چرا ژئومارکتینگ:

ژئومارکتینگ چیست؟

ژئومارکتینگ به پرسش‌‌ها در محدوده مکانی حوزه فعالیت شرکت شما پاسخ می‌‌دهد. در واقع داده‌‌های مکانی کلید است. ژئومارکتینگ به شما اجازه می‌‌دهد تا مارکت خود را تجزیه و تحلیل و بررسی کنید و شرکت خود را در یک مقیاس کوچک در کل بازار ترسیم و بررسی کنید.

پایه ژئومارکتینگ داده‌‌ها و اطلاعات داخلی و خارجی است که منبع مکانی دارند. این اطلاعات مکانی به کمک سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) و به‌‌وسیله نقشه‌‌های دیجیتالی استفاده و تجزیه و تحلیل می شوند.

ژئومارکتینگ به این شکل امکان برنامه‌‌ریزی، پیاده‌‌سازی و گزارش‌‌گیری از فعالیت‌‌های بازار را برای کسب و کار‌‌ها میسر می‌‌کند. گسترش، فروش، بازاریابی و گزارش‌‌گیری، محدوده‌‌های اولیه نرم‌‌افزار برای تشکیل سیستم ژئومارکتینگ می‌‌باشند.

چرا ژئومارکتینگ:

80% تمام اطلاعات یک شرکت منبع مکانی دارند

بدون عامل مکان شرکت‌‌ها هیج‌‌گاه شناخت صحیح و دقیقی از بازار و مشتریان هدف را بدست نمی‌‌آورند

ژئومارکتینگ بهترین ابزار شرکت‌‌ها برای رسیدن به مشتریان هدف می‌‌باشد

همیشه یک نقشه بیشتر از 1000 کلمه حرف می‌‌زند

درباره‌ی سعید جوی زاده

دکتر سعید جوی زاده مدیر موسسه علمی تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل و عاشق مجموعه علوم جغرافیایی است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک و بی هدفی هستند. کارشناسی جغرافیای طبیعی را در سال 1381 از دانشگاه یزد، کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی محیطی را از دانشگاه خوارزمی در سال 1384 و مدرک دکتری خود را در سال 1398 در رشته اقلیم شناسی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده است. عنوان رساله ایشان "تحلیل فضایی خشکسالی در ایران" است. او متخصص سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) وآمار فضایی است. از سال 1381 مشغول تدریس در دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی است. وی همه ساله کارگاه های تخصصی را برای علاقه مندان به GIS و RS برگزار می کند. کتاب هایی مفید و کاربردی را در زمینه سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی را به رشته تحریر درآورده است. هم اکنون نیز بروی سیستم های پهباد و برنامه نویسی پیشرفته در سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور مشغول به فعالیت است. علاوه بر این سعید جوی زاده علاقه مند به مطالعات خشکسالی و بلایای طبیعی است و در زمینه خشکسالی نیز کتاب های متعددی را به رشته تحریر درآورده است. از آرزوهای دکتر جوی زاده همه گیر شدن سیستم های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور و آمار فضایی در بین مردم و نهاد هادی تصمیم گیری است.

همچنین ببینید

معرفی کتاب:ژئومارکتینگ روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی مکانی (جلد اول)

معرفی کتاب بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (مکانی)؛ ژئومارکتینگ روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی مکانی (جلد اول) …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Open chat
Powered by
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟