند که امکان ویرایش و اشتراک‌گذاری بی‌درنگ را فراهم می‌کند. دارای ابزارهای ویرایشی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، فیلترهای فضایی و ابزارهای فیلترینگ داده‌ها و ویژگی‌ها و ویژگی‌های متعدد است.

Map Viewer

که به عنوان یک ابزار همکاری آسان برای مشاهده و دسترسی به نقشه ها و داده ها استفاده می شود، Map Viewer برای کاربران غیر GIS بهینه شده است. این شما و مشتریانتان را قادر می سازد به نقشه های مشترک یا عمومی در هر دستگاهی در زمان واقعی دسترسی داشته باشید و آن را به ابزاری کارآمد برای تصمیم گیرندگان تبدیل می کند.

Map Portal

روشی دوستانه برای نمایش داده های شما به عموم، Map Viewer راه حلی مقرون به صرفه و موثر برای جستجو، تجسم و کاوش داده های غنی شده با رسانه را برای بینندگان شما ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید