کاربردهای GPS در مراقبت های بهداشتی

Stethoscope on laptop keyboard in doctor surgery with blood pressure monitor


بیشتر زمینه ها پس از معرفی GPS برای اهداف نظامی ، از لباس استفاده می کردند. این رشته شامل صنعت بهداشت و درمان است. سیستم بهداشت و درمان با چالش های مختلفی روبرو است. پزشکان در تلاشند تا نیازهای بیماران را برآورده کنند. بیمارستان ها از فناوری برای حل چالش ها استفاده می کنند. سیستم موقعیت یابی جهانی یکی از دستگاههای اصلی است که توسط پزشکان به روشهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این کار را برای کارهای مراقبت های بهداشتی آسان تر کرده است. در اینجا روش های استفاده از GPS در مراقبت های بهداشتی آورده شده است.

1. زمان را محاسبه کنید

علاوه بر ردیابی مسیرهای کوتاه ، پزشکان باید برای موارد اضطراری آماده شوند. سیستم موقعیت یابی جهانی دارای ویژگی هایی است که زمان ورود را محاسبه می کند. این به کارکنان بهداشت کمک می کند تا قبل از ورود بیمار آماده سازی م preparingثر را شروع کنند. آنها قادر به قرار دادن وسایل و داروهای اشیا valu با ارزش هستند.

2. کوتاهترین مسیرها را دنبال کنید

حمل و نقل عامل اصلی واحد بهداشت و درمان است. موارد اضطراری وجود دارد که باید برای نجات جان افراد در کمترین زمان ممکن انجام شود. در نتیجه این امر ، رانندگان آمبولانس قرار است از مسیرهای م supposedثر برای جلوگیری از تأخیر استفاده کنند. برای ردیابی مسیرهای کوتاه ، یک سیستم موقعیت یابی جهانی بر روی خودرو نصب شده است. علاوه بر این ، رانندگان می توانند از نقشه های GPS برای انتخاب ساده ترین راه برای رسیدن به مقصد استفاده کنند. نقشه های زنده می توانند به روزرسانی در مورد ترافیک مسیر را نشان دهند و به حمل و نقلها تصمیم صحیح بدهند.

3. دما را کنترل کنید

قرار است داروها در دمای مشخصی نگهداری شوند. دمای بالا یا پایین می تواند اشیا valu با ارزش را از بین ببرد. سیستم موقعیت یابی جهانی دارای سنسورهای دما برای تشخیص دما است. بهداشت و درمان می تواند این نوع ابزار را در وسایل نقلیه نصب کند. این سیستم اطمینان حاصل کند که داروها در دمای مناسب باقی می مانند.

4. رانندگی را کنترل کنید


حمل و نقل مناسب به ویژه در موارد اضطراری مهم است. این ویژگی هوشمندی عادات بد رانندگی را کنترل می کند. هنگام رسیدن به محدودیت سرعت ، کاربر را مطلع می کند. به همین دلیل از تصادفات جاده ای به دلیل سرعت بیش از حد جلوگیری می شود.

5. محل پیگیری

GPS از ماهواره های ناوبری برای ردیابی موقعیت مکانی استفاده می کند. فاصله محل اضطراری را محاسبه می کند. از این پس ، نزدیکترین آمبولانس برای صرفه جویی در وقت به بیماران منتقل می شود. علاوه بر این ، برای آنها آسان است که بتوانند مقصد را بدانند و بدانند.

6. تجهیزات را ردیابی کنید

می توان محل ابزارهای مهم را فراموش کرد. این بدترین احساسی است که نمی خواهید تجربه کنید. تجهیزات بیمارستان برای خرید گران است و جنبه بد آن زمانی است که شما مسئولیت ضرر را به عهده دارید. برای مکان یابی ابزار می توانید از یک سیستم موقعیت یابی جهانی داخلی استفاده کنید. علاوه بر این ، این فناوری مشکل سرقت را حل می کند. تجهیزات دزدیده شده بلافاصله بازیابی می شوند.

7. منابع را تخصیص دهید

تخصیص ضعیف منابع مراقبت های بهداشتی می تواند باعث قطع وقفه در کارمندان شود. این کار باعث مصرف زمان و کارایی کمتری می شود. GPS به تخصیص منابع کمک می کند تا اطمینان حاصل شود پزشکان و بیماران به موقع به چیزها می رسند.

8- مسیرهای معلولان را برنامه ریزی کنید


کاربران ویلچر نمی توانند از مسیرهای مشابه سایر افراد استفاده کنند. آنها برای پیمایش به بالابر و یک راهرو بزرگ احتیاج دارند. GPS به بیماران دارای معلولیت کمک می کند تا بتوانند بیمارستان را به راحتی طی کنند.

9. سلف سرویس

امکانات بهداشتی یک محیط استرس زا برای بیماران برای اولین بار است. بیشتر افراد در بیمارستان احساس گم شدن می کنند از این رو می تواند باعث ملاقات در وقت ملاقات شود. امروزه سیستم های موقعیت یابی جهانی در مراقبت های بهداشتی نصب شده است. این ابزار به بازدیدکنندگان کمک می کند تا بدون نگرانی حرکت کنند. همچنین ، موضوع هدایت افراد در یک اتاق خاص را از بین برده است.

10. صدا برای افراد کم بینا

GPS برای بیمارانی که کم بینا هستند برای برقراری ارتباط موثر استفاده می شود. آنها قادرند به طور مستقل به بیمارستان منتقل شوند.

6 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید