معرفی شرکت thinkWhere

معرفی شرکت thinkWhere

شرکت thinkWhere  یکی از شرکت های بسیار فعال در زمینه  سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)در انگلستان  است. مهارت های اصلی این شرکت ترکیبی از مهارت های مدیریت تجاری، فنی و تحلیل داده ها مکانی  مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) –است.

این شرکت متخصص نقشه برداری دیجیتال و فناوری های مدرن سیستم های اطلاعات جغرافیایی است.

فعالیت های اصلی شرکت در زمینه وب جی ای اس است.و می توانند پروژه های پیشرفته تحلیل فضایی را انجام دهند.طیف وسیعی از مشتریان از سراسر جهان با این شرکت در ارتباط هستند و خدمات این شرکت در عرصه های بین المللی است.

این شرکت سعی کرده که در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی در انگلستان تاثیر گذار باشد.و توانسته مردم و سازمان های دولتی و خصوصی را به سیستم اطلاعات جغرافیایی علاقه مند کند.

همچنین این شرکت یک فروشگاه نقشه‌برداری دیجیتال آنلاین دارد که به شما اجازه می‌دهد به سرعت و به راحتی داده‌ها را با قیمت‌های بسیار رقابتی خریداری کنید.

لینک اصلی شرکت :

https://thinkwhere.com/

thinkWhere

Glendevon House

Castle Business Park

FK9 4TZ Stirling

United Kingdom

info@thinkwhere.com

01786 476060

 

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

شرکت PCI Geomatics

درباره PCI Geomatics شرکت PCI Geomatics ، که در سال ۱۹۸۲ تاسیس شد.این شرکت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟