سیستم های پیشرفته لیدار

آموزش لیدار

 

ولودین لیدار ، شرکت  دارد آخرین نوآوری خود را در مجموعه گسترده ای از سنسورهای لیدار ، Velarray H800 آغاز کرد. حالت جامد Velarray H800 برای عملکرد درجه خودرو طراحی شده و با استفاده از معماری آرایه میکرو-لیدار اختصاصی Velodyne (MLA) ساخته شده است. این سنسور با درک دوربرد و یک میدان دید گسترده ، برای پیمایش ایمن و جلوگیری از برخورد در سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) و برنامه های تحرک خودکار طراحی شده است. فرم جمع و جور و قابل جاسازی Velarray H800 به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در شیشه جلوی کامیون ، اتوبوس یا اتومبیل قرار گیرد یا به صورت یکپارچه بر روی قسمت بیرونی خودرو سوار شود. Velarray H800 در سطح تولید با حجم بالا و قیمت هدف کمتر از 500 دلار برای دستیابی گسترده به بازارهای مصرف کننده و تجاری خودرو در دسترس خواهد بود.

آناند گوپالان ، مدیر عامل شرکت ولودین لیدار ، گفت: “راه اندازی سنسور لیدار Velarray H800 توسط Velodyne ، که اولین بار در خانواده ای از لیدارهای حالت جامد است که ما به صورت عمومی آزاد خواهیم کرد ، به سه دلیل برای خودروسازان مهم است.” “اول ، Velarray H800 به طور خاص برای برنامه های کاربردی خودرو با حجم زیاد و با بازخورد از مشتریان برجسته نصب شده طراحی شده است. این شبکه از شبکه جهانی Velodyne با مشارکت های تولیدی با کیفیت بالا که مقدار زیادی خودروساز مورد نیاز را فراهم می کنند استفاده می کند. دوم ، فناوری و تجربه اختصاصی ولودین ، ​​همراه با ظرفیت ساخت ما ، به ما امکان می دهد سنسور را با قیمتی که منطقی اقتصادی برای خودروسازان است ، ارائه دهیم. سوم ، جهان به ایمنی بیشتر در وسایل نقلیه مصرفی نیاز دارد و خط تولید Velarray این امکان را برای مصرف کنندگان نهایی ایجاد می کند که جاده ها و اتومبیل های ایمن تری برای همه ایجاد کنند.

Velarray H800 می تواند به خودروسازان کمک کند تا راه حل های ADAS را برای کاهش تصادفات رانندگی و همچنین جراحات و مرگ رانندگان ، مسافران ، دوچرخه سواران و عابران پیاده طراحی کنند. سازمان بهداشت جهانی گزارش داده است كه مرگ و میرهای سالانه ناشی از تصادفات رانندگی در سطح جهان به 1.35 میلیون نفر رسیده است.

مارتا هال ، بنیانگذار Velodyne و CMO ، اظهار داشت: “ما می خواهیم به اعتماد عمومی به سیستم های خودكار خودرو كمك كنیم.” “ما معتقدیم Velarray H800 اولین حسگر لیدار است که در سیستم های ایمنی قدرتمند خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. Velodyne آن را به عنوان یک سنسور کلیدی برای سیستم های طراحی شده به عنوان بلوک های سازنده ایمنی خودرو معرفی می کند. هنگامی که مردم مزایای سیستم های ایمنی خودکار قابل اعتماد را تجربه کنند ، از محصولات بیشتری مانند این استقبال خواهند کرد. ما می توانیم با ADAS زندگی را نجات دهیم. “

Velarray H800 دارای دامنه ، میدان دید و وضوح برجسته برای پشتیبانی از پیشرفت در استقلال و ADAS ، از سطح 2 تا سطح 5 است. این شامل تمام ویژگی های ADAS از Lane Keep Assist و Automated اضطراری ترمز ، تا سطح بالا است. رانندگی خودکار سنسور جمع و جور و کم هزینه را می توان با مجموعه نرم افزار Velodyne Vella جفت کرد و طیف کاملی از ویژگی های ایمنی را امکان پذیر می کند.

در چند سال گذشته ، اثر لیدار در ایجاد ADAS قوی و غنی از ویژگی در سراسر صنعت خودرو شناخته شده است. آزمایش اختصاصی برتری محلول مبتنی بر Velarray را نشان داد که در آن دوربین سنتی و سیستم رادار از کار می افتد. لطفا مقاله سفید Velodyne را که در مورد ترمز اضطراری خودکار عابر پیاده (PAEB) منتشر شده است در اینجا ببینید .

با یک میدان دید 120 درجه افقی در 16 درجه عمودی ، Velarray H800 امکان تشخیص برجسته اشیاip محیطی ، نزدیک میدان و سربار را هنگام پرداختن به موارد گوشه ای در جاده های شیب دار و منحنی فراهم می کند. Velarray H800 داده های ادراکی را در محدوده حداکثر 200 متر ارائه می دهد ، حتی از سرعت توقف ایمن حتی در سرعت بزرگراه پشتیبانی می کند. Velarray H800 با نرخ فریم قابل تنظیم ، تراکم ابر نقطه غنی مورد نیاز برای نقشه برداری با وضوح بالا و کارهای طبقه بندی اشیا را ارائه می دهد.

گوپالان با استفاده از بینش های به دست آمده از عمومی شدن اظهار داشت: “طی جلسات چندین ماه گذشته با سرمایه گذاران ، س questionsالات زیادی در مورد نقشه راه حالت جامد ولودین دریافت کرده ام. واقعیت این است که ولودین بیش از دو سال سنسورهای لیدار حالت جامد را ارائه داده است ، اما ما برای توصیف فن آوری لیدر حالت جامد ولدین از اصطلاح سنسورهای جهت دار استفاده کرده ایم. با معرفی Velarray H800 ، ما فرصتی را دیدیم تا نشان دهیم که چطور قدرت فن آوری ولودین در زمینه عوامل مختلف و کاربردهای مختلف گسترش می یابد. ولودین می خواهد با هوشمند سازی همه وسایل نقلیه ایمنی جاده ها را بهبود بخشد. به همین دلیل است که ما سخت در تلاش هستیم تا فناوری ADAS را ارائه دهیم که هم اکنون می تواند در بازار پیاده سازی شود. به زودی شاهد عرضه بیشتر حسگرها و محصولات نرم افزاری ما خواهید بود که اجزای سازنده ایمنی خودرو را برای عموم ارائه می دهد. “

Velarray H800 اولین سنسور جدید Velodyne است که از زمان عمومی شدن این شرکت در تاریخ 30 سپتامبر سال 2020 راه اندازی شده است. این سنسور نسل بعدی نمونه کارهای شرکت جامد شرکت را آغاز می کند. این مهارت ولودین را در زمینه نوآوری ، ساخت و ارائه فناوری لیدار تکمیل و از آن استفاده می کند.

 

 

10 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید