خانه / دوره های کاربردی GIS و RS(برای مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید) / آموزش کاربردی GIS در شیراز:طعم شیرین آموزش

آموزش کاربردی GIS در شیراز:طعم شیرین آموزش

آموزش کاربردی GIS در شیراز

در کلاس های آموزشی ما طعم شیرین آموزش را تجربه کنید.آموزش های GIS موسسه ما به شما کمک می کند که شما پیروز شوید.نگران یادگیری سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)نباشید.

آموزش های سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)ما همه روزه برگزار می شود و سعی داریم که بهترین روش یادگیری سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS )را به شما آموزش دهیم.در طول سالیان متمادی که ما به آموزشی سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS)می پرداختیم متوجه شدیم که آموزش کاربردی GIS باید بصورت پروژه محور و با داده های کشور ایران انجام شود.در دوره های آموزشی ما اساتید با تجربه در این زمینه سعی دارند که با کاربران کار کرده تا در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی تبدیل به یک پژوهشگر حرفه ای در زمینه خود شوند.

دوره حضوری برنامه نویسی GIS با پایتون
دوره حضوری برنامه نویسی GIS با پایتون

در دوره های سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) سعی شده که تمام استاندارد های آموزشی روز دنیا رعایت و بارها و بارها در نظر سنجی ها اصلاح شده و به بهترین شکل ممکن به شما آموزش داده می شود.

ویژگی دوره های ما:

در تمامی دوره های آموزشی سیستم اطلاعات جغرافیایی در موسسه ما تلاش بر این است تا تمام تجارب خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

همیشه یکی دیگر از نگرانی دانشجویان و کاربران این بوده که در هنگام آموزش به داده های تمرینی کشور ایران دسترسی ندارند و مربیان با تجربه ما داده های تمرینی کلیه آموزش های سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) را در اختیار شما قرار خواهند داد.

دوره حضوری برنامه نویسی GIS با پایتون
دوره حضوری برنامه نویسی GIS با پایتون

مبلغ سرمایه گذاری:

شما مبلغ یک میلیون در این دوره سرمایه گذاری می کنید که بعد از یادگیری این دوره می توانید با انجام پروژه های کاربردی صد ها برابر آن را کسب کنید.شما بعد از اتمام دوره سیستم های اطلاعات جغرافیایی می توانید به عنوان همکار در شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکار مشعول به فعالیت شوید.

دوره های طوری طراحی شده که بتوانید بعد از اتمام به عنوان یک مدرس سیستم اطلاعات جغرافیایی مشغول به فعالیت و کار شوید و به اولین درآمد های خود در این زمینه دست یابید.

دوره حضوری برنامه نویسی GIS با پایتون
دوره حضوری برنامه نویسی GIS با پایتون

تیم تحقیقاتی ما:

تیم تحقیقاتی ما سفر خود را از سال 1378 شروع کرده و با تجربه ای بیش از بیست سال پذیرای شما پژوهشگران و کاربران خواهد بود.

خدمات ویژه :

در آموزش های سیستم اطلاعات جغرافیایی در موسسه ما به شما فیلم های آموزشی،کتاب،فایل صوتی و…هدیه داده می شود تا شما بتوانید بهتر سیستم های اطلاعات جغرافیایی را درک کرده و للذت ببرید.

مخاطبین دوره:

تمامی کسانی که به حوزه سیستم اطلاعات جغرافیایی علاقه مند هستند.و داتشحویان رشته های جغرافیا،زمین شناسی،محیط زیست،کشاورزی،معدن،زمین شناسی،منابع طبیعی،آبخیزداری،شهرسازی،برنامه ریزی شهری،عمران،برنامه ریزی روستایی،آمایش سرزمین،گردشگری و……

تلفن ثبت نام :

09382252774

09171014672

پست الکترونیک:

Saeedjavizadeh@gmail.com

آدرس:

شیراز-خیابان برق –کوچه یک –موسسه چشم انداز

 

سیستم اطلاعات جغرافیایی،آموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی،آموزش کاربردی GIS،شیراز،دکتر سعید جوی زاده،کتاب سیستم اطلاعات جغرافیایی،فیلم آموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی،جزوه سیستسم اطلاعات جغرافیایی،دانلود سیستم اطلاعات جغرافیایی،دپارتمان سیستم اطلاعات جغرافیایی،گروه سیستم اطلاعات جغرافیایی،دانشکده سیستم اطلاعات جغرافیایی،اساتید سیستم اطلاعات جغرافیایی ،تهران، سامانه اطلاعات جغرافیایی،کاربرد سیستم اطلاعات جغرافیایی،آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در زمین شناسی، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در معدن، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در کشاورزی، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در شهرسازی، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در منابع طبیعی، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در مدیریت بیابانی، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در آمایش سرزمین ، آمورش کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی در عمران،

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

آموزش کاربردی تحلیل شبکه در ArcGIS

آموزش کاربردی تحلیل شبکه در ArcGIS یکی ار مباحث کاربردی در سیستم های اطلاعات جغرافیایی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟